Korona Królów 2017 - serial TVP - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-21, 16:17   #481
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Korona Królów 2017 - serial TVP

Cytat:
Napisane przez stesia Pokaż wiadomość
przegapiłam dziś początek, jak to się stało że znaleziono córkę króla? Egle jakoś pomogła?
Oda powiedziała to Agnieszce bo ta słyszała jej modlitwę. Ta poszła więc do chaty gdzie była trzymana. Potem Bolko i Guncel zaczęli ich szukać

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-06, 15:03   #482
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Korona Królów 2017 - serial TVP

No hej. Oglądał już ktoś prapremierę, czy wszyscy grzecznie czekają, aż serial pojawi się w telewizji/na VOD? Jak wrażenia?
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-08, 18:59   #483
mkpn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 8
Dot.: Korona Królów 2017 - serial TVP

Często oglądam Korona Królów na VOD TVP, ale brakuje mi czegoś w tym serialu. Gra aktorska pozostawia wiele do życzenia, choć wydaje mi się, że jest lepiej niż na początku.
mkpn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-02, 19:23   #484
Anunnaki
Raczkowanie
 
Avatar Anunnaki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: Korona Królów 2017 - serial TVP

Odkopuję ten zapomniany wątek Miał być czwarty sezon (trzeci z Jadwigą i Jagiełłą był moim zdaniem o wiele lepszy od poprzednich ) jednak nic z tego nie wyszło i ma powstać nowy serial..."Jagiellonowie"
Anunnaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-03, 09:45   #485
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Korona Królów 2017 - serial TVP

Tak, za chwilę powinny ruszyć zdjęcia do "Jagiellonów" .

A mnie się trzeci sezon KK za bardzo nie podobał. Jak na mój gust było w nim już jednak za dużo polityki (w zasadzie w każdym odcinku pojawiały się te nudne narady, na których urzędnicy gadali wiecznie o tym samym), a za mało takiego zwykłego i codziennego życia na dworze królewskim, czyli uczt, tańców, polowań, może jakichś większych animozji pomiędzy poszczególnymi damami dworu, czy jakimiś mniej ważnymi dworzanami (których w KK i tak też nigdy nie było, a w sumie wielka szkoda).

Wolałabym też nieco większą różnorodność w wątkach romantycznych, bo tych, które faktycznie się w tym ostatnim sezonie pojawiły, było tak niewiele, że prawie każdy z nich został wyeksploatowany wręcz do przesady. Litwa, którą w pierwszych dwóch sezonach naprawdę bardzo lubiłam, a wręcz można powiedzieć, że kochałam (Olgierd <3), tym razem wręcz mnie irytowała, bo właśnie tylko ci Krzyżacy, Krzyżacy i Krzyżacy. Pijany Skirgiełło drący się na braci też w końcu przestał być zabawny. Jadwiga i Jagiełło też mnie w zasadzie jakoś szczególnie nie zachwycili. Także ja mam nadzieję, że "Jagiellonowie" pokażą nam jednak chociaż troszeczkę więcej obyczajówki i cała ta wielka polityka stanie się jedynie tłem dla życia bohaterów, a nie centrum ich świata .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-03 10:45:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.