fanki RESERVED - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-14, 15:25   #151
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
Widze że większośc osób ma z tym problem że nie dostaje darmowych reklamówek w sklepie. Oj reserved rozdawało te papierowe za darmo w październiku i w listopadzie robiłam zakupy i dostawałam za darmo papierowe dopiero na wyprzedażach w styczniu płaciłam za reklamówke.
Dziwni jesteście zarzucacie firmie oszustwo, buntujecie się. Kupcie sobie wielokrotnego użytku i bedzie po kłopocie.
Przeczytaj wypowiedzi dziewczyn wcześniej.
Chyba o to im chodziło że nie ma loga wwf na reklamówce i skąd mają mieć pewnośc że to idzie na foki.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------



Hę?? Ja w styczniu na wyprzedażach 3 razy robiłam zakupy w Reserved i zawsze miałam nabite na paragon! I obojętnie czy gotówką czy kartą płaciłam.
Przeczytaj cały wątek
Pisałam TAK MI POWIEDZIELI W 1 sklepie i tak też zrobili.
Przecież sobie nie wymyśliłam tego

Poza tym w listopadzie nie dostałam papierowej torby za darmo, także jak widać co sklep to obyczaj.....

Chodzi o to, że płatna papierowa torba na foki to powinna być torba bez logo Reserved, dzięki której obecnie robimy im darmową reklamę
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 16:56   #152
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Chodzi o to, że płatna papierowa torba na foki to powinna być torba bez logo Reserved, dzięki której obecnie robimy im darmową reklamę

Macie pretensje do Reserved że torby są z napisem. Cóż może to była akcja spontaniczna - WWF szukał sponsora, Reserved miało już torby to dodali plakaty i reklamę głosową, a może WWF się umówił z Reserved że kasa idzie dla WWF a logo Reserved na torbach jako reklama? I tak was to boli?
I nie oskarżajcie bezmyślnie firmy o oszustwo wystarczyło wejść na stronę WWF i zobaczyć czy rzeczywiście bierze udział w akcji

I tak lans lans. Ostatnio kolega ministrant zbierał dla caritas datki na Haiti i grupka młodzieży wrzuciła oszczędności i miała pretensje że nie dostali naklejek-serduszek czy jakiegoś innego potwierdzenia że biorą udział w akcji Jak widze to mentalność większości ludzi.
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 17:51   #153
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez Nektaryna Pokaż wiadomość
Macie pretensje do Reserved że torby są z napisem. Cóż może to była akcja spontaniczna - WWF szukał sponsora, Reserved miało już torby to dodali plakaty i reklamę głosową, a może WWF się umówił z Reserved że kasa idzie dla WWF a logo Reserved na torbach jako reklama? I tak was to boli?
I nie oskarżajcie bezmyślnie firmy o oszustwo wystarczyło wejść na stronę WWF i zobaczyć czy rzeczywiście bierze udział w akcji

I tak lans lans. Ostatnio kolega ministrant zbierał dla caritas datki na Haiti i grupka młodzieży wrzuciła oszczędności i miała pretensje że nie dostali naklejek-serduszek czy jakiegoś innego potwierdzenia że biorą udział w akcji Jak widze to mentalność większości ludzi.
Przeczytaj sobie UWAŻNIE I ZE ZROZUMIENIEM wątek
Nikt nie oskarżył firmy i napisał, że na pewno nas okrada,te pieniądze za torby nie idą na foki tylko padały pytania - ciekawe czy rzeczywiście to idzie na foki (zwłaszcza, że np. nie policzyli mi tej torby, więc dziwne to dla mnie było)
Forum służy do wyrażania opinii, więc mamy do tego prawo, niekoniecznie musisz si z nią zgadzać.

