Jestem obrzydliwa!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-08-08, 18:35   #1
vanillia88
Raczkowanie

Jestem obrzydliwa!!!

Wiem, zaraz powiecie, że wygląd nie jest najważniejszy albo wystarczy,że zmienię fryzurę i styl ubierania i będzie ok.
Ale to nie pomoże, bo jestem po prostu mega brzydka.
Najgorszym moim kompleksem jest wielki niezgrabny nochal! Mam wrażenie ,że jest co raz większy...Nienawidzę go, rujnuje mi życie
Jakby tego było mało to jeszcze mam straszne problemy z cerą i wielkie pory na tym nochalu co wygląda obrzydliwie, nie mogę sobie z tym poradzić
Do tego dochodzi opadająca powieka. Nie mogę na siebie patrzeć, nie chce mi się żyć ;( Nie stać mnie na operację, w tej chwili jestem bez pracy.
Czuję, że te kompleksy wpędzają mnie w depresję
Co robic, pomóżcie
vanillia88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 18:46   #2
thirky
on tired little feet

Dot.: Jestem obrzydliwa!!!

Cytat:
Napisane przez vanillia88 Pokaż wiadomość
Wiem, zaraz powiecie, że wygląd nie jest najważniejszy albo wystarczy,że zmienię fryzurę i styl ubierania i będzie ok.
Ale to nie pomoże, bo jestem po prostu mega brzydka.
Najgorszym moim kompleksem jest wielki niezgrabny nochal! Mam wrażenie ,że jest co raz większy...Nienawidzę go, rujnuje mi życie
Jakby tego było mało to jeszcze mam straszne problemy z cerą i wielkie pory na tym nochalu co wygląda obrzydliwie, nie mogę sobie z tym poradzić
Do tego dochodzi opadająca powieka. Nie mogę na siebie patrzeć, nie chce mi się żyć ;( Nie stać mnie na operację, w tej chwili jestem bez pracy.
Czuję, że te kompleksy wpędzają mnie w depresję
Co robic, pomóżcie
PICS OR DIDNT HAPPEN

poza tym:
* uśmiechnąć się
* zadbać o cerę (jest tu milion wątków jak sobie można z tym poradzić)
* znaleźć w sobie coś co jest ładne i to wyeksponować
* znaleźć sobie zajęcie, pracę, hobby, cokolwiek
* obejrzeć na yt filmiki jak korygować opadającą powiekę makijażem
* i dokładnie, zmienić fryzurę, styl ubierania się, na pewno trafisz na coś co sprawi że będziesz się czuła lepiej
* zadbać o ciało- ćwiczenia itd

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 18:48   #3
beznadziejny123
Wtajemniczenie

GG do beznadziejny123

Popieram przedmówcę, wrzuć zdjęcie

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 18:51   #4
ambaje
Zawsze jest jakieś jutro

Ile masz lat? Ja jak byłam w gimnazjum, to "ojesu, jaka ja jestem paskudna, nikt tak nie wygląda!" a potem dojrzewanie zrobiło swoje.
"- W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Ćwiczę:
Jillian Michaels
Cassey Ho
ambaje jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 19:16   #5
bambarylla
Rozeznanie

Nawet nie musisz zmieniać fryzury czy stylu ubierania. Wystarczy zmienić nastawienie. Założę się, że jakbyś wrzuciła zdjęcie to by się okazało, że jesteś normalną, przeciętną, albo nawet ładną dziewczyną.

Być może ten brak pracy potęguje doła związanego z postrzeganiem siebie.
Stary 2014-08-08, 19:27   #6
thirky
on tired little feet

Cytat:
Napisane przez bambarylla Pokaż wiadomość
Nawet nie musisz zmieniać fryzury czy stylu ubierania. Wystarczy zmienić nastawienie. Założę się, że jakbyś wrzuciła zdjęcie to by się okazało, że jesteś normalną, przeciętną, albo nawet ładną dziewczyną.

