Antybiotyki na infekcję intymną - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-14, 15:08   #1
BrendonUrie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 128

Antybiotyki na infekcję intymną


Witam.
Sprawa wygląda tak, że od długiego czasu mam problemy z nawracającymi infekcjami i dopiero po zmianie lekarza ginekologa ten zajął się mną tak, jak powinien poprzedni. Przynajmniej tak myślałam na początku. Zgodnie z antybiogramem przepisał mi antybiotyki. Jeden jako zastrzyk domięśniowy i drugi doustny. Do tego nystatyna, żeby grzybica mnie nie dopadła i probiotyk. Wizytę mam dopiero za jakiś czas, ale im dłużej myślę tym bardziej się zastanawiam, czy to zadziała w taki sposób, bo np. wg ulotki jednego antybiotyku działa on na układ moczowy, ale nic nie jest napisane o płciowym. Lekarz nie przepisał mi żadnych globulek dopochwowych, które mają dany antybiotyk w składzie. Ani w ogóle nic, co pomoże miejscowo w walce. Moja antybiotykoterapia ma trwać 5 dni, jestem w trakcie drugiego. Wiem, że to jeszcze wcześnie, ale objawy infekcji odczuwam bardziej niż jeszcze wczoraj. Jestem zielona w temacie, a chciałabym mieć większą pewność że nie jest to na darmo. Czy jest ktoś kto może mi udzielić jakichś informacji?
BrendonUrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 16:08:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.