Niskie libido, brak libido - wątek zbiorczy! - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-04, 09:12   #331
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Niskie libido przy braniu tabletek anty

Cytat:
Napisane przez rusalka111 Pokaż wiadomość
Witajcie drogie Wizażanki!



Biorę tabletki anty od ok. 2,5 roku. Chłopaka mam od 2, jednak moje libido jest wprost ujemne. Suchość przerażająca, że w trakcie zabawy trzeba się czymś ratować. Co zaradzicie na to? Jak rozwiązałyście taki problem?



Pozdrawiam, miłej niedzieli.
Na libido - zmiana antykoncepcji - albo zmiana tabletek, albo inna metoda.

Na nawilżenie - stosować żele nawilżające (ja używam Feminum i jest OK). Przy krążkach mam też dużo bardziej nawilżoną pochwę niż przy tabletkach, więc czasem już rezygnujemy z żelu i nie ma problemu.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-13, 14:01   #332
zukewa28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1
Dot.: Niskie libido, brak libido - wątek zbiorczy!

sądzę że najważniejszy jest partner. Ja musiałam mocno walczyć z moim mężem żeby zmienił swój charakter, bardziej się mną interesował, zaczął dbać o siebie. Co prawda próbowałam też tych tabletek Feminam Libido i one pomagały mi przez kilka miesięcy żeby w ogóle móc odbyć w miarę satysfakcjonujący stosunek i nie rozbić małżeństwa ale w końcu powiedziałam sobie dosyć tak dłużej być nie może żebym łykała jakieś tabletki po to żeby czuć pociąg do swojego mężczyzny. Po szczerej rozmowie wyjawiłam swojemu mężowi wszystko co mi leży na sercu i w końcu wziął się za siebie. W tej chwili jest o wiele lepiej Feminam Libido łykam tylko czasami po to żeby poszaleć bardziej jak dzieci są u babci. Mąż zmienił się częściej przynosi kwiatki ja w zamian też mam dla niego atrakcje typu ładna seksowna bielizna. Częściej wychodzimy z domu.
zukewa28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-11, 20:45   #333
kasia_kuch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 39
Dot.: Niskie libido, brak libido - wątek zbiorczy!

Dziewczyny czy któraś z Was brała lub bierze Libido Therapy i może wydać opinie na temat tych tabletek?
kasia_kuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 10:19   #334
Mr_Ewok
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Niskie libido, brak libido - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Anita 105 Pokaż wiadomość

Dodam ,ze nie biore tabletek antykoncepcyjnych ,a na tż na prawde mi zalezy, a ostatnio zaczeły sie małe kłótnie o to ,ze ja nie mam nigdy ochoty itd(wiadomo chlopak 24 letni ma swoje potrzeby ) , a wiem ze zwiazek bez seksu nie ma szansy na przetrwanie. Więc PROSZE WAS DORADZCIE MI COS.


A wizyta u seksuologa odpada (wstydze sie strasznie ) i nie probujcie mnie nawet namawiac i tak to nic nie da:P
Może nieuświadomiony strach przed ciążą?
Może brak orgazmu - a jak sama się pieścisz? Naucz tego partnera.

No i co do "nie próbujcie mnie namawiać" - to czego oczekujesz...? Magii? Przepisu na ziółka po których Ci się będzie chcieć?

Podłoże jest albo fizyczne - hormony - i zaczyna się od wizyty u lekarza.
Albo - na co obstawiam - psychiczne... Brak orgazmu, strach przed ciążą i ogólne słabe zadowolenie z bliskości fizycznej.

Zacznij od siebie i tego co lubisz, jak lubisz, o czym myślisz, fantazjujesz i próbuj to przekazać partnerowi.

Poznanie swojego ciała, seks i orgazm to dla kobiety znacznie większe wyzwanie niż dla faceta.

A im więcej będzie między wami o to kłótni i żali, tym będzie gorzej.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-14 10:19:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:59.