Być może ten brak pracy potęguje doła związanego z postrzeganiem siebie.
No a w zmienieniu nastawienia na pewno pomoże jej to że poczuje się ładniejsza łatwo jest mówić "zmień nastawienie", trudniej siebie zaakceptować.

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 19:51   #7
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte

Takie problemy można rozwiązać u lekarza:
Kształt nosa -> chirurg
Problemy skórne -> dermatolog/ginekolog/endokrynolog w zależności od źródła problemu
Chociaż i tak dobrze by było najpierw popracować nad samooceną. Samodzielnie lub u psychologa.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 20:06   #8
vanillia88
Raczkowanie

nie chce zdjecia wrzucac bo moglby ktos znajomy mnie tu zobaczyc a jakos nie widzi mi sie zeby pozniej mnie wytykali.
Mam juz 26 lat wiec to nie jest jakis kaprys nastolatki, w gimnazjum to ja bylam laska
jesli chodzi o cere to juz odwiedzilam setki dermatologow, setki masci, antybiotyki i hormony. Moje problemy wynikaja wlasnie z zaburzen hormonalnych, teraz biore caly czas tabletki anty zeby jako tako ta skora wygladala. Zmian tradzikowych juz tak wielkich nie mam ,ale mam blizny i przebarwienia.
a ten nos to tragedia, nie raz ludzie sie po prostu ze mnie smiali widzac go.
Stary 2014-08-08, 20:10   #9
avll
Przyczajenie

naśmiewanie się z czyjegoś wyglądu to dla mnie największa żenada i dno jakie można sobie wyobrazić, tyle...
avll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 20:10   #10
Konto usunięte

Jest jeszcze coś takiego jak medycyna estetyczna Blizny da się nieco wygładzić.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 20:14   #11
vanillia88
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez avll Pokaż wiadomość
naśmiewanie się z czyjegoś wyglądu to dla mnie największa żenada i dno jakie można sobie wyobrazić, tyle...
dla mnie tez , to doluje jeszcze bardziej ale ludzie bywaja okrutni. Szczegolnie ci "piekni"

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;47626875]Jest jeszcze coś takiego jak medycyna estetyczna Blizny da się nieco wygładzić.[/QUOTE]

tak wiem, zamierzam sie tym zajac na jesien .mam nadzieje ze do tej pory znajde prace,ale ten nos wszystko psuje.
Czasami nawet nie chce mi sie ladnie ubrac , isc gdzies jak sobie pomysl ze ten nos wszystko psuje
Stary 2014-08-08, 20:16   #12
patka92920
Raczkowanie