Poza tym wiadomo lans, chętnie polansowałabym się z torbą WWF
Jak dla mnie koniec tematu
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 20:43   #154
Martha1616
Rozeznanie
 
Avatar Martha1616
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 710
Dot.: fanki RESERVED

Kolezanki szukam z Reserved Marynarki/Zakietu jest ze 169zł przecieona na 49.90 (chyba). Widzial ktos taka na slasku w rozmiarze *38*? Rybnik.. Tylko rozmiar maly lub za duzy.. Pozdrawiam
Martha1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 10:02   #155
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałyście może szarą asymetryczną bluzę na dziale młodzieżowym bodajże za 39,90 na wyprzedaży w rozmiarze XS? Mierzyłam S, ale topię się w niej.
Zdjęcie zapożyczone z bloga One More Dress.
Mnie udało się ją kupić w sobotę za taką cenę. Była jedna sztuka akurat M - na mnie pasowała, ale fakt z przodu luźna strasznie jest
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 11:35   #156
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez lir391 Pokaż wiadomość
z tego, co kojarzę, to zniżek klubu Nokii już nie uznają w re. a co to rabatów z gazet, to najbliższy, jaki kojarzę, to kwietniowy dzień Glamour. ale popytaj w wątku o zniżkach i rabatach, może będzie coś wcześniej.
Bol'shoe spasibo Będę polować, bo wpadła mi w oko marynarka za 160, ale trochę to dla mnie za dużo
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 14:04   #157
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: fanki RESERVED

Ok, dołącza do Was kolejna fanka Reserved . Witajcie
Byłam tam kilka dni temu i zdziwiłam się, kiedy przy kasie zapytano mnie czy do ceny mają doliczyć mi reklamówkę. Oczywiście nie kupiłam jej, bo miałam pustą torebkę więc dwie czy trzy zakupione szmatki spokojnie mi się tam zmieściły... Poza tym mój samochód stał zaparkowany zaraz przy wejściu więc nie chodziłam obładowana .
Dobrze, że teraz na wyprzedażach można upolować coś o wiele taniej, bo bez wyrzutów sumienia mogę wrócić do domu z nowymi ubraniami.
Dziękuję bogu, że to mój ulubiony sklep, bo w innych wyprzedaż=cena niższa o 5 złotych .
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 14:37   #158
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: fanki RESERVED

Mam dla Was kolejną misję pt. Czy jest u Was ten ciuch?
Tym razem szukam asymetrycznej bluzki z nowej kolekcji za 49,90 w rozmiarze S.
Interesuje mnie kolor szary. Kupiłam już czarną i na dzień dzisiejszy należy do moich ulubionych rzeczy, które mogłabym nosić non stop. Niestety, szarych eSek już nie było. Bluzka jest z cienkiego materiału, ma kaptur, z przodu materiał jest lejący, natomiast z tyłu jest króciutka. Załączam zdjęcie z bloga Przymierzalni. http://przymierzalniaa.blogspot.com/
Być może zobaczycie bluzę na manekinie, pytałam ekspedientkę, czy mogłaby sprawdzić dla mnie rozmiar z manekina, ale usłyszałam, że nawet gdybym wyraziła chęć zakupu to ona nie może mi jej sprzedać.
Czy któraś z Was widziała szarą w rozmiarze S i mogłaby ją kupić dla mnie? Wszystkie koszty pokrywam.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 14:59   #159
bialinka
Raczkowanie
 
Avatar bialinka
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 69
Dot.: fanki RESERVED

hej. widziałam ją u siebie w Chrzanowie, nie patrzyłam na rozmiary ale dużo tych bluz było (ona chyba jest z takiego cieńszego materiału).
__________________
Człowiek jest zdumiewający ale arcydziełem nie jest
bialinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 17:24   #160
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez bialinka Pokaż wiadomość
hej. widziałam ją u siebie w Chrzanowie, nie patrzyłam na rozmiary ale dużo tych bluz było (ona chyba jest z takiego cieńszego materiału).
Tak, tak, to bardzo cienki materiał, zresztą napisałam o tym. Mogłabyś sprawdzić, czy były S?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 18:31   #161
bialinka
Raczkowanie
 
Avatar bialinka
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 69
Dot.: fanki RESERVED

