Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2. - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-16, 21:12   #691
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cava i Celestine mogą wrzucać zdjęcia na dzień dobry. Jak was widzę to od razu ruszam tyłek z kanapy.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-17, 06:54   #692
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Dzięki dziewczyny.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-18, 18:07   #693
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Zwlec się z kanapy i jechać na siłownię czy tylko mocniej otulić się kocykiem i przytulić psa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-18, 18:26   #694
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Pewnie, że zwlec! Jest pięknie rześko na zewnątrz. Trzeba korzystać Wczorajsze wichury wywiały cała złą pogodę. Dziś byłam pobiegać i było cudownie, odświeżająco <3 polecam
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-18, 19:14   #695
chacaos
Zadomowienie
 
Avatar chacaos
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 922
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

U mnie dzisiaj było body balance, zrelaksowałam się i kręgosłup się cieszy.
chacaos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-18, 19:37   #696
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Pocwiczylam pół h z Agata Zając. Mega mi się nie chciało, ale się zmobilizowałam.

Niniejszym wręczam sobie order z ziemniaka z tego tytułu

W ogóle polubiłam ćwiczenia z Agata. Kiedyś wydawała mi się drętwa.

Teraz zaczęła mnie wkurzać Monika Kołakowska. Co chwilę wrzuca filmiki, ćwiczenia są bardzo powtarzalne, czasem bez składu, mam wrażenie, że idzie na ilość, nie na jakośc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-18, 19:42   #697
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cava wyglądasz ekstra. Po 40 mało komu chce się z kanapy ruszyć, a u Ciebie takie piękne mięśnie. Gratuluję wytrwałości.



Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-01-18, 19:55   #698
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Pocwiczylam pół h z Agata Zając. Mega mi się nie chciało, ale się zmobilizowałam.

Niniejszym wręczam sobie order z ziemniaka z tego tytułu

W ogóle polubiłam ćwiczenia z Agata. Kiedyś wydawała mi się drętwa.

Teraz zaczęła mnie wkurzać Monika Kołakowska. Co chwilę wrzuca filmiki, ćwiczenia są bardzo powtarzalne, czasem bez składu, mam wrażenie, że idzie na ilość, nie na jakośc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się ta Agata podoba z tego powodu że jest konkretna i stonowana. Jakoś niedawno odkryłam ten kanał. Jak coś mówi to najczęściej, aby wytłumaczyć jak zrobić ćwiczenie poprawnie. Nie przerobiłam z nią zbyt wielu zestawów, ale te co robiłam zachęcają by częściej ja odpalac.
Kołakowska z kolei to dla mnie ten typ, którego nie polubiłam od pierwszego wejrzenia. Kiedyś dostałam link od koleżanki, ale wybitnie mi jakoś nie podeszła i miałam niechęć od pierwszych minut.
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-18, 20:14   #699
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Gratuluję wszystkim, którzy się dziś zmobilizowali.
Mi też się udało dziś poćwiczyć. Tak mnie to wykończyło, że zaraz potem zjadłam pół opakowania ciastek ale akurat postanowień dietetycznych nie mam, to niech już będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-18, 23:34   #700
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Witajcie, można dołączyć lub chociaż poradzić się doświadczonych? Potrzebuję motywacji - w nowym roku postawiłam sobie cel: zrobić w końcu upragniony szpagat. Rok temu byłam blisko zrobienia, ale ile to dla mnie było pracy, jezusie... 5 razy w tygodniu godzinne sesje: jakieś ćwiczenia wzmacniające i aplikacja do rozciągania. Widziałam efekty, ale po pewnym czasie były coraz słabsze, czułam wręcz regres. Teraz już wiem, że to dlatego, że mięśnie też miałam słabsze, bo nie ćwiczyłam prawie wcale siłowo. A potem dopadła mnie kontuzja i przez jakieś pół roku zaprzestałam prawie wszystkiego oprócz sporadycznie roweru.
Teraz znów regularnie ćwiczę (pole dance, w domu i na zajęciach z instruktorem, nic więcej) i chcę dorzucić do tego na prawdę porządne rozciąganie, co też jest ważne przy moim hobby, bo nieraz mi braknie tych centymetrów albo tej wyprostowanej nogi Próbowałam z Kasią Bielecką coś tam kiedyś, z jakąś panią od baletu, potem korzystałam z aplikacji, ale to strasznie nudne i powtarzalne było. Polecicie kogoś, kto ćwiczy razem z oglądającym, a nie leci jak strzała, a przy okazji na przykład mówi co robić, jak oddychać, żeby uważać np. na nieodrywanie lędźwi czy jakichś innych części? Bo mam problem z koncentracją na ćwiczeniu i potem się łapię, że robię coś nie tak.
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-19, 05:04   #701
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
Pewnie, że zwlec! Jest pięknie rześko na zewnątrz. Trzeba korzystać Wczorajsze wichury wywiały cała złą pogodę. Dziś byłam pobiegać i było cudownie, odświeżająco <3 polecam
Pojechałam i pocwiczylam
Bardzo dużo ludzi na siłowni. Trwa etap noworocznych postanowień. U Was też ciasno?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-19, 08:06   #702
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Skończyłam wczoraj program FIERCE Heather Robertson, całkiem przyjemny trening na sam koniec dała:
https://www.youtube.com/watch?v=HpKR...atherRobertson



