Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-28, 07:11   #4471
Furia2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 26
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez martulenka234 Pokaż wiadomość
Dziewczyny które jesteście "PO". Ile po operacji zaczełyście aktywność fizyczną? Jakaś bieżnia, rowerek? wiadomo że dzwiganie to później. Chodzi o to żeby sie poruszać bez dzwigania??
3 tygodnie po zaczęłam lekkie ćwiczenia bez użycia rąk. Z czasem robiłam coraz więcej. Sama czułam kiedy i na co mogę już sobie pozwolić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Furia2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-29, 17:03   #4472
Megi2411
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 5
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witam. Mam pytanie. Jaki trzeba kupić rozmiar biustonosza do operacji zmniejszenia biustu. Na chwilę obecną pod biustem jest 91cm a obwód 108cm.
Megi2411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-31, 11:15   #4473
hakuna0matata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 112
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Chodzi o biustonosz pooperacyjny? To zależy jaki rozmiar Ci zrobią. Jeżeli jest możliwość kupić na miejscu to najlepiej. Mi lekarz powiedział dzień po operacji żebym poszła i kupiła D. Uważam że bez sensu kupować biustonosz przed operacją, jeżeli nie ustaliliście rozmiaru. Kupisz D a zrobią Ci np. C lub E.
hakuna0matata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-02, 13:24   #4474
Megi2411
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 5
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Lekarka powiedziała tylko żeby kupić zapinany z przodu i na szerokich ramiączkach. Nic więcej. Zrozumiałam ,że już w dniu przyjęcia na operację powinnam go mieć.
Megi2411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-03, 13:54   #4475
GacekLoki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 5
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dowiedz się czy w szpitalu lub w pobliżu jest możliwość zakupu takiego biustonosza, ja kupiłam przed operacją, powiedział mi lekarz że będzie rozmiar b lub c, a wyszło e i stanik za 170 zł leży. Jak masz kogoś kto mógłby ci kupić i dostarczyć po operacji jak już będzie wiadomo co wyszło to nie kupuj, mogą cię zawsze bandażem owinąć na chwilę.
GacekLoki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-04, 10:41   #4476
Megi2411
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 5
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ok. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam
Megi2411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-10, 08:13   #4477
Little Mia
Raczkowanie
 
Avatar Little Mia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Pytanie do dziewczyn PO. Na jak długi okres miałyście zwolnienie z pasów bezpieczeństwa?
__________________
"jestem duża i silna, sama sobie wiążę sandały i w ogóle"
Little Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-11, 07:05   #4478
Furia2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 26
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Little Mia Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn PO. Na jak długi okres miałyście zwolnienie z pasów bezpieczeństwa?
Wcale! Pasy w niczym nie przeszkadzają a jeżdżenie be nich to głupota.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Furia2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-11, 18:40   #4479
toficzek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 32
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć dziewczyny, śledzę to forum od jakiegos czasu i przyszedł czas i na mnie... Wcześniej myślałam "chcę ale za bardzo się boję" a teraz mam już po dziurki w nosie tego balastu... Jak każda z nas chyba tutaj, chcę aktywnie spędzać czas z dzieciakami, ubrać się jak człowiek! Za przeproszeniem rzygam juz dobieraniem ciuchów pod kątem "oby jako tako ukryć" bimbały. Dość tego, umówiłam się na prywatną konsultację, choćbym miała nerkę sprzedać 😏 troszkę panikuję, najbardziej przeraża mnie narkoza i dochodzenie do siebie. Mój mąż pracuje na wyjeździe i tak dumam jak ja to ogarnę? Po drugie boję się rozczarowania. Chyba się nakręcam za bardzo ale czasem schizuje co jak będą za duże? Mam 75h... Albo kwadratowe??? 🙈 Konsultację mam umówiona w lutym i tak myślę ile czasu musi upłynąć do operacji... Sorry za wywody ale jakaś gonitwe myśli mam 😏
toficzek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-11, 21:07   #4480
Little Mia
Raczkowanie
 
