Hair Medica Wasze opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-20, 22:20   #1
Alessis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1
Question

Hair Medica Wasze opinie


Cześć dziewczyny,
W związku z wypadającymi włosami udałam się do Hair Medica.
Wizyta okazała się totalną porażką. Za trychologa uważała się młoda dziewczyna, która niedawno maturę skończyła, bez żadnej wiedzy w temacie. Pojeździła po głowie kamerką, nie mówiąc nic mającego z medycyną wspólnego. Na koniec zaprowadziła mnie do recepcji celem zakupu mega drogich produktów.
W związku z tym, że fa fejsie negatywne komentarze są usuwane, poruszam wątek celem przestrogi dla innych, a może ktoś z Was ma pozytywne odczucia?
Alessis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 17:29   #2
fairyy
Raczkowanie
 
Avatar fairyy
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 127
Dot.: Hair Medica Wasze opinie

Hej
mialam podobny problem ostanio, nawet juz wypowiedzialam sie w jednym z watkow, w ktorym byl temat wypadania wlosow poruszany. Wspomnialam tylko powierzchownie, ze bylam u trychologa, bo nie chcialam tlumaczyc o jakie miejsce chodzi, ale widze ,ze moze niepotrzebnie. Tez bylam tam jakis miesiac temu i mam bardzo podobne odczucia. Pani pojezdzila ta kamerka , w sumie nie podala konkretnej przyczyny, skierowala na badania i do ich recepcji, gdzie okazalo sie ,ze cena zalecanych preparatow wynosila ok 500 zl ...
wlosy bardzo mi wypadaly, juz prawie sie zdecydowalam, ale w pore sie na szczescie opamietalam , kupilam tylko zalecany szampon, dostepny w aptekach i dermaroller (u nich cena 80 zl ,kupilam przez interenet z dostawa za ok 30 identyczny...) plus zaczelam szukac innych , tanszych sposobow
wiec podsumowujac wizyty raczej do udanych nie zaliczam, choc znam osobe, ktora tam byla, wykupila zalecany preparat, tylko cena nizsza o jakies 200 zl niz w moim wypadku i byla zadowolona, wiec zalezy jak widac
fairyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 16:33   #3
mamaOliwki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20
Dot.: Hair Medica Wasze opinie

Ja po dzisiejszej wizycie w Hair Medica mam dokładnie takie samo odczucie. Pani pojeździła kamerą po głowie i powiedziała, że trzeba jak najszybciej zacząć terapię i to jak najszybszą. Zaproponowała ampułki za 290 zł + szampon za 95 zł. Poprosiłam o inny tańszy zamiennik ( który można kupić w aptece) ponieważ na takie leczenie mnie nie stać, to stwierdziła że nie wie w takim razie czym mnie leczyć i odesłała z kwitkiem. Nie polecam, chyba że ktoś ma dużo pieniędzy i może sprawdzić czy lek faktycznie jest skuteczny. Omijać z daleka
mamaOliwki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 17:21   #4
Beta_Me
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1
Dot.: Hair Medica Wasze opinie

Po wizycie u trychologa zaczęłam czytać artykuły, w jednym, była informacja, że warto zrobić trichogram, a więc szybkie szukanie - hair medica do końca czerwca ma za darmo. Pomyślałam, że lepiej być nie może.
Na wizycie Pani popatrzyła kamerką, nawet nie pokazała mi tego, co pokazała mi trycholog, u której byłam przed tym. Szybkie stwierdzenie, że trzeba dokładnie oczyścić skórę, oczywiście, tylko oni posiadają super hyper magiczne produkty do tego, a więc szampon w super promo za 76 zł i do tego kapsułki z unikalnym składem, jedyne w swoim rodzaju, po czym wymieniła skład, który nie różni się od innych dostępnych w podobnej cenie na rynku.
Po wysłuchaniu nieśmiało przypomniałam, że byłam umówiona na trichogram, na co Pani odparła, że nie ma to najmniejszego sensu. Dała skierowanie na badania i że za 2 miesiące mam przyjść na kontrolę. W ostatniej chwili przypomniała sobie, że mogę pochodzić na mezoterapię, ale najważniejszy to jednak szampon ;-) Zapytałam, czy gdyby wyszły jakieś niedobory, mam zgłosić się wcześniej, ale "nie-nie-nie, lekarz to sam Pani powie, co z tym zrobić, ewentualnie za 2 miesiące omówimy".
Szybko do kasy, szybko pokazywać produkty. Po zapytaniu, czy kupię przez internet, bo nie mam chęci nosić ze sobą przez cały dzień, stwierdziła, że tylko u nich tylko teraz przez jeszcze kilka dni super promo 20%. Podziękowałam.
Zero chęci pomóc, zero diagnostyki, tylko nastawienie na sprzedaż "wyjątkowych" kosmetyków.
Beta_Me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-16, 16:13   #5
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Hair Medica Wasze opinie

Można wtącić?

Warto by przebadać sobie w takim wypadku tarczycę. Tu może być przyczyna nadmiernego wypadania włosów. W sumie chyba od tego bym zaczęła.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-08-19, 10:20   #6
Izabela5656
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 1
Dot.: Hair Medica Wasze opinie

Była Pani dosyć dawno na wizycie, nie mam pojęcia czy nadal pracuje ta osoba u której Pani wtedy była ale ja byłam dwa miesiące temu i mam tylko pozytywne opinie. Trafiłam do bardzo sympatycznej i kompetentnej osoby. Pani trycholog dokładnie sprawdziła moje włosy i kamerką skórę, wszystko fajnie wytłumaczyła. Odnośnie zakupu ich kosmetykow, to przecież każdy specjalista czy kosmetolog czy trycholog etc pracuje na swojej marce, więc nie rozumiem w czym problem. Kosmetyki mają świetne a ja po kilku dniach stosowania już widziałam mniejszy problem przetłuszczania się włosów po radach tego specjalisty.
Izabela5656 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-19 11:20:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.