Miranda Kerr i inne tematy część IV - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-17, 22:51   #1501
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Teo, dla mnie też za zimno. A koleżanki z pracy jakby się zatrzymały na upałach +30. Krótkie rękawki, sandały przy temp. 11-13 stopni rano.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-18, 21:33   #1502
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Teo, dla mnie też za zimno. A koleżanki z pracy jakby się zatrzymały na upałach +30. Krótkie rękawki, sandały przy temp. 11-13 stopni rano.
Ja to bym tak chciała Tylko że mi zawsze jest za zimno. Nawet w upały nie noszę do pracy sandałów, bo mamy pokoje od północy i wieje coś z klimy.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-21, 12:52   #1503
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Dzień dobry!

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
hej hej

Kurczę, dla mnie za zimno do pracy chodzę w tych samych zestawach co zimą... tylko buty i kurtka inna, oczywiście, ale poza tym to samo. W biurze mam straszną zimnicę.
Aż tak? Ja w zimę to najchętniej zakładam kaszmirowe sweterki, a teraz bluzki z cienkiej bawełny lub lnu. Tylko właściwie jeansy są stałym elementem.


Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Sprawdzę
Ja się wciągnęłam w Nesbo i cykl o Harrym Hole'u Czytam już 3. część z serii. Najwyraźniej potrzebuję odmóżdżacza
Poza tym niestety nic ambitnego.
Nie znam tego cyklu i chyba nic nie czytałam tego autora. W ramach odmóżdżenia właśnie skończyłam Dawcę Przysięgi Sandersona, która czekała na półce chyba rok. Nie wiem, czy to kwestia dość długiej przerwy, czy czegoś innego, ale ta część wydawała mi się bardziej naiwna i często po prostu nudna.



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Jestem z ciebie dumna! Kolczyki bardzo potrafią dodać sznytu Widzę, że styl geometryczny, na przekór modzie na boho i takie tam (joke - ja też mam gdzieś trendy).
Ja w tym roku nie szaleję z roślinami jakoś. Tylko lawenda i parę traw na balkonie. Kwiaty mi poszły wraz z koszmarną deszczową pogodą sprzed paru tygodni.
Ja też nie sugeruję się trendami. Wręcz przeciwnie, mam w sobie taką przekorę, aby nie nosić tego, co jest modne i co można zobaczyć na co drugiej kobiecie. Te geometryczne kolczyki mi się spodobały, a do tego były przecenione ze 180 zł na 55, więc się nie zastanawiałam


Jakie masz trawy na balkonie? Mi się marzą miskanty, wysokie na 2 metry, ale już takie moje szczęście, że wymyślam rośliny wymagające, na wilgotne żyzne gleby, a u mnie w ogrodzie warunki wręcz odwrotne
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-25, 14:22   #1504
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Dzień dobry!


Aż tak? Ja w zimę to najchętniej zakładam kaszmirowe sweterki, a teraz bluzki z cienkiej bawełny lub lnu. Tylko właściwie jeansy są stałym elementem.
Aż tak, aż tak Mam baaardzo zimno w biurze - okna od północy i ciągle coś wieje. Po godzinie siedzenia przy kompie mam lodowate ręce.


Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Nie znam tego cyklu i chyba nic nie czytałam tego autora. W ramach odmóżdżenia właśnie skończyłam Dawcę Przysięgi Sandersona, która czekała na półce chyba rok. Nie wiem, czy to kwestia dość długiej przerwy, czy czegoś innego, ale ta część wydawała mi się bardziej naiwna i często po prostu nudna.
Sanderson bardzo mi się nie podobał, nie sięgnęłam nigdy po kolejny tom. Nesbo jest spoko, na wakacje w sam raz A teraz czytam Papugę Flauberta, ciekawa pozycja!


Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Ja też nie sugeruję się trendami. Wręcz przeciwnie, mam w sobie taką przekorę, aby nie nosić tego, co jest modne i co można zobaczyć na co drugiej kobiecie.
No, smutne to jest, że wszyscy chcą wyglądać podobnie. Wyczuwam w takim pędzie brak pewności siebie.
Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Jakie masz trawy na balkonie? Mi się marzą miskanty, wysokie na 2 metry, ale już takie moje szczęście, że wymyślam rośliny wymagające, na wilgotne żyzne gleby, a u mnie w ogrodzie warunki wręcz odwrotne
Mam miskanty chińskie, ale w niższej odmianie. Podoba mi się też zebra. U mnie na balkonie też im dość trudno, bo jest za gorąco, no ale nic na to nie poradzę. Trawy obecnie bardziej mi się podobają niż byliny i chyba jak zabudujemy ostatecznie balkon, to już będę mieć tylko trawy, bez bluszczów i kwiatów (z małym odstępstwem na rzecz lawend, szałwii i wrzosów).
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-26, 19:40   #1505
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Dzień dobry!

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Aż tak, aż tak Mam baaardzo zimno w biurze - okna od północy i ciągle coś wieje. Po godzinie siedzenia przy kompie mam lodowate ręce.
U mojej mamy w biurze warunki wręcz odwrotne - latem 30 stopni, bo pani Prezes, z którą jest w pokoju, panicznie boi się klimatyzacji z racji nawracających przeziębień...




Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Sanderson bardzo mi się nie podobał, nie sięgnęłam nigdy po kolejny tom. Nesbo jest spoko, na wakacje w sam raz A teraz czytam Papugę Flauberta, ciekawa pozycja!

