Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7] - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-04-09, 20:49   #3511
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

My też we dwójkę więc za wiele nie szykuję - zapiekę białą kiełbasę z cebulką, jajko (dla tż z majonezem), trochę wędliny uszykuję, mama da sałatki jarzynowej dla męża bo ja nie jadam i tyle na śniadanie Na obiad rosół, schabowe i frytki a na deser upiekę kopiec kreta i kruche babeczki z kremem kajmakowym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 20:51   #3512
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

U nas wszystko dobrze!
Mały ma już 703g, szyjka już się nie skraca choć nie odstawiamy luteiny i mam się oszczędzać.
Ale wszystko jest w porządku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 21:01   #3513
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dziewczyny, drożdże są w Lidlu 0,5 kg. Nie wiem w jakiej cenie, ale mąż widział dziś dużo u mnie w mieście.
To ja chyba za ambitnie w te święta. Zostajemy w domu, czyli 3 osoby, ale oprócz już zrobionego bigosu mam w planach sałatkę jarzynową, jajka faszerowane, pasztet, białą kiełbaskę z wody, chudy boczek pieczony z czosnkiem i majerankiem jako wędlinka (lubię bardzo i tylko na święta robię). Na obiady roladę z indyka i żeberka w sosie śliwkowo-miodowym. Do tego pieczony ziemniak lub ryż. Z ciast mąż kupił makowca i babkę a ja zrobię pierwszy raz sernik krakowski bez cukru a z ksylitolem. Pewnie jedzenia zostanie, to zamrożę, będzie na czas, kiedy nie będzie mi się chciało gotować. Sałatkę i bigos zjemy na pewno, bo to nie są ogromne ilości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 21:04   #3514
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Vrenth Pokaż wiadomość
Ja parę lat piekłam na instant, zresztą tylko takie dostałam. Niestety nie ma różnicy, żadne nie są dostępne, więc bazuję na resztkach tego co się udało kupić z miesiąc temu. Już i tak ostatnio do pizzy kombinowałam jak dać mniej drożdży niż zwykle.
Drożdże świeże można mrozić. Rozpuszcza się je w mleku później. Niedawno się dowiedziałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 21:04   #3515
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
U nas wszystko dobrze!
Mały ma już 703g, szyjka już się nie skraca choć nie odstawiamy luteiny i mam się oszczędzać.
Ale wszystko jest w porządku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super

my też we dwójkę święta
w sobotę ugotuję wywar na żurek, upiekę sernik i mazurek, uwędzimy mięso i może sałatkę jarzynową zrobię. na niedzielę upiekę chyba kaczkę, na poniedziałek karkówkę z sosem grzybowym i tyle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 21:04   #3516
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Aaa, drożdże świeże można mrozić, ostatnio się o tym dowiedziałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 21:07   #3517
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Aaa, drożdże świeże można mrozić, ostatnio się o tym dowiedziałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
można, można

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-09, 21:12   #3518
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Aspirator tylko do odkurzacza! Ja też się bałam i kupiłam jakieś g... na baterie, kompletnie nic nie wyciągało,.. Naprawdę dziewczyny, nie ma się czego bać, można sprawdzić na sobie, słyszałam też, że niektóre dzieciaki jak już są kumate to same sobie odpalają cały sprzęt i sobie wyciągają katar
Mój Tymek nigdy nie miał problemów z tym, gorsze wspomnienia mam z inhalatorem... Na szczęście rzadko choruje, oby córeczka poszła w jego ślady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ufff chociaż ktoś używa odkurzacza ;-) moja akurat mało chorowała, ale każdy ząb to katar :-( inhatalor na początku całkiem ok, jak skończyła 2 lata nie da się nawet bajką nie przekupisz ;-)
Jakby co mam jeszcze filmik ;-) Jak miała rok i dwa miesiące schowaliśmy sprzęt bo sama świetnie zaczęła dmuchać

Fride też kupiliśmy ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3C350831-6D18-40FA-8F9E-EA7B57438FE7.jpg (90,0 KB, 62 załadowań)
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 21:20   #3519
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Pewnie, że nam się też należy

Spoko, ja kupiłam mamę dha w gemini jak była bezpłatna dostawa, skąd kupujesz, gdzie są dobre ceny ? Zaczął teraz czas jakoś tak gonić, jak teraz nie rozłożę wydatków to potem się skumuluje...
Boisz się odkurzacza ? Jak znajdziesz bez a będzie super wyciągał to daj znać

