Durex, Unimil, Pasante i inne prezerwatywy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-30, 15:16   #31
niesmiała
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

My kupiliśmy w aptece DUREX AROUSER albo jakoś tak. to była jakaś lipna seria, bo te gumki są generalnie pokryte środkiem nawilżającym a te nie były ale to jeszcze nie koniec historii... chyba jedna z nich po stosunku miała małą dziurkę (czy to było pęknięcie?) zbagatelizowaliśmy to i to bym Nasz błąd od 2 miesięcy jesteśmy rodzicami. teraz będziemy testować Unimile.
NIE KUPUJCIE DZIUREKSÓW BO ONE SĄ PRZEREKLAMOWANE!!! WYDAJE MI SIĘ, ŻE INNE GUMKI CHOCIAŻ TANSZE SĄ LEPSZE!!!
__________________
ANDZIA
niesmiała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 15:51   #32
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez niesmiała Pokaż wiadomość
My kupiliśmy w aptece DUREX AROUSER albo jakoś tak. to była jakaś lipna seria, bo te gumki są generalnie pokryte środkiem nawilżającym a te nie były ale to jeszcze nie koniec historii... chyba jedna z nich po stosunku miała małą dziurkę (czy to było pęknięcie?) zbagatelizowaliśmy to i to bym Nasz błąd od 2 miesięcy jesteśmy rodzicami. teraz będziemy testować Unimile.
NIE KUPUJCIE DZIUREKSÓW BO ONE SĄ PRZEREKLAMOWANE!!! WYDAJE MI SIĘ, ŻE INNE GUMKI CHOCIAŻ TANSZE SĄ LEPSZE!!!
nie zgodze sie z tym. Odpowiednio zalozona gumka na bank nie peknie, chybaze ma wade. Ale jesli ja zauwazyliscie, to trzebabylo zglosci sie do dureksow, podac nr partii i oni pewnie przeslaliby wam nowa paczke Czesto niby gumka ma dziurke, bo sie zle otwiera opakowanie, np. za mocno szarpiac lub wyciagajac ja paznokciami. Ja dureksy uzywam od samego poczatku i jak na razie tylko na tych nie z partnerem nie zawiedlismy. Reszta najczesciej sie zsuwala, bo uzyty byl zbyt maly rozmiar...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 17:08   #33
pokochaj_mnie
Raczkowanie
 
Avatar pokochaj_mnie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

Ja z moim TŻ używamy.. hemm.. Takich zwykłych.. nie żadnych durexów ani nic.. bo to za drogie... można kupić 3 prezerwatywy za 2,30 i 3 prezerwatywy z Durexa za 7 zł... to my wolimy nie przepłacać, bo jak na mój gust to te i te prezerwatywy dają taką samą ochronę przed ciążą i chorobami:P
__________________
Każdego dnia bardziej i bardziej
potrzebuję Cię, kocham, podziwiam.
Każdego dnia coraz mniej i mniej
liczy się cokolwiek oprócz Ciebie.
pokochaj_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 18:40   #34
xxFORESTxx
Przyczajenie
 
Avatar xxFORESTxx
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 29
GG do xxFORESTxx
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

jeśli chodzi o prezerwatywy to tylko Durexy i ewentualnie Unimile Max Love... i tu nie chodzi o tą gwarancje czy pęknie czy nie bo to jak już wszyscy zdążyli zauważyć zależy od różnych aspektów a to tylko rzecz martwa więc o pęknięcie czy dziurke nie trudno... chodzi tu głównie o wygode i doznania zarówno partnera jak i parterki... Unimil Max Love mają tylko są ze środkiem do przedłużania stosunku hmm możecie w to nie wierzyć ale to jest dodatkowe nawilżenie dla penisa przez co zmniejszone jest tarcie i facet kończy później a są bardzo cieńkie więc i doznań jest więcej... Durex również zawsze dba o odpowiednie nawilżenie... nie musicie mi wierzyć ale jestem facetem i testowałem już naprawde sporo rodzaje prezerwatyw i niektóre aż żal opowiadać... dochodziło do tego,że byłem w tych miejscach poocierany a nawet odpażony więc uwierzcie mi tu nie ma sensu oszczędzać!! może są droższe ale naprawde sie to zwraca... troszke egoistyczna może wypowiedź ale tak to widzą faceci
xxFORESTxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 18:48   #35
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

