Mój chłopak i inne dziewczyny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-12, 00:08   #1
Aniel_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 22
Exclamation

Mój chłopak i inne dziewczyny


Cześć wszystkim!
W moim życiu desperacja wzieła górę... postanowiłam podać sobie deskę ratunkową i zjawiłam się tutaj.
Wiem, że tematów tego typu jest mnóstwo, ale zawsze człowiekowi lepiej, kiedy się wygada.

Jestem z chłopakiem dwa lata, przez pierwsze pół roku związku było oczywiście idealnie, pomijając fakt chorobliwej zazdrości mojego faceta, sprawdzania telefonu, dziwnych podejrzeń. Dodam jeszcze, że nigdy powodów do tego nie miał. Byłam troszkę tym zmęczona i odsunęłam go delikatnie na bok. Pewnego "pięknego" dnia przypadkiem wpadłam do grupy na facebooku i zauważyłam rozmowę między moim a pewną młodą damą. Treść wskazywała na plany spotkania się... I zapaliła mi się lampka. Tak to wszystko się zaczęło...
Jak możecie się domyślić doszliśmy do porozumienia i wszystko wróciło do normy, nawet szybko o tym incydencie zapomniałam. Po 6 miesiącach coś mnie tknęło. Nie miałam żadnych dowodów na to, że może mieć styczność z jakimiś innymi, ale kobieca intuicja podobno nie zawodzi. Zrobiłam improwizacje, że rozmawia z kobietami, że nie życzę sobie tego, że jak chce to tak będzie i życzę mu szczęścia. Przyznał się po dwóch dniach, że rzeczywiście rozmawiał. Już wtedy nie miałam tyle siły w sobie co na początku, ale znów jakoś się dogadaliśmy.
Od tego czasu cyklicznie się rozchodzimy i schodzimy, ciągle się kłócimy-ale nie bez powodu. Dla niego rozwiązaniem na nasze problemy było skasowanie się wzajemne i totalne odcięcie się od siebie na portalach społecznościowych. Oczywiście od czasu do czasu coś oboje zauważaliśmy więc brak kontroli z jednej jak i z drugiej strony się nie sprawdził.

Już dostaje powoli świra, co chwile widzę nowe twarze na instagramie, które później zauważam na facebooku, co jednoznacznie świadczy o kontaktach. Niby nic, no ale aż tyle? Tyle dziewczyn? Jak można będąc w związku robić coś takiego. Mimo moich akcji, próśb on odwraca kota ogonem, że ja przecież też rozmawiam, że najpierw trzeba naprawić naszą relację. Ale jak można relację naprawiać mając świadomość, że mój facet ochoczo znajduje sobie nowe foczki na przyjemne rozmowy. Co będzie później? Dlaczego nawet zdjęcia razem nie mamy na żadnym portalu?

Popadam w paranoje już powoli, bo wiem, że sami do tego doprowadziliśmy. Jesteśmy w toksycznej relacji, w której co jakiś czas się rozstajemy, ale zazwyczaj któraś strona wymięka po paru dniach braku kontaktu...

Nie wiem co robić, dlaczego jego nie rusza to, że ja rozmawiam z innymi? Dlaczego on wciąż się chce spotykać i naprawiać ale w taki dziwny sposób? Co mu dają te rozmowy, które nazywa "pustymi"? Czy on szuka nowej panny? Czy to ja powinnam trochę zluzować i zobaczyć co czas pokaże?

Jednym słowem... chciałabym, ale nie potrafię odejść...
Aniel_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 01:04   #2
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Mój chłopak i inne dziewczyny

Facet ma najprawdopodobniej mocne sklonnosci do flirtu i pewnie rozglada sie za inna dziewczyna lub za kochanka. Sa niestety tacy, ktorzy uwazaja to za fajny sposob "urozmaicenia" zycia. Po prostu taki okropny charakter i inne pojmowanie wiernosci, brak liczenia sie z partnerka i egoizm. On moze Ci obiecywac wiele rzeczy, a jak sama widzisz znowu to robi. Dla mnie taki zwiazek nie ma sensu nigdy z kims takim nie bedziesz czula sie bezpiecznie a on nie wie co to lojalnosc.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 01:08   #3
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Mój chłopak i inne dziewczyny