Muszę sobie teraz znaleźć coś innego.
Chyba się wezmę za Rise & Shine od Fitness_kaykay:
https://www.youtube.com/watch?v=pbiJ...itness__kaykay



Lubię jej treningi, a silne babsko aż strach.




Swoją drogą, 14 dniowy program robiłam 19 dni, to 29 dniowy będę robiła ze 40.
A Heather wystartowała z jakimś 12 tygodniowym, to bym chyba robiła 5 miesięcy- trochę przerażająca wizja, taki kawał życia zaplanowany już w przód.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-19, 08:55   #703
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Ja wczoraj poszłam na sztangi. Dziś jak skończę pracę o normalnej porze idę na spinning. Chcę pracować nad dołem ciała, bo na sztangach robimy głównie górę.

Cava mam pytanie, bo ty się znasz. Jestem na redukcji (1750 kcal). Waga na tej kaloryce spada. Facet od sztang powiedział mi, że na spinningu rozbuduję nogi. Ja chciałabym je wysmuklić i wyrzeźbić (chodzę też na body Pump 1x). Czy to możliwe by rozbudować jakąkolwiek część ciała na redukcji? Bo moim zdaniem nie, ale może się mylę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-19, 09:03   #704
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Ja wczoraj poszłam na sztangi. Dziś jak skończę pracę o normalnej porze idę na spinning. Chcę pracować nad dołem ciała, bo na sztangach robimy głównie górę.

Cava mam pytanie, bo ty się znasz. Jestem na redukcji (1750 kcal). Waga na tej kaloryce spada. Facet od sztang powiedział mi, że na spinningu rozbuduję nogi. Ja chciałabym je wysmuklić i wyrzeźbić (chodzę też na body Pump 1x). Czy to możliwe by rozbudować jakąkolwiek część ciała na redukcji? Bo moim zdaniem nie, ale może się mylę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



No raczej nie, tym bardziej, że z tego co ogarniam, spinning jest treningiem wytrzymałościowym.

Nogi będą mocne , ale nie ma czynnika rozbudowującego- za dużo spalania, za dużo tlenu, za długi wysiłek na za małych obciążeniach.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-19, 09:40   #705
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Rysia16 Pokaż wiadomość
Witajcie, można dołączyć lub chociaż poradzić się doświadczonych? Potrzebuję motywacji - w nowym roku postawiłam sobie cel: zrobić w końcu upragniony szpagat. Rok temu byłam blisko zrobienia, ale ile to dla mnie było pracy, jezusie... 5 razy w tygodniu godzinne sesje: jakieś ćwiczenia wzmacniające i aplikacja do rozciągania. Widziałam efekty, ale po pewnym czasie były coraz słabsze, czułam wręcz regres. Teraz już wiem, że to dlatego, że mięśnie też miałam słabsze, bo nie ćwiczyłam prawie wcale siłowo. A potem dopadła mnie kontuzja i przez jakieś pół roku zaprzestałam prawie wszystkiego oprócz sporadycznie roweru.
Teraz znów regularnie ćwiczę (pole dance, w domu i na zajęciach z instruktorem, nic więcej) i chcę dorzucić do tego na prawdę porządne rozciąganie, co też jest ważne przy moim hobby, bo nieraz mi braknie tych centymetrów albo tej wyprostowanej nogi Próbowałam z Kasią Bielecką coś tam kiedyś, z jakąś panią od baletu, potem korzystałam z aplikacji, ale to strasznie nudne i powtarzalne było. Polecicie kogoś, kto ćwiczy razem z oglądającym, a nie leci jak strzała, a przy okazji na przykład mówi co robić, jak oddychać, żeby uważać np. na nieodrywanie lędźwi czy jakichś innych części? Bo mam problem z koncentracją na ćwiczeniu i potem się łapię, że robię coś nie tak.
@whitepointeshoes
Ona ma troche filmików na YouTube - nie jakoś dużo, ale prowadzi też zoomy na żywo (czyli patrzy też na Ciebie jak robisz i czy dobrze).
Ja mam ten zoom raz w tygodniu i widzę progress (tylko raz w tygodniu, bo w inne dni tańczę zumbę i ćwiczę siłowo)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-19, 09:50   #706
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
No raczej nie, tym bardziej, że z tego co ogarniam, spinning jest treningiem wytrzymałościowym.

