Potrzebuje zmiany/metamorfoza - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-04-07, 14:00   #1
mania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 7

Potrzebuje zmiany/metamorfoza


Prosze pomozcie mi...chcialabym cos zmienic...a przegladajac forum zauwazylam ze dokonujecie cudow!zdjecie ktorym dysponuje nie jest najlepszej jakosci..ale cos na nim widac. Po pierwsze kolor wlosow nie wiem jaki wybrac?moze braz?? po drugie fryzurka. Obecna nie jest w najlepszym stanie(mialam krotkie i teraz mi odrastaja moje kochane wloski jaki jest efekt widac..koszmar!)a wlosy mam geste , ciezkie i trudne do ulozenia.No i do szczescia brakuje makijazu...nie mam zielonego pojecia jaki bedzie odpowiedni...z gory bardzo wam dziekuje za wszystkie porady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz1.jpg (6,8 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz1.jpg (6,8 KB, 78 załadowań)
mania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-07, 15:49   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Potrzebuje zmiany/metamorfoza

Witaj Maniu [img]icons/icon7.gif[/img]
Jesteś bardzo ładna [img]icons/icon7.gif[/img] Taka pogodna, przyjazna buzia [img]icons/icon7.gif[/img]
Napisz jeszcze tylko, jaką teraz chcesz fryzurkę, bo ja Cie osobiście teraz nie widzę w długich włoskach. Ta długość co masz teraz jest ok., albo krótsza, tylko włoskam trzeba nadać odpowiednie cięcie i troszkę koloru, zeby ożyły i dały większą objętość.
Coś na pewno znajdę [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-07, 16:05   #3
mania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 7
Re: Potrzebuje zmiany/metamorfoza

ooo dzieki!jezeli chodzi o fryzurke to dokladnie nie wiem....ale nie chcialabym krotkich wloskowjeszcze raz dziekuje.
pozdrawiam [img]icons/icon40.gif[/img]
Agnieszka Zembrzycka napisał(a):
> Witaj Maniu [img]icons/icon7.gif[/img]
> Jesteś bardzo ładna [img]icons/icon7.gif[/img] Taka pogodna, przyjazna buzia [img]icons/icon7.gif[/img]
> Napisz jeszcze tylko, jaką teraz chcesz fryzurkę, bo ja Cie osobiście teraz nie widzę w długich włoskach. Ta długość co masz teraz jest ok., albo krótsza, tylko włoskam trzeba nadać odpowiednie cięcie i troszkę koloru, zeby ożyły i dały większą objętość.
> Coś na pewno znajdę [img]icons/icon7.gif[/img]
>
> Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]
>
> AgaZ
mania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-09, 10:01   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Potrzebuje zmiany/metamorfoza

Witaj Maniu [img]icons/icon7.gif[/img]
Wybrałam kilka fryzurek, w których moim zdaniem będzie Ci do twarzy. Są krótsze i dłuższe.
Uważam, że przede wszystkim musisz zadbać o zmianę koloru włosów, w tym ciemnym kasztanie nie jest Ci dobrze. Po pierwsze to nie jest Twój kolor, a po drugie włosy tak pomalowane i ścięte sprawiają wrażenie mocno przyklapniętych. Powinnaś je stopniowo rozjaśniać, najlepiej balejażem piękny jest na zdjęciu 2;. Uważam, że też bardzo dobrze by Ci było w fryzurce jak na zdjęciu 4 , może nie aż tak jasny, chłodny blond a bardziej w złocistych tonacjach, ale na pewno było by bardziej sexi [img]icons/icon10.gif[/img] Możesz powoli dochodzić do takiej fryzurki zapuszczając włoski i stopniowo je rozjaśniając.
Teraz szybko musimy poprawić grzywkę, musisz ją troszeczkę wycieniować, dodać może asymetryczne cięcie.
Makijaż radzę subtelny, ale koniecznie podkreślaj śliczne oczy. Bardzo ładnie by Ci było w kolorach jak na zdjęciu 2 i ostatnim. Delikatny brąz złamany odrobiną różu i oranżu.

Gorąco pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (37,8 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image3.jpg (64,4 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image4.jpg (33,4 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (43,1 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image6.jpg (35,5 KB, 42 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-09, 12:17   #5
mania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 7
Re: Potrzebuje zmiany/metamorfoza

dzieki [img]icons/icon7.gif[/img] chyba skusze sie na 2 fryzurke [img]icons/icon7.gif[/img] jest super! pozostaje mi tylko wydrukowanie zdjecia i pedze do fryzjera [img]icons/icon7.gif[/img]
pozdrawiam
mania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-09, 13:57   #6
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Potrzebuje zmiany/metamorfoza

Witaj, Maniu!
Proponuję zmienić sposób układania grzywki, zeby odsłonić bardziej tę miłą buzię... [img]icons/icon12.gif[/img]


zdj.1 Bardzo mi ta fryzura (ale nie kolor) pasuje do Ciebie... Jeśli nie takie długie włoski, to obejrzyj grzyweczkę i sposób ułożenia włosów, krótsze też tak można zrobić...

zdj.2 taki kolor bym u Ciebie widziała...

zdj.3, w ostateczności jasny brąz roświetlony balejażem... [img]icons/icon12.gif[/img]

zdj.4 tak też byłoby Ci ładnie... [img]icons/icon12.gif[/img]

zdj.5 a to na dłuższe... [img]icons/icon10.gif[/img] Fason wyszczuplający buzię [img]icons/icon12.gif[/img]

Aha, na Twoim zdjęciu widać wyraźne cienie pod oczami, trzeba by je zatuszować [img]icons/icon12.gif[/img]

Powodzenia [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-22, 12:32   #7
Antyllopka
Raczkowanie
 
Avatar Antyllopka
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Potrzebuje zmiany/metamorfoza

Pieknie ci by było we włosach typu pixie
Antyllopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-22 13:32:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.