My dzisiaj zrobiłyśmy rundę po małych sklepikach i jakoś tak szybciej czas zleciał, w domu w końcu pojawiły się bazie ;-) Każdy dzień z młodą taki sam mam wrażenie, jesteśmy już po malowaniu styropianowych jajek
Omega med optima forte - ostatnio nie pamiętam gdzie kupowałam, teraz kupię w Gemini. Ceny wszędzie podobnie wychodzą, bo jak gdzieś taniej to za to wysyłka 20 zł...
Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
My używamy aspiratora na baterie firmy Haxe i daje radę, więc polecam. Katarka do odkurzacza się boję a poza tym nie wyobrażam sobie włączać w nocy odkurzacza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, dzięki, może kupię taki Też się boję tego z odkurzaczem, zresztą wyciągać odkurzacz za każdym razem i właśnie w nocy to sobie też nie wyobrażam. Poza tym dziecko pewnie się będzie bało hałasu..
Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Ja się dzisiaj ucieszyłam, bo znajoma położna rozmawiała ze swoją przełożoną, która prowadzi szkołę rodzenia i jest doradcą laktacyjną iii w czerwcu mam się do niej odezwać, to mi zrobi zajęcia indywidualne ze szkoły rodzenia niby wszystko pamiętam, ale babeczka ma złote patenty na uspokojenie maluszka w kilka sekund. Żałuję, że w poprzedniej ciąży nie trafiłam do niej do szkoły rodzenia. Pomagała nam przy kp i to dzięki niej karmiłam do niedawna. Taka świetna wiadomość dnia
Jak Wasze przygotowania świąteczne? U mnie bigos na tapecie, tak mnie naszło mąż zrobił wszystkie zakupy, część dziś w nocy w Biedrze i Lidlu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo, fajnie z tą położna Ci się udało Ja oglądam tylko bezpłatne szkoły rodzenia online jakby co, to pytam mamę i siostrę
Jeśli chodzi o kulinarne przygotowania do świąt to planujemy na śniadanie na żurek iść do rodziców, a na obiad teściowej, a w poniedziałek zrobię jakiś obiadek i zostaniemy w domu. No i zrobię roladę szpinakiem z łososiem, babkę cytrynowa, mazurka kajakowego i może sernik z kratką żeby zabrać z gościnę coś od siebie
Poza tym dziś umyłam okna, mąż mi pomógł z zasłonkami i ogarnęliśmy temat
A wieczorem Triduum online;-)
Cytat:
Napisane przez Vrenth Pokaż wiadomość
My skromnie, bo sami, to tylko w sobotę jakieś ciasta zrobię. Mąż robi sałatkę jarzynową, jest trochę wędlin, mięsa lepszego się nawet nie udało kupić, to będzie lasagne. W sumie też odświętnie. Ciasta też się naszukałam, żeby były proste składniki, tak żeby nie chodzić dalej niż Biedronka i Carrefour. Druga będzie babka drożdżowa, która mi zużyje cały zapas drożdży, ale trudno, może po Świętach coś się w końcu pojawi, bo na razie nigdzie nie ma.
Mi mama wczoraj w Auchan kupiła drożdże świeże. Dowożą co jakiś czas.
Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Dziewczyny, drożdże są w Lidlu 0,5 kg. Nie wiem w jakiej cenie, ale mąż widział dziś dużo u mnie w mieście.
To ja chyba za ambitnie w te święta. Zostajemy w domu, czyli 3 osoby, ale oprócz już zrobionego bigosu mam w planach sałatkę jarzynową, jajka faszerowane, pasztet, białą kiełbaskę z wody, chudy boczek pieczony z czosnkiem i majerankiem jako wędlinka (lubię bardzo i tylko na święta robię). Na obiady roladę z indyka i żeberka w sosie śliwkowo-miodowym. Do tego pieczony ziemniak lub ryż. Z ciast mąż kupił makowca i babkę a ja zrobię pierwszy raz sernik krakowski bez cukru a z ksylitolem. Pewnie jedzenia zostanie, to zamrożę, będzie na czas, kiedy nie będzie mi się chciało gotować. Sałatkę i bigos zjemy na pewno, bo to nie są ogromne ilości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow, ambitnie, podziwiam Ja się głównie w ciastach specjalizuję u mnie w rodzinie, więc podziwiam jak ktoś robi pasztety, mięsa pieczone itp. cuda
Rzeczywiście można pomrozić i będą pyszne rzeczy gotowe w każdej chwili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 21:56   #3520
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Mam dla Was też rabat dla wtajemniczonych do Medicine - załączam.
No i stworzyłam koszyk, jedną bluzkę widziałam na żywo i mi się podobała i jeszcze sukienka na guziki mi się podoba, tłumacze sobie, że będę mogła w niej karmić ;-)) Dzięki ....