zanim zaczelam stosowac plastry antykoncepcyjne uzywalismy tylko durexow
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 19:14   #36
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez xxFORESTxx Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o prezerwatywy to tylko Durexy i ewentualnie Unimile Max Love... i tu nie chodzi o tą gwarancje czy pęknie czy nie bo to jak już wszyscy zdążyli zauważyć zależy od różnych aspektów a to tylko rzecz martwa więc o pęknięcie czy dziurke nie trudno... chodzi tu głównie o wygode i doznania zarówno partnera jak i parterki... Unimil Max Love mają tylko są ze środkiem do przedłużania stosunku hmm możecie w to nie wierzyć ale to jest dodatkowe nawilżenie dla penisa przez co zmniejszone jest tarcie i facet kończy później a są bardzo cieńkie więc i doznań jest więcej... Durex również zawsze dba o odpowiednie nawilżenie... nie musicie mi wierzyć ale jestem facetem i testowałem już naprawde sporo rodzaje prezerwatyw i niektóre aż żal opowiadać... dochodziło do tego,że byłem w tych miejscach poocierany a nawet odpażony więc uwierzcie mi tu nie ma sensu oszczędzać!! może są droższe ale naprawde sie to zwraca... troszke egoistyczna może wypowiedź ale tak to widzą faceci
Durez performa rowniez maja srodek przedluzajacy stosunek Chodzi mi o Durex performa Ale na mojego faceta dzialaja nie te zele, tylko... Stosunek bez gumki W gumce wytrzymuje niecale 5 minut a bez moze i moze...

Fajnie, ze przedstawiles "problem" z meskiego punktu widzenia
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 19:24   #37
xxFORESTxx
Przyczajenie
 
Avatar xxFORESTxx
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 29
GG do xxFORESTxx
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Durez performa rowniez maja srodek przedluzajacy stosunek Chodzi mi o Durex performa Ale na mojego faceta dzialaja nie te zele, tylko... Stosunek bez gumki W gumce wytrzymuje niecale 5 minut a bez moze i moze...

Fajnie, ze przedstawiles "problem" z meskiego punktu widzenia

no zawsze chętnie pomogę jeśli tylko umiem a jeśli chodzi o stosunek bez to masz oczywiście 100% racji ale niestety nie każda sie godzi na taki układzik a szkoda bo połowa przyjemności odchodzi
xxFORESTxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-30, 21:17   #38
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez xxFORESTxx Pokaż wiadomość
no zawsze chętnie pomogę jeśli tylko umiem a jeśli chodzi o stosunek bez to masz oczywiście 100% racji ale niestety nie każda sie godzi na taki układzik a szkoda bo połowa przyjemności odchodzi
a dziwisz sie? Ja raz na to pozwolilam facetowi i taki ochrzan dostal, ze ho ho... Za chwile Waszej przyjemnosci (bo nikoniecznie tez musimy chcec wtedy kiedy i Wy chcecie) placimy my - kobiety. To kobieta pozniej chodzi w ciazy, cierpi katusze podczas porodu i wychowuje potomstwo. Czasem bywa, ze tatus bierze nogi za pas. A wczesniej niby chodzilo tylko o przyjemnosc. niestety, ale z seksu biora sie dzieci i jesli kobieta za wczasu nie pomysli o antykoncepcji to pozniej moze byc problem bo czesto bywa, ze facet nawet na rodzajach anty sie nie zna. Taka prawda Nie sztuka miec 5 minut przyjemnosci a pozniej miec obowiazek na cale zycie...
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 21:33   #39
xxFORESTxx
Przyczajenie
 
Avatar xxFORESTxx
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 29
GG do xxFORESTxx
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
a dziwisz sie? Ja raz na to pozwolilam facetowi i taki ochrzan dostal, ze ho ho... Za chwile Waszej przyjemnosci (bo nikoniecznie tez musimy chcec wtedy kiedy i Wy chcecie) placimy my - kobiety. To kobieta pozniej chodzi w ciazy, cierpi katusze podczas porodu i wychowuje potomstwo. Czasem bywa, ze tatus bierze nogi za pas. A wczesniej niby chodzilo tylko o przyjemnosc. niestety, ale z seksu biora sie dzieci i jesli kobieta za wczasu nie pomysli o antykoncepcji to pozniej moze byc problem bo czesto bywa, ze facet nawet na rodzajach anty sie nie zna. Taka prawda Nie sztuka miec 5 minut przyjemnosci a pozniej miec obowiazek na cale zycie...