No ale o co chodzi?
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 01:50   #4
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Mój chłopak i inne dziewczyny

Nie rozumiem? Oboje rozmawiacie z innymi, obcymi(?) ludźmi, a Tobie przeszkadza, że on to robi a zarazem przeszkadza to, że jemu nie przeszkadza, że Ty to robisz?
Czy utrzymujecie kontakt ze znajomymi? Czy on umawia się z kobietami z internetu?
Jak dla mnie SZUKANIE kontaktów z innymi osobami w związku nie wchodzi w grę. Co innego utrzymywać kontakt ze znajomymi, a co innego szukać okazji do flirtu z przypadkowymi osobami. To brak lojalności.
I nie rozumiem co znaczy chcieć, ale nie móc odejść źle Ci to odchodzisz, a nie trwasz w złej wg Ciebie relacji.
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 04:56   #5
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Mój chłopak i inne dziewczyny

Dokladnie o to samo mi chodzi. Spotykanie sie ze znajomymi obu plci jest naturalne Szukanie jednak nowych kobiet do znajomosci, jakies proby umowienia sie zazwyczaj niewinne i kolezenskie nie sa ;-) Chyba ze naprawde kogos by polubil, bo np pisaliby oboje dla przykladu tu dla forum i tylko kolezensko by sie spotkali, poznalby ja potem ze swoj dziewczyna. Ok moze sie zdarzyc. Zazwyczaj jednak tak jak tutaj to wyszukiwanie dziewczyn na instagramie i raczej nie glebokie rozmowy i poznawanie jej osobowosci a szukanie flirtu lub wrecz seksu lub podbudowania swojego ego. Do tego jak mowi ze tego juz nie robi a nadal robi to slabo...
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 08:20   #6
Aniel_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 22
Dot.: Mój chłopak i inne dziewczyny

Cytat:
Napisane przez mellitus Pokaż wiadomość
Nie rozumiem? Oboje rozmawiacie z innymi, obcymi(?) ludźmi, a Tobie przeszkadza, że on to robi a zarazem przeszkadza to, że jemu nie przeszkadza, że Ty to robisz?
Czy utrzymujecie kontakt ze znajomymi? Czy on umawia się z kobietami z internetu?
Jak dla mnie SZUKANIE kontaktów z innymi osobami w związku nie wchodzi w grę. Co innego utrzymywać kontakt ze znajomymi, a co innego szukać okazji do flirtu z przypadkowymi osobami. To brak lojalności.
I nie rozumiem co znaczy chcieć, ale nie móc odejść źle Ci to odchodzisz, a nie trwasz w złej wg Ciebie relacji.
Oboje.... ciekawa byłam jak on się w tym czuje, dlaczego tak robi i trochę odegrać się chciałam. Mnie takie rozmowy przyjemności nie sprawiają, wręcz przeciwnie.
Swoją drogą, wiem, że ten związek wpadł w taką toksyczność, że ani ja ani on nie potrafimy powiedzieć sobie "papa". A ja zdecydowanie żyję złudną nadzieją i próbą ignorancji tego, co robi w sieci.

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Dokladnie o to samo mi chodzi. Spotykanie sie ze znajomymi obu plci jest naturalne Szukanie jednak nowych kobiet do znajomosci, jakies proby umowienia sie zazwyczaj niewinne i kolezenskie nie sa ;-) Chyba ze naprawde kogos by polubil, bo np pisaliby oboje dla przykladu tu dla forum i tylko kolezensko by sie spotkali, poznalby ja potem ze swoj dziewczyna. Ok moze sie zdarzyc. Zazwyczaj jednak tak jak tutaj to wyszukiwanie dziewczyn na instagramie i raczej nie glebokie rozmowy i poznawanie jej osobowosci a szukanie flirtu lub wrecz seksu lub podbudowania swojego ego. Do tego jak mowi ze tego juz nie robi a nadal robi to slabo...

Budowania swojego ego. Myślę, że o to w tym wszystkim chodzi.
Wytłumaczeniem zawsze było "gdyby było między nami dobrze, nie robiłbym tego" POWAŻNIE?!

