Rajstopy w sprayu Sally Hansen - dlaczego na mnie nie działają? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-02, 07:54   #1
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat

Rajstopy w sprayu Sally Hansen - dlaczego na mnie nie działają?


Witajcie, mam następujący problem. Moja skóra na nogach jest jasna, ciężko się opala, czego z resztą unikam, do tego pokryta naczynkami i innymi niedoskonałościami. Zakupiłam rajstopy w sprayu w kolorze Tan glow, ponieważ wydawały mi się idealnym rozwiązaniem. No i jestem zawiedziona. Nie dają one efektu jakiego bym oczekiwała. Skóra jest lekko zażółcona (?) i tyle. Dlaczego nie udaje mi się osiągnąć efektu brązowych gładkich nóg? Wiem, że niektóre z Was wybierając nawet najjaśniejszy odcień rajstop przyciemniają jasną skórę o kilka tonów a u mnie efekt daleki od tego. Problem ten dotyczy nie tylko preparatu SH ale też innych kosmetyków brązujących typu bb kremy do ciała. Zupełnie jakby moja skóra nie dała się przyciemnić takimi kosmetykami Owszem, drobne pajączki i przebarwienia znikają i na tym koniec. Mogę to przeboleć jeśli chodzi o balsam za 15 zł, ale w SH pokładałam ogromne nadzieje. Może któraś z Was ma podobny problem lub wie co może być przyczyną? Pomóżcie.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-05, 11:47   #2
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Rajstopy w sprayu Sally Hansen - dlaczego na mnie nie działają?

A czy wstrząsałaś preparat? Bo on de facto nie jest przecież jak samoopalacz tylko bardziej jak podkład, więc tu nie leży problem. Ja mam najjaśniejszy odcień, ale też bardzo blade nogi i u mnie daje dość sporo, aczkolwiek ja daję go bardzo mało.

Jeśli nie wstrząśnięcie to może ciemniejszy odcień albo większa ilość preparatu?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-11, 09:19   #3
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Rajstopy w sprayu Sally Hansen - dlaczego na mnie nie działają?

Przecież ten produkt nie działa jak samoopalacz, bardziej jak podkład. Jeśli ktoś najjaśniejszym kolorem przyciemnia nogi o kilka odcieni to pewnie naturalnie ma bardzo jasną karnację

Kremy BB i rajstopy w sprayu to nie są produkty, które trwale przyciemniają skórę. To odpowiedniki podkładu, tyle, że do ciała. Myślę, że możesz mieć ciemniejszą karnację, stąd brak widocznego efektu. Może wypróbuj samoopalaczy? Takie w piance z brązowym pigmentem (np. St.Tropez, Fake Bake, z tańszych St.Moriz) dają raczej mocny efekt.
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-11 10:19:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.