Nie ma problemu. Napiszę Ci na PW
__________________
Człowiek jest zdumiewający ale arcydziełem nie jest
bialinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 05:47   #162
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: fanki RESERVED

Bialinko a nie kojarzysz może czy są w Chrzanowskim Reserved takie bluzeczki?
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1266522842

Byłam wczoraj, ale pochłonęła mnie jeszcze stara kolekcja, szukałam czego innego, a tu na lutowych zakupach patrzę, że taka perełka jest...
__________________


etorebkowy kod się zmył

Edytowane przez gaga87
Czas edycji: 2010-02-19 o 05:50
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 07:33   #163
Surya
Rozeznanie
 
Avatar Surya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 785
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Bialinko a nie kojarzysz może czy są w Chrzanowskim Reserved takie bluzeczki?
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1266522842

Byłam wczoraj, ale pochłonęła mnie jeszcze stara kolekcja, szukałam czego innego, a tu na lutowych zakupach patrzę, że taka perełka jest...
Obawiam się, że tej bluzki już nie kupisz bo jest z tegorocznych wyprzedaży, kupiłam taką samą tylko, że w kolorze bordowym
Surya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 08:21   #164
andzioch
Zadomowienie
 
Avatar andzioch
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 046
Dot.: fanki RESERVED

Ta bluzka jest z nowej kolekcji 2 dni temu ja kupilam, sa biale i lososiowe
Jest ich dużo i wszystkie rozmiary
andzioch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 08:47   #165
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: fanki RESERVED

U mnie w Reserved jeszcze ich nie widzialam, muszę zajrzeć może już są. andzioch masz może tą łososiową? pokażesz?
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 09:15   #166
anusiaa15
Rozeznanie
 
Avatar anusiaa15
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 795
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Bialinko a nie kojarzysz może czy są w Chrzanowskim Reserved takie bluzeczki?
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1266522842

Byłam wczoraj, ale pochłonęła mnie jeszcze stara kolekcja, szukałam czego innego, a tu na lutowych zakupach patrzę, że taka perełka jest...

a w jakiej cenie jest ta bluzeczka, wie ktoś???

ps. czy w kolekcji wiosennej jest duży wybór pastelowych/pudrowych bluzek z falbankami ?
__________________

anusiaa15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 09:26   #167
andzioch
Zadomowienie
 
Avatar andzioch
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 046
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
U mnie w Reserved jeszcze ich nie widzialam, muszę zajrzeć może już są. andzioch masz może tą łososiową? pokażesz?
łososiowej nie mam, kolor mi sie nie podobał


a w jakiej cenie jest ta bluzeczka, wie ktoś???

kosztuje 39.90

Edytowane przez andzioch
Czas edycji: 2010-02-19 o 09:28
andzioch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 10:27   #168
bialinka
Raczkowanie
 
Avatar bialinka
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 69
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Bialinko a nie kojarzysz może czy są w Chrzanowskim Reserved takie bluzeczki?
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1266522842

Byłam wczoraj, ale pochłonęła mnie jeszcze stara kolekcja, szukałam czego innego, a tu na lutowych zakupach patrzę, że taka perełka jest...
Hmmm. Dziewczyny na zakupowym pisały, że to nowa kolekcja i właśnie też mam zamiar dziś się po nią wybrać . Dam Ci znać. Może napisz jaki rozmiar cię interesuje
__________________
Człowiek jest zdumiewający ale arcydziełem nie jest
bialinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 12:47   #169
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: fanki RESERVED

Interesuje mnie S, będę wdzięczna za zerknięcie czy są obojętnie w którym kolorze.
Nie chce mi się jechać na darmo...
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 12:51   #170
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: fanki RESERVED