Moja Droga!
Twoje pytanie powinno brzmieć nie co robić tylko jak sobie z tym poradzić. Wbrew opiniom to dwie różne sprawy.
Każda z nas, jak to kobiety przechodzi załamanie pewności siebie. U jednych trwa to stosunkowo krótki okres czasu u innych cale życie. Problem może mieć swe podłoże w złym otoczeniu(toksyczni ludzie) , lub w braku doswiadczenia komplementów ze strony bliskich. Co do pierwszej kwestii pamietaj, że my, choć ludzie rozumni, zadajemy się z ludźmi brzydszymi od siebie(nie odbieraj to peronalnie)by podwyzszyc samoocenę. Nie bez przyczyny wzieło sie powiedzenie wśród meżczyzn, że każda ładna kobieta ma koleżankę brzydulę. Co do drugiej kwestii pamiętaj, że każdy człowiek inaczej radzi sobie ze swoimmi emocjami. Nie kazdy potrafi powiedziec prosto z mostu co odczuwa, co myśli, co chciałby zrobić. Dla swoich bliskich jesteś normalną dziewczyną(normalna została użyta z pełną swiadomością). Oni Cię cenia za to kim jesteś a nie jaka jesteś. I choć wiem jak Ci ciężko to z pełną świadomością powiem "uszy do gory"Problem nie lezy w Twojej urodzie tylko w psychice. Skoro sama w siebie nie wieżysz to daczego inni maja to robić. To TY musisz zrobić pierwszy krok.Jak pisaly moje poprzedniczki udaj się do dermatologa. Jeśli Twoje fundusze są bardzo ogranoczone, poczytaj na internecie o domowych maseczkach i tym podobne.Z mojej strony proponuję przeprowadzić następujące ćwiczenia:
1. Stań przed lustrem, najlepiej gdy będziesz sama w domu, poczujesz się swobodniej.Przyglądaj sie sobie. Spisz co Ci sie podoba a nad czym trzeba popracować. Nie mów,że nic....To pojście na łatwizę. Dobrze się przyjżyj i zapamiętaj te dobre rzeczy. Wykorzystaj je, np w rozmowie, gdy ktoś powie, ze masz brzydki nos odpowiedz, ze być może, brzuch masz tak płaski, ze każda dziewczyna musi 3 miesiące chodzić na siłownie by to osiagnąć
2. Zacznij poprawę od małych rzeczy. Nie nastawiaj się od razu na chirurgię plastyczną. Poćwicz jak najkorzystniej się uśmiechać by odciągnąć uwagę od nosa.
3.Rób to w czym jesteś dobra i pokaż to śwwiatu. Jesteś dobra z matematyki? udzielaj korepetyji. pięknie rysujesz?Wystaw rysunki na aukcje lub załóż bloga.
4. Pamiętaj kim jesteś i gdzie zmierzasz. Jeśli ktoś bedzie chcial Cię ograniczyć lub przeszkodzić daj z siebie jeszcze więcej.
5. Domagaj się na komplementów.KAŻDY na nie zasługuje.
Wie, że moja wypowiedź w suma ma się nijak do Twojego zapytania (?) ale co Ci zależy spróbować. Pamiętaj, że każdy bląd nas wycofuje ze złej ścieżki i kieruje na dobrą, a nie w przepaść. " Bądź jak drzewo. Choć będą Ci przycinać gałęzie byś była piękna dla nich-poddaj się, lecz rośnij w kożenie-nigdy Cię nie wyrwią.