Już raczej nie sięgnę więcej po Sandersona. Papugi Flauberta nie czytałam. Teraz zabrałam się za Loving Monsters Jamesa Hamiltona-Patersona. Bardzo dobra

Wczoraj obejrzeliśmy Zwierzęta Nocy. Pamiętam, że pisałaś o tym filmie. Dość dobry, choć kolejny raz utwierdzam się, że dużo łatwiej zrobić mocny thriller niż dobrą komedię lub lekki film obyczajowy. Tutaj mocna scena napadu, porwania i zabójstwa robi właściwie całą robotę. Ale ile było już podobnych historii...?


Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
No, smutne to jest, że wszyscy chcą wyglądać podobnie. Wyczuwam w takim pędzie brak pewności siebie.

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Mam miskanty chińskie, ale w niższej odmianie. Podoba mi się też zebra. U mnie na balkonie też im dość trudno, bo jest za gorąco, no ale nic na to nie poradzę. Trawy obecnie bardziej mi się podobają niż byliny i chyba jak zabudujemy ostatecznie balkon, to już będę mieć tylko trawy, bez bluszczów i kwiatów (z małym odstępstwem na rzecz lawend, szałwii i wrzosów).
A mnie rozczarowały szałwie; mam chyba z 5 odmian i zostawiam jedną. Generalnie nie umywają się do kocimiętki, która dłuuugo kwitnie, a nawet gdy nie kwitnie, ma ładne listki, czego nie można powiedzieć o szałwii. Szałwia przekwita ledwo zakwitnie i dostaje brzydkich pożółkłych liści.



Ostatnio kupiłam bluzkę. To mój drugi ciuch holenderskiej marki Yaya. (Pierwszy to ta czarna sukienka z motywem kwiatowym). Bardzo mi się spodobał jej krój.
Miłego weekendu!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg koszula.jpg (18,2 KB, 21 załadowań)

Edytowane przez Cat Lover
Czas edycji: 2019-07-26 o 19:51
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 13:03   #1506
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cześć dziewczyny.

Piszę, bo chciałam się w końcu oficjalnie "pożegnać". Chcę, żebyście wiedziały, że bardzo miło wspominam spędzony tu z Wami czas Miło było móc plotkować z Wami o książkach, o zdrowym stylu życia, modzie, gotowaniu czy innych tematach, które akurat wpadły nam do głowy. Czas spędzony tutaj był dla mnie niesamowitą odskocznią i całkiem niezłym sposobem na odprężenie się po ciężkim dniu w pracy, jednak od dłuższego czasu nie mam już ochoty na aktywne udzielanie się na ogólnodostępnym forum.

Pytałyście na priv czy u mnie wszystko OK i tak, potwierdzam, u mnie wszystko w porządku, naprawdę. Powiem wiecej, we wrześniu tego roku biorę ślub i zacznę nowy etap w życiu jako żona, z czego bardzo się cieszę Zdobycie tego nieszczęsnego prawa jazdy, którego brak swego czasu tak mnie frustrował też mam już za sobą. Do perfekcyjnych kierowców nie należę, ale z punktu A do punktu B na pewno dojadę Pamiętam, że mocno mnie w tym temacie motywowałyście - jeszcze raz dziękuję.

No dobrze, to chyba na tyle.
Dziewczyny, moja miłość do książek nie ustała i wciąż jestem dostępna na LC, więc gdybyście miały ochotę pogadać, to jak najbardziej jestem otwarta.

Wszystkiego dobrego Wam życzę!
maytha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-04, 15:28   #1507
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Piszę, bo chciałam się w końcu oficjalnie "pożegnać". Chcę, żebyście wiedziały, że bardzo miło wspominam spędzony tu z Wami czas Miło było móc plotkować z Wami o książkach, o zdrowym stylu życia, modzie, gotowaniu czy innych tematach, które akurat wpadły nam do głowy. Czas spędzony tutaj był dla mnie niesamowitą odskocznią i całkiem niezłym sposobem na odprężenie się po ciężkim dniu w pracy, jednak od dłuższego czasu nie mam już ochoty na aktywne udzielanie się na ogólnodostępnym forum.

Pytałyście na priv czy u mnie wszystko OK i tak, potwierdzam, u mnie wszystko w porządku, naprawdę. Powiem wiecej, we wrześniu tego roku biorę ślub i zacznę nowy etap w życiu jako żona, z czego bardzo się cieszę Zdobycie tego nieszczęsnego prawa jazdy, którego brak swego czasu tak mnie frustrował też mam już za sobą. Do perfekcyjnych kierowców nie należę, ale z punktu A do punktu B na pewno dojadę Pamiętam, że mocno mnie w tym temacie motywowałyście - jeszcze raz dziękuję.

No dobrze, to chyba na tyle.
Dziewczyny, moja miłość do książek nie ustała i wciąż jestem dostępna na LC, więc gdybyście miały ochotę pogadać, to jak najbardziej jestem otwarta.

Wszystkiego dobrego Wam życzę!

Hej, Maytha!
Fajnie, że napisałaś po długiej nieobecności, ale szkoda, że ostatni raz. Choć rozumiem powód; my z Teo chyba też częściej piszemy na priv niż na forum. To jest właściwie jedyne miejsce, gdzie jeszcze się udzielam, bo na LC już od ponad roku się nie logowałam. FB i innych takich nie posiadam.


Bardzo się cieszę, że u Ciebie tyle pozytywów: gratuluję zrobienia prawka. Prawda, że człowiek od razu czuje się bardziej samodzielny i niezależny? Ja tym bardziej to doceniam mieszkając poza miastem.