Avatar Little Mia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Furia2010 Pokaż wiadomość
Wcale! Pasy w niczym nie przeszkadzają a jeżdżenie be nich to głupota.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooooo dziękuję za info. Gdzieś kiedyś czytałam że nie powinno się przez jakiś czas zapinac pasów, żeby przy mocniejszym hamowaniu nic się nie stało

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez toficzek82 Pokaż wiadomość
najbardziej przeraża mnie narkoza i dochodzenie do siebie. Mój mąż pracuje na wyjeździe i tak dumam jak ja to ogarnę? Po drugie boję się rozczarowania. Chyba się nakręcam za bardzo ale czasem schizuje co jak będą za duże? Mam 75h... Albo kwadratowe??? 🙈 Konsultację mam umówiona w lutym i tak myślę ile czasu musi upłynąć do operacji... Sorry za wywody ale jakaś gonitwe myśli mam 😏
Ja akurat nigdy nie bałam się narkozy, dobrze ją znosze. Ja zawsze panikuje przed wenflonem 😊 Gdzie chciałabyś być operowana?
__________________
"jestem duża i silna, sama sobie wiążę sandały i w ogóle"
Little Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-11, 22:03   #4481
toficzek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 32
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Umówiłam się do Polanicy. Mieszkam pod Wrocławiem ale za Chiny nie umiałam znalezc żadnych konkretnych opinii o lekarzach z Wrocławia... Pojadę więc tam, wypytam o wszystko zobaczę mam nadzieję galerię tego, co wyszło spod jego skalpela. Szczerze, to myślałam, że w necie jest więcej info o dobrych chirurgach w okolicy ale jeżeli chodzi o piersi to raczej powiększanie 🤷 no chyba, że dziewczyny możecie kogoś polecić z Wrocławia... A ta narkoza na prawdę spędza mi sen z powiek 🤦nawet nie wiem ile trwa sama operacja.
toficzek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-13, 16:28   #4482
rudakatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 45
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

W okolicach Wrocławia jest też kinika Czopkiewicz w Opolu, dzisiaj mija 6 tygodni od operacji i jestem zadowolona z wyboru i efektów, jestem kolejną z grupy dziewczyną po zmniejszeniu u doktora, polecam, atut dodatkowy to przystępna cena za całość
rudakatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 06:02   #4483
Little Mia
Raczkowanie
 
Avatar Little Mia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Mam jeszcze jedno pytanie do dziewczyn PO. Wiem, że to sprawa indywidualna, ale kiedy zaczelyscie leżeć na boku i brzuchu?
__________________
"jestem duża i silna, sama sobie wiążę sandały i w ogóle"
Little Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-14, 17:01   #4484
toficzek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 32
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Strasznie tu ucichlo 🤔 dziewczyny PO, czy miałyscie sine ręce? Moja znajoma (nie mieszka w Pl) robiła operacje w Turcji. Dużo jej koleżanek tam lata na różne operacje. Po operacji była baaaardzo obolala dość długo i miała strasznie sine ręce od wenflonu i jakby od pachy w dół. Zastanawiam się, czy to częsty objaw? Wiem, że gojenie, to sprawa indywidualna...
toficzek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-15, 06:42   #4485
pataya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 71
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Little Mia Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie do dziewczyn PO. Wiem, że to sprawa indywidualna, ale kiedy zaczelyscie leżeć na boku i brzuchu?


Wiem, że wydaje się to niemożliwe, ale ja spałam na boku po trzech dniach. Ból był mniejszy niż spanie na plecach. Łatwo nie było ale można dać radę.