Nogi będą mocne , ale nie ma czynnika rozbudowującego- za dużo spalania, za dużo tlenu, za długi wysiłek na za małych obciążeniach.
Nawet na stronie klubu jest napisane, że to trening wytrzymalosciowy. Dzięki za odpowiedź.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-20, 19:37   #707
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

A czy pump też jest wytrzymałościowy? Dużo powtórzeń, szybkie tempo?
Zapisałam się i pójdę pierwszy raz w weekend. Zobaczymy, czy mi podpasuje.

Dziś leciałam na trening jak na skrzydłach, bo chciałam wypróbować mój nowy strój do ćwiczeń Jest piękny i super mi się w nim ćwiczyło. Kupiłam ze Strong Point. Top jest tak długi, że razem z wysokim stanem legginsów prawie zasłania brzuch. Mój wystający bebzolek dobrzy w tym wygląda, więc mogę polecić dla osób bez płaskiego brzucha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-20, 19:51   #708
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
A czy pump też jest wytrzymałościowy? Dużo powtórzeń, szybkie tempo?
Zapisałam się i pójdę pierwszy raz w weekend. Zobaczymy, czy mi podpasuje.

Dziś leciałam na trening jak na skrzydłach, bo chciałam wypróbować mój nowy strój do ćwiczeń Jest piękny i super mi się w nim ćwiczyło. Kupiłam ze Strong Point. Top jest tak długi, że razem z wysokim stanem legginsów prawie zasłania brzuch. Mój wystający bebzolek dobrzy w tym wygląda, więc mogę polecić dla osób bez płaskiego brzucha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A legginsy nie wchodzą w tyłek? Nie słyszałam o tej firmie.

Ja w sumie z gym glamour jednak jestem średnio zadowolona. Może mam legginsy w za dużym rozmiarze, bo M się bardzo rozciąga. Do tego kupiłam sobie Rashguarda i on chyba jest tylko po to, żeby wyglądać, a nie w nim ćwiczyć , bo koszmarnie się w nim robi trening.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-20, 19:51   #709
Mahaszi
Rozeznanie
 
Avatar Mahaszi
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 520
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
A czy pump też jest wytrzymałościowy? Dużo powtórzeń, szybkie tempo?
Zapisałam się i pójdę pierwszy raz w weekend. Zobaczymy, czy mi podpasuje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, pump to trening siłowo wytrzymałościowy. Tempo bardzo szybkie nie jest, ale dość dynamiczne na pewno. Ja osobiście uwielbiam i to jedyne zajęcia grupowe na które chodzę.
__________________
I don't want realism, I want magic!
Mahaszi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-01-20, 19:55   #710
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
A legginsy nie wchodzą w tyłek? Nie słyszałam o tej firmie.