oj ale ja sobie doskonale z tego sprawe zdaje i dlatego zawsze uważam bez mogę to zrobić tylko z dziewczyną,którą naprawde kocham i wiem,że mam zapewnioną przyszłość nawet jeśli sie pojawi dziecko... nie chodzi tu już o to czy ja bęe miał tą chwile przyjemności czy też o to,że Wy tak przy porodzie tylko o to by zapewnić byt mojemu potomkowi... dlatego nie bój sie nie jestem głupi mam bratanice i wiem jakim dzieci są Skarbem i w życiu nie wystawiłbym mojego dziecka na życie w nędzy... dlatego uważam zawsze mimo,że ucieka dużo przyjemności pozdrowionka
xxFORESTxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 21:41   #40
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez xxFORESTxx Pokaż wiadomość
oj ale ja sobie doskonale z tego sprawe zdaje i dlatego zawsze uważam bez mogę to zrobić tylko z dziewczyną,którą naprawde kocham i wiem,że mam zapewnioną przyszłość nawet jeśli sie pojawi dziecko... nie chodzi tu już o to czy ja bęe miał tą chwile przyjemności czy też o to,że Wy tak przy porodzie tylko o to by zapewnić byt mojemu potomkowi... dlatego nie bój sie nie jestem głupi mam bratanice i wiem jakim dzieci są Skarbem i w życiu nie wystawiłbym mojego dziecka na życie w nędzy... dlatego uważam zawsze mimo,że ucieka dużo przyjemności pozdrowionka
spox
Ciesze sie, ze chociaz Ty tak myslisz No, nie tylko Ty, bo z pewnoscia jeszcze paru kolesi sie znajdzie Tylko czemu tak malo
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 21:47   #41
xxFORESTxx
Przyczajenie
 
Avatar xxFORESTxx
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 29
GG do xxFORESTxx
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
spox
Ciesze sie, ze chociaz Ty tak myslisz No, nie tylko Ty, bo z pewnoscia jeszcze paru kolesi sie znajdzie Tylko czemu tak malo

no niestety mogę tylko odpowaidać za siebie nie za cały gatunek męski ale dziękuje serdecznie za uznanie
xxFORESTxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-01, 13:24   #42
She_is_Gentle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: KRK bronowice ;]
Wiadomości: 221
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

to prawda, durexy są drogie (bo ok. 8 zl)
ale daja chyba najwiekszą pewnosc.
nam jeszcze nie pekly, a od zawsze ich uzywamy.
She_is_Gentle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 18:51   #43
niesmiała
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
nie zgodze sie z tym. Odpowiednio zalozona gumka na bank nie peknie, chybaze ma wade. Ale jesli ja zauwazyliscie, to trzebabylo zglosci sie do dureksow, podac nr partii i oni pewnie przeslaliby wam nowa paczke Czesto niby gumka ma dziurke, bo sie zle otwiera opakowanie, np. za mocno szarpiac lub wyciagajac ja paznokciami. Ja dureksy uzywam od samego poczatku i jak na razie tylko na tych nie z partnerem nie zawiedlismy. Reszta najczesciej sie zsuwala, bo uzyty byl zbyt maly rozmiar...
zdarza się, że mercedesy lub volvo mają wadę produkcyjną i dopiero użytkownik ja wykryje. a co z gumkami??? myślisz, że paczka durexów za 8 zł jest zawsze oki i na 100 % myślisz, że nigdy Cię nie zawiedzie, a nawet to należy sprawdzać każdą gumkę przed założeniem. no to fajnie... jeżeli ty ze swoim zawsze sprawdzacie każdą gumkę przed założeniem wlewając do niej wody, albo pod mikroskopem to wasze amorki muszą wyglądać jak scena z filmu "Korki - mój pierwszy raz''
__________________
ANDZIA
niesmiała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 20:06   #44
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez niesmiała Pokaż wiadomość
zdarza się, że mercedesy lub volvo mają wadę produkcyjną i dopiero użytkownik ja wykryje. a co z gumkami??? myślisz, że paczka durexów za 8 zł jest zawsze oki i na 100 % myślisz, że nigdy Cię nie zawiedzie, a nawet to należy sprawdzać każdą gumkę przed założeniem. no to fajnie... jeżeli ty ze swoim zawsze sprawdzacie każdą gumkę przed założeniem wlewając do niej wody, albo pod mikroskopem to wasze amorki muszą wyglądać jak scena z filmu "Korki - mój pierwszy raz''
Doslownie wszystko moze miec wade fabrycna, nawet ciuchy znanych projektantow, lub markowych firm.
Poza tym ja nie uwazam, ze tylko durexy daja w przeciwienstwie do innych gumek 100% ochrone, bo wiem, ze to nie prawda. Zadna metoda anty nie dziala w 100%, nawet sterylizacja.
Oprocz tego widze, ze niedokladnie przeczytalas caly watek... W poscie nr 20 napisalam:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...12#post3011412
Ja bardziej ufam durexom, niz tym tanszym. I nie chodzi mi tu o nazwe, czy o cene. Wyprobowalam wszystkie jakie tylko sa na rynku i tylko te mi podpasowaly. Kazdy rodzaj antykoncepcji dobiera indywidualnie do siebie.
Oprocz tego jesli tak jak Ty w durexahch zauwazylabym jakas wade to na bank bym ich nie uzyla. Wolalabym wypic kubek zimnej wody na ochlode a sprawe wyjasniac z firma
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 20:23   #45
pokochaj_mnie
Raczkowanie
 