Ogladalam dzis ta bluzeczke i jakas szmatlawa mi sie wydala w ogole nie jest podszyta, material sie zawija, nie przepadam za takim czyms... poczatkowo widzialam tylko biala, pozniej zobaczylam rozowa, ale juz TŻ mnie poganial. Gdyby nie te nie podszyte konce, to bylaby super.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 20:48   #171
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Ogladalam dzis ta bluzeczke i jakas szmatlawa mi sie wydala w ogole nie jest podszyta, material sie zawija, nie przepadam za takim czyms... poczatkowo widzialam tylko biala, pozniej zobaczylam rozowa, ale juz TŻ mnie poganial. Gdyby nie te nie podszyte konce, to bylaby super.
Zgadzam się, bardzo cienki materiał, prześwitujący, ale i tak ja kupię, bo jak przymierzałam, to serio fajnie się w tym wygląda. Czekam tylko na dostawę S-ek, bo u mnie same M-ki.

I oglądałam ten portfel, którym tak się tu zachwycałyśmy (dla przypomnienia http://eyeliner.pl/nggallery/post/to...09/image/6586/) i powiem Wam, że na żywo prezentuje się dużo gorzej. Tak jak podobał mi się na zdjęciu, tak w sklepie stwierdziłam, że jest po prostu brzydki. Jest teraz przeceniony na 39,90zł.
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 22:07   #172
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez mmm87 Pokaż wiadomość
I oglądałam ten portfel, którym tak się tu zachwycałyśmy (dla przypomnienia http://eyeliner.pl/nggallery/post/to...09/image/6586/) i powiem Wam, że na żywo prezentuje się dużo gorzej. Tak jak podobał mi się na zdjęciu, tak w sklepie stwierdziłam, że jest po prostu brzydki. Jest teraz przeceniony na 39,90zł.
ooo,a u mnie nadal za 49,90...
ale to nic,zwazywszy,ze juz jest moj i wg mnie na zywo prezentuje sie lepiej niz na zdjeciu,bo nie widac tak faktury skorki, z ktorej jest zrobiony...
ja w kazdym badz razie jestem z niego bardzo zadowolona

Wracajac wczoraj od lekarza nie moglam nie wejsc do Rei to byl bardzo dobry pomysl,bo udalo mi sie dostac taka ala jedwabna bluzeczke w szaro-granatowo-biale mazaje za 39 ze 119
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 22:25   #173
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: fanki RESERVED

Właśnie usłyszałam już od koleżanki (też Wizażanki), że ta bluzeczka z falbanką i zipem jakaś licha, cienka, a za taką cenę jednak wymagałabym jakiejś grubszej bluzeczki...


Ten portfelik śliczny nie widziałam go niestety u siebie, a szkoda bo kupowałam koleżance na prezent. Kupiłam inny - fioletowy skórka + zamsz, taki większy, przy zamku krędzelki
__________________


etorebkowy kod się zmył

Edytowane przez gaga87
Czas edycji: 2010-02-19 o 22:27
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 22:31   #174
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: fanki RESERVED

Śliczny jest ten portfel Muszę się za nim rozejrzeć u siebie
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 09:04   #175
bialinka
Raczkowanie
 
Avatar bialinka
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 69
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Właśnie usłyszałam już od koleżanki (też Wizażanki), że ta bluzeczka z falbanką i zipem jakaś licha, cienka, a za taką cenę jednak wymagałabym jakiejś grubszej bluzeczki...
Wczoraj niestety nie dotarłam do sklepu, może dziś ją obadam
__________________
Człowiek jest zdumiewający ale arcydziełem nie jest
bialinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 11:07   #176
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
mnie urzekly te dwa egzemplarze
czas wybrac się na przegląd
Tak jak nie bardzo lubię motyw kwiatowy, to ten drugi stanik po prostu jest cudowny!
Koniecznie muszę zmierzyć jak będę w Re.
Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
Poza tym kompletnie do mnie ta akcja nie przemawia. Gdyby to byly torby typu green bag wlasnie,wieloktornego uzytku, sprzedawane na przyklad za 4,90 czy 9,90 przez RE w porozumieniu z wwf to pewnie pierwsza bym kupila, bo i cel i forma akcji by mi odpowiadala,ale taka forma jaka przybralo to teraz jakos do mnie nie przemawia.
Myślę, że taka idea toreb wielokrotnego użytku byłaby bardziej opłacalna, bo to co teraz jest to jakaś parodia. Ostatnio kupowałam w Re jedynie golf, nie miałam żadnej zapasowej torby i byłam zmuszona kupić tą papierową eko torbę, ku mojemu zdziwieniu 'akurat skończyły się te małe torby i zostały nam tylko duże' - warto dodać, że ta sytuacja miała miejsce jakieś 40min po otwarciu sklepu. Kupiłam, ale nauczona doświadczeniem zabieram już ze sobą inną torbę.

