Problemy z facetem w którym się zauroczyłam - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-29, 18:10   #1
lmj19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 7
Exclamation

Problemy z facetem w którym się zauroczyłam


Na początku to ja się jemu podobałam i nie chciałam zwrócić na niego uwagi. On był o mnie strasznie zazdrosny, ja wtedy chciałam od niego jedynie seksu ale on nie chciał się ze mną przespać. Po 2 tygodniach zmieniłam co do niego zdanie, zachowywaliśmy się tak jakbyśmy byli w prawdziwym związku a byłam od samego początku jego kochanką, chociaż nie wiem czy to dobrze nazwałam, bo oboje byliśmy i cały czas jesteśmy singlami. Niestety zawsze muszę postawić na swoim przez co jemu szybko przeszło to zauroczenie. Wtedy go męczyłam aż w końcu namówiłam go do seksu a teraz tego żałuję. Zdaję sobie sprawę z tego jaki błąd popełniłam i jak ciężko jest rozkochać w sobie faceta z którym już się spało ale nigdy jeszcze nie byłam w nikim zakochana, więc zauroczenie nadal jest najsilniejszym uczuciem jakie do tej pory czułam. Nie wiem czy różnica wieku może mieć jakieś znaczenie ale niedawno skończyłam 18 lat a on kończy niedługo 37 lat. Proszę tylko, nie komentujcie tego w jakiej relacji z nim jestem, zdaję sobie sprawę jak bardzo zła to jest relacja ale tylko dlatego znalazłam sobie taką relację, bo zanim jego poznałam to zupełnie żaden chłopak ani facet nie zwracał na mnie uwagi.
lmj19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-29, 18:44   #2
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

Nie jest trudno „rozkochać” w sobie faceta, z którym się już spało. Znaczy tak: ja uważam, że w ogóle „rozkochiwanie” kogoś w sobie jest trudne, w przeciwieństwie do naturalnego rozwoju relacji dwóch wzajemnie zainteresowanych osób, czy jest seks, czy nie.

Twoja relacja nie jest zła, nie wiem, czemu to piszesz. Facet jednak może nie być po prostu zainteresowany czymś poważniejszym z o tyle młodszą dziewczyną, szczególnie, że wydaje się, że podejście do związków masz jeszcze dość nastoletnie (co wcale dziwne ani zle nie jest, normalka).

Zresztą czy ty w ogóle chcesz z nim być, bo coś czujesz, czy tak jak napisałaś - trafił się pierwszy zainteresowany i boisz się, że następnego nie będzie? Sama nie brzmisz na szczególnie zainteresowaną nim, tylko ogolnie byciem w związku.

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Dobra, niczego nie będę wyciągać, ale doczytałam to i owo i wydaje mi się, że po prostu chcesz mieć jakiegoś faceta. Chyba nie zabierasz się za to z dobrej strony, to znaczy patrz na to, JAKI ten facet jest, a nie, czy po prostu JEST.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-29, 18:49   #3
lmj19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 7
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

Nie szukam jakiegokolwiek faceta. Raczej chcę być z tym o którym teraz piszę, bo się w nim zauroczyłam i dobrze mi się z nim gada, zawsze jest jakiś temat do rozmowy
lmj19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-29, 20:02   #4
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

Facet nie chce z Tobą być, bo widzi, że do siebie nie pasujecie, więc w desperacji (zdarza się najlepszym, a Ty masz zaledwie 18 lat) namówiłaś go na seks, bo myślałaś, że kupisz tym jego uczucia, a tu zonk - nie działa. Daj sobie siana.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-29, 21:09   #5
ElBelzebub
Raczkowanie
 
Avatar ElBelzebub
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 391
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

A dlaczego się go po prostu nie zapytasz, jak on dalej widzi waszą relację i czego po niej oczekuje?
ElBelzebub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-29, 21:48   #6
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

Skoro namówiłas go na seks to się zgodził bo jesteś młoda a faceci rzadko odmawiają seksu z młodą. Na początku uważał że za mloda jesteś i nie ma sensu ale skoro sama pakujesz się mu do wyra to się zgodził. Tym bardziej że 37 lat udowodnił sobie że jeszcze może stanąć na wysokości zadania. Miłości z tego nie będzie. Seks i owszem.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2019-05-29 o 21:49
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-29, 21:56   #7
ElBelzebub
Raczkowanie
 
Avatar ElBelzebub
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 391
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Skoro namówiłas go na seks to się zgodził bo jesteś młoda a faceci rzadko odmawiają seksu z młodą
Zapominasz o jednym - na początku to on niby był zainteresowany, a gdy ona zaproponowała mu sam seks to odmówił.
ElBelzebub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-30, 08:16   #8
lmj19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 7
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