Ja w sumie z gym glamour jednak jestem średnio zadowolona. Może mam legginsy w za dużym rozmiarze, bo M się bardzo rozciąga. Do tego kupiłam sobie Rashguarda i on chyba jest tylko po to, żeby wyglądać, a nie w nim ćwiczyć , bo koszmarnie się w nim robi trening.
Nie, nie czułam żadnego dyskomfortu. Tylko są takie modelujące i wyglądają jak dla dziecka, więc ich zakładanie i zdejmowanie trwa trochę dłużej Ale z Gym Glamour też takie mam, więc się przyzwyczaiłam.
Rashguard to taka krótka bluza z długim rękawami? O co w tym chodzi?
Cytat:
Napisane przez Mahaszi Pokaż wiadomość
Tak, pump to trening siłowo wytrzymałościowy. Tempo bardzo szybkie nie jest, ale dość dynamiczne na pewno. Ja osobiście uwielbiam i to jedyne zajęcia grupowe na które chodzę.
Dzięki To czuję, że będę umierać, ale chcę sprawdzić, zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-20, 20:05   #711
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Nie, nie czułam żadnego dyskomfortu. Tylko są takie modelujące i wyglądają jak dla dziecka, więc ich zakładanie i zdejmowanie trwa trochę dłużej Ale z Gym Glamour też takie mam, więc się przyzwyczaiłam.
Rashguard to taka krótka bluza z długim rękawami? O co w tym chodzi? Dzięki To czuję, że będę umierać, ale chcę sprawdzić, zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Krótka bluza z odsłoniętym brzuchem, nie wiem, co mnie pokusiło .

A zapomniałam napisać o pumpach - według mnie tempo nie jest szybkie, ale też nie tak wolne jak przy typowym treningu siłowym, i ja biorę taki średni ciężar (nie max swojej wytrzymałości, ale też niemało). Ćwiczysz siłowo, z tego co kojarzę, więc myślę, że nie musisz zaczynać od najmniejszego ciężaru.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-20, 20:44   #712
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Krótka bluza z odsłoniętym brzuchem, nie wiem, co mnie pokusiło .

A zapomniałam napisać o pumpach - według mnie tempo nie jest szybkie, ale też nie tak wolne jak przy typowym treningu siłowym, i ja biorę taki średni ciężar (nie max swojej wytrzymałości, ale też niemało). Ćwiczysz siłowo, z tego co kojarzę, więc myślę, że nie musisz zaczynać od najmniejszego ciężaru.
Tak, ćwiczę siłowo, ale nawet w ten sposób wychodzą braki w wytrzymałości (bardzo to czuję przy ćwiczeniach na każdą nogę osobno; trudno mi to idzie). Ale też wiem, że powinnam zbudować lepszą kondycję, więc może te ćwiczenia będą też do tego fajną drogą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-21, 09:32   #713
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Z legginsów polecam Carpatree, ale tylko serię Phase. Kupiłam jedną parę z ich nowej linii Allure i jest dramat. Mają między pośladkami pomarszczony szew, który ma je uwypuklać, jednak na mojej budowie (szczupłe ciało, mały, ale okrągły tylek) to "ulepszenie" po prostu wrzynalo mi się same-wiecie-gdzie

Za to jestem fanką staników serii Allure. Są śliczne i dobrze trzymają (ale mam bardzo mały biust, biustonosze sportowe z H&M za kilkadziesiąt złotych są dla mnie wystarczające xd).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-21, 10:12   #714
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
A czy pump też jest wytrzymałościowy? Dużo powtórzeń, szybkie tempo?
Zapisałam się i pójdę pierwszy raz w weekend. Zobaczymy, czy mi podpasuje.

Dziś leciałam na trening jak na skrzydłach, bo chciałam wypróbować mój nowy strój do ćwiczeń Jest piękny i super mi się w nim ćwiczyło. Kupiłam ze Strong Point. Top jest tak długi, że razem z wysokim stanem legginsów prawie zasłania brzuch. Mój wystający bebzolek dobrzy w tym wygląda, więc mogę polecić dla osób bez płaskiego brzucha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jaki konkretnie model kupiłaś i jak z prześwitywaniem na pośladkach? I jaki rozmiar kupiłaś (przy jakich wymiarach)? Sorki, ze taki wywiad, ale szukam porządnych, czarnych legginsów A te Strong Pointowe mi na maksa wpadły w oko.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-21, 10:23   #715
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Jaki konkretnie model kupiłaś i jak z prześwitywaniem na pośladkach? I jaki rozmiar kupiłaś (przy jakich wymiarach)? Sorki, ze taki wywiad, ale szukam porządnych, czarnych legginsów A te Strong Pointowe mi na maksa wpadły w oko.


Sent from my iPhone using Tapatalk



To moze cos z klasyki gatunku? Adidas, Reebok, Under Armour?


https://www.zalando.pl/adidas-perfor...1e1rh-q11.html


https://www.zalando.pl/reebok-big-lo...1e11g-q11.html



te drugie Reeboka mi padły na mózg dosłownie, a tak potrzebuję kolejnych legginsów jak pryszcza na nosie. Mam pierdyliard.