Avatar pokochaj_mnie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Oprocz tego jesli tak jak Ty w durexahch zauwazylabym jakas wade to na bank bym ich nie uzyla. Wolalabym wypic kubek zimnej wody na ochlode a sprawe wyjasniac z firma
Dokładnie myśle tak samo jak Ty..Dziś jak TŻ nalożył prezerwatywę, to na samym początku stworzył się taki... zbiorcniczek z powietrzem...Było pare mozliwości.. Mogliśmy się tak kochać, ale przecież istniało ryzyko, że pęknie prezerwatywa.. Co zrobilismy? zdjęliśmy prezerwatywę i nalozylismy następną.. Tym razem bylo już git Wolimy na razie nie ryzykoważ żadnymi wpadkami:P
__________________
Każdego dnia bardziej i bardziej
potrzebuję Cię, kocham, podziwiam.
Każdego dnia coraz mniej i mniej
liczy się cokolwiek oprócz Ciebie.
pokochaj_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 21:29   #46
She_is_Gentle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: KRK bronowice ;]
Wiadomości: 221
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez niesmiała Pokaż wiadomość
My kupiliśmy w aptece DUREX AROUSER albo jakoś tak. to była jakaś lipna seria, bo te gumki są generalnie pokryte środkiem nawilżającym a te nie były ale to jeszcze nie koniec historii... chyba jedna z nich po stosunku miała małą dziurkę (czy to było pęknięcie?) zbagatelizowaliśmy to i to bym Nasz błąd od 2 miesięcy jesteśmy rodzicami. teraz będziemy testować Unimile.
NIE KUPUJCIE DZIUREKSÓW BO ONE SĄ PRZEREKLAMOWANE!!! WYDAJE MI SIĘ, ŻE INNE GUMKI CHOCIAŻ TANSZE SĄ LEPSZE!!!
jeszcze tak to skomentuje:

dziwnie to brzmi, zla seria, jakas dziurka, ciąza, dziecko.
jesli wystapilo cos takiego to jestem pewna ze zostala uszkodzona podczas otwierania folii, trzeba to robic bardzo uwaznie bo na durexach rozmiar folii jest niewiele wiekszy niz samej gumki
temperapent, zęby i dziurka gotowa
a po zalozeniu najlepiej wszystko jeszcze raz sprawdzic:P
She_is_Gentle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 21:38   #47
She_is_Gentle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: KRK bronowice ;]
Wiadomości: 221
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez pokochaj_mnie Pokaż wiadomość
Dokładnie myśle tak samo jak Ty..Dziś jak TŻ nalożył prezerwatywę, to na samym początku stworzył się taki... zbiorcniczek z powietrzem...Było pare mozliwości.. Mogliśmy się tak kochać, ale przecież istniało ryzyko, że pęknie prezerwatywa.. Co zrobilismy? zdjęliśmy prezerwatywę i nalozylismy następną.. Tym razem bylo już git Wolimy na razie nie ryzykoważ żadnymi wpadkami:P
dokladnie.
i o to tu chodzi. o odpowiedzialnosc.
nie wiem jak mozna uzyc prezerwatywy która powinna byc pokryta srodkiem nawilzajacym a nie byla.
mysle ze do seksu trzeba podchodzic 'z glowa'.
bo dziecko to nie jest zabawka.
She_is_Gentle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 15:01   #48
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

mi tez jeden jedyny raz pekla gumka i to wlasnie durex.
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 15:49   #49
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