Edytowane przez patka92920
Czas edycji: 2014-08-08 o 20:20
patka92920 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 20:27   #13
vanillia88
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez patka92920 Pokaż wiadomość
Moja Droga!
Twoje pytanie powinno brzmieć nie co robić tylko jak sobie z tym poradzić. Wbrew opiniom to dwie różne sprawy.
Każda z nas, jak to kobiety przechodzi załamanie pewności siebie. U jednych trwa to stosunkowo krótki okres czasu u innych cale życie. Problem może mieć swe podłoże w złym otoczeniu(toksyczni ludzie) , lub w braku doswiadczenia komplementów ze strony bliskich. Co do pierwszej kwestii pamietaj, że my, choć ludzie rozumni, zadajemy się z ludźmi brzydszymi od siebie(nie odbieraj to peronalnie)by podwyzszyc samoocenę. Nie bez przyczyny wzieło sie powiedzenie wśród meżczyzn, że każda ładna kobieta ma koleżankę brzydulę. Co do drugiej kwestii pamiętaj, że każdy człowiek inaczej radzi sobie ze swoimmi emocjami. Nie kazdy potrafi powiedziec prosto z mostu co odczuwa, co myśli, co chciałby zrobić. Dla swoich bliskich jesteś normalną dziewczyną(normalna została użyta z pełną swiadomością). Oni Cię cenia za to kim jesteś a nie jaka jesteś. I choć wiem jak Ci ciężko to z pełną świadomością powiem "uszy do gory"Problem nie lezy w Twojej urodzie tylko w psychice. Skoro sama w siebie nie wieżysz to daczego inni maja to robić. To TY musisz zrobić pierwszy krok.Jak pisaly moje poprzedniczki udaj się do dermatologa. Jeśli Twoje fundusze są bardzo ogranoczone, poczytaj na internecie o domowych maseczkach i tym podobne.Z mojej strony proponuję przeprowadzić następujące ćwiczenia:
1. Stań przed lustrem, najlepiej gdy będziesz sama w domu, poczujesz się swobodniej.Przyglądaj sie sobie. Spisz co Ci sie podoba a nad czym trzeba popracować. Nie mów,że nic....To pojście na łatwizę. Dobrze się przyjżyj i zapamiętaj te dobre rzeczy. Wykorzystaj je, np w rozmowie, gdy ktoś powie, ze masz brzydki nos odpowiedz, ze być może, brzuch masz tak płaski, ze każda dziewczyna musi 3 miesiące chodzić na siłownie by to osiagnąć
2. Zacznij poprawę od małych rzeczy. Nie nastawiaj się od razu na chirurgię plastyczną. Poćwicz jak najkorzystniej się uśmiechać by odciągnąć uwagę od nosa.
3.Rób to w czym jesteś dobra i pokaż to śwwiatu. Jesteś dobra z matematyki? udzielaj korepetyji. pięknie rysujesz?Wystaw rysunki na aukcje lub załóż bloga.
4. Pamiętaj kim jesteś i gdzie zmierzasz. Jeśli ktoś bedzie chcial Cię ograniczyć lub przeszkodzić daj z siebie jeszcze więcej.
5. Domagaj się na komplementów.KAŻDY na nie zasługuje.
Wie, że moja wypowiedź w suma ma się nijak do Twojego zapytania (?) ale co Ci zależy spróbować. Pamiętaj, że każdy bląd nas wycofuje ze złej ścieżki i kieruje na dobrą, a nie w przepaść. " Bądź jak drzewo. Choć będą Ci przycinać gałęzie byś była piękna dla nich-poddaj się, lecz rośnij w kożenie-nigdy Cię nie wyrwią.
u mnie to jest tak: bywaja owszem takie dni, ze nawet sie sobie podobam. Ale wiecej jest tych dni kiedy sie sobie przygladam i rycze , bo nie moge zcierpiec ze mam taki nos a inne dziewczyny maja male zgrabne noski.
Jest pare rzeczy ktore w sobie lubie.
Nie wiem czy to ma wplyw na moja samoocene itd, ale mam problemy rodzinne i czasami na raz wali mi sie wszystko. Placze z powodu rodziny, a za chwile z powodu wygladu. Mam tyle planow w glowie, ale zaraz sobie mysle ze to i tak bez sensu bo jestem brzydka jak noc wiem to chore podejscie ale nie moge inaczej

Edytowane przez vanillia88
Czas edycji: 2014-08-08 o 20:32
Stary 2014-08-08, 20:30   #14
WhiteCherry
Zakorzenienie

Cytat:

tak wiem, zamierzam sie tym zajac na jesien .mam nadzieje ze do tej pory znajde prace,ale ten nos wszystko psuje.
Czasami nawet nie chce mi sie ladnie ubrac , isc gdzies jak sobie pomysl ze ten nos wszystko psuje
prześlij foto na PW, na pewno nie jest aż tak źle.
też nie lubię swojego nosa - z profilu. Do zdjęć ustawiam się przodem albo z półprofilu :d
Stary 2014-08-08, 20:33   #15
Konto usunięte

Cytat:
A makijaż? Nie możesz tego nosa "zamalować"?
Stary 2014-08-08, 20:35   #16
201605090940
Konto usunięte

też mam opadającą powiekę i wiesz co? póki nie przeczytałam o tym w Internecie na blogach urodowych, nie wiedziałam, że takie coś w ogóle istnieje
ponadto mam cienie pod oczami, duży nos, jestem niska, mam duże uda, kruche paznokcie, niezbyt ładne stopy. i czuję się piękna.