Ciekawe jest to, że jak dochodzi do rozmów to widzę łzy w jego oczach. Robi z siebie niewzruszonego dupka, a po jakimś czasie "uświadamia?" sobie, że jednak było nam za dobrze i on nie chce żadnej innej a mimo wszystko nie robi nic by to naprawić by się zmienić bo "on uważa, że ja też rozmawiam...."
A ja już jestem tak przesiąknięta chorobliwą zazdrością i frustracją, że inaczej chyba funkcjonować nie potrafię. Ale to zrozumiałe, że temu facetowi zaufać nie można.

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Chciałam zasięgnąć opinii osób trzecich. Choć nie wygląda to wszystko ciekawie, wiem i żałuję , że próbowałam się odgrywać. I jednocześnie wpadłam w pułapkę, bo czuję, że ja dołożyłam dużo, do tego by lepiej nie było.
Aniel_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 08:23   #7
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Mój chłopak i inne dziewczyny

Cóż, gościu sobie lubi flirtować, lubił od początku, dlatego taki był zazdrosny. Oceniał Ciebie swoją miarą.

OK, ja nie wierzę w wasza wielka miłość, w to, że nie potraficie się rozstać, po prostu nie chcecie. Ty nie chcesz i godzisz się na jego wybryki i poniekąd zdrady. To tyle.

Zastanów się, czy chcesz w tym tkwić. On się nie zmieni.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-12, 11:18   #8
Aniel_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 22
Dot.: Mój chłopak i inne dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Cóż, gościu sobie lubi flirtować, lubił od początku, dlatego taki był zazdrosny. Oceniał Ciebie swoją miarą.

OK, ja nie wierzę w wasza wielka miłość, w to, że nie potraficie się rozstać, po prostu nie chcecie. Ty nie chcesz i godzisz się na jego wybryki i poniekąd zdrady. To tyle.

Zastanów się, czy chcesz w tym tkwić. On się nie zmieni.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Czuję się wstrętnie wykorzystana, upokorzona...
ja już od dawna wiem co powinnam zrobić.

Serce mi pęka
Aniel_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 11:36   #9
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Mój chłopak i inne dziewczyny

Facet ma na Ciebie zły wpływ. Zrobiłaś się zazdrosna, pewnie robisz mu dużo wyrzutów, na siłę próbowałaś wzbudzić w nim zazdrość wbrew sobie. Lubisz taką dziewczynę jaką przy nim się stałaś? Dobrze się z nią czujesz? Pewnie przed związkiem z nim nie wietrzyłaś wszędzie zdrady jak paranoiczka. Skoro nie masz siły odejść, to przynajmniej się oddal. Tak na początek. Przypomnij sobie kim byłaś wcześniej, zanim on wydobył z Ciebie to co najgorsze, a jego trochę odizoluj od swojej głowy. Tak nie powinien wyglądać żaden związek i może łatwiej Ci będzie podjąć decyzję.

On ma Cie w nosie, szuka ciągle alternatywy na Twoje miejsce i jeszcze próbuje Cie wmówić, że to Twoja wina, bo wam się nie układa? Czyli albo maleńka tańczysz koło mnie na paluszkach, albo się nie dziw, że sobie szukam innej. A on coś robi żeby poprawić sytuację w Waszym związku, czy tylko oczekuje aż to Ty zaczniesz koło niego skakać? Bo jak dla mnie pierwszym krokiem do poprawy jest jego rezygnacja z flirtów. Bez tego nie ma szans, bo patrząc na niego będziesz czuła tylko frustrację i zero chęci na coś miłego w jego stronę. Czy on serio myśli, że ty mając świadomość, że rozgląda się intensywnie za nowymi pannami będziesz miała ochotę patrzeć na niego z uwielbieniem? I łaskawie skupi się na Tobie, jeśli uzna, że już uwielbiasz wystarczająco? Puszcza jakieś puste teksty, że jest źle w związku i co dalej. Serio dziewczyno, nad czym Ty się jeszcze zastanawiasz..
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 11:48   #10
Aniel_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 22
Dot.: Mój chłopak i inne dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Facet ma na Ciebie zły wpływ. Zrobiłaś się zazdrosna, pewnie robisz mu dużo wyrzutów, na siłę próbowałaś wzbudzić w nim zazdrość wbrew sobie. Lubisz taką dziewczynę jaką przy nim się stałaś? Dobrze się z nią czujesz? Pewnie przed związkiem z nim nie wietrzyłaś wszędzie zdrady jak paranoiczka. Skoro nie masz siły odejść, to przynajmniej się oddal. Tak na początek. Przypomnij sobie kim byłaś wcześniej, zanim on wydobył z Ciebie to co najgorsze, a jego trochę odizoluj od swojej głowy. Tak nie powinien wyglądać żaden związek i może łatwiej Ci będzie podjąć decyzję.