Cytat:
Napisane przez ElBelzebub Pokaż wiadomość
A dlaczego się go po prostu nie zapytasz, jak on dalej widzi waszą relację i czego po niej oczekuje?
Chyba masz rację i powinnam z nim o tym porozmawiać

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Facet nie chce z Tobą być, bo widzi, że do siebie nie pasujecie, więc w desperacji (zdarza się najlepszym, a Ty masz zaledwie 18 lat) namówiłaś go na seks, bo myślałaś, że kupisz tym jego uczucia, a tu zonk - nie działa. Daj sobie siana.
Czemu odpowiedź z taką agresją?

Edytowane przez lmj19
Czas edycji: 2019-05-30 o 08:15
lmj19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 08:19   #9
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Skoro namówiłas go na seks to się zgodził bo jesteś młoda a faceci rzadko odmawiają seksu z młodą. Na początku uważał że za mloda jesteś i nie ma sensu ale skoro sama pakujesz się mu do wyra to się zgodził. Tym bardziej że 37 lat udowodnił sobie że jeszcze może stanąć na wysokości zadania. Miłości z tego nie będzie. Seks i owszem.

37 latek musi sobie udowadniać ze „ jeszcze może”

Pokolenie pizzy i smartfona?
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 08:21   #10
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

Mądry chłopak. Jak za tobą latał mialas go gdzieś a teraz jak cie olał to nagle zakochana

Klasyczny mechanizm
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 08:28   #11
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

Cytat:
Napisane przez lmj19 Pokaż wiadomość
(...)
Czemu odpowiedź z taką agresją?
Nie ma w tym agresji. Szczerą odpowiedź (wiadomo, to moja perspektywa, nie musisz się z tym zgadzać) odbierasz jako agresję? To po co w ogóle pytać innych o zdanie? Przykro mi, że nie napisałam Ci tego, co chciałaś usłyszeć.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-30, 08:35   #12
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

Cytat:
Napisane przez ElBelzebub Pokaż wiadomość
Zapominasz o jednym - na początku to on niby był zainteresowany, a gdy ona zaproponowała mu sam seks to odmówił.
Może chciał ją urobić tym, że jestem facetem któremu nie zależy na jednym. Bo innego wytłumaczenia nie widzę jakoś.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 09:07   #13
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86861309]Może chciał ją urobić tym, że jestem facetem któremu nie zależy na jednym. Bo innego wytłumaczenia nie widzę jakoś.[/QUOTE]

A może nie chciał mieć problemów z nastolatką, która się w nim zakocha i będzie go męczyła o zobowiązania. Dla seksu nie zawsze warto. A że ostatecznie dał się namówić to cóż - jest tylko człowiekiem.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 09:13   #14
ElBelzebub
Raczkowanie
 
Avatar ElBelzebub
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 391
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
A może nie chciał mieć problemów z nastolatką, która się w nim zakocha i będzie go męczyła o zobowiązania. Dla seksu nie zawsze warto. A że ostatecznie dał się namówić to cóż - jest tylko człowiekiem.
A może autentycznie chciał coś więcej, ale po tym jak ona go olała i "postawiła na swoim" w temacie relacji czysto seksualnej w końcu sobie odpuścił, a na sam seks zgodził się, bo w sumie - czemu nie?

Nie wiemy, jaka tu była sytuacja. Ostatnie 3 posty - 3 możliwe scenariusze. Jedyne wyjście to żeby autorka z nim porozmawiała, powiedziała mu co czuje i zapytała, czego on oczekuje po tej relacji. Inaczej się nie dowie.
ElBelzebub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 09:18   #15
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

Już sobie wyobrażam ten poważny związek 37 latka z 18 latką.

Możliwe, że jest na tyle mądry i doświadczony, że wie jak to zwykle się kończy.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 09:21   #16
ElBelzebub
Raczkowanie
 
Avatar ElBelzebub
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 391
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Już sobie wyobrażam ten poważny związek 37 latka z 18 latką.
Ja nie muszę sobie tego wyobrażać - znam parę z różnicą wieku 15+ lat i jakoś całkiem dobrze im ten związek wychodzi. Znam też taką 10+, gdzie to akurat kobieta jest starsza i też dają radę.

To, że nie jest to norma nie oznacza, że taki związek nie może się udać czy że taki 37-latek nie może poczuć mięty do 18-latki. Nie jest to może częste, ale... zdarza się.