Co do jakośc ubrań z Re - moim zdaniem jest całkiem nieźle, nie mam się do czego przyczepić. Ale zakupy w tym sklepie robię dopiero od kilku miesięcy, nie wiem jak było wcześniej.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
ooo,a u mnie nadal za 49,90...
ale to nic,zwazywszy,ze juz jest moj i wg mnie na zywo prezentuje sie lepiej niz na zdjeciu,bo nie widac tak faktury skorki, z ktorej jest zrobiony...
ja w kazdym badz razie jestem z niego bardzo zadowolona
A czy w środku jest miejsce na zdjęcie?

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2010-02-20 o 11:06
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 11:35   #177
whoaboa
Zadomowienie
 
Avatar whoaboa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 486
Dot.: fanki RESERVED

Dziewczyny, są u Was jeszcze takie długie wisiory serduszka (czarne, jakby z plecionego drutu)? Nowa kolekcja, cena coś koło 40 zł.
whoaboa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 11:37   #178
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
A czy w środku jest miejsce na zdjęcie?
Nie ma
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 11:41   #179
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez mmm87 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, bardzo cienki materiał, prześwitujący, ale i tak ja kupię, bo jak przymierzałam, to serio fajnie się w tym wygląda. Czekam tylko na dostawę S-ek, bo u mnie same M-ki.

I oglądałam ten portfel, którym tak się tu zachwycałyśmy (dla przypomnienia http://eyeliner.pl/nggallery/post/to...09/image/6586/) i powiem Wam, że na żywo prezentuje się dużo gorzej. Tak jak podobał mi się na zdjęciu, tak w sklepie stwierdziłam, że jest po prostu brzydki. Jest teraz przeceniony na 39,90zł.
Też zwróciłam uwagę na ten portfelik w jednej z gazet był pokazani i bardzo mi się spodobał. Jestem bardzo ciekawa jak na żywo wygląda.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 11:43   #180
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: fanki RESERVED

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Dziewczyny, widziałyście może szarą asymetryczną bluzę na dziale młodzieżowym bodajże za 39,90 na wyprzedaży w rozmiarze XS? Mierzyłam S, ale topię się w niej.
Zdjęcie zapożyczone z bloga One More Dress.
Cytat:
Napisane przez guusia1 Pokaż wiadomość
Szare też były tylko mniej więc obawiam się, że mogło nie być wszystkich rozmiarów , zresztą zwróciłam uwage na ta bluze bo na wizażu głośno o niej i wsród tych szarych szukałam xs i nie było tylko s najmniejsza ... nawet sie nie fatygowałam z mierzeniem bo ja mała jestem a bluza ogromna
Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Ja zmierzyłam S, ale wyglądałam jak w worku. Mniejszych w ogóle nie widziałam, nawet czarnych, a chciałam przymierzyć i zobaczyć jak będzie leżeć.
Dziewczyny widzę, że widziałyście u siebie te bluzę
Bardzo proszę którąś z Was o zakup szarej w rozmiarze S a lepiej nawet XS (ale wiem że same szukacie i raczej nie ma już)! Jeśli nie byłoby szarych, czarną też chętnie przygarnę Wszystkie koszta oczywiście pokrywam!!

Edytowane przez martinia
Czas edycji: 2010-02-20 o 11:46
martinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-22 10:54:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:34.