On ma Cie w nosie, szuka ciągle alternatywy na Twoje miejsce i jeszcze próbuje Cie wmówić, że to Twoja wina, bo wam się nie układa? Czyli albo maleńka tańczysz koło mnie na paluszkach, albo się nie dziw, że sobie szukam innej. A on coś robi żeby poprawić sytuację w Waszym związku, czy tylko oczekuje aż to Ty zaczniesz koło niego skakać? Bo jak dla mnie pierwszym krokiem do poprawy jest jego rezygnacja z flirtów. Bez tego nie ma szans, bo patrząc na niego będziesz czuła tylko frustrację i zero chęci na coś miłego w jego stronę. Czy on serio myśli, że ty mając świadomość, że rozgląda się intensywnie za nowymi pannami będziesz miała ochotę patrzeć na niego z uwielbieniem? I łaskawie skupi się na Tobie, jeśli uzna, że już uwielbiasz wystarczająco? Puszcza jakieś puste teksty, że jest źle w związku i co dalej. Serio dziewczyno, nad czym Ty się jeszcze zastanawiasz..

Trafione w punkt, nigdy nie byłam typem zazdrośnika i paranoiczki. Daje dużo swobody w związku, ale nie po to by do czegoś takiego dochodziło.
Wszyscy widzą, że ten człowiek niszczy mnie psychicznie i tak naprawdę samej sobie się dziwię, że jeszcze daje radę.
Nie słucham znajomych.... nie wiem dlaczego jestem taka głucha na ich rady. Dlatego jestem tutaj, potrzebuję wsparcia. Nie rozumiem dlaczego jestem aż tak uzależniona od tego cierpienia, bo inaczej tego opisać nie potrafię....

Już nie wspomnę o mojej samoocenie... która jest bliska zeru
Aniel_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 12:09   #11
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Mój chłopak i inne dziewczyny

Pewnie, że nie słuchasz, gdyby zerwania były takie proste nikt nie miałby problemu i by nie cierpiał Pewnie też jakieś dobre chwile macie i to Cię trzyma. Ale nie daj się im nabierać, cała podstawa jest tragiczna, a związek nie polega na kilku dobrych chwilach, które czasami się zdarzają i najgorszym psychopatom. Z tego punktu nie ma wyjścia, bo to on musiałby podjąć pierwszy krok. Przecież nagle nie przestanie Ci przeszkadzać to co robi żebyś mogła sobie odpuścić nerwy i być cieplejsza wobec niego. To on musi najpierw zerwać z tym co wyprawia, powiedzieć Ci że przeprasza i był głupi, Ty jesteś najważniejsza i chce wspólnie zacząć na nowo. Ale tak się nie stanie i dobrze o tym wiesz.