Ale IMO sa takie śliczne i zgrabne z tymi przeszyciami.
Walczę ze sobą od tygodnia. Bym kupiła, tylko na szczęście nie mogłam sie zdecydować czy czarne, czy bordowe wziąć.



Mnie nadal zaskakuje ten trend legginsów bezszwowych, jeszcze z tymi cieniowaniami bieliźnianymi na tyłkach. A już te szczypanki na tyłku, to no naprawdę...
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-21, 10:25   #716
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Z legginsów polecam Carpatree, ale tylko serię Phase. Kupiłam jedną parę z ich nowej linii Allure i jest dramat. Mają między pośladkami pomarszczony szew, który ma je uwypuklać, jednak na mojej budowie (szczupłe ciało, mały, ale okrągły tylek) to "ulepszenie" po prostu wrzynalo mi się same-wiecie-gdzie

Za to jestem fanką staników serii Allure. Są śliczne i dobrze trzymają (ale mam bardzo mały biust, biustonosze sportowe z H&M za kilkadziesiąt złotych są dla mnie wystarczające xd).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
One mi się wizualnie bardzo podobają, ale mierzyłam jeden model od mamy i jakoś miał strasznie nisko krocze (a rozmiar był okej na mnie).

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Jaki konkretnie model kupiłaś i jak z prześwitywaniem na pośladkach? I jaki rozmiar kupiłaś (przy jakich wymiarach)? Sorki, ze taki wywiad, ale szukam porządnych, czarnych legginsów A te Strong Pointowe mi na maksa wpadły w oko.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mnie się wydaje, że one jakoś trochę - przynajmniej na zdjęciach - wchodzą wiadomo gdzie. Tzn. ja mam spory tyłek też, więc wiem, że u mnie na pewno by wchodziły; na modelkach wyglądają fajnie.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-21, 10:28   #717
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Jaki konkretnie model kupiłaś i jak z prześwitywaniem na pośladkach? I jaki rozmiar kupiłaś (przy jakich wymiarach)? Sorki, ze taki wywiad, ale szukam porządnych, czarnych legginsów A te Strong Pointowe mi na maksa wpadły w oko.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Te mam. Nie prześwitują, to gruby materiał. Wzięłam tak jak wypada z tabeli rozmiarów S/M. Mam 169cm i są one dla mnie przed kostkę niestety (a inne od nich mam bardzo długie i aż się delikatnie marszczą na kostce, to trzeba jak widać trafić). Biodra 99cm, udo mierzone tak pośrodku 51cm, więc całkiem spore.Screenshot_2022-01-21-11-24-23-086_com.android.chrome.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-23, 10:38   #718
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Byłam pierwszy raz na zajęciach pump. Podobało mi się Nie podeszła mi tylko rozgrzewka, bo były takie rytmiczne wykroku w takt muzyki, coś jak na tanecznych zajęciach, a ja kompletnie sobie z tym nie radzę, wyglądam groteskowo i mnie to irytuje. Ale to tylko początek, a później już powtórzenia i serie ze sztangą. Zapiszę się na kolejne zajęcia Szkoda tylko, że te zajęcia na mojej siłowni są tylko raz w tygodniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-23, 11:41   #719
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

U mnie wpadł spacer na 11 tys kroków i jeszcze dzisiaj wieczorem zrobię jakiś trening z Codziennie Fit.


Znowu w pracy zaczyna się u mnie zdalne więc mało kroków mi wpada, a już pomijając liczenie sobie ich przez opaskę, to ja po prostu lepiej się czuję kiedy mam trochę takiej aktywności spontanicznej choćby w postaci wysiadania wcześniej z autobusu kiedy wracam z pracy. Niestety niezbyt lubię spacerowanie po ciemku wiec trudno mi się zmusić po pracy zdalnej na wyjście wieczorem "bez celu" kiedy już i tak cały dzień snułam się po mieszkaniu w dresie.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-23, 12:07   #720
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Ja też melduje spacer 5 km.
Ale się super czuje, taki łeb przewietrzony

Ostatnimi tygodniami miałam schemat ćwiczeń 3x 60 minut.

Jednak stwierdziłam, że wolę nawet 5x30 minut, wtedy mogę dać z siebie więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-20 13:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.