Edytowane przez ElBelzebub
Czas edycji: 2019-05-30 o 09:22
ElBelzebub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 09:34   #17
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

Cytat:
Napisane przez ElBelzebub Pokaż wiadomość
Ja nie muszę sobie tego wyobrażać - znam parę z różnicą wieku 15+ lat i jakoś całkiem dobrze im ten związek wychodzi. Znam też taką 10+, gdzie to akurat kobieta jest starsza i też dają radę.

To, że nie jest to norma nie oznacza, że taki związek nie może się udać czy że taki 37-latek nie może poczuć mięty do 18-latki. Nie jest to może częste, ale... zdarza się.
Nie miałem na myśli różnicy wieku tylko jej wiek.

Więc twoje wytłumaczenie zupełnie nie pasuje.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 09:38   #18
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
A może nie chciał mieć problemów z nastolatką, która się w nim zakocha i będzie go męczyła o zobowiązania. Dla seksu nie zawsze warto. A że ostatecznie dał się namówić to cóż - jest tylko człowiekiem.
Też prawda, tylko nie pasuje mi to że on był początkowo zainteresowany, a ona nie. Czego od niej chciał? Upewniał się czy nie będzie problemów?
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 09:41   #19
ElBelzebub
Raczkowanie
 
Avatar ElBelzebub
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 391
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Więc twoje wytłumaczenie zupełnie nie pasuje.
W takim układzie ja nie rozumiem Twojego całego argumentu i do czego z nim zmierzasz. Możesz się rozwinąć?
ElBelzebub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-30, 09:46   #20
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86861513]Też prawda, tylko nie pasuje mi to że on był początkowo zainteresowany, a ona nie. Czego od niej chciał? Upewniał się czy nie będzie problemów?[/QUOTE]

Jasne, że na seks pewnie również gdzieś tam liczył - no to jak "liczy" większość ludzi zaczynając z kimś znajomość nie na stopie koleżeńskiej. Z jakiegoś powodu go zainteresowała i może za dużo nie planował - ot tak chciał poznać, iskierka, zauroczenie, "zobaczymy co z tego wyniknie". Nie każdy od razu coś planuje. Natomiast Autorka sama szczerze stwierdziła, że facet szybko się "oduroczył". I pewnie dlatego początkowo odmówił seksu - bo już na tym etapie wiedział, że to na pewno nie to i nie chciał problemów z dziewczyną, która przez seks się "zakocha".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-05-30 o 09:48
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 09:47   #21
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jasne, że na seks pewnie również liczył - no to jak "liczy" większość ludzi zaczynając z kimś znajomość nie na stopie koleżeńskiej. Może go zainteresowała i za dużo nie planował - ot tak chciał poznać, iskierka, zauroczenie, "zobaczymy co z tego wyniknie". Może liczył na luźną, lekką znajomość, zabawę z młodszą. Nie każdy od razu coś planuje. Natomiast Autorka sama szczerze stwierdziła, że facet szybko się "oduroczył".
Mnie cały czas ta różnica wieku martwi, nie ukrywam że gdyby miał 20 lat to bym nic dziwnego w tym nie widział.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 09:51   #22
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86861536]Mnie cały czas ta różnica wieku martwi, nie ukrywam że gdyby miał 20 lat to bym nic dziwnego w tym nie widział.[/QUOTE]

Mnie to co najwyżej z leksza dziwi i pachnie schematem. Martwiło by mnie to, gdyby dziewczyna miała 16 lat. Natomiast jest pełnoletnia (jasne, nie mylić z dorosła) i cóż, jakoś się w życiu musi nauczyć na błędach.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 09:52   #23
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

Cytat:
Napisane przez ElBelzebub Pokaż wiadomość
W takim układzie ja nie rozumiem Twojego całego argumentu i do czego z nim zmierzasz. Możesz się rozwinąć?
37 latek i poważny związek z 18 latką wygląda tak, że ona się w końcu odkocha, a facet pozostanie na lodzie.
Nie licząc oczywiście "dramy" jaką ona ze sobą wcześniej przyniesie.