My uzywamy durexów,choć namawiam Tżta na zmiane bo jak ktoś pisał idzie zbankrutować. Ale zastanawam sie tez nad duzymi paczkami (pakowanymi po 12 sztuk,jak ktoś pisał wczesniej) gdzie je kupić?? w aptece takich dużym paczek to nie mają,a przynajmniej nie spotkałam
Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-02, 16:02   #50
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez She_is_Gentle Pokaż wiadomość
jeszcze tak to skomentuje:

dziwnie to brzmi, zla seria, jakas dziurka, ciąza, dziecko.
jesli wystapilo cos takiego to jestem pewna ze zostala uszkodzona podczas otwierania folii, trzeba to robic bardzo uwaznie bo na durexach rozmiar folii jest niewiele wiekszy niz samej gumki
temperapent, zęby i dziurka gotowa
a po zalozeniu najlepiej wszystko jeszcze raz sprawdzic:P
nie koniecznie zeby Wystarczy, ze opakowanie otwiera sie na srodku a nie z brzegu, wtedy jest o wiele latwiej uszkodzic gumke Ja oprocz tego, gdy mam dlugie paznokcie to otwieranie opakowania zostawiam TZ
I tak jak pisala poprzedniczka, jest duuze prawdopodobienstwo, ze gumka zawiedzie, jesli podczas jej zakladania nie pozbedziemy sie powietrza ze zbiornicza. Jesli powietrze jest to skutecznosc gumek, niezaleznie od firmy, automatycznie i gwaltownie spada To tak jak ze spozniona tabletka niestety, ale gumki tez trzeba umiec nakladac

Aha. Gumki nie lubia siedzenia w portfelach. Jesli taka siedzi to swoja waznoc traci juz po 3 miesiacach od umieszczenia jej tam!
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 17:26   #51
She_is_Gentle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: KRK bronowice ;]
Wiadomości: 221
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Aha. Gumki nie lubia siedzenia w portfelach. Jesli taka siedzi to swoja waznoc traci juz po 3 miesiacach od umieszczenia jej tam!
powiedz mi, kto czeka 3 mce?

zeby mi najbardziej do temperamentu pasowaly
She_is_Gentle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 17:45   #52
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Aha. Gumki nie lubia siedzenia w portfelach. Jesli taka siedzi to swoja waznoc traci juz po 3 miesiacach od umieszczenia jej tam!
dlaczegóz to?
Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 17:51   #53
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Candiiia Pokaż wiadomość
dlaczegóz to?
pewnie za ciepło jej tam, a ciepło nie jest bezpieczne dla prezerwatyw
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 17:54   #54
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez She_is_Gentle Pokaż wiadomość
powiedz mi, kto czeka 3 mce?

zeby mi najbardziej do temperamentu pasowaly
niektorzy tak potrafia
Cytat:
Napisane przez Candiiia Pokaż wiadomość
dlaczegóz to?
poniewaz gumki nie lubia, gdy sie je ciagle trzyma w cieple. Poza tym bedac w portfelu, zwlaszcza meskim narazone sa na roznego typu uszkodzenia mechaniczne (oj wiem jak wyglada portfel, ktorypodarowalam TZ niecaly rok temu, po prostu masakra... ), spowodowane ocieraniem sie o monety, karty kredytowe, niezadko piasek, ktory nie wiadomo jakim cudem sie tam dostal... A ze mezczyzni portfele naczesciej trzymaja w tylknej kieszeni spodni, wiec jest ciagly doplyw ciepla.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 18:14   #55
lumi
Raczkowanie
 
Avatar lumi
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 111
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

Nie wiem czy wy też to zauważyłyście ale Durex ma zdecydowanie mniej nachalny "gumowy" zapach niż pozostałe dostępne na runku prezerwatywy. Dla mnie jest to ogromna zaleta bo na zapachy jestem bardzo wrażliwa. Lubię też wypróbowywać nowe wersje Dórexów- w porównaniu z innymi producentami jest w czym wybierać. Poza tym przy wyborze warto wziąć pod uwagę zdanie partnera, w końcu to jego przyjemność w większym stopniu zależy od rodzaju użytej gumki. My możemy sobie tylko wybierać rodzaj wypustek . Mój TŻ zdecydowanie woli właśnie Durex'y, więc coś w nich chyba rzeczywiście jest...
__________________
Nie ma co rozpaczać nad gasnącym słońcem,
początek był ciemnością, ciemność będzie końcem...
lumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 18:26   #56
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez lumi Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wy też to zauważyłyście ale Durex ma zdecydowanie mniej nachalny "gumowy" zapach niż pozostałe dostępne na runku prezerwatywy. Dla mnie jest to ogromna zaleta bo na zapachy jestem bardzo wrażliwa. Lubię też wypróbowywać nowe wersje Dórexów- w porównaniu z innymi producentami jest w czym wybierać. Poza tym przy wyborze warto wziąć pod uwagę zdanie partnera, w końcu to jego przyjemność w większym stopniu zależy od rodzaju użytej gumki. My możemy sobie tylko wybierać rodzaj wypustek . Mój TŻ zdecydowanie woli właśnie Durex'y, więc coś w nich chyba rzeczywiście jest...
Oj, zauwazylam. Wstretny jest ten zapach tanich gumek. Pozniej smrodem tym przesiaka doslownie wszystko i wzmaga sie pod wplywem ciepla. Bleee. Az odechciewa sie igraszek. Durexy tez maja ten zapach, ale nie jest on az tak intensywny i zapachutrzymuje sie krotko i latwo go zmyc.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 21:40   #57
She_is_Gentle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: KRK bronowice ;]
Wiadomości: 221
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Oj, zauwazylam. Wstretny jest ten zapach tanich gumek. Pozniej smrodem tym przesiaka doslownie wszystko i wzmaga sie pod wplywem ciepla. Bleee. Az odechciewa sie igraszek. Durexy tez maja ten zapach, ale nie jest on az tak intensywny i zapachutrzymuje sie krotko i latwo go zmyc.

dokladnie.
durexy prawie wogule nie smierdza tą obrzydliwa gumą
co za tym idzie - wiecej przyjemnosci

ale w sumie, unimile tez nie pachna aż tak intensywnie.
She_is_Gentle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 23:08   #58
poziomka:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 20
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

Ja z moim byłym TŻ przez cały czas, czyli ok 3,5 roku używaliśmy durexów, nigdy nie było problemów (chociaż może raz byliśmy trochę niepewni czy się dziurka nie zrobila ale chyba sie nam zdawało). Nie mam dzidziusia więc musiało być ok Jakoś tylko durexom ufam. chociaż jakbym miała sie decydować na coś innego to raczej unimil i nic poniżej. A jak sie trafi z wadami ukrytymi to juz nasze szczęście. Oby zawsze było wszystko ok
__________________
Chcę mieć marzenia nawet na minutę przed śmiercią
i wierzyć, że się spełnią

poziomka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 14:11   #59
niesmiała
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

Nawet Durexom zdarzają się wpadki...Z psychologii znane jest takie pewne zjawisko (juz nie pamiętam nazwy), że ludzie preferują droższe rzeczy, bo uważaj, że jesli kosztuje więcej niż inna rzecz tego typu, to na pewno jest lepsza, aczkolwiek to błędne myślenie! W durexach płaci się za markę!!!
__________________
ANDZIA
niesmiała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 14:15   #60
niesmiała
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4
Dot.: Durex a inne prezerwatywy

Jestem sobie w 2 miesiacu ciąży i suuperek ,ciesze sie jestem mamą owszem cala paczka gumek byla wadliwa ,ale teraz mam pod swoim serduszkiem malutkie cuudo i to jest piekne dziecko i macierzynstwo to szczescie dla kobiet> Nikt inny zaden męzczyna nie nosi pod serduszkiem malenstwa, to nas trapia mdlosci ,nas malenstwo kopie . To jest cuudne i ja JESTEM SZCZESLIWA
POZDRAWIAM WSZYSTKICH
__________________
ANDZIA
niesmiała jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-18 08:46:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.