Jak poprawić atrakcyjność łysego faceta? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-26, 16:26   #1
Tales_z_Miletu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 29

Jak poprawić atrakcyjność łysego faceta?


Lubię ubierać sie modnie, nowocześnie jak na faceta. Obcisłe spodnie i inne dopasowane ciuchy. Mam kilka rzeczy także z działu damskiego. Lubie styl unisex po prostu. Problem w tym ze wszyscy faceci którzy sie tak ubieraja maja ładne zadbane włosy. Ja natomiast jestem łysy i tego raczej już nie zmienię. Jak mam czapke wyglądam fajnie, bez beznadziejnie. Myślałem zeby nosic na glowie bandamke wiązana z tyłu. Znacie jakies inne sposoby na nie pokazywanie lysej glowy?
Tales_z_Miletu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-27, 11:55   #2
natii86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 672
Dot.: Jak poprawić atrakcyjność łysego faceta?

Cytat:
Napisane przez Tales_z_Miletu Pokaż wiadomość
Lubię ubierać sie modnie, nowocześnie jak na faceta. Obcisłe spodnie i inne dopasowane ciuchy. Mam kilka rzeczy także z działu damskiego. Lubie styl unisex po prostu. Problem w tym ze wszyscy faceci którzy sie tak ubieraja maja ładne zadbane włosy. Ja natomiast jestem łysy i tego raczej już nie zmienię. Jak mam czapke wyglądam fajnie, bez beznadziejnie. Myślałem zeby nosic na glowie bandamke wiązana z tyłu. Znacie jakies inne sposoby na nie pokazywanie lysej glowy?

hej,
moj kuzyn wylysial w bardzo mlodym wieku (operacja neurologiczna) i zawsze sie z tym bardzo zle czul. teraz zapuscil brode i wyglada swietnie tak hmmm stylowo, naprawde dobrze bo ta broda jest bardzo ciemna i gesta.
A jesli Ci tak bardzo to przeszkadza to moze tatuaz na glowie imitujacy wlosy? mikropigmentacja to sie chyba nazywa.
pozdrawiam


Sent from my iPad using Tapatalk
__________________

natii86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-27, 13:21   #3
Tales_z_Miletu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 29
Smile Dot.: Jak poprawić atrakcyjność łysego faceta?

Nie lubie brody. Noszę np damską dżinsowa koszulę i woskowane rurki, i jakoś broda mi do tego nie pasuje.
Tales_z_Miletu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-31, 16:16   #4
Seemka
Raczkowanie
 
Avatar Seemka
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 34
Dot.: Jak poprawić atrakcyjność łysego faceta?

Też od razu przyszła mi do głowy broda, ale skoro nie lubisz, to trzeba wymyślić coś innego.

Do eleganckich stylizacji zawsze po prostu pasuje kapelusz. W tym sezonie będą mega modne bucket hat, więc może coś takiego. Bandamka kojarzy mi się z podstarzałymi gwiazdami rocka, więc w to bym nie szła. Najbardziej neutralna i uniwersalna jest moim zdaniem czarna czapka z daszkiem - można z niej zrobić taka unikatową dla siebie rozpoznawalną rzecz w naszym stylu, którą będziemy nosili zawsze
Seemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-10, 18:58   #5
mrumrumrupigu
Przyczajenie
 
Avatar mrumrumrupigu
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 26
Dot.: Jak poprawić atrakcyjność łysego faceta?

Wejdź sobie na insta pod hashtag #bald albo poszukać inspiraciji na pintereście, myślę, że znajdziesz jakieś pomysły, które będą pasować do Twojego stylu.
mrumrumrupigu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 15:12   #6
nicolettaaa
Przyczajenie
 
Avatar nicolettaaa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 14
Dot.: Jak poprawić atrakcyjność łysego faceta?

dokładnie, szukanie inspiracji na pintereście, instagramie itp będzie dobrym pomysłem.



Fakt, że pierwsze co mi przyszło na myśl to broda, ale rzeczywiście do twojego stylu może ona nie pasować. Nie mniej jednak wydaje mi się, że bandamka też może nie sprawdzić się do damskiego tshirta i woskowanych spodni. Czapki są chyba super rozwiązaniem, ale no nie zawsze się da je nosić. Poszukaj, może coś Ci wpadnie w oko
nicolettaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 17:26   #7
mzapert92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 16
Dot.: Jak poprawić atrakcyjność łysego faceta?

Może jak koleżanka radzi mikropigmentacja, a może jakiś przeszczep ? Nie wiem jak bardzo duża jest skala tego łysienia. Mój facet miał całą górę, zaczął się obcinać na zero, do tego zapuścił brodę i też ubiera się bardzo na czasie co wygląda bardzo fajnie. Wszystko też zależy jaki masz kształt głowy, jak podłużna to łysy lepiej się prezentuje, z kolei przy dużej okrągłej, fakt niekoniecznie.
mzapert92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-15, 10:41   #8
Szpakowka
Przyczajenie
 
Avatar Szpakowka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 18
Dot.: Jak poprawić atrakcyjność łysego faceta?

Albo przeszczep albo jakaś dobrej jakości peruka :P
Szpakowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 18:17   #9
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 644
Dot.: Jak poprawić atrakcyjność łysego faceta?

Nie da się xD albo przeszczep, albo zaakceptuj ten stan rzeczy
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-15 18:17:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.