Ewakuuj się póki jeszcze masz siły i póki nie zniszczył Cię tak, że nie znajdziesz powrotu do dawnej siebie. Im dłużej będziesz zwlekać, tym mniejsza szansa na to. Czy to jest ktoś, dla kogo warto samą siebie okaleczać na resztę życia? Uwierz mi, że jeśli znajdzie jakąś serio chętną pójdzie w długą nawet się się oglądając. A ty chcesz mu oddawać swoje zdrowie? Nie marnuj życia na dupka, on nawet tego nigdy nie zauważy. Wasz związek i tak się rozpadnie, przecież facet ciągle szuka innej, lepiej zrób to na swoich zasadach z podniesioną głową i pokaż mu, że nie jest jednak taki dżolero.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-12, 12:39   #12
Aniel_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 22
Dot.: Mój chłopak i inne dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Pewnie, że nie słuchasz, gdyby zerwania były takie proste nikt nie miałby problemu i by nie cierpiał Pewnie też jakieś dobre chwile macie i to Cię trzyma. Ale nie daj się im nabierać, cała podstawa jest tragiczna, a związek nie polega na kilku dobrych chwilach, które czasami się zdarzają i najgorszym psychopatom. Z tego punktu nie ma wyjścia, bo to on musiałby podjąć pierwszy krok. Przecież nagle nie przestanie Ci przeszkadzać to co robi żebyś mogła sobie odpuścić nerwy i być cieplejsza wobec niego. To on musi najpierw zerwać z tym co wyprawia, powiedzieć Ci że przeprasza i był głupi, Ty jesteś najważniejsza i chce wspólnie zacząć na nowo. Ale tak się nie stanie i dobrze o tym wiesz.

Ewakuuj się póki jeszcze masz siły i póki nie zniszczył Cię tak, że nie znajdziesz powrotu do dawnej siebie. Im dłużej będziesz zwlekać, tym mniejsza szansa na to. Czy to jest ktoś, dla kogo warto samą siebie okaleczać na resztę życia? Uwierz mi, że jeśli znajdzie jakąś serio chętną pójdzie w długą nawet się się oglądając. A ty chcesz mu oddawać swoje zdrowie? Nie marnuj życia na dupka, on nawet tego nigdy nie zauważy. Wasz związek i tak się rozpadnie, przecież facet ciągle szuka innej, lepiej zrób to na swoich zasadach z podniesioną głową i pokaż mu, że nie jest jednak taki dżolero.


Oj sęk w tym, że te chętne ma w kryzysowych sytuacjach pokazywał rozmowy twierdząc, że o niczym takim nie rozmawiają. Te dziewczyny wydały mi się okropnie zdesperowane ... prosząc się o "emotikonę buziaka od niego... Naprawdę paranoja.

Dużo dla niego poświęciłam, dużo w sobie zmieniłam. Wcześniej pretekstem była moja nieczułość i brak okazywania uczuć, więc zebrałam się w sobie, trochę to trwało ale robiłam co w mojej mocy by było lepiej. Widać wciąż coś mu nie pasuje.
Aktualnie mamy zerowy kontakt. Ale tak naprawdę jest to kwestia czasu kiedy się odezwie. Tym bardziej, że niestety jestem zmuszona się z nim spotkać i odebrać swoje rzeczy.
Mam nadzieję, że siły na zakończenie tej relacji mi nie zabraknie, bo kwestia odsunięcia go ode mnie i przerwa w relacji JUŻ w grę nie wchodzi. Przerabialiśmy to i po jakimś czasie wracaliśmy do siebie. Co prawda było to z wielkim przytupem i było nam ze sobą świetnie. Niestety do czasu...

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Jedno mnie cieszy. Skoro jestem tu i zbieram siły, oznacza to, że naprawdę podjełam ostateczną decyzję. i tak naprawdę, nie wiem co musiałby zrobić, bym dała mu kolejną szansę do zmarnowania...
Aniel_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 12:41   #13
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Mój chłopak i inne dziewczyny

Pretekstem do pisania z innymi dziewczynami? Facet w ogóle nie nadaje się do związku. Jeśli chce sobie tworzyć związek otwarty to niech szuka osoby, która ma podobną chęć, a nie zawraca Ci głowę. Nie ma czegoś takiego w "tradycyjnym" związku, że jedno czy drugie flirtuje sobie na potęgę z płcią przeciwną. Nawet jak jest bardzo źle. Najpierw kończy się jedną relację, a dopiero potem szuka innych. On nawet nie ma poczucia winy z tego powodu, tylko wymyśla jakieś głupie preteksty. Co to ma być, że pisze z dziewczynami bo jesteś nieczuła, bo się nie układa bo wiatr wieje z lewej a nie z prawej. On chyba ma nie po kolei w głowie, skoro uważa, że takie głupie wymówki przejdą. No ale niestety przechodzą, a Ty zamiast zaśmiać mu się w twarz, to faktycznie robisz to co on chce. Ten facet to jakiś błazen. Taki okaz to żaden świetny kąsek, nic nie tracisz. Szkoda na niego każdej Twojej sekundy. Siedzi taki na dupie i myśli, że jakiś bóg i będziesz koło niego skakać, podczas gdy robi Ci takie świństwo. Zero skruchy, zero niczego, jeszcze Ci wmawia, że to Twoja wina. A weź go olej i się nie oglądaj.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 12:57   #14
KaRo141289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 239
Dot.: Mój chłopak i inne dziewczyny