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

Cytat:
Napisane przez toficzek82 Pokaż wiadomość
Strasznie tu ucichlo 🤔 dziewczyny PO, czy miałyscie sine ręce? Moja znajoma (nie mieszka w Pl) robiła operacje w Turcji. Dużo jej koleżanek tam lata na różne operacje. Po operacji była baaaardzo obolala dość długo i miała strasznie sine ręce od wenflonu i jakby od pachy w dół. Zastanawiam się, czy to częsty objaw? Wiem, że gojenie, to sprawa indywidualna...




sine ręce od wenflonu? To tak, jakby krew się gdzieś sączyła pod skórę. Nigdy o czymś takim nie słyszałam. Ja tak nie miałam i nie słyszałam, żeby któraś z dziewczyn o tym mówiła.
pataya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-15, 09:41   #4486
nikagda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 13
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć
Czy któraś z Was zmniejszała może piersi w UCK w Gdańsku?
Mam termin na koniec maja i po przeczytaniu wątku zaczęłam się zastanawiać, czy robią jedną czy dwie piersi na raz.
Będę wdzięczna za pomoc.
nikagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-15, 10:33   #4487
AnnPr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej dziewczyny
Rzeczywiście ostatnio jakby trochę ciszej tu było...
Kochane, mam kilka pytań. 17 lutego mam się zgłosić do szpitala w Łęcznej, 18 mam być operowana. U dr Mądrego byłam na dwóch konsultacjach i niby u niego mam być operowana. Powiedział, ze mam się zgłosić do szpitala i na miejscu mi zrobią potrzebne badania. Dziewczyny, o której mam być w tym szpitalu? Skoro mi będą robić badania to pewnie powinnam być rano i pewnie na czczo... czy to tak nie wyglada jak myśle? Co najlepiej ze sobą wziąć itp.... co chodzi o biustonosz po, to czytałam, ze jest na miejscu sklepik, wiec chyba bez sensu kupować wcześniej. Ile czasu będę w szpitalu? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje...
AnnPr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-15, 16:19   #4488
rudakatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 45
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Na boku spałam 3 noc, na brzuchu pozwolenie mam po 2 miesiącach, ale coś mi się wydaje, że przeciągnę ten czas
rudakatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-15, 20:10   #4489
Biedronka110
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 5
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez AnnPr Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Rzeczywiście ostatnio jakby trochę ciszej tu było...
Kochane, mam kilka pytań. 17 lutego mam się zgłosić do szpitala w Łęcznej, 18 mam być operowana. U dr Mądrego byłam na dwóch konsultacjach i niby u niego mam być operowana. Powiedział, ze mam się zgłosić do szpitala i na miejscu mi zrobią potrzebne badania. Dziewczyny, o której mam być w tym szpitalu? Skoro mi będą robić badania to pewnie powinnam być rano i pewnie na czczo... czy to tak nie wyglada jak myśle? Co najlepiej ze sobą wziąć itp.... co chodzi o biustonosz po, to czytałam, ze jest na miejscu sklepik, wiec chyba bez sensu kupować wcześniej. Ile czasu będę w szpitalu? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje...
Na izbę przyjęć idziesz na czczo około 8. Lekarz dyżurny schodzi około 8:30. Po przyjęciu na oddział masz pobierana krew i mocz do badań. Weź kosmetyki, chusteczki nawilzane i coś rozpinanego na dni po operacji. Jeśli operacja jest we wtorek to zazwyczaj wychodzi się w piątek a jeśli w środę to w poniedziałek. Wszystko zależy jak się będziesz goila. Biustonosz kupujesz po operacji jak lekarz powie jaki rozmiar.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedronka110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-16, 16:40   #4490
xchange
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dodam, ze biustonosz kupisz w szpitalu w sklepie rehabilitacyjnym na dole. Najlepiej zrobic to po op. Zdarzysz na spokojnie przed 1. zmiana opatrunku. Moim prowadzacym i szefem zesp. operacyjnego tez byl Madry. Bedziesz tam dobrze zaopiekowana.
xchange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 17:53   #4491
toficzek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 32
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Fajnie już macie dziewczyny po operacji, mnie czasem nachodzą wątpliwości typu co ja robię? Przecież to jest niedorzeczne i nie wiem skąd te durne myśli 🤦na pierwszą wizytę umówiłam się na luty, niech ten czas szybko minie. Dajcie znać po operacji jak poszło, fajnie się to czyta i motywuje do działania 😊
toficzek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 22:13   #4492
AnnPr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Biedronka110 Pokaż wiadomość
Na izbę przyjęć idziesz na czczo około 8. Lekarz dyżurny schodzi około 8:30. Po przyjęciu na oddział masz pobierana krew i mocz do badań. Weź kosmetyki, chusteczki nawilzane i coś rozpinanego na dni po operacji. Jeśli operacja jest we wtorek to zazwyczaj wychodzi się w piątek a jeśli w środę to w poniedziałek. Wszystko zależy jak się będziesz goila. Biustonosz kupujesz po operacji jak lekarz powie jaki rozmiar.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziekuje za te cenne informacje. Jak jest z antykoncepcja? Czytałam, ze trzebaostawic tabletki przed i po operacji. Mi nic dr na ten temat nie mówił... nie biorę tabletek ale stosuje pierścień NuvaRing i nie wiem czy go wyjąc, czy zostawić, ehh.....