doceń siebie i nie doszukuj się problemów tam, gdzie ich nie ma. a jak tak bardzo Ci to przeszkadza, to poszukaj instrukcji makijażu korygującego tę powiekę i konturuj nos. szczerze to nie wiem po co, ale skoro masz się lepiej czuć, to czemu nie?
201605090940 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 20:56   #17
vanillia88
Raczkowanie

Wysle fotke jutro na pw, bo wszystkie jakie mam teraz sa takie zeby tego nosa bylo jak najmniej widac i raczej wyretuszowane ....
probuje go zamalowac makijazem ale i tak sie rzuca w oczy.
jesli chodzi o konturowanie, mam dwie lewe rece do makijazu.
chodzi o to ze ten nos jest duzy i ma taki dziwny komiczny ksztalt
Stary 2014-08-08, 21:41   #18
Mijanou
Wizażowy Kot Igor

Ok, jak możesz to mi też wyślij. Przede wszystkim, może jak kilka osób spojrzy obiektywnie to może się okazać, że nos wcale nie jest tak straszny, jak opisujesz i to może po prostu tkwić w Twojej glowie. Ja swego czasu też miałam kompleks nosa (mam wiedźmi garbek) ale przekonałam się, że to JA wyolbrzymiam problem bo inni kompletnie tego nie dostrzegają. To tylko mi się wydawało, że każdy się na mój nos gapi a wcale tak nie było.

Słuchaj, nie ma idealnie pięknych dziewczyn. Wszystko zależy od tego, czy same siebie akceptujemy. Każda ma coś, co tuszuje, kryje, maskuje a najchętniej by zmieniła. Niestety- nie da się. Ja swój nos już polubiłam.

Tak, czy inaczej, wyślij foto, zastanowimy się na spokojnie, co można zmienić niewielkimi kosztami. O ile w ogóle bedzie coś do zmiany.

Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209

Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Sukces na Twoim egzaminie
Postaw na sprawdzone przygotowanie do Twojego egzaminu: Matura 2020, Matura 2021, Egzamin Ósmoklasisty 2020.

Ta reklama pokazywana jest pod 19 070 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 21:55   #19
Pestka88
Zadomowienie

Nie mów i nie myśl o sobie w ten sposób. Nigdy! Masz jakieś wady. To obiektywny fakt. Ale one nie czynią Cię brzydką, a już napewno nie obrzydliwą.

Ja swojego nosa nie cierpię, bo jest jak kartofel. Nie lubię też swoich ud, cere ogarnęłam niedawno i to prochami, ślady też mam, już nie mówiąc o tym, że kilka kilo mam za dużo plus krzywy kręgosłup.

I nie, nie jestem brzydka. Wręcz ostatnii czasy uważam, że jestem atrakacyjna i godna uwagi.

Myślę, że dramatyzujesz z tym nosem i nie jest aż tak źle (jeśli chcesz chętnie spojrzę na zdjęcia na pw). Po prostu go nie znosisz i Ci się wydaje, że on wszystko rujnuje i jest gorszy niż w rzeczywistości.

Bądź dla siebie dobra i podkreślaj swoje atuty, zamiast skupiać się na wadach

2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook

miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 22:03   #20
Minna
Zielona Driada

Matko, ale siebie nie lubisz. Może na odmianę postaraj się wymienić rzeczy, które masz ładne, a nie skupiać się na nosie i powiekach. Wyeksponuj swoje walory, a o resztę zadbaj jak sie tylko da. Z nosem można sobie poradzić, oszczędzaj na operację skoro tak Ci to sen z powiek spędza, a opadającą powiekę ma wiele dziewczyn z tego co zauważyłam, poćwicz odpowiedni makijaż.

I staraj się myśleć pozytywnie. Nie nastawiaj się sama do siebie negatywnie.