Autorko ja byłam z takim człowiekiem 8 lat. Ciągle pisał z jakąś dziewczyna a raczej wieloma. Początkowo były to tylko znajome, tylko rozmowy.. tez nie mieliśmy wspólnych zdjęć na portalach, totalne odcięcie w necie. Niby nic, ale to był początek wmowienia innym ze on nie ma nikogo. Wierzyłam mu ze lubi po prostu porozmawiać, że przecież nigdy nic. Nawet nie zauważyłam kiedy zaczął nowym znajomym wyznawać miłość, kiedy zaczął się umawiać na pierwsze spotkania...to wszystko działo się na przestrzeni lat, nie w ciągu chwili, kłocilismy się potem on kończył dana znajomość,przekonywał ze ja jestem ważna, że już nigdy nic. Za chwilę zaczynało się to samo tylko dużo intensywniej. Skończyło się na tym ze jeździł na weekendy, umawial się na seks. Ostatecznie jedna kobietę ogłosił oficjalnie swoją narzeczona ( tak,tak, mając od kilku lat żonę ). Nie warto dawać kolejnych szans bo taki człowiek zaczyna sobie pozwalać na więcej i więcej. Nie jestem z tym człowiekiem 2lata i dalej próbuje odzyskać siebie, taka jak byłam kiedyś, bez paranoi, podejrzeń, zazdrości, braku wiary w cokolwiek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
KaRo141289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 13:06   #15
Darli
Raczkowanie
 
Avatar Darli
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 168
Dot.: Mój chłopak i inne dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Dokladnie o to samo mi chodzi. Spotykanie sie ze znajomymi obu plci jest naturalne Szukanie jednak nowych kobiet do znajomosci, jakies proby umowienia sie zazwyczaj niewinne i kolezenskie nie sa ;-) Chyba ze naprawde kogos by polubil, bo np pisaliby oboje dla przykladu tu dla forum i tylko kolezensko by sie spotkali, poznalby ja potem ze swoj dziewczyna. Ok moze sie zdarzyc. Zazwyczaj jednak tak jak tutaj to wyszukiwanie dziewczyn na instagramie i raczej nie glebokie rozmowy i poznawanie jej osobowosci a szukanie flirtu lub wrecz seksu lub podbudowania swojego ego. Do tego jak mowi ze tego juz nie robi a nadal robi to slabo...
Zgadzam się
Darli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 13:16   #16
Aniel_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 22
Dot.: Mój chłopak i inne dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Pretekstem do pisania z innymi dziewczynami? Facet w ogóle nie nadaje się do związku. Jeśli chce sobie tworzyć związek otwarty to niech szuka osoby, która ma podobną chęć, a nie zawraca Ci głowę. Nie ma czegoś takiego w "tradycyjnym" związku, że jedno czy drugie flirtuje sobie na potęgę z płcią przeciwną. Nawet jak jest bardzo źle. Najpierw kończy się jedną relację, a dopiero potem szuka innych. On nawet nie ma poczucia winy z tego powodu, tylko wymyśla jakieś głupie preteksty. Co to ma być, że pisze z dziewczynami bo jesteś nieczuła, bo się nie układa bo wiatr wieje z lewej a nie z prawej. On chyba ma nie po kolei w głowie, skoro uważa, że takie głupie wymówki przejdą. No ale niestety przechodzą, a Ty zamiast zaśmiać mu się w twarz, to faktycznie robisz to co on chce. Ten facet to jakiś błazen. Taki okaz to żaden świetny kąsek, nic nie tracisz. Szkoda na niego każdej Twojej sekundy. Siedzi taki na dupie i myśli, że jakiś bóg i będziesz koło niego skakać, podczas gdy robi Ci takie świństwo. Zero skruchy, zero niczego, jeszcze Ci wmawia, że to Twoja wina. A weź go olej i się nie oglądaj.