Moja miłość do książek też nie ustała. Nawet ostatnio naszła mnie taka refleksja, że najlepsze w życiu rzeczy są na literę K: koty, książki i kwiaty



ALE jest jedna rzecz, którą nam tu obiecałaś i (jeszcze) nie zrobiłaś. Miałaś wrzucić w Klubie fotki ze swojego mieszkania Widzisz? Pamiętam



Powodzenia na nowej drodze życia!
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-10, 07:38   #1508
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Hej!
Cytat:
Napisane przez maytha Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Piszę, bo chciałam się w końcu oficjalnie "pożegnać". Chcę, żebyście wiedziały, że bardzo miło wspominam spędzony tu z Wami czas Miło było móc plotkować z Wami o książkach, o zdrowym stylu życia, modzie, gotowaniu czy innych tematach, które akurat wpadły nam do głowy. Czas spędzony tutaj był dla mnie niesamowitą odskocznią i całkiem niezłym sposobem na odprężenie się po ciężkim dniu w pracy, jednak od dłuższego czasu nie mam już ochoty na aktywne udzielanie się na ogólnodostępnym forum.

Pytałyście na priv czy u mnie wszystko OK i tak, potwierdzam, u mnie wszystko w porządku, naprawdę. Powiem wiecej, we wrześniu tego roku biorę ślub i zacznę nowy etap w życiu jako żona, z czego bardzo się cieszę Zdobycie tego nieszczęsnego prawa jazdy, którego brak swego czasu tak mnie frustrował też mam już za sobą. Do perfekcyjnych kierowców nie należę, ale z punktu A do punktu B na pewno dojadę Pamiętam, że mocno mnie w tym temacie motywowałyście - jeszcze raz dziękuję.

No dobrze, to chyba na tyle.
Dziewczyny, moja miłość do książek nie ustała i wciąż jestem dostępna na LC, więc gdybyście miały ochotę pogadać, to jak najbardziej jestem otwarta.

Wszystkiego dobrego Wam życzę!
Hej Maytha, dzięki za wiadomość

Powodzenia! Ja również jestem na LC, gdzie skrzętnie odnotowuje swoje książkowe podboje i szukam inspiracji na kolejne


Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Hej, Maytha!
Fajnie, że napisałaś po długiej nieobecności, ale szkoda, że ostatni raz. Choć rozumiem powód; my z Teo chyba też częściej piszemy na priv niż na forum. To jest właściwie jedyne miejsce, gdzie jeszcze się udzielam, bo na LC już od ponad roku się nie logowałam. FB i innych takich nie posiadam.
Ja już korzystam aktywnie tylko z Instagrama i LC właśnie.


Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Moja miłość do książek też nie ustała. Nawet ostatnio naszła mnie taka refleksja, że najlepsze w życiu rzeczy są na literę K: koty, książki i kwiaty
To dobra refleksja, w gruncie rzeczy


Cat, Twoje koty regularnie wracają do Ciebie czy czasem znikają na parę dni?


A propos książęk:

https://www.elle.pl/decoration/artyk...a-190708085134
Jak ktoś nie ma działki czy domku...
I to w bliskiej okolicy od naszej działki, potwierdzam, że tamtejsze rejony są zjawiskowe (kilka km od nas jest raj dla obserwatorów ptaków).
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-10, 19:32   #1509
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Dzień dobry!

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Hej!

Hej Maytha, dzięki za wiadomość

Powodzenia! Ja również jestem na LC, gdzie skrzętnie odnotowuje swoje książkowe podboje i szukam inspiracji na kolejne



Ja już korzystam aktywnie tylko z Instagrama i LC właśnie.

Ostatnio, najwięcej czasu spędzam na ebay'u. Co zdumiewające, są sprzedawcy, którzy wysyłają książki z Anglii za 5 zł z groszami, a gdy zamawiam z Allegro lub z księgarni internetowych, to zawsze płacę minimum dwa razy więcej za przesyłkę (krajową). W ogóle, jestem zachwycona ebay'em. Kupuję książki w twardych oprawach, często za ułamek oryginalnej ceny. W związku z tym moje książkowe zakupy na Allegro już przechodzą powoli do historii.



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
To dobra refleksja, w gruncie rzeczy
Jeszcze do tej listy dopisałabym KAWĘ



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Cat, Twoje koty regularnie wracają do Ciebie czy czasem znikają na parę dni?
Te dwie kotki, które karmię 2 lata, przychodzą codziennie, z reguły minimum dwa razy na dzień. To są wysterylizowane kotki, myślę, że ma to na pewno jakiś wpływ - nie mają rui i nie uganiają się za kocurami


Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
A propos książęk:

https://www.elle.pl/decoration/artyk...a-190708085134
Jak ktoś nie ma działki czy domku...
I to w bliskiej okolicy od naszej działki, potwierdzam, że tamtejsze rejony są zjawiskowe (kilka km od nas jest raj dla obserwatorów ptaków).
Wow, cudna chatka! U mnie warunki bardzo zbliżone, też mieszkam tuż przy lesie. Antresola jest moim niespełnionym marzeniem. Jak wygram kiedyś w lotto, to wybuduję dom z antresolą


Miałam wrzucić zdjęcia kwitnących dalii. W tle widać cudne hortensje z kwiatostanami o długości nawet 30 cm

Jeśli chodzi o lato, to najbardziej lubię sierpień: to czas hortensji i ważek

Miłego weekendu!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0392 sm.JPG (537,5 KB, 18 załadowań)
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-20, 22:10   #1510
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

hej, jak tam długi weekend?
Ja wypoczęłam jak rzadko (odpoczywam, nawet przycinając gałęzie na działce. Co tam, że teraz mam megazakwasy ).


Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Ostatnio, najwięcej czasu spędzam na ebay'u. Co zdumiewające, są sprzedawcy, którzy wysyłają książki z Anglii za 5 zł z groszami, a gdy zamawiam z Allegro lub z księgarni internetowych, to zawsze płacę minimum dwa razy więcej za przesyłkę (krajową). W ogóle, jestem zachwycona ebay'em. Kupuję książki w twardych oprawach, często za ułamek oryginalnej ceny. W związku z tym moje książkowe zakupy na Allegro już przechodzą powoli do historii.
Gdybym kupowała w oryginale, na pewno też bym brała z ebay'a Teraz czytam sporo norweskich kryminałów, więc tak jakby zostają mi tylko tłumaczenia


Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Jeszcze do tej listy dopisałabym KAWĘ
A widzisz, ja po niedawnym ataku refluksu doszłam do etapu, że... nie piję kawy. Nie mam pojęcia, jak to się stało, ale odzwyczaiłam się w ciągu 3 dni.


Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Wow, cudna chatka! U mnie warunki bardzo zbliżone, też mieszkam tuż przy lesie. Antresola jest moim niespełnionym marzeniem. Jak wygram kiedyś w lotto, to wybuduję dom z antresolą


Miałam wrzucić zdjęcia kwitnących dalii. W tle widać cudne hortensje z kwiatostanami o długości nawet 30 cm

Jeśli chodzi o lato, to najbardziej lubię sierpień: to czas hortensji i ważek

Miłego weekendu!
Piękne kwiaty, niezmiennie zazdroszczę ogrodu. Jak dobrze pójdzie, to w przyszłym roku zrobimy nasadzenia na naszej działce... obecnie teren jest pusty, tylko zarośniety haszczami... (przez 3 lata nic nie robiliśmy z terenem, bo była groźna budowania obok kolei szybkiego ruchu. Wygląda na to, że zmienili trasę i chyba zaczniemy myśleć o budowie domu..).
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 12:40   #1511
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Dzień dobry!

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
hej, jak tam długi weekend?
Ja wypoczęłam jak rzadko (odpoczywam, nawet przycinając gałęzie na działce. Co tam, że teraz mam megazakwasy ).
Długi weekend spędziliśmy bardzo przyjemnie. W zeszły czwartek byliśmy w Iławie i pływaliśmy rowerem wodnym po Jezioraku wokół wyspy Wielka Żuława. W piątek byliśmy nad morzem w Jantarze. Pogoda bardzo dopisała



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Gdybym kupowała w oryginale, na pewno też bym brała z ebay'a Teraz czytam sporo norweskich kryminałów, więc tak jakby zostają mi tylko tłumaczenia
Ha! A jakie skandynawskie kryminały czytasz? Czytałaś coś Hakana Nessera? Zwłaszcza seria o Barbarottim jest godna polecenia.



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
A widzisz, ja po niedawnym ataku refluksu doszłam do etapu, że... nie piję kawy. Nie mam pojęcia, jak to się stało, ale odzwyczaiłam się w ciągu 3 dni.
Ja piję 4-5 kaw dziennie; mam nadzieję, że nie będę musiała odstawiać; to mój taki jedyny nałóg Ale dobrze, że u Ciebie odstawienie poszło bezboleśnie



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Piękne kwiaty, niezmiennie zazdroszczę ogrodu. Jak dobrze pójdzie, to w przyszłym roku zrobimy nasadzenia na naszej działce... obecnie teren jest pusty, tylko zarośniety haszczami... (przez 3 lata nic nie robiliśmy z terenem, bo była groźna budowania obok kolei szybkiego ruchu. Wygląda na to, że zmienili trasę i chyba zaczniemy myśleć o budowie domu..).
Teo, świetnie wieści! Mam nadzieję, że budowa domu będzie dla Was ekscytującym i niezapomnianym doświadczeniem, tak jak była dla nas

Chwalę się moim dzisiejszym łupem lumpeksowym. Kaszmir na podszewce z jedwabiu, cena 4 zł, super stan. Sprawdziłam tę markę w necie (Shanghai tang) i widzę, że takie nowe swetry kosztują... 880 euro, czyli prawie 4 tysiące złotych! Zabawne, że za nowy musiałabym zapłacić około tysiąc razy więcej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0398 sm.JPG (481,9 KB, 21 załadowań)

Edytowane przez Cat Lover
Czas edycji: 2019-08-22 o 12:43
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-26, 22:18   #1512
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Ha! A jakie skandynawskie kryminały czytasz? Czytałaś coś Hakana Nessera? Zwłaszcza seria o Barbarottim jest godna polecenia.
Na razie ciągle męczę Nesbo Zaczęłam 4 książkę z serii o Harrym Hole'u. Reszty nie znam, ale to tylko przez brak czasu, bo kryminały same w sobie bardzo mi podpasowały, odkąd ponad 4 lata temu poznałam powieści Miłoszewskiego.

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Ja piję 4-5 kaw dziennie; mam nadzieję, że nie będę musiała odstawiać; to mój taki jedyny nałóg Ale dobrze, że u Ciebie odstawienie poszło bezboleśnie
Czasem sobie zaparzę, ale to tylko w weekend. Obecnie najbardziej mi smakuje kawa z kawiarki. Ty pijesz z ekspresu?


Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Teo, świetnie wieści! Mam nadzieję, że budowa domu będzie dla Was ekscytującym i niezapomnianym doświadczeniem, tak jak była dla nas
To chyba jesteś jedną osobą, która ma tak dobre wspomnienia Zwykle ludzie na samą myśl o budowie domu dostają spazmów..