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

Cytat:
Napisane przez xchange Pokaż wiadomość
Dodam, ze biustonosz kupisz w szpitalu w sklepie rehabilitacyjnym na dole. Najlepiej zrobic to po op. Zdarzysz na spokojnie przed 1. zmiana opatrunku. Moim prowadzacym i szefem zesp. operacyjnego tez byl Madry. Bedziesz tam dobrze zaopiekowana.
No właśnie słyszałam o tym sklepiku i to najlepsze rozwiązanie. Rozmawialiśmy z dr o rozmiarze c/d, ale może lepiej się wstrzymać, tym bardziej, ze nie jest to zbyt tania rzecz. Patrzyłam, ze ceny mogą sięgać nawet 300zł...

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Dziewczyny, co chodzi o sama operacje to jest ona w znieczuleniu ogólnym? Będę zacewnikowana czy nie? I jeszcze ostatnie pytanie, może dosyć glupie ale chodzi o hybrydę na paznokciach- mam jej nie mieć?

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Cytat:
Napisane przez toficzek82 Pokaż wiadomość
Fajnie już macie dziewczyny po operacji, mnie czasem nachodzą wątpliwości typu co ja robię? Przecież to jest niedorzeczne i nie wiem skąd te durne myśli 🤦na pierwszą wizytę umówiłam się na luty, niech ten czas szybko minie. Dajcie znać po operacji jak poszło, fajnie się to czyta i motywuje do działania 😊
Ja mam wątpliwości tylko wtedy, gdy moje myśli wędrują w najgorsza stronę... myśle wtedy „zostawiam dwoje dzieci, a jak się coś stanie”. Ale po chwili wszystko wraca do normy, bo przecież co się ma niby stać?! Nie mogę się już doczekać. Mam nadzieje, że wszystko pójdzie wg planu i za miesiąc będę już inna osoba. Bez kompleksów, bez durnych myśli, bez tych spojrzeń. Tzn będą patrzeć, ale tylko dlatego, że nie będą wiedzieć co się wydarzyło (większość znajomych i bliskich nie wie).
Dziewczyny mój pierwszy termin to 12 kwietnia 2022. Gdyby któraś miała jeszcze później to mój termin zostaje zwolniony, zawsze można trochę szybciej.
AnnPr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-16, 23:36   #4493
xchange
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Niee boj narkozy, ona jest obecnie mega bezpieczna. Statystycznie bardziej bezpieczna niz jazda samochodem. Stanik w Łęcznej kupowalam za 230zl. No i te miseczki.... No, kocham nad zycie doktora (Madrego) i bym 20x dala sie mu pociac, ale do sklepu po biustonosz bym go w zyciu nie wyslala. Na dobra spr jak rozmawiam, z dziewczynami po op. to zadnego chir. plast. bym nie wyslala - bo oni mysla ze miseczka d na obwodzie 90 i 60 to ten sam cycek. 😂 Otoz nie. Wiec ufaj Madremu we wszystkim, tylko nie w rozm. biustonosza😁. Ja z 65o mam 65h/i a oczywiscie wg. dr mam D. Nie pogadasz z nimi.
xchange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 06:34   #4494
pataya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 71
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

