Podrażnione nogi bo goleniu :/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-05, 15:29   #1
Roksi1998
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1

Podrażnione nogi bo goleniu :/


Hej jestem tutaj nowa. Od dłuższego czasu mam problem z nogami po goleniu typu wysypka. Jutro idę do dermatologa ale chce poznać również wasze opinie. A więc... Cały czas na nogach mam czerwone chrostki niektóre są wypełnione płynem a niektóre nie. Nie ważne czy gole nogi co dzień co 2 czy co 3 one ciągle są ale po kilku dniach tak jakby blakną. Gdy gole ponownie nogi te chrostki stają się znów widoczne. Kupiłam ostatnio krem Pilarex bo kiedyś mi pomógł ale teraz nie daje rady używam peelingu po depilacji balsamu ale niestety musi być typowy dla dzieci ponieważ jeśli posmaruje nogi normalnym balsamem w którym w składzie znajduje się alkohol chrostki zaczynają piec i stają się bardziej czerwone. Pilarex właśnie w składzie ma alkohol co kiedyś moja skóra nie odbierała go tak jak teraz :/ mam przesuszona skórę więc staram się ją jak najlepiej nawilżac ale to nic nie daje już wszystkie maszynki wyprobowalam i różne sposoby golenia nóg aby tych chrostek nie było ale to nic nie daje inne części ciała które gole są ok tylko te nogi są moim największym problemem. Może któraś z was była również w takiej sytuacji i może się wypowiedzieć czy pozbyła się tego sama czy lekarz pomógł.
Roksi1998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 12:29   #2
miNino
Raczkowanie
 
Avatar miNino
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 140
Dot.: Podrażnione nogi bo goleniu :/

A myslalas o balsamie po goleniu dla meżczyzn, jakims delikatniejszym? U mnie sie bardzo sprawdzil.
miNino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-08, 14:52   #3
piorunek_01
Atakująca
 
Avatar piorunek_01
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Podrażnione nogi bo goleniu :/

ja bym się zastanowiła czym się golisz.. Jaki masz pasek w maszynce od golenia? Mnie czesto aloesowe np. uczulały
__________________
Milczenie- przyjaciel, który nigdy nie zdradza. - Konfucjusz
piorunek_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-08 15:52:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:23.