Problemy w zwi±zku - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2018-08-11, 22:16   #1
8joanna81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomo¶ci: 1
Unhappy

Problemy w zwi±zku


Mam 17 lat. By³am z moim ch³opakiem 6 msc. By³o nam ze soba dobrze, k³ótnie sie zdarza³y, jak to w kazdym zwiazku. Ale od jakiegos czasu kloimy sie czesciej, prawie codziennie. Oboje bardzo sie kochamy. Postanowilismy walczyc o zwiazek, dac sobie na luz itp. By³o dobrze przez pare dni. Nastêpnie znowu sie poklocilismy dosc mocno, ale on zabral mnie do kina i mu wybaczylam. Pozniej chcialam isc z nimtez na film to powiedzial ze kolega u niego jest i nie wygoni go. Ja sie bardzo wkurzylam, ze znowu mi odmawia dla innych bo chyba juz 4 raz spotkania sie gdzies czy na noc, a on nastepnie powiedzial ze tylko mnie sprawdzal, zeby zobaczyc jak zareagujê, po czym kolo godziny 24 zadzwonil do mnie "policjant" ze moj chlopak podcial sobie zyly i nie wiadomo czy zyje. Po czym zadzwonil za chwile i powiedzial ze to "zart" zebym go wiecej nie wyzywala i nie mowila zeby zdechl, bo moze sie stac to o co prosze(nie mowie ze to bylo dobre, ale nie daje sie takich nauczek, tylko rozmawia). Po czym spotkalismy sie u psychologa, gdzie zabranial mi przychodzic i mowil ze czuje sie jak smiec bo traktuje go nizej i ze ja mam wiecej praw w zwiazku , ze sie czepiam itd, moze troche w tym prawdy, boo czesto go wyzywalam itp, napisalismy dla siebie list bo rozmowy ciezko nam szly i przyznalam sie do winy i chcialam ratowac relacje, on tez przeprosil za zart i ze tez cche sie starac. Pobylismy ze soba dwa dni i w ten drugi dzien, w dzien gdzie bylo nasze pol roku razem, powiedzial ze za godzine sie wyjasni nasza wczorajsza klotnia o to ze odbieral telefony podczas wazniej rozmowy ze mna i uwazal to za kulturalne. Po godzinie kazal mi otworzyc komputer moj i w nim byl list ze cytuje; "My¶lê, ¿e lepiej bêdzie dla nas obu je¶li damy sobie spokój. Nie chce tego. Ale tak bêdzie lepiej, bo widzê jak cierpisz. Bo wiem, ¿e zachowania, które dla mnie s± normalne s± dla ciebie krzywdz±ce. Bo twoje zachowanie mnie rani, a ty my¶lisz, ¿e s³usznie. Ty nie zmienisz swojego nastawienia, a ja swoich przekonañ. Naprawdê chcia³em ¿eby nam wysz³o i naprawdê siê stara³em. Wiem, ¿e powinienem tre¶æ tego listu przekazaæ ci na ¿ywo, ale nie mia³bym si³y ani odwagi spojrzeæ ci w oczy mówi±c to. Przepraszam za wszystko co ci zrobi³em. Jeste¶ naprawdê piêkn±, m±dr±, urocz± i pozytywn± dziewczyn±. Wiem, ¿e znajdziesz szczê¶cie. Czê¶æ twojej duszy zostanie na zawsze w moim sercu a czê¶æ mojej duszy na pewno pozostanie w twoim.
Kocham Ciê. Ca³ym sercem. Dlatego to tak bardzo boli. Trzymaj siê i dbaj o zdrowie. Dziêkuje za wszystkie wspólne chwile. ¯yczê ci jak najlepiej." Po czym pisze smsy ze nawet po zerwaniu zachwouje sie tak ze go denerwuje i go odpycham tym co mowie i sie cieszy ze tak wyszlo itd. Po czym jak pytam czy mam dac mu spokoj to on po chwili namyslu ze "Tak, daj mi spokoj". Co mam robiæ? Walczyæ o ch³opaka który boi sie walczyc o zwiazek czy dac sobie spokoj bo ta postawa pokazuje ze mu nie zalezy albo zalezy mu naprawde dlatego nie bedzie ze mna? Wiem ze czesto zachowywalam sie jak najgorsza szmata, ale naprawde mi na nim zalezy czy zalezalo a on nie chce zmienic decyzji a sama nwm czy warto o kogos takiego dalej walczyc, kto sie poddal. Kto czesto traktowal mnie jak ksiezniczke a rownoczesnie zrobil mi tyle krzywd? Czy to uczucie powinno sie zmarnowac? Poradzcie cos
8joanna81 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-08-12, 10:58   #2
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 542
Dot.: Problemy w zwi±zku

Jestes bardzo mloda i widac, ze nie jestes gotowa na zwiazek.

Robicie jakies dramaty bez powodu, klocicie sie, wyzywacie, godzicie.

Daj sobie spokoj.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-08-12, 11:41   #3
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomo¶ci: 849
Dot.: Problemy w zwi±zku

Daj sobie spokój. Faktyczny wiek tu nie ma znaczenia, ale wy mentalnie jeszcze jeste¶cie skrajnie niedojrzali. Nie nadajecie siê do zwi±zku.
__________________
¯ycie jest zbyt krótkie, by martwiæ siê, co inni o Tobie powiedz±. Po prostu rób to co kochasz, baw siê dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-08-13, 12:47   #4
ferreus_somnus
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: Stolec nag³ego spadnienia
Wiadomo¶ci: 67
Dot.: Problemy w zwi±zku

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Poka¿ wiadomo¶æ
Jestes bardzo mloda i widac, ze nie jestes gotowa na zwiazek.

Robicie jakies dramaty bez powodu, klocicie sie, wyzywacie, godzicie.

Daj sobie spokoj.
Przecie¿ takie zwi±zki i hu¶tawki to czê¶æ dorastania. A ta para to jeszcze mentalnie dzieci. Chc± siê bawiæ w melodramaty - niech siê bawi±.
ferreus_somnus jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2018-08-13 12:47:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.