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Chwalę się moim dzisiejszym łupem lumpeksowym. Kaszmir na podszewce z jedwabiu, cena 4 zł, super stan. Sprawdziłam tę markę w necie (Shanghai tang) i widzę, że takie nowe swetry kosztują... 880 euro, czyli prawie 4 tysiące złotych! Zabawne, że za nowy musiałabym zapłacić około tysiąc razy więcej
Może pora na nowy biznes - łowca luksusowych sweterków?


Swoją drogą... jak sweter może kosztować 4 tysiące złotych... nawet kaszmir tego wg mnie nie usprawiedliwia. To chyba magia marki.


Cat, czy Ty wróciłaś już do pracy?
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 12:13   #1513
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Dzień dobry!

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Na razie ciągle męczę Nesbo Zaczęłam 4 książkę z serii o Harrym Hole'u. Reszty nie znam, ale to tylko przez brak czasu, bo kryminały same w sobie bardzo mi podpasowały, odkąd ponad 4 lata temu poznałam powieści Miłoszewskiego.
Miłoszewskiego czytałam kilka lat temu. Jednak żadne kryminały już tak mi się nie podobały jak Christie i Nessera.



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Czasem sobie zaparzę, ale to tylko w weekend. Obecnie najbardziej mi smakuje kawa z kawiarki. Ty pijesz z ekspresu?
Nie, nie mam ekspresu. Choć coraz częściej myślę o tym, żeby w niego zainwestować, skoro taka za mnie entuzjastka kawy. Po prostu mielę kawę w młynku elektrycznym i zaparzam kilka minut pod przykryciem.




Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
To chyba jesteś jedną osobą, która ma tak dobre wspomnienia Zwykle ludzie na samą myśl o budowie domu dostają spazmów..
Nie, no jasne, że nie wszystko było wspaniałe. Trochę mieliśmy użerania się z "fachowcami". Jednak to wspaniałe uczucie widzieć jak od fundamentów powstaje twój dom.



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Może pora na nowy biznes - łowca luksusowych sweterków?
Heh, w sumie nie miałabym nic przeciwko takiemu biznesowi, ale jednak tyle co ja buszuję po lumpeksach to nic. Czasem pójdę raz na tydzień, czasem raz na kilka tygodni, a nawet miesięcy.



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Swoją drogą... jak sweter może kosztować 4 tysiące złotych... nawet kaszmir tego wg mnie nie usprawiedliwia. To chyba magia marki.
Prawda? Tak to jest z dobrami luksusowymi. A jak torebki LV, które nawet nie są skórzane, mogą kosztować tyle, ile kosztują? No właśnie: magia marki.
Ta marka Shanghai tang to jakaś luksusowa marka z Hong Kongu, z tego co wyczytałam. Na pewno nietuzinkowe jest wykończenie swetra jedwabną podszewką, ale oczywiście oryginalna cena jest mocno przesadzona. Cóż, są ludzie, którzy muszą kupować drogo, bo inaczej czują się jak plebs i właśnie dla takich ludzi są takie marki



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Cat, czy Ty wróciłaś już do pracy?
Tak, urlop mi się skończył. Nie mam jeszcze zajęć ze studentami, bo te się zaczną od października, ale szefowa daje mi inne zajęcia póki co

Edytowane przez Cat Lover
Czas edycji: 2019-08-27 o 12:16
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 11:35   #1514
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Teo,
z tego co pamiętam, to słuchasz Toola i pewnie wiesz, że wczoraj była premiera ich długo oczekiwanej płyty. Gdybyś ją kupowała, to w Media Markt możesz ją nabyć z rabatem -15% (do dzisiaj), czyli możesz zaoszczędzić ok 50 zł. Warunkiem jest założenie karty, ale mój mąż wczoraj ją założył szybko na miejscu w sklepie.
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 20:24   #1515
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Hej!
Wygląda na to, że morderne upały odpuszczą już..
Lato piękne, ale 32 C to mnie w mieście wykańcza.



Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość

Miłoszewskiego czytałam kilka lat temu. Jednak żadne kryminały już tak mi się nie podobały jak Christie i Nessera.
Christie ma niezwykły urok, to fakt. Nesser przede mną, już zanotowane Coś polecasz w szczególności?

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Nie, nie mam ekspresu. Choć coraz częściej myślę o tym, żeby w niego zainwestować, skoro taka za mnie entuzjastka kawy. Po prostu mielę kawę w młynku elektrycznym i zaparzam kilka minut pod przykryciem.
Ja uważam, że nawet ekspresy za 4-5 tysiące nie są warte swojej ceny. Już tyle miałam okazji potestować i obecnie najbardziej mi smakuje z dobrej kawiarki

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Nie, no jasne, że nie wszystko było wspaniałe. Trochę mieliśmy użerania się z "fachowcami". Jednak to wspaniałe uczucie widzieć jak od fundamentów powstaje twój dom.
Tak, to chyba nieuniknione

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Prawda? Tak to jest z dobrami luksusowymi. A jak torebki LV, które nawet nie są skórzane, mogą kosztować tyle, ile kosztują? No właśnie: magia marki.
Ta marka Shanghai tang to jakaś luksusowa marka z Hong Kongu, z tego co wyczytałam. Na pewno nietuzinkowe jest wykończenie swetra jedwabną podszewką, ale oczywiście oryginalna cena jest mocno przesadzona. Cóż, są ludzie, którzy muszą kupować drogo, bo inaczej czują się jak plebs i właśnie dla takich ludzi są takie marki
Ostatnie zdanie to chyba najlepsze i najcelniejsze podsumowanie, jakie kiedykolwiek słyszałam. Dokładnie, i tu już nawet nie chodzi o osoby, które stać na wszystko, ale też o te, które biorą torebki na kredyt (!!!).