Tak czasem coś jest super tanie to kosztuje dostawa i to nie mało, ja teraz trochę szalałam bo aktywowałam smarta i nie muszę się męża prosić bo tak to On miał
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-09, 22:02   #3521
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

My też od małego używaliśmy katarka do odkurzacza

A drożdży suchych mamy na szczęście zapas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-10, 05:55   #3522
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cześć

U nas z drożdżami nie ma problemu. Ostatnio w biedronce było pod dostatkiem ale chyba ja mam nadwrażliwość na drożdże 🤦 pisałam Wam, że lekarz podejrzewał cholestaze przez to moje swędzenie całego ciała (wyniki wyszły ok) a wygląda na to, że takie atrakcje zapewniają mi drożdże spożyte w większej ilości

My używaliśmy latarka do nosa i się sprawdził choć często go nie musiałam całe szczęście używać .

Dziś mam USG połówkowe a wcześniej uszykuje córce tort bo ma dziś 3 urodziny





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 06:32   #3523
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

sunshine kciuki za usg
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 06:50   #3524
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
No i stworzyłam koszyk, jedną bluzkę widziałam na żywo i mi się podobała i jeszcze sukienka na guziki mi się podoba, tłumacze sobie, że będę mogła w niej karmić ;-)) Dzięki ....

Tak czasem coś jest super tanie to kosztuje dostawa i to nie mało, ja teraz trochę szalałam bo aktywowałam smarta i nie muszę się męża prosić bo tak to On miał
Hehe, ja też patrzę teraz żeby było rozpinane i oversize, bo nie wiem jak się będę kształtować po porodzie Dużo przytyłam, bo ok. 9 kg już🤨

A Smarta nie dali teraz dla każdego za darmo na miesiąc? Nie wiem dokładnie, bo mam co miesiąc i mi się aktywuje automatycznie, ale chyba widziałam taka informację na stronie allegro.

A pokażesz, która sukienkę i bluzkę kupiłaś? Ja jeszcze nic nie wybrałam..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 06:53   #3525
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dzien dobry !
Ja tez dzis (w koncu) prenatalne ! Zaraz jedziemy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 06:59   #3526
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Dzien dobry !
Ja tez dzis (w koncu) prenatalne ! Zaraz jedziemy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki!

I tak, smarta można teraz aktywować na miesiąc za darmo. Też to zrobiliśmy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 07:06   #3527
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Jakbyście czaiły się na koszule doctor nap szara to jest promocja: https://allegro.pl/oferta/tcb-9445-d...ource=facebook
I szlafroczek na suwak: https://allegro.pl/oferta/sbz-9656-d...ource=facebook
Ja jeszcze taką kupiłam: https://allegro.pl/oferta/tcb-9701-d...ource=facebook
Zaszalalam;-) Ale chyba już mam dość koszul Przynajmniej tych "do szpitala";-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Dziewczyny, trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty, żeby wszystko poszło dobrze i bez stresu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 07:10   #3528
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Cześć

U nas z drożdżami nie ma problemu. Ostatnio w biedronce było pod dostatkiem ale chyba ja mam nadwrażliwość na drożdże 🤦 pisałam Wam, że lekarz podejrzewał cholestaze przez to moje swędzenie całego ciała (wyniki wyszły ok) a wygląda na to, że takie atrakcje zapewniają mi drożdże spożyte w większej ilości

My używaliśmy latarka do nosa i się sprawdził choć często go nie musiałam całe szczęście używać .

Dziś mam USG połówkowe a wcześniej uszykuje córce tort bo ma dziś 3 urodziny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sto lat dla Córki i kciuki za połówkowe
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 07:21   #3529
Silumin
Zadomowienie
 
Avatar Silumin
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Jakbyście czaiły się na koszule doctor nap szara to jest promocja: https://allegro.pl/oferta/tcb-9445-d...ource=facebook
I szlafroczek na suwak: https://allegro.pl/oferta/sbz-9656-d...ource=facebook
Ja jeszcze taką kupiłam: https://allegro.pl/oferta/tcb-9701-d...ource=facebook
Zaszalalam;-) Ale chyba już mam dość koszul Przynajmniej tych "do szpitala";-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Dziewczyny, trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty, żeby wszystko poszło dobrze i bez stresu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ładne koszulę, też sobie kupię ta pierwszą
Trzymam kciuki za wizyty prenatalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.05.2019
Silumin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-10, 07:21   #3530
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Cześć

U nas z drożdżami nie ma problemu. Ostatnio w biedronce było pod dostatkiem ale chyba ja mam nadwrażliwość na drożdże 🤦 pisałam Wam, że lekarz podejrzewał cholestaze przez to moje swędzenie całego ciała (wyniki wyszły ok) a wygląda na to, że takie atrakcje zapewniają mi drożdże spożyte w większej ilości

My używaliśmy latarka do nosa i się sprawdził choć często go nie musiałam całe szczęście używać .