"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 22:31   #21
vanillia88
Raczkowanie

dziekuje Wam dziewczyny, jutro wysle ta fotke.
naprawde jest mi ciezko zaakceptowac ten nos. Nos jest taka czescia twarzy ktora od razu sie rzuca w oczy i nadaje jej charakter. Nie moge sie z tym pogodzic, ze on taki jest. Znam dziewczyny, ktore maja wieksze nosy ale sa one normalnego ksztaltu a moj jest jakis dziwny po prostu....
Stary 2014-08-08, 23:09   #22
chwast
Zakorzenienie

Wyślij mi też fotkę bo ja też mam raczej nieładny nos, może ci coś podpowiem
chwast jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 00:15   #23
beznadziejny123
Wtajemniczenie

GG do beznadziejny123

Też poproszę fotkę Jak na razie wszystkie co tak narzekały były całkiem ładne

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 04:38   #24
201611210932
Konto usunięte

Też mam duży nos . No i fakt pory też są widoczne na nim i też tego nie lubię, ale przejmowałam się nim praktycznie jedynie w gimnazjum. Teraz o ile nadal wolę ustawiać się do ludzi przodem niż bokiem, to w zasadzie go polubiłam. Poza tym na prawdę dużo można zdziałać dobrym makijażem, serio.

Jak będziesz miała ochotę to też możesz podrzucić fotkę
201611210932 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 07:35   #25
Alsou
Raczkowanie

Cytat:
dziekuje Wam dziewczyny, jutro wysle ta fotke.
naprawde jest mi ciezko zaakceptowac ten nos. Nos jest taka czescia twarzy ktora od razu sie rzuca w oczy i nadaje jej charakter. Nie moge sie z tym pogodzic, ze on taki jest. Znam dziewczyny, ktore maja wieksze nosy ale sa one normalnego ksztaltu a moj jest jakis dziwny po prostu....
nie lepiej po prosu zasłonić oczy, choćby dłonią i wrzucić zdjęcie normalnie do wątku, tak jak to robią inni? Nikt cię wtedy nie pozna. Dodatkowo załóż czapę i incognito
Alsou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 08:41   #26
patka92920
Raczkowanie

Cytat:
u mnie to jest tak: bywaja owszem takie dni, ze nawet sie sobie podobam. Ale wiecej jest tych dni kiedy sie sobie przygladam i rycze , bo nie moge zcierpiec ze mam taki nos a inne dziewczyny maja male zgrabne noski.
Jest pare rzeczy ktore w sobie lubie.
Nie wiem czy to ma wplyw na moja samoocene itd, ale mam problemy rodzinne i czasami na raz wali mi sie wszystko. Placze z powodu rodziny, a za chwile z powodu wygladu. Mam tyle planow w glowie, ale zaraz sobie mysle ze to i tak bez sensu bo jestem brzydka jak noc wiem to chore podejscie ale nie moge inaczej

Nie rób z tego nosa góry lodowej Każdy am jakiś deficyt... Ja mam garba. Wyglądam jak żółw ja długich nogach Zaakceptowałam go i po problemie. Owszem przychodzą złe dni kiedy mój bagaż zaczyna dokuczać ale trzeba szybciutko przypomnieć sobei swoje dobre strony
Nos przynajmniej Cię nie boli.

Co do problemów rodzinnych. Za bardzo nie wiem czego dokładnie dotyczą. Jeśli związane są z nosem, bo przypuszczam, ze tak, to [przepraszam, ale ostro to zabrzmi] nie są to problemy rodzinne, tylko dalej tkwisz w Swojej "górze lodowej". Jesli masz ochotę o tym napisać chętnie posłuchamy