[QUOTE=AnnPr;87510127]Dziekuje za te cenne informacje. Jak jest z antykoncepcja? Czytałam, ze trzebaostawic tabletki przed i po operacji. Mi nic dr na ten temat nie mówił... nie biorę tabletek ale stosuje pierścień NuvaRing i nie wiem czy go wyjąc, czy zostawić, ehh.....

---------- Dopisano o 22:55 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------





---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Dziewczyny, co chodzi o sama operacje to jest ona w znieczuleniu ogólnym? Będę zacewnikowana czy nie? I jeszcze ostatnie pytanie, może dosyć glupie ale chodzi o hybrydę na paznokciach- mam jej nie mieć?

Operacja w znieczuleniu ogólnym, odlot w sekundę i budzi się człowiek już po wszystkim. Też się strasznie bałam, ale jak teraz na to patrzę, to powinnam to zrobić 10 lat temu. Cewnikowana byłam, antykoncepcji nie musiałam odstawiać, z hybrydami to nie wiem jak.

Nie bójcie, się, komfort życia po bez porównania!!!

pataya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-17, 15:30   #4495
toficzek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 32
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ann Pr dzięki, mnie dokładnie to samo czasem nachodzi, w ogóle odkąd mam dzieci jestem bardziej sentymentalna i większy cykor taki właśnie 🙈 co ja bym dała, żeby w wakacje śmigać już swobodnie i wolna jak ptak 😂 ja też nikomu nie mówię, najwyżej po zdecyduję kogo wtajemniczac. Wezmę sobie urlop na tydzień, a później polecę po jakieś zwolnienie na tydz. lub dwa 🤷
toficzek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 15:41   #4496
paneczka
Przyczajenie
 
Avatar paneczka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 18
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny!
Mam termin na operację 30.03.2020 do Łęcznej, czy któraś z was ma może na listopad/ grudzień 2020 i chciałaby się zamienić? Wypadł mi wyjazd za granicę, a nie chcę, żeby termin przepadł
paneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 18:45   #4497
Kiara125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 4
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witam,
Byłam na konsultacji w Szczecinie 14 stycznia 2020 r. i będę miała robione dwie piersi od razu. Też się obawiałam że zaproponuje mi po jednej ale też robią 2 od razu . A chciałam zrezygnować ze Szczecina na forum piszą że w Szczecinie robią tylko po jednej niestety to nie u każdego, czekam na operację tylko 9 miesięcy.
Pozdrawiam
Kiara125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 07:55   #4498
Soniewa70_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 9
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witam to masz szczęście 🙂 że dwie na raz będziesz mieć . Może masz mniejszy rozmiar .Ja już półtora miesiąca po drugim zabiegu wygojona szczęśliwa , śpię na brzuchu😉Druga jakoś szybko się zagoiła Moja siostra też tam idzie i po jednej ale warto Pozdrawiam
Soniewa70_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 07:05   #4499
Furia2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 26
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Little Mia Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie do dziewczyn PO. Wiem, że to sprawa indywidualna, ale kiedy zaczelyscie leżeć na boku i brzuchu?
Na boku już trzecią noc. Na brzuchu, chyba po miesiącu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Furia2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-21, 17:13   #4500
edytaor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dzień dobry. Mam wizytę 6.02.jeslu zostanę zakwalifikowana chętnie się zamienię o ile będzie to mozliwe
edytaor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.