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Teo,
z tego co pamiętam, to słuchasz Toola i pewnie wiesz, że wczoraj była premiera ich długo oczekiwanej płyty. Gdybyś ją kupowała, to w Media Markt możesz ją nabyć z rabatem -15% (do dzisiaj), czyli możesz zaoszczędzić ok 50 zł. Warunkiem jest założenie karty, ale mój mąż wczoraj ją założył szybko na miejscu w sklepie.
Tak, tak! My już od jakiegoś czasu nie kupujemy płyt, bo używamy Spotify. Od jakiegoś czasu Tool końcu jest tam dostępny Od piątku katujemy płytę cały czas.
A wy już się wsłuchaliście w nową płytę?
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 16:30   #1516
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Dzień dobry!

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Hej!
Wygląda na to, że morderne upały odpuszczą już..
Lato piękne, ale 32 C to mnie w mieście wykańcza.
Tak! Co za przeskok! Jeszcze wczoraj 32 stopnie, a dziś około 20... od razu rześkie powietrze się zrobiło.



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Christie ma niezwykły urok, to fakt. Nesser przede mną, już zanotowane Coś polecasz w szczególności?
Tak, w szczególności polecam serię o Barbarottim, tam jest chyba 5 tytułów, w tym Samotni, chyba moja ulubiona.



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Ja uważam, że nawet ekspresy za 4-5 tysiące nie są warte swojej ceny. Już tyle miałam okazji potestować i obecnie najbardziej mi smakuje z dobrej kawiarki
No właśnie, nie uśmiecha mi się wywalać kilku tysi na ekspres, jeśli różnica w smaku nie będzie wyraźna. A szczerze mówiąc, jak jestem w kawiarni, np. w Sowie, to nigdy nie robi na mnie wrażenia ta ich kawa... bardziej smakuje mi moja własna w domu.



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Ostatnie zdanie to chyba najlepsze i najcelniejsze podsumowanie, jakie kiedykolwiek słyszałam. Dokładnie, i tu już nawet nie chodzi o osoby, które stać na wszystko, ale też o te, które biorą torebki na kredyt (!!!).
No właśnie, co za czasy. Ludzie biorą kredyty na torebki albo na operacje typu powiększenie biustu. Wraz z rozwojem cywilizacji, stajemy się jednak głupsi. Liczy się wygląd i inwestycja w wygląd oraz ogólnie pojęty zewnętrzny wizerunek. Kto by się przejmował, że to wszystko jest coraz mniej naturalne, tu coś doklejone, tam doczepione, tam wszczepione.


Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Tak, tak! My już od jakiegoś czasu nie kupujemy płyt, bo używamy Spotify. Od jakiegoś czasu Tool końcu jest tam dostępny Od piątku katujemy płytę cały czas.
A wy już się wsłuchaliście w nową płytę?
Mój mąż od czasów nastoletnich kolekcjonuje płyty i to się raczej nie zmieni, więc nie używamy Spotify. To mój mąż jest bardziej melomanem, dla mnie muzyka zawsze była mniej ważna niż literatura. Nie jestem też jakąś wielbicielką Toola. Niektóre numery znam, dość lubię, ale bez przesady. A ostatnia płyta? Hmmm, pojechali z tym "telewizorkiem" co do utworów, to dajemy im 4/5.

Edytowane przez Cat Lover
Czas edycji: 2019-09-02 o 16:57
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 16:56   #1517
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Dzień dobry!
Teo, podpowiedz mi, czy zostawić te botki, czy oddać? Szukałam skórzanych botków na niewielkim obcasie, nieocieplanych w środku i takie dziś przytachałam do domu. Są skórzane w środku i na zewnątrz. W sklepie spodobały mi się te paski ze skóry zamszowej i licowej (na zdjęciu trochę gorzej to wyszło). Chyba jednak je zostawię...


Właśnie skończyłam czytać Ślepowidzenie Petera Wattsa. Znasz? Czytałaś? Podobała mi się, muszę skombinować drugą część.


I jeszcze w temacie kosmetycznym: kilka tygodni temu kupiłam bardzo fajny kosmetyk do mycia twarzy i chyba zostanę przy nim na dłużej. Mężowi też się podoba i mi podkrada
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...omarancza.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0414-crop sm.JPG (630,5 KB, 16 załadowań)
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-14, 22:11   #1518
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

No dzień dobry. 🍂
Kurtki, płaszcze wyjęte? Ja na razie chodzę w ramonesce, ale jako rasowemu zmarźluchowi już mi za zimno, więc pewnie zaraz wjedzie jakiś płaszcz...
Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Dzień dobry!