Napisałaś, ze są dni kiedy czujesz się łądnie. Jeśli są dni to czemu nie mogą być tygodnie, miesiące, lata? To siedzi u ciebie w głowie.
Oglądasz czasem program na TVN o tych chirurgach? Ja staram się śledzić na bierząco. Przychodzą tam ludzie, którzy na moje oko są NORMALNI!!! Ale nie potrafią tego dostrzec.... Była dziewczyna z odstającymi uszami. Uwierz jaka piękna dziewczynka...Pani ze zmarszczkami, pani z małymi piersiami...Ja mam za duże i co i nic. Też mogę siąśc i płakać że są obwisłe z rozstępami(nie mam dzieci)sutki wyglądają jakby się nigdy nie widziałyale to są MOJE PIERSI.
Wracając do programu. Pan Doktor nie każdego kwalifikuje do operacji? A dlaczego? Jeśli uzna, ze to problem z akceptacją siebie a nie konkretnego problemu to bye bye.

Kochana wszystko zaczyna sie w głowie. Zgaduję, ze ćwiczeń nie zrobiłaś, leniuszku I nawet jesli sobie połaczesz to co? Mniej wysikasz

Zwróciłam też uwagę na Twoje "NIE MOGĘ" ale co nie możesz? Nie moze to się wysikać człowiek z kamieniami nerkowymi Przepraszam za moze trochę chore przykłady ale życie jest chore Nie wolno brać wszystkiego zbyt powaznie;D

Co do planów. Jeśli jakies są to jest progres. Weź tą "góre lodową" i zacznij je realizować. Koniec użalania się nad Sobą. Myślisz, że Jennifer Lopez nie miała kompleksów dotyczących swojej pupy? Ale tak zakręciła tak obróciła to w atut że teraz jest to MODNE!!! Doda powiększyła piersi, Angelina Joli tatuuje ciało, żeby ukryć blizny.NIKT nie jest idealny. Ale dla siebie powinnaś być najcenniejszym skarbem

Nie mozesz ciągle się zamartwiać bo stracisz z życia to co najlepsze. Przyjemne chwile mijają Cie jak pośpieszny z Katowic do Krakowa...a Ty jedziesz w Trabanciku. Przesiądź się na Porche i ziuuu do przodu

Na nosek dobry podkład trochę brązu po bokach i Porche Czerwone

Zwróć uwagę, ze żadna z NAs Cię nie zna a tyle odpowiedzi i rad dostałaś. Dlatego, ze wierzymy, ze jesteś wyjątkowa i zasługujesz na na prawde dobre rzeczy Więc jeżeli obca osoba może uwierzyć w Ciebie to czemu Ty nie mozesz tego zrobić?

PS
Jak bedziesz miła już to Porche to weź mnie na przejażdżkę
Stary 2014-08-09, 08:51   #27
_ema_
Zakorzenienie