Dodajesz mi siły dziękuję i zgadzam się w 100%
Tylko obawiam się, że zacznie znów za jakiś czas mnie mamić

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez KaRo141289 Pokaż wiadomość
Autorko ja byłam z takim człowiekiem 8 lat. Ciągle pisał z jakąś dziewczyna a raczej wieloma. Początkowo były to tylko znajome, tylko rozmowy.. tez nie mieliśmy wspólnych zdjęć na portalach, totalne odcięcie w necie. Niby nic, ale to był początek wmowienia innym ze on nie ma nikogo. Wierzyłam mu ze lubi po prostu porozmawiać, że przecież nigdy nic. Nawet nie zauważyłam kiedy zaczął nowym znajomym wyznawać miłość, kiedy zaczął się umawiać na pierwsze spotkania...to wszystko działo się na przestrzeni lat, nie w ciągu chwili, kłocilismy się potem on kończył dana znajomość,przekonywał ze ja jestem ważna, że już nigdy nic. Za chwilę zaczynało się to samo tylko dużo intensywniej. Skończyło się na tym ze jeździł na weekendy, umawial się na seks. Ostatecznie jedna kobietę ogłosił oficjalnie swoją narzeczona ( tak,tak, mając od kilku lat żonę ). Nie warto dawać kolejnych szans bo taki człowiek zaczyna sobie pozwalać na więcej i więcej. Nie jestem z tym człowiekiem 2lata i dalej próbuje odzyskać siebie, taka jak byłam kiedyś, bez paranoi, podejrzeń, zazdrości, braku wiary w cokolwiek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co tacy mężczyźni mają w głowach? Odnoszę wrażenie, że nic... a głowa to tylko ich przyrodzenie.
Zdecydowanie brak dojrzałości na stworzenie jakiejkolwiek relacji...
Wiesz, ja również pewności nie mam czy z kimś się "prowadza" czy też nie. Choć zawsze starał się zapewniać mnie gdzie jest, z kim, wysyłanie zdjęć. Naprawdę wszystko bardzo dziwnie podejrzane

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Jednego zarzucić mu nie mogę... przyznawał się do wszystkiego, czy to wcześniej czy później ale przyznawał. Wczoraj po wieczorze we dwoje, kiedy znów zaczęłam delikatnie wypytywać (frustracja), powiedział że nigdy się z nikim nie spotkał i nie jest AŻ takim dupkiem.

No naprawdę, nie wiem jak mam mu dziękować, że choć odrobinę szacunku do mnie zachował.........
Aniel_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 13:46   #17
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Mój chłopak i inne dziewczyny

Heh, czyli dobrze wie co robi i że jest nie fair, ale ma to gdzieś. Jeśli boisz się, że zacznie się po czasie znowu do Ciebie łasić, to może poproś bliskich żeby w razie czego dali Ci kopniaka na otrzeźwienie? Z tego co pisałaś są za tym żebyś się od niego uwolniła, może dadzą radę Cię wesprzeć w najtrudniejszych momentach? Bo łatwo teraz nie będzie i musisz się na to nastawić Ale warto. Jego czas się skończył, teraz Ty jesteś najważniejsza wobec siebie. Sama napisałaś, że już podjęłaś pierwszy krok. Teraz tylko wytrwać, małymi kroczkami i do przodu, aby się tylko nie cofać. Dasz radę, jesteś silniejsza niż Ci się wydaje, to on jest malutki Jest tu fajny wątek rozstaniowy, dziewczyny się wspierają, może zajrzyj?
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 14:55   #18
Aniel_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 22
Dot.: Mój chłopak i inne dziewczyny

Powiedziałabym, że doskonale wie, że źle robi

No nic, zobaczymy co wyjdzie na dniach. Dziś idę się świetnie bawić ze znajomymi więc trochę się oderwę od tego wszystkiego. W tygodniu pojadę po rzeczy, ciekawa jestem czy cokolwiek do mnie powie, a jeśli nie to też nie najgorzej
Aniel_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-12 14:55:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:49.