Tak w dużym skrócie.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 10:04   #24
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Mnie to co najwyżej z leksza dziwi i pachnie schematem. Martwiło by mnie to, gdyby dziewczyna miała 16 lat. Natomiast jest pełnoletnia (jasne, nie mylić z dorosła) i cóż, jakoś się w życiu musi nauczyć na błędach.
Ja też tak na to patrzę. Trochę mnie niepokoi, nie wiem, dojrzałość autorki? (w sensie że może sobie narobić bałagan w życiu i w głowie, nie chodzi mi o sam wiek, tylko o podejście), nie mam na myśli nic złego i wiadomo, mogę się mylić, w końcu czy można trafnie ocenić po kilku zdaniach? Ale jest pełnoletnia i jeśli będzie chciała być w takim związku, to nikt jej od tego nie odwiedzie (No, oprócz tego faceta, jeśli nie będzie chciał)
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 10:26   #25
ElBelzebub
Raczkowanie
 
Avatar ElBelzebub
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 391
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

Dobra, zgadzam się z wami, że taki związek nie wygląda obiecująco, ale temat nie jest o tym, czy taka relacja ma rację bytu.

Przede wszystkim, nie wiemy czy on w ogóle się "oduroczył" (zakładając rzecz jasna, że na wstępie był zauroczony).

Prosta sprawa - jeżeli on chciał czegoś więcej i ona to odrzuciła, jasno określając, że jest zainteresowana tylko seksem, to on mógł po prostu stwierdzić, że to nie ma sensu i przestać dążyć w tym kierunku. Może to dlatego przestał się starać i okazywać te uczucia.

Jeżeli tak to jej podejście pt. zacznę od namówienia go na seks jest o tyle niefortunne, że w żaden sposób nie daje mu to do zrozumienia, że jej nastawienie się zmieniło. Nie wiemy, czy poza tym ona jeszcze w jakiś sposób próbowała się do niego zbliżyć, czy czeka na to aż on znowu zacznie o nią zabiegać.

I jeżeli tak, to sytuacja może być taka, że on może i by chciał, ale jest przekonany, że ona nie chce i z jej strony jest tylko ten romans, a ona czeka aż on znowu spróbuje ją poderwać.
ElBelzebub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 10:34   #26
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

Nie wiem czego tu można nie rozumieć. W 1 poście stoi wyraźnie, że jak się już nim zainteresowała (co zajęło zaledwie 2 tygodnie), to facetowi po jakimś tam czasie (nie podane jakim) przeszło zauroczenie nią, chociaż zachowywali się jak para. Więc nie, Autorka nie pokazywała wcale facetowi, że chodzi jej tylko o seks. Tak było na samym, samiuśkim początku przez moment, gdy ją zdobywał. Gdzie chyba średnio rozgarnięty 30+ latek wie, że ludzie zmieniają zdanie i nie zawsze jest zainteresowanie tym samym od pierwszych minut znajomości. Zapewne więc nie to go zniechęciło, że ona od razu nie rzucała się na związek z nim. Ale ja już w to zaczęła wchodzić, angażować się, to jemu - i chyba stąd ten wątek - się odwidziało.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-05-30 o 10:36
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 10:59   #27
Jogurtowe_love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 294
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

Autorka ma strasznie dziwne podejście do związków jak na 18 latkę. Rozkochiwanie, bycie razem tylko dla seksu. Nie mówię żeby spotkanie się tylko na seks było złe, ale w nastoletnim wieku może bardzo namieszać w głowie. Do tego trzeba dojrzeć emocjonalnie.
Jogurtowe_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 11:14   #28
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

Cytat:
Napisane przez Jogurtowe_love Pokaż wiadomość
Autorka ma strasznie dziwne podejście do związków jak na 18 latkę. Rozkochiwanie, bycie razem tylko dla seksu. Nie mówię żeby spotkanie się tylko na seks było złe, ale w nastoletnim wieku może bardzo namieszać w głowie. Do tego trzeba dojrzeć emocjonalnie.
Jak dla mnie to jest taka poza (bo to modne itd.) i po prostu efekt jeszcze sporej niedojrzałości (ma dopiero 18 lat), ale też braku doświadczenia życiowego.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 12:18   #29
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

Najprostsze wytłumaczenie jest takie, że kiedy ją wystarczająco poznał, to przestała mu się podobać.

Niektórzy potrafią udawać kogoś innego przed partnerem przez lata, a co dopiero przez kilka pierwszych tygodni.
Na początku znajomości można być zwyczajnie zaślepionym i nie zauważać oczywistych wad.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 13:06   #30
ElBelzebub
Raczkowanie
 
Avatar ElBelzebub
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 391
Dot.: Problemy z facetem w którym się zauroczyłam

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Na początku znajomości można być zwyczajnie zaślepionym i nie zauważać oczywistych wad.
A jeżeli facet faktycznie chciał czegoś poważniejszego to fakt, że ona z początku była nastawiona tylko na fajny seks i nic więcej akurat mogło być dla niego dosyć poważną wadą.
ElBelzebub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-30 14:17:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.