Myślicie że mu zależy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-10, 23:14   #1
Basia838388
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 7

Myślicie że mu zależy?


Rok pisze z pewnym chłopakiem,który od dawna mi się podobał(on o tym wiedział już od początku tej znajomości),kiedy o tym rozmawialiśmy mówił że nie wie co do mnie czuje bo miał kiedyś duży problem który go blokuje(jak dowiedziałam się na spotkaniu chodziło o laske ktora nagle zerwała kontakt).Ostatnio gdy widziałam go jakąś dziewczyną,to zrobiło mi się głupio i udawałam że ich nie widze.Za pare godzin on napisal że nawet pomachać mi się nie da i że to była tylko kolezanka kumpla i mam się nie martwić.On gdy mnie widzi to jest zawstydzony i jakiś onieśmielony.Nawet jego kolega powiedział mi że gdy mnie widzi to dostaje jakiegoś szoku.Ostatnio spytałam się go czy mu się podobam,bo chciałam wiedzieć na czym stoje,a on do mnie czemu zadaje dziwne i trudne pytania.Powiedziałam ze dla mnie są proste bo to się wie.On powiedział że jestem bardzo ładna i nie wie co dalej z tym zrobimy.Ja zapytałam czy jest w stanie mi zaufać bo to najwazniejsze,a on powiedział że się okaże.Myślicie że mu zależy?Co powinnam zrobić?
Basia838388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-11, 06:24   #2
tiuteraz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 532
Dot.: Myślicie że mu zależy?

Nie wie co do Ciebie czuje, nie wie czy mu sie podobasz, nie wie czy Ci zaufac i to juz tak rok trwa. Dalabym sobie spokoj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
tiuteraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-11, 08:05   #3
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Myślicie że mu zależy?

Sratatata... taki miś poblokowany, że kręci z kilkom na raz?

Określiłaś waszą relację jako 'piszemy' czyli ile razy się widzieliście na żywo przez ten rok?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-11, 09:11   #4
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Myślicie że mu zależy?

Cytat:
Napisane przez Basia838388 Pokaż wiadomość
Rok pisze z pewnym chłopakiem,który od dawna mi się podobał(on o tym wiedział już od początku tej znajomości),kiedy o tym rozmawialiśmy mówił że nie wie co do mnie czuje bo miał kiedyś duży problem który go blokuje(jak dowiedziałam się na spotkaniu chodziło o laske ktora nagle zerwała kontakt).Ostatnio gdy widziałam go jakąś dziewczyną,to zrobiło mi się głupio i udawałam że ich nie widze.Za pare godzin on napisal że nawet pomachać mi się nie da i że to była tylko kolezanka kumpla i mam się nie martwić.On gdy mnie widzi to jest zawstydzony i jakiś onieśmielony.Nawet jego kolega powiedział mi że gdy mnie widzi to dostaje jakiegoś szoku.Ostatnio spytałam się go czy mu się podobam,bo chciałam wiedzieć na czym stoje,a on do mnie czemu zadaje dziwne i trudne pytania.Powiedziałam ze dla mnie są proste bo to się wie.On powiedział że jestem bardzo ładna i nie wie co dalej z tym zrobimy.Ja zapytałam czy jest w stanie mi zaufać bo to najwazniejsze,a on powiedział że się okaże.Myślicie że mu zależy?Co powinnam zrobić?
Ani jego słowa, ani jego zachowanie nie wskazują na to, że mu zależy. Szkoda czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-11, 11:01   #5
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Myślicie że mu zależy?

Cytat:
Napisane przez Basia838388 Pokaż wiadomość
Rok pisze z pewnym chłopakiem,który od dawna mi się podobał(on o tym wiedział już od początku tej znajomości),kiedy o tym rozmawialiśmy mówił że nie wie co do mnie czuje bo miał kiedyś duży problem który go blokuje(jak dowiedziałam się na spotkaniu chodziło o laske ktora nagle zerwała kontakt).Ostatnio gdy widziałam go jakąś dziewczyną,to zrobiło mi się głupio i udawałam że ich nie widze.Za pare godzin on napisal że nawet pomachać mi się nie da i że to była tylko kolezanka kumpla i mam się nie martwić.On gdy mnie widzi to jest zawstydzony i jakiś onieśmielony.Nawet jego kolega powiedział mi że gdy mnie widzi to dostaje jakiegoś szoku.Ostatnio spytałam się go czy mu się podobam,bo chciałam wiedzieć na czym stoje,a on do mnie czemu zadaje dziwne i trudne pytania.Powiedziałam ze dla mnie są proste bo to się wie.On powiedział że jestem bardzo ładna i nie wie co dalej z tym zrobimy.Ja zapytałam czy jest w stanie mi zaufać bo to najwazniejsze,a on powiedział że się okaże.Myślicie że mu zależy?Co powinnam zrobić?
No, faktycznie. Jakie to dziwne i trudne.



Daj sobie z nim spokój.

To ty powinnaś się zastanowić, czy to człowiek godny zaufania.
Moim zdaniem - ani trochę.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-11, 11:05   #6
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Myślicie że mu zależy?

nic z tego nie bedzie
jakby mialo byc to przy takich otwartych sygnalach z twojej strony ze ty jestes zainteresowana to juz by bylo
nie marnuj czasu
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-11, 13:11   #7
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 815
Dot.: Myślicie że mu zależy?

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87071746]nic z tego nie bedzie
jakby mialo byc to przy takich otwartych sygnalach z twojej strony ze ty jestes zainteresowana to juz by bylo
nie marnuj czasu[/QUOTE]

Do-kła-dnie.

Autorko, tak, zależy mu... na zabijaniu nudy i pławieniu się w zaintetesowaniu kobiet. Nie na Tobie jako człowieku. Nie oszukuj się.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-20, 22:39   #8
Basia838388
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 7
Co robic w tej sytuacji? O co może mu chodzić?

Otóż mam dziwna sytuacje z chłopakiem.Znamy się już rok ale utkwiliśmy w dość dziwnej relacji.On od początku wiedział że mi się podoba i pokazuje mu to w sms,piszemy praktycznie jak para,mowie mu ze o nim myśle,a on odpisuje ze to bardzo mile,dziekuje itd, z tym ze nigdy nie powiedzial co do mnie czuje.Kiedy spytałam czy mu się podobam,to on odpowiedział czemu zadaje takie dziwne i trudne pytania,ale w końcu powiedział że jestem bardzo ładna.Ja powiedziałam że on też mi się podoba i co z tym dalej robimy,a on że nie wie i okaże się czy mi zaufa.Ostatnio gdy widziałam go z jakąś dziewczyną to zrobiło mi się przykro i odwróciłam głowę w drugą stronę udając że ich nie widzę,a on napisał do mnie za chwilę co tam, i że pomachac mi się nawet nie da.Ja powiedziałam że nie byłeś sam,a on że był z koleżanką,dziewczyna kolegi z klasy o której mi opowiadał.Ja powiedziałam że ok,rozumiem,a on że co z tego że z nią był i że nic się takiego nie dzieje że dosłownie 10 min pogadali(Kiedy ja nawet nie miałam o to pretensji).Nie wiem czemu on mi się tak tłumaczy ale powtórzyło się to już 2 raz.Dodam że już dawno temu mówił mi że coś go blokuje przed związkiem bo miał dziewczynę która zerwała kontakt.Nie rozumiem jego zachowania,tutaj wszystko jest pięknie ładnie,tłumaczy się jakbyśmy w związku co najmniej byli a tu nie określi czy chce związek czy co.Jak myślicie o co chodzi i co robić w tej sytuacji.
Basia838388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 13:41   #9
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Co robic w tej sytuacji? O co może mu chodzić?

Cytat:
Napisane przez Basia838388 Pokaż wiadomość
Otóż mam dziwna sytuacje z chłopakiem.Znamy się już rok ale utkwiliśmy w dość dziwnej relacji.On od początku wiedział że mi się podoba i pokazuje mu to w sms,piszemy praktycznie jak para,mowie mu ze o nim myśle,a on odpisuje ze to bardzo mile,dziekuje itd, z tym ze nigdy nie powiedzial co do mnie czuje.Kiedy spytałam czy mu się podobam,to on odpowiedział czemu zadaje takie dziwne i trudne pytania,ale w końcu powiedział że jestem bardzo ładna.Ja powiedziałam że on też mi się podoba i co z tym dalej robimy,a on że nie wie i okaże się czy mi zaufa.Ostatnio gdy widziałam go z jakąś dziewczyną to zrobiło mi się przykro i odwróciłam głowę w drugą stronę udając że ich nie widzę,a on napisał do mnie za chwilę co tam, i że pomachac mi się nawet nie da.Ja powiedziałam że nie byłeś sam,a on że był z koleżanką,dziewczyna kolegi z klasy o której mi opowiadał.Ja powiedziałam że ok,rozumiem,a on że co z tego że z nią był i że nic się takiego nie dzieje że dosłownie 10 min pogadali(Kiedy ja nawet nie miałam o to pretensji).Nie wiem czemu on mi się tak tłumaczy ale powtórzyło się to już 2 raz.Dodam że już dawno temu mówił mi że coś go blokuje przed związkiem bo miał dziewczynę która zerwała kontakt.Nie rozumiem jego zachowania,tutaj wszystko jest pięknie ładnie,tłumaczy się jakbyśmy w związku co najmniej byli a tu nie określi czy chce związek czy co.Jak myślicie o co chodzi i co robić w tej sytuacji.
Pogadać z nim szczerze i wywalić kawę na ławę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 13:47   #10
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Co robic w tej sytuacji? O co może mu chodzić?

A wy rozmawialiście kiedyś w realu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 14:28   #11
ridley92
Raczkowanie
 
Avatar ridley92
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 249
Dot.: Co robic w tej sytuacji? O co może mu chodzić?

Cytat:
Napisane przez Basia838388 Pokaż wiadomość
On od początku wiedział że mi się podoba i pokazuje mu to w sms,piszemy praktycznie jak para,mowie mu ze o nim myśle,a on odpisuje ze to bardzo mile,dziekuje itd, z tym ze nigdy nie powiedzial co do mnie czuje.
Omg, przeciez juz po tym widac jak na dloni, że nie jest zainteresowany ale nie chce cie chamsko zlewac wiec odpisuje dla zasady xD
ridley92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-21, 22:12   #12
Basia838388
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 7
Dot.: Co robic w tej sytuacji? O co może mu chodzić?

tak,byliśmy na kilku spotkaniach
Basia838388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 22:18   #13
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Co robic w tej sytuacji? O co może mu chodzić?

Cytat:
Napisane przez Basia838388 Pokaż wiadomość
tak,byliśmy na kilku spotkaniach
Pogadaj z nim szczerze na żywo A nie przez smsy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-21, 22:29   #14
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 815
Dot.: Co robic w tej sytuacji? O co może mu chodzić?

Cytat:
Napisane przez Basia838388 Pokaż wiadomość
Otóż mam dziwna sytuacje z chłopakiem.Znamy się już rok ale utkwiliśmy w dość dziwnej relacji.On od początku wiedział że mi się podoba i pokazuje mu to w sms,piszemy praktycznie jak para,mowie mu ze o nim myśle,a on odpisuje ze to bardzo mile,dziekuje itd, z tym ze nigdy nie powiedzial co do mnie czuje.
(...)
On nie czuje tego samego, co Ty. I już nie poczuje.

Nie ma "jak w związku" - albo się jest w związku albo nie jest. Wy nie jesteście. Uświadom to sobie sobie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 12:21   #15
Basia838388
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 7
O co mu chodzi? co mu tak nagle nie pasuje?

Od roku znam się chłopakiem który bardzo mi się podoba i z tego co mówił to ja mu też. Problem w tym że on nigdy nic miłego mi nie powie, nawet ma problem żeby się spotkać. Mimo to zawsze gdy np jestem w pobliżu to proboje zwrócić moja uwagę, gdy ostatnio widziałam go z koleżanką to pisał to mnie zaraz że to była tylko kol ze szkoły i że nie mam sie o co martwić. Interesuje się tym co u mnie.Bylismy jak narazie na 4 spotkaniach na ktoruch zawsze pytal czemu do niego pisze itd. Kiedys mówił że ma blokadę po poprzednim związku i ma problem z zaufaniem.Gdy spytałam czy może mi zaufać to ppwiedzual że się okaże. Wczoraj stało się coś dziwnego, jak wyslalam mu buziaczka na dobranoc, to on napisał żebym nie wysyłała mu takich rzeczy(a jakoś nigdy wcznjej mu to nie przeszkadzało). Ja spytałam dlaczego, a on ze mnie o to prosi. Ja wtedy postawiłam sprawę jasno, powiedziałam to mzoe w końcu powiesz mi na czym ta znajomość ma polegać a on do mnie ze przez pare dni nie będzie z nim kontaktu i na tym się skończyło. Nie wiem o co mu chodzi,co tak nagle mu nie pasuje z tymi emotkami itd kiedy wcznjej było wszystko ok, co robić??
Basia838388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 12:34   #16
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 815
Dot.: O co mu chodzi? co mu tak nagle nie pasuje?

Cytat:
Napisane przez Basia838388 Pokaż wiadomość
Od roku znam się chłopakiem który bardzo mi się podoba i z tego co mówił to ja mu też. Problem w tym że on nigdy nic miłego mi nie powie, nawet ma problem żeby się spotkać. Mimo to zawsze gdy np jestem w pobliżu to proboje zwrócić moja uwagę, gdy ostatnio widziałam go z koleżanką to pisał to mnie zaraz że to była tylko kol ze szkoły i że nie mam sie o co martwić. Interesuje się tym co u mnie.Bylismy jak narazie na 4 spotkaniach na ktoruch zawsze pytal czemu do niego pisze itd. Kiedys mówił że ma blokadę po poprzednim związku i ma problem z zaufaniem.Gdy spytałam czy może mi zaufać to ppwiedzual że się okaże. Wczoraj stało się coś dziwnego, jak wyslalam mu buziaczka na dobranoc, to on napisał żebym nie wysyłała mu takich rzeczy(a jakoś nigdy wcznjej mu to nie przeszkadzało). Ja spytałam dlaczego, a on ze mnie o to prosi. Ja wtedy postawiłam sprawę jasno, powiedziałam to mzoe w końcu powiesz mi na czym ta znajomość ma polegać a on do mnie ze przez pare dni nie będzie z nim kontaktu i na tym się skończyło. Nie wiem o co mu chodzi,co tak nagle mu nie pasuje z tymi emotkami itd kiedy wcznjej było wszystko ok, co robić??
Daj sobie spokój z tym facetem. Kilka sygnałów alarmowych już się pojawiło. Będzie tylko gorzej. Niech się ogarnie. Nie zwracaj uwagi więcej na jego zaczepki. Podejrzewam, że nadal wzdycha do ex. Tobie co najwyżej namiesza w głowie, już miesza.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 12:38   #17
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: O co mu chodzi? co mu tak nagle nie pasuje?

Tak lubisz dziwne akcje i nietypowe zachowania? Może cię kręci jego niedostępność? Z nim jest coś nie tak i marnujesz swój czas.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 13:46   #18
Eveen
Rozeznanie
 
Avatar Eveen
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 512
Dot.: O co mu chodzi? co mu tak nagle nie pasuje?

Typ jest ewidentnie egocentrykiem nie liczacym sie z drugą strona, nie masz czego szukac w takiej relacji.
Eveen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 13:30   #19
Dziegielka
Raczkowanie
 
Avatar Dziegielka
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 32
Dot.: O co mu chodzi? co mu tak nagle nie pasuje?

Może jest z kimś w związku, a Ty byłaś tą na boku? No bo zobacz, wysyłasz mu buziaka, a on mówi byś nie wysyłała - jakby ktoś mógł to zobaczyć kto nie powinien. No ciekawe kto może mu przez ramię zaglądać? A teraz nagle znika, bo pewnie laska mu jazdę zrobiła i teraz udaje, że coś się stało i go nie będzie.
Dziegielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-28, 13:47   #20
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 815
Dot.: O co mu chodzi? co mu tak nagle nie pasuje?

Cytat:
Napisane przez Dziegielka Pokaż wiadomość
Może jest z kimś w związku, a Ty byłaś tą na boku? No bo zobacz, wysyłasz mu buziaka, a on mówi byś nie wysyłała - jakby ktoś mógł to zobaczyć kto nie powinien. No ciekawe kto może mu przez ramię zaglądać? A teraz nagle znika, bo pewnie laska mu jazdę zrobiła i teraz udaje, że coś się stało i go nie będzie.
Nie brzmi niewiarygodnie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 13:57   #21
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: O co mu chodzi? co mu tak nagle nie pasuje?

Może wrócił do eks, albo ma ja ciągle w głowie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 14:03   #22
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 815
Dot.: O co mu chodzi? co mu tak nagle nie pasuje?

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87121953]Może wrócił do eks, albo ma ja ciągle w głowie
[/QUOTE]

I możliwe, że stąd to bronienie się rękami i nogami przed słodkimi słówkami ze strony Autorki.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 15:05   #23
Basia838388
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 7
Czy to przez tą blokadę to zakończył czy po prostu mu nie pasowałam?

Rok byłam zakochana w chłopaku.6 razy pytałam go czy coś do mnie czuje, czy mu się podobam itd to on nigdy nie powiedział w prost. Dowiedziałam się jedynie ze jestem bardzo ładna, ale w kółko powtarzał że ma jakąś blokade do związków. Wczoraj już nie wytrzymałam i przyparłam go do ściany mówiac że albo się określa albo koniec znajomości bo dłużej czekać nie będę i on wtedy odpisał że długo nad tym myślał, wie że jestem śliczną, mądra, inteligentna i świetna dziewczyna ale wie też że to nie to i że zasługuje na kogoś lepszego niż on. Ja wtedy wygrnelam mu wszystko, że czemu odrazu nie powiedział o co chodzi, po co gadki o blokadzie itd, skoro miał jakąś laske to mógł to powiedziec itd, na co on odpisał że nie ma nikogo, bo może faktycznie ma problem z dziewczynami i że to akurat prawda, bo panicznie boi się związków,próbował się przebić ale nie potrafi.Na początku myślal że może coś ale potem stwiedizl że blokada jest zbyt silna, ale jeśli chce to mamy utrzymywać kontakt bo nie chce zrywać znajomości i mam się odzywać. Nie wiem co myśleć, czy to fksuucznie przez ten lęk mnie rzucił czy po prostu ja mu nie odpowiadałam?
Basia838388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 15:30   #24
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Czy to przez tą blokadę to zakończył czy po prostu mu nie pasowałam?

Powiedział ci prawdę, to po prostu "nie jest TO". Czas odpuścić i zerwać kontakt. W żadne blokady nie ma co wierzyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 15:32   #25
Mlecznabulka
Raczkowanie
 
Avatar Mlecznabulka
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 170
Dot.: Czy to przez tą blokadę to zakończył czy po prostu mu nie pasowałam?

Cytat:
Napisane przez Basia838388 Pokaż wiadomość
Rok byłam zakochana w chłopaku.6 razy pytałam go czy coś do mnie czuje, czy mu się podobam itd to on nigdy nie powiedział w prost. Dowiedziałam się jedynie ze jestem bardzo ładna, ale w kółko powtarzał że ma jakąś blokade do związków. Wczoraj już nie wytrzymałam i przyparłam go do ściany mówiac że albo się określa albo koniec znajomości bo dłużej czekać nie będę i on wtedy odpisał że długo nad tym myślał, wie że jestem śliczną, mądra, inteligentna i świetna dziewczyna ale wie też że to nie to i że zasługuje na kogoś lepszego niż on. Ja wtedy wygrnelam mu wszystko, że czemu odrazu nie powiedział o co chodzi, po co gadki o blokadzie itd, skoro miał jakąś laske to mógł to powiedziec itd, na co on odpisał że nie ma nikogo, bo może faktycznie ma problem z dziewczynami i że to akurat prawda, bo panicznie boi się związków,próbował się przebić ale nie potrafi.Na początku myślal że może coś ale potem stwiedizl że blokada jest zbyt silna, ale jeśli chce to mamy utrzymywać kontakt bo nie chce zrywać znajomości i mam się odzywać. Nie wiem co myśleć, czy to fksuucznie przez ten lęk mnie rzucił czy po prostu ja mu nie odpowiadałam?


Przecież on od początku ci powiedzial dyplomatycznie, że nie jest zainteresowany, to ty na niego naciskalas dalej, do tego dosc nachalnie. Notabene z takim podejsciem moglabys zniechecic nawet potencjalnie zainteresowanego.

Edytowane przez Mlecznabulka
Czas edycji: 2019-08-30 o 15:33
Mlecznabulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 15:33   #26
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Czy to przez tą blokadę to zakończył czy po prostu mu nie pasowałam?

Cytat:
Napisane przez Basia838388 Pokaż wiadomość
Na początku myślal że może coś ale potem stwiedizl że blokada jest zbyt silna, ale jeśli chce to mamy utrzymywać kontakt bo nie chce zrywać znajomości i mam się odzywać. Nie wiem co myśleć, czy to fksuucznie przez ten lęk mnie rzucił czy po prostu ja mu nie odpowiadałam?
Nie bądź głupia. Zerwij kontakt całkowicie.
A co gorsze? Bo obie rzeczy mnie by odrzuciły.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 15:34   #27
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Czy to przez tą blokadę to zakończył czy po prostu mu nie pasowałam?

Cytat:
Napisane przez Mlecznabulka Pokaż wiadomość


Przecież on od początku ci powiedzial dyplomatycznie, że nie jest zainteresowany, to ty na niego naciskalas dalej, do tego dosc nachalnie. Notabene z takim podejsciem moglabys zniechecic nawet potencjalnie zainteresowanego.
I tyle w temacie.

"Jesteś ładna ale mam blokady" oznacza nie więcej, niż "nie czuję tego co powinienem, związku nie będzie".
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 15:37   #28
tiuteraz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 532
Dot.: Czy to przez tą blokadę to zakończył czy po prostu mu nie pasowałam?

3 wątek autorki o tym samym facecie.

NIC z tego nie będzie. Możesz być tylko jego koleżanką. Przestań łudzić się i oszukiwać się, że będziecie parą. Tracisz tylko czas.
tiuteraz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 15:37   #29
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: Czy to przez tą blokadę to zakończył czy po prostu mu nie pasowałam?

Blokada, nie blokada, bajki, nie bajki. Koles mowi nie, bo cos tam, a Ty za nim latasz jak natretna mucha. Mimo ze w kolko Macieju Ci trabi, ze nie jest zainteresowany. I tyle, nie powinnas dociekac czy to kwestia, ze mu sie nie podobasz, czy ze w ogole nie interesuje go plec zenska, czy ze woli pielegnowac swoje akwarium
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 15:43   #30
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Czy to przez tą blokadę to zakończył czy po prostu mu nie pasowałam?

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Blokada, nie blokada, bajki, nie bajki. Koles mowi nie, bo cos tam, a Ty za nim latasz jak natretna mucha. Mimo ze w kolko Macieju Ci trabi, ze nie jest zainteresowany. I tyle, nie powinnas dociekac czy to kwestia, ze mu sie nie podobasz, czy ze w ogole nie interesuje go plec zenska, czy ze woli pielegnowac swoje akwarium
Brakuje tylko by wskoczyła mu do łóżka licząc, że to go zachęci, a on powie że nadal nie i będzie go wyzywać, że wykorzystał.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-28 10:59:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:05.