Dziś mam USG połówkowe a wcześniej uszykuje córce tort bo ma dziś 3 urodziny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze, że wiesz co Ci szkodzi i to nie jest cholestaza. Sto lat dla córeczki i kciuki za badania

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Hehe, ja też patrzę teraz żeby było rozpinane i oversize, bo nie wiem jak się będę kształtować po porodzie Dużo przytyłam, bo ok. 9 kg już🤨

A Smarta nie dali teraz dla każdego za darmo na miesiąc? Nie wiem dokładnie, bo mam co miesiąc i mi się aktywuje automatycznie, ale chyba widziałam taka informację na stronie allegro.

A pokażesz, która sukienkę i bluzkę kupiłaś? Ja jeszcze nic nie wybrałam..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, chyba dla wszystkich, wcześniej miał tylko mąż i nie mogłam nic cichaczem zamówić ;-)))

Ta pierwsza bluzka jestem prawie pewna, że widziałam na żywo i miała o wiele żywsze koloru. Zaraz chyba kliknę, do wąskich rurek jeansów chyba będą fajnie pasować. Najgorsze, że już nie przymierze ;-)) Ogólnie wczoraj czytałam, że będą mega wyprzedaże w tym roku
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 07:25   #3531
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Zapomniałam dodać zdjęcie ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 57A9DC65-A1C8-4266-A740-810F4D3E1CAE.jpg (63,1 KB, 80 załadowań)
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 07:28   #3532
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

A to jest moje zdjęcie ze sklepu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg F8E7F2DB-2B33-4C4E-B0A2-CB8EE2AD6312.jpg (158,1 KB, 83 załadowań)
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 07:41   #3533
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Dobrze, że wiesz co Ci szkodzi i to nie jest cholestaza. Sto lat dla córeczki i kciuki za badania



Tak, chyba dla wszystkich, wcześniej miał tylko mąż i nie mogłam nic cichaczem zamówić ;-)))

Ta pierwsza bluzka jestem prawie pewna, że widziałam na żywo i miała o wiele żywsze koloru. Zaraz chyba kliknę, do wąskich rurek jeansów chyba będą fajnie pasować. Najgorsze, że już nie przymierze ;-)) Ogólnie wczoraj czytałam, że będą mega wyprzedaże w tym roku
Ojej, piękna ta bluzka na żywo, taka w moim stylu
A co do kolorów to oni mają chyba jakiś problem ze zdjęciami, bo upatrzylam sobie tenisówki, na zdjęciu są brązowe a w opisie kolor różowy.... Szwagierka mówiła, że chciała espadryle kupić, na zdjeciu zolto-musztardowe, w opisie kolor zielony...

Sukienka też bardzo ładna, może się skusze..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 08:12   #3534
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Omega med optima forte - ostatnio nie pamiętam gdzie kupowałam, teraz kupię w Gemini. Ceny wszędzie podobnie wychodzą, bo jak gdzieś taniej to za to wysyłka 20 zł... O, dzięki, może kupię taki Też się boję tego z odkurzaczem, zresztą wyciągać odkurzacz za każdym razem i właśnie w nocy to sobie też nie wyobrażam. Poza tym dziecko pewnie się będzie bało hałasu..Oo, fajnie z tą położna Ci się udało Ja oglądam tylko bezpłatne szkoły rodzenia online jakby co, to pytam mamę i siostrę
Jeśli chodzi o kulinarne przygotowania do świąt to planujemy na śniadanie na żurek iść do rodziców, a na obiad teściowej, a w poniedziałek zrobię jakiś obiadek i zostaniemy w domu. No i zrobię roladę szpinakiem z łososiem, babkę cytrynowa, mazurka kajakowego i może sernik z kratką żeby zabrać z gościnę coś od siebie
Poza tym dziś umyłam okna, mąż mi pomógł z zasłonkami i ogarnęliśmy temat
A wieczorem Triduum online;-)Mi mama wczoraj w Auchan kupiła drożdże świeże. Dowożą co jakiś czas.Wow, ambitnie, podziwiam Ja się głównie w ciastach specjalizuję u mnie w rodzinie, więc podziwiam jak ktoś robi pasztety, mięsa pieczone itp. cuda
Rzeczywiście można pomrozić i będą pyszne rzeczy gotowe w każdej chwili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pasztet to będzie mój debiut. Lubię gotować i umię, ale żeby nie było, że jestem taką świetną kucharką- korzystam z TM z ogromną bazą przepisów i właśnie ten robot mi na pasztet wszystko zważy i zmieli a ja wrzucę tylko do piekarnika tak samo z sernikiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Dziewczyny, kciuki za wizyty i usg. Sto lat dla młodej jubilatki
Fajne te rzeczy ciążowe i nieciążowe, bluzka piękne kolory. Mnie siostra zaraziła oglądaniem liveów na fb ze sklepów odzieżowych. Takie śliczne rzeczy pokazują. Już miałam chęć zamówić sukienkę jeansową na po ciąży, ale jeszcze się wstrzymuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 09:25   #3535
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ahh ja juz po badaniu wszystko w porzadku 🥰 540g

Ale bylam tak zestresowana ,ze zapomnialam pinu do wlasnej karty, wpisalam zle dwukrotnie poczym musialam biec do meza do auta po jego karte

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 10:21   #3536
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ahh ja juz po badaniu wszystko w porzadku 🥰 540g

Ale bylam tak zestresowana ,ze zapomnialam pinu do wlasnej karty, wpisalam zle dwukrotnie poczym musialam biec do meza do auta po jego karte

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Świetna wiadomość, że wszystko ok
Trzymam kciuki za pozostałe półowkowe

Mi mała daje nieźle popalić w brzuchu - strasznie się wierci i kręci. Znacznie bardziej niż jej siostra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 16:48   #3537
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja po badaniu wszystko ok, będzie dziewczynka 414 g

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 16:58   #3538
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Pasztet to będzie mój debiut. Lubię gotować i umię, ale żeby nie było, że jestem taką świetną kucharką- korzystam z TM z ogromną bazą przepisów i właśnie ten robot mi na pasztet wszystko zważy i zmieli a ja wrzucę tylko do piekarnika tak samo z sernikiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kusi mnie TM od dawna, najchętniej pożyczyłbym od teściowej i sprawdziła czy faktycznie warto

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Ahh ja juz po badaniu wszystko w porzadku 🥰 540g

Ale bylam tak zestresowana ,ze zapomnialam pinu do wlasnej karty, wpisalam zle dwukrotnie poczym musialam biec do meza do auta po jego karte

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Ja po badaniu wszystko ok, będzie dziewczynka 414 g

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje córka się cieszy z siostry ? U nas bardzo, cały czas mówiła, że będzie dziewczynka, ciekawe jak będzie jak się urodzi ;-)
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 17:20   #3539
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Kusi mnie TM od dawna, najchętniej pożyczyłbym od teściowej i sprawdziła czy faktycznie warto



Gratulacje



Gratulacje córka się cieszy z siostry ? U nas bardzo, cały czas mówiła, że będzie dziewczynka, ciekawe jak będzie jak się urodzi ;-)
Ja mam wrażenie, że ona jeszcze średnio ogarnia, że będzie mieć rodzeństwo inna sprawa, że jeszcze jej specjalnie nie tłumaczyliśmy, czekaliśmy na potwierdzenie płci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-10, 18:09   #3540
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Ja mam wrażenie, że ona jeszcze średnio ogarnia, że będzie mieć rodzeństwo inna sprawa, że jeszcze jej specjalnie nie tłumaczyliśmy, czekaliśmy na potwierdzenie płci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My już codziennie czytamy z biblioteki obrazki dla malucha „czekamy na dzidziusia” i kicia kocia ma braciszka Nunusia, tam jest o tym, że mama już nie ma tyle czasu dla Kici koci. Brzuch już u mnie widać (ona sobie wkłada poduszkę i też udaje ciąże ;-)), młoda zasypia u siebie a kończy nockę u nas więc mąż tłumaczy, że musi uważać na mój brzuch. Czuje, że będzie mocny szok, że nie będę tylko dla niej.
Dzisiaj stwierdziłam, że jakby różnica była mniejsza musiałbym mieć wózek podwójny, strasznie wózkowa się znów zrobiła...
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-30 07:58:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.