Doradźcie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-02-05, 14:03   #1
P-aulinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 40
GG do P-aulinka

Doradźcie...


Również chciałabym się dowiedzieć jakim jestem typem urody? Jakimi cieniami powinnam malować oczka, oraz kolorki dotyczące ubrań. Fryzurkę mam już inną, dużo krótsze wycieniowane włoski i grzywka też skrócona po skosie. Kolor skóry wyszedł ciemny na zdjęciu, w rzeczywistości jestem troszke bledsza... kolor włosów również naturalny, chociaż kusi mnie aby się przefarbować...
Proszę o rady i za wszystkie z góry dziękuję
P-aulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 14:25   #2
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: Doradźcie...

wg mnie tak na I-szy rzut oka jesteś Latem...ładny, popielaty (mnie taki się podoba ) naturalny kolor włosów, takie same brwi, raczej zimny kolor tęczówki, usta też w chłodnym rózowym odcieniu...tutaj faktycznie chyba ciut za mocno wyszła Twoja opalenizna, ale jest ona taka bardziej intensywna, ale jednak oliwkowa.

Napisz jeszcze czy masz rumieńce, bo przez tą mocną opaleniznę nic nie widać, jak się opalasz, czy od razu na taki brązik, czy też najpierw na czerwono..jak długo ona się utrzymuje, czy masz jakieś piegi, pieprzyki...jeśli tak to w jakim odcieniu (szaro-brązowe, złoto-brązowe, czy ciemno-brązowe)?
A do Lata pasują przede wszystkim chłodne, jasne, pastelowe kolorki - przydymione: róż, szarość, stalowo-błękitny...poczytaj na Wizażu o typie Lata, a ja wklejam Ci kolorki:
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 14:27   #3
PATIS_79
Rozeznanie
 
Avatar PATIS_79
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 695
GG do PATIS_79
Re: Doradźcie...

i kolorki
__________________
Właściwie traktowana kobieta bywa nader użytecza
PATIS_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-05, 16:48   #4
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Re: Doradźcie...

Popieram Patis... jesteś Latem Daję jeszcze palety inne od tych załączonych przez Patis. Kolor włosów masz ładny, zastanow się dobrze czy na prawde chcesz go zmieniać
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 11:49   #5
P-aulinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 40
GG do P-aulinka
Re: Doradźcie...

Hej. Dziękuje za rady... No więc kolor zawsze opalam sie odrazu na brązowo...a opalenizna zawsze mi się długo utrzymuje, wogóle od dziecka miałam ciemną skórę, bardzo podatną na opalanie. Rumieńców nie mam...piegów rówież, a jeśli chodzi o pieprzyki to owszem mam - w kolorze hmm raczej powiedziałabym, że złoto-brazowe.
Dziękuję za palety z kolorkami
P-aulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-06, 13:10   #6
Gruby_Louie
Raczkowanie
 
Avatar Gruby_Louie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 266
Re: Doradźcie...

Kurczę, teraz tak patrzyłam na Twoje zdjęcie i stwierdziłam, że możesz też być mieszańcem Lato-Zimą. Załączam paletę, ale już sama musisz ocenić, czy lepiej Ci w kolorach Lata czy Lato-Zimy Zdjęcie raczej nie da pewności w tej kwestii. W sumie kolor Twoich włosów mogłby pasować również Zimie, kolor skóry też, reszta jest charakterystyczna dla lata (kolor oczu, brwi).
Powodzenia w "określaniu siebie"
Gruby_Louie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.