Tak! Co za przeskok! Jeszcze wczoraj 32 stopnie, a dziś około 20... od razu rześkie powietrze się zrobiło.
Teraz dopiero zrobiło się zimno


Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Tak, w szczególności polecam serię o Barbarottim, tam jest chyba 5 tytułów, w tym Samotni, chyba moja ulubiona.
Zapisane

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Mój mąż od czasów nastoletnich kolekcjonuje płyty i to się raczej nie zmieni, więc nie używamy Spotify. To mój mąż jest bardziej melomanem, dla mnie muzyka zawsze była mniej ważna niż literatura. Nie jestem też jakąś wielbicielką Toola. Niektóre numery znam, dość lubię, ale bez przesady. A ostatnia płyta? Hmmm, pojechali z tym "telewizorkiem" co do utworów, to dajemy im 4/5.
Mój mąż kolekcjonuje tylko koszulki z koncertów i z motywami muzycznymi A co do płyt, to Spotify ma zasadniczą przewagę w tym, że masz go zawsze ze sobą... Więc naszych składanek słuchamy w samochodzie, u znajomych i wszędzie, gdzie akurat jesteśmy. Lubię tak.
Nie wiem, o jaki chodzi telewizorek ? Mnie ostatnia płyta jeszcze nie do końca podeszła.

Ale ogólnie Tool ma morderczo inteligentne teksty piosenek. Gdyby Keean żył w innych czasach, przypuszczam, że tworzyłby poezję na miarę największych angielskich poetów.


Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Teo, podpowiedz mi, czy zostawić te botki, czy oddać? Szukałam skórzanych botków na niewielkim obcasie, nieocieplanych w środku i takie dziś przytachałam do domu. Są skórzane w środku i na zewnątrz. W sklepie spodobały mi się te paski ze skóry zamszowej i licowej (na zdjęciu trochę gorzej to wyszło). Chyba jednak je zostawię...
Buty rzadko wyglądają na foto tak dobrze jak w realu... Dla mnie te paski są za mocno widoczne.


Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Właśnie skończyłam czytać Ślepowidzenie Petera Wattsa. Znasz? Czytałaś? Podobała mi się, muszę skombinować drugą część.
Nie znam, tytuł jest "zarąbisty" Zapisałam sobie.


Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
I jeszcze w temacie kosmetycznym: kilka tygodni temu kupiłam bardzo fajny kosmetyk do mycia twarzy i chyba zostanę przy nim na dłużej. Mężowi też się podoba i mi podkrada
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...omarancza.html
Poleciłam już koleżance ze skórą mieszaną

Ja tylko mogę używać płynów micelarnych.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-15, 12:35   #1519
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Dzień dobry, cześć i czołem.



Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
No dzień dobry. ��
Kurtki, płaszcze wyjęte? Ja na razie chodzę w ramonesce, ale jako rasowemu zmarźluchowi już mi za zimno, więc pewnie zaraz wjedzie jakiś płaszcz...

Teraz dopiero zrobiło się zimno
U mnie bardzo przyjemnie, temperatura dziś oscyluje w granicach 20 stopni, czyli perfect

Ale w tym tygodniu ubrałam już rano cienki płaszcz

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Mój mąż kolekcjonuje tylko koszulki z koncertów i z motywami muzycznymi A co do płyt, to Spotify ma zasadniczą przewagę w tym, że masz go zawsze ze sobą... Więc naszych składanek słuchamy w samochodzie, u znajomych i wszędzie, gdzie akurat jesteśmy. Lubię tak.
Mój mąż tak już ma, że nie słucha składanek. Słucha wybrane płyty w całości. W zasadzie nie mamy nic pt. "The best of", a przynajmniej nic takiego nie kojarzę... swoich składanek też nie tworzy.



O, to mój mąż też przywozi koszulki z koncertów, ale nie z każdego.


Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Nie wiem, o jaki chodzi telewizorek ? Mnie ostatnia płyta jeszcze nie do końca podeszła.
Ta płyta została tak wydana, że ma wbudowany taki "telewizorek", który zaczyna odtwarzać filmik, gdy tylko otworzysz płytę. Na youtube na pewno są jakieś filmiki, to możesz sprawdzić, o co chodzi


Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Ale ogólnie Tool ma morderczo inteligentne teksty piosenek. Gdyby Keean żył w innych czasach, przypuszczam, że tworzyłby poezję na miarę największych angielskich poetów.
Fakt, teksty są dobre.


Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Buty rzadko wyglądają na foto tak dobrze jak w realu... Dla mnie te paski są za mocno widoczne.
No właśnie, na zdjęciu te paski są mocno widoczne. W realu lepiej to wygląda.

I tak dumam nad nimi, bo są bardzo wąskie. Mam co prawda bardzo wąskie stopy, ale lubię mieć trochę luzu w obuwiu.
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-19, 13:13   #1520
Monya3
Raczkowanie
 
Avatar Monya3
 
Zarejestrowany: 2019-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
Hej!

Hej Maytha, dzięki za wiadomość

Powodzenia! Ja również jestem na LC, gdzie skrzętnie odnotowuje swoje książkowe podboje i szukam inspiracji na kolejne



Ja już korzystam aktywnie tylko z Instagrama i LC właśnie.



To dobra refleksja, w gruncie rzeczy


Cat, Twoje koty regularnie wracają do Ciebie czy czasem znikają na parę dni?


A propos książęk:

https://www.elle.pl/decoration/artyk...a-190708085134
Jak ktoś nie ma działki czy domku...
I to w bliskiej okolicy od naszej działki, potwierdzam, że tamtejsze rejony są zjawiskowe (kilka km od nas jest raj dla obserwatorów ptaków).

Witam! Nowa jestem Można dołączyć?


p.s. Czym jest LC?
Monya3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 09:23   #1521
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez Monya3 Pokaż wiadomość
Witam! Nowa jestem Można dołączyć?


p.s. Czym jest LC?
Witamy serdecznie.

LC to serwis dla miłośników książek o nazwie Lubimy Czytać.
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 09:44   #1522
Monya3
Raczkowanie
 
Avatar Monya3
 
Zarejestrowany: 2019-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Witamy serdecznie.

LC to serwis dla miłośników książek o nazwie Lubimy Czytać.

Ah to znam. Zawsze zanim polecę do bilbioteki po nową książkę to tam wejdę
Monya3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-20, 13:19   #1523
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

hej!
Wczoraj musiałam wziąć na wieczorne wyjście czapkę, tak okropnie było zimno. Para leciała z ust.


Cat, ja bym chyba oddała. Wąskie buty będą zapewne męczyć stopy...






Cytat:
Napisane przez Monya3 Pokaż wiadomość
Witam! Nowa jestem Można dołączyć?


p.s. Czym jest LC?
Cześć! Zapraszamy
Cytat:
Napisane przez Monya3 Pokaż wiadomość
Ah to znam. Zawsze zanim polecę do bilbioteki po nową książkę to tam wejdę
LC wciąga, uważaj

A co w ogóle lubisz czytać?
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 13:41   #1524
Monya3
Raczkowanie
 
Avatar Monya3
 
Zarejestrowany: 2019-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Kiedyś gustowałam w kryminałach, ale zaczęły mnie przygnębiać więc szukam innego gatunku. Sęk w tym, że jestem trochę a bardzo wybredna i szybko rzucam książkę po paru stronach
Monya3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 19:03   #1525
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez Monya3 Pokaż wiadomość
Kiedyś gustowałam w kryminałach, ale zaczęły mnie przygnębiać więc szukam innego gatunku. Sęk w tym, że jestem trochę a bardzo wybredna i szybko rzucam książkę po paru stronach
A to ciekawe, ja mam przeciwny problem -- nawet jeśli książka ewidentnie jest słaba, to długo się łudzę, że jeszcze się rozkręci, i czytam dalej. Chyba w życiu porzuciłam tylko 3 książki.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 08:44   #1526
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez teorema Pokaż wiadomość
A to ciekawe, ja mam przeciwny problem -- nawet jeśli książka ewidentnie jest słaba, to długo się łudzę, że jeszcze się rozkręci, i czytam dalej. Chyba w życiu porzuciłam tylko 3 książki.

Mam podobnie. Bardzo rzadko zdarza mi się odłożyć książkę po przeczytaniu kilku stron. Miałam tak może kilka razy. Ostatni raz z dwa lata temu z książką Camilli Lackberg Pogromca lwów. Gdzieś na 5 czy 10 stronie było o dziewczynce z wyłupionymi oczami i wyrwanym językiem. Szybko podziękowałam w duchu pani Lackberg za taką lekturę.
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 11:23   #1527
Jolanne
Raczkowanie
 
Avatar Jolanne
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 127
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Ja mimo tego że może książka być słabo to jednak dociągnę ją do końca.. Choćbym miała codziennie po 3 strony czytać to jednak daję kolejne szansę aż skończę Wolę wyrobić sobie opinie po całej książce. Miałam tylko jedną książkę której nie tknęłam do kilku stronach.. Pamietam że było to o ojcu alkoholiku i zmaganiach jej córki..Mimo, ze temat bardzo ok to jednak.. bo było dla mnie stanowczo za dużo jeżeli chodzi o styl pisania i wkręcanie się w akcje.
Jolanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-03, 10:37   #1528
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Dzień dobry.


Jako wielka miłośniczka kotów MUSZĘ podlinkować ten bardzo pozytywny artykuł:


https://parenting.pl/ma-oczy-w-rozny...ry-jest-jak-on


Zrobiło się jesiennie, kolorowo i chłodno. Halloween zbliża się wielkimi krokami. Teo, Twoja córka lubi Halloween? To ulubione święto/nieświęto mojej córki. Ostatnio nawet powiedziała, że woli Halloween od swoich urodzin Uwielbia ten cały klimat z przebieraniem, kocha wszelkie Halloweenowe dekoracje.

Wynalazła z moją mamą przepis na paluchy wiedźmy; zamierzamy je upiec i Młoda chce je wziąć do szkoły i poczęstować kolegów.

Wpadłam ostatnio na chwilę do TK i poczułam klimat świąteczny za sprawą ogromnej ilości wszelakich świec zapachowych. Straciłam chyba z 20 minut na wąchaniu i oglądaniu tych świeczek
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-03, 14:00   #1529
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Dzień dobry.


Jako wielka miłośniczka kotów MUSZĘ podlinkować ten bardzo pozytywny artykuł:


https://parenting.pl/ma-oczy-w-rozny...ry-jest-jak-on


Zrobiło się jesiennie, kolorowo i chłodno. Halloween zbliża się wielkimi krokami. Teo, Twoja córka lubi Halloween? To ulubione święto/nieświęto mojej córki. Ostatnio nawet powiedziała, że woli Halloween od swoich urodzin Uwielbia ten cały klimat z przebieraniem, kocha wszelkie Halloweenowe dekoracje.

Wynalazła z moją mamą przepis na paluchy wiedźmy; zamierzamy je upiec i Młoda chce je wziąć do szkoły i poczęstować kolegów.

Wpadłam ostatnio na chwilę do TK i poczułam klimat świąteczny za sprawą ogromnej ilości wszelakich świec zapachowych. Straciłam chyba z 20 minut na wąchaniu i oglądaniu tych świeczek
Kurcze, ale że też znalazł się identyczny kot
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-03, 15:51   #1530
Cat Lover
Zadomowienie
 
Avatar Cat Lover
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Kurcze, ale że też znalazł się identyczny kot

Prawda? Słodka historia
Cat Lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-17 16:14:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.