Daj fotkę, to napiszemy Ci konkretne rady jak maskować niedoskonałości, co masz fajne, co podkreślać itd
_ema_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 09:09   #28
Alsou
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez patka92920 Pokaż wiadomość
Napisałaś, ze są dni kiedy czujesz się łądnie. Jeśli są dni to czemu nie mogą być tygodnie, miesiące, lata? To siedzi u ciebie w głowie.
Oglądasz czasem program na TVN o tych chirurgach? Ja staram się śledzić na bierząco. Przychodzą tam ludzie, którzy na moje oko są NORMALNI!!! Ale nie potrafią tego dostrzec.... Była dziewczyna z odstającymi uszami. Uwierz jaka piękna dziewczynka...Pani ze zmarszczkami, pani z małymi piersiami...Ja mam za duże i co i nic. Też mogę siąśc i płakać że są obwisłe z rozstępami(nie mam dzieci)sutki wyglądają jakby się nigdy nie widziałyale to są MOJE PIERSI.
Wracając do programu. Pan Doktor nie każdego kwalifikuje do operacji? A dlaczego? Jeśli uzna, ze to problem z akceptacją siebie a nie konkretnego problemu to bye bye.
Masz na myśli program na tvn? Dr Szczyt czy jakoś tak? O matko, oglądałam jakoś w bodajże zeszłym miesiącu jeden odcinek, jakoś popołudniu był i była tam dziewyczyna która miała odstające uszy, nie wiem czy to nią chodzi? Jak słuchałam tej dziewczyny to doszłam do wniosku, że niektórych ludzi powinno się odsyłać w pierwszej kolejności do psychiatrów a dopiero później do chirurgów plastycznych. Dziewczyna faktycznie była ładna, a uszy, fakt nie były to uszy idealnie "przyklejone" do głowy, ale z drugiej strony nie były też jakoś szalenie odstające. A ona przeżywała, płakała, że "to uszy niszczą jej życie", "że one są wszystkiemu winne", "że ona uważa że tylko na nie ludzie patrzą" ale najbardziej rozwalił mnie tekst o chłopaku Dziewczyna mówiła, że poznała faceta przed którym ukrywała te uszy (nosiła długie, rozpuszczone włosy, zaczesane na boki). Ukrywała przed nim to rok, po roku chłopak je zauważył i ona się go zapytała coś w stylu "czy gdyby rok wcześniej, w momencie poznania, on zobaczył jakie ma uszy to czy, by się nią zainteresował" chłopak odpowiedział, że "nie, nie zwróciłby na nią uwagi". No po prostu ręce mi opadły. Powtórzę tylko, że dziewczyna nie miała jakoś szalenie odstających
Alsou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 10:21   #29
patka92920
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Alsou Pokaż wiadomość
Masz na myśli program na tvn? Dr Szczyt czy jakoś tak? O matko, oglądałam jakoś w bodajże zeszłym miesiącu jeden odcinek, jakoś popołudniu był i była tam dziewyczyna która miała odstające uszy, nie wiem czy to nią chodzi? Jak słuchałam tej dziewczyny to doszłam do wniosku, że niektórych ludzi powinno się odsyłać w pierwszej kolejności do psychiatrów a dopiero później do chirurgów plastycznych. Dziewczyna faktycznie była ładna, a uszy, fakt nie były to uszy idealnie "przyklejone" do głowy, ale z drugiej strony nie były też jakoś szalenie odstające. A ona przeżywała, płakała, że "to uszy niszczą jej życie", "że one są wszystkiemu winne", "że ona uważa że tylko na nie ludzie patrzą" ale najbardziej rozwalił mnie tekst o chłopaku Dziewczyna mówiła, że poznała faceta przed którym ukrywała te uszy (nosiła długie, rozpuszczone włosy, zaczesane na boki). Ukrywała przed nim to rok, po roku chłopak je zauważył i ona się go zapytała coś w stylu "czy gdyby rok wcześniej, w momencie poznania, on zobaczył jakie ma uszy to czy, by się nią zainteresował" chłopak odpowiedział, że "nie, nie zwróciłby na nią uwagi". No po prostu ręce mi opadły. Powtórzę tylko, że dziewczyna nie miała jakoś szalenie odstających
Nie o tę mi chodziło ale właśnie uchwyciłaś sens. Często wyolbrzymiamy swoje problemy... A co do chłopaka ... Skoro był z nią tyle czasu i stwierdził, ze gdyby wiedział wcześniej to by sie nie zainteresował... Co to za gość w ogóle...To czemu z Nią był w ogóle... Porażka gościa..
Stary 2014-08-09, 10:25   #30
chwast
Zakorzenienie

Tak większość ludzi wyolbrzymia, przykładowo dla mnie mój nos jest na prawdę brzydki, jednak w życiu nie usłyszałam żadnego komentarza na ten temat ani nic takiego, kilka lat temu to prawie z domu nie wychodziłam :P

Ale czasem są ludzie, którzy serio widzą siebie obiektywnie i mówią jak jest. Nie wiadomo, którym typem jest autorka jak na razie. Jeśli tym drugim właśnie to zawsze można pomóc żeby wyglądać lepiej
chwast jest teraz online   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości