Stylistka / personal shopper - co sądzicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-22, 09:02   #1
ata007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 53

Stylistka / personal shopper - co sądzicie?


Ostatnio dość intensywnie zastanawiam się nad wynajęciem stylistki na przegląd mojej szafy i wspólne zakupy. Wiem, że jest to ogromny wydatek (około 1000 zł), ale jak pomyślę sobie ile pieniędzy już zmarnowałam kupując kolejne rzeczy, które może i mi się podobały, ale za to totalnie do niczego nie pasują... to chyba warto?

No właśnie.. pytanie do was: warto? Czy któraś z was już korzystała z takich usług, albo może znacie kogoś kto korzystał? A może możecie mi polecić jakąś stylistkę na terenie Krakowa?

Jedyne czego się obawiam to to, że jestem dość konserwatywna. Nigdy nie podąrzam ślepo za trendami.. jak mi się coś nie podoba to po prostu tego nie ubiorę i już. Jak czasem oglądam te programy typu "metamorfoza" to po prostu jestem przerażona jakie oni tam rzeczy proponują... Zależy mi na skompletowaniu eleganckiej garderoby typu business do pracy. W tej chwili mam mnóstwo koszul które się źle układają i źle skrojonych garsonek, albo butów, które do niczego nie pasują Niby kupuję rzeczy porządne i drogie, ale całościowy efekt jest fatalny...
ata007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 09:40   #2
sylwiakoszykowa
Rozeznanie
 
Avatar sylwiakoszykowa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: wieś
Wiadomości: 733
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

Był już podobny wątek ale założył go jakiś gość . Przeszukaj forum
__________________
wieżę tylko sobie nikomu innemu
sylwiakoszykowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 09:53   #3
ata007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 53
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

Przeszukałam całe forum i znalazłam tylko wątek w którym toczyła się dyskusja bardziej na temat co sądzicie o stylistkach / personal shopperach i czy skorzystalibyście z ich usług.

Niestety nie wypowiedział się w tym wątku nikt, kto by rzeczywiście z takich usług kiedyś skorzystał... Chciałabym poznać opinie takich osób. Czy były zadowolone. I czy warto wydać na to takie pieniądze?
ata007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 12:08   #4
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

Uważam, że bez sensu jest tracenie aż takiej fortuny, i jeszcze potem będziesz musiała wydać kasę na same zakupy. Poza tym zależy na jaką stylistkę trafisz, to jest kupowanie kota w worku.

Poszukaj warsztatów ze stylistkami - miałam okazję oglądać ich pracę na żywo One nie podążają ślepo za trendami, doradzą rzeczy ponadczasowe, dopasowane do Twojego typu urody oraz figury, można u nich zrobić małe zakupy, a warsztaty jakieś drogie nie są. Jeśli chcesz coś bardziej modnego, to doradzą, które z tych rzeczy będą Ci pasować.

Znam w Warszawie takie stylistki to mogłabym Ci podać namiar, chyba taniej przyjechać pociągiem z Łodzi na warsztaty niż wynajmować stylistkę Albo może dogadasz się z nimi to przyjadą do Ciebie i zrobią przegląd szafy.

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2011-11-22 o 12:09
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 16:13   #5
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Uważam, że bez sensu jest tracenie aż takiej fortuny, i jeszcze potem będziesz musiała wydać kasę na same zakupy. Poza tym zależy na jaką stylistkę trafisz, to jest kupowanie kota w worku.

Dokładnie tak samo uważam. Za te 1000zł ( najmniej) mogłabyś kupić sporo fajnych rzeczy. Nie masz żadnej gwarancji, że ta stylistka jest dobra. Jak w każdym zawodzie są osoby dobre w tym co robią i "dobre".
Poza tym stylistka spojrzy na ciebie swoimi oczami. Mogą ci się zaproponowane przez nią zmiany nie podobać. A żeby w czymś wyglądać dobrze to trzeba się też czuć w tym dobrze.

Lepiej zrobisz jak zaczniesz śledzić blogi, najlepiej te zagraniczne. Na wizażu jest pełno linków do blogowych perełek. Nikt nie każe ci tego co pokazują ślepo naśladować i kupować, ale możesz się śmiało inspirować, podpatrywać jak się zestawia kolory lub poszczególne rzeczy ze sobą.
To jest naprawdę dobra lekcja i za darmo. Wiele z tych dziewczyn ma na prawdę dobry gust i ciekawy styl.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 16:27   #6
ata007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 53
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

Z jednej strony 1000 zł to faktycznie kupa kasy, ale z drugiej.. jest to też równowartość 3-4 sweterków/spódnic/żakietów, które kupiłam i ubrałam może raz bo mi do nieczego nie pasują

Totalnie nie znam się na zestawianiu ciuchów.. coś mi się mega podoba w sklepie na manekinie, a jak to założę do innych moich ciuchów to już totalna porażka...

Poza tym bardzo dużo pracuję, więc nie mam za bardzo czasu chodzić po sklepach. Na zakupy chodzę góra dwa razy do roku.

Dlatego pomyślałam sobie, że inwestycją w personal shoppera może być całkiem ciekawym pomysłem. Tylko właśnie chciałabym kogoś sprawdzonego. Żeby zostać lekarzem/prawnikiem/architektem musisz skończyć studia i zdobyć uprawnienia, a stylistką może zostać każdy.. założyć sobie efektowną stronę w internecie i heja... naciągać klientów.

Nikt nie zna żadnej stylistki godnej polecenia?
ata007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 14:53   #7
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

Nie wszystko złoto co się świeci. Kupowanie drogich rzeczy niekoniecznie oznacza kupowanie dobrych rzeczy (nie zawsze jakość jest tak idealna, jak to reklamują, a co do fasonów - oj, to mogą w ogóle nie pasować).

Z tego co mówisz, to musiałabyś na każde swoje zakupy chodzić ze stylistką (czyli te 2 razy do roku). Bo co Ci po tym, że raz zrobi z Tobą zakupy? Jak potem pójdziesz sama na zakupy to nadal nie będziesz wiedziała co wybrać. Dlatego uważam, że warsztaty ze stylistką to o niebo lepszy pomysł niż wynajęcie stylistki na zakupy, bo doradzi długofalowo - na następne zakupy pójdziesz sama i będziesz wiedziała, czego szukać.

Jeśli obawiasz się, że to jest reklama to od razu uprzedzam - nie jest Po prostu prowadzę warsztaty biżuteryjne w jednej galerii, i pewnego dnia równocześnie ze mną, w pokoju obok, warsztaty prowadziły 2 stylistki. Miałam okazję je trochę podglądać, bardzo mi się podobało, i kusiło mnie, żeby się do nich zapisać. Dziewczyny zrobiły na mnie ogromne wrażenie, i żałuję bardzo, że nie zakupiłam ich usług, ale niestety miałam pilniejsze wydatki (studia, itp.).

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2011-11-23 o 14:55
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 16:07   #8
ata007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 53
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

A wiesz może gdzie szukać takich warsztatów? To są jakieś konkretne firmy, które się tym zajmują czy tylko przypadkiem można się załapać na jakiś event w galerii?

Szczerze powiedziawszy to wolałabym, żeby jedna osoba się mną zajęła, bo nie mam za bardzo czasu chodzić na jakieś warsztaty. Liczyłam na to, że podczas takich wspólnych zakupów czegoś bym się też nauczyła i może następnym razem udałoby mi się coś samej wybrać.

Ktoś wcześniej wspomniał o blogach gdzie można szukać inspiracji na stylizacje. Możecie podać jakieś konkretne adresy? Najlepiej na takie w stylu biznes.

Dzięki!
ata007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 16:58   #9
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

Nie lepiej poszukać kogoś kto zna się na modzie , ale nie pracuje w tym zawodzie? Kogoś kto się interesuje tym i ma dobry gust , potrafi doradzic.
Wyszłoby dużo taniej , takich samouków jest dużo. Nie masz żadnych koleżanek ktore sie interesują modą , maja dobry gust i potrafilyby Ci doradzić? Ja np uwielbiam doradzać moim znajomym zawsze są zadowolone , a dla mnie to fajna zabawa chodzić po sklepach z nimi
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 17:50   #10
sratatatka
Raczkowanie
 
Avatar sratatatka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 345
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

Polecam zajrzeć tutaj : http://psilovefashion.indiedays.com/...in-kulmakivet/
To jest link do jednego z postów. Ogólnie blogerka jest młodziutka, ale powiedzmy, że jej styl też można podpiąć pod "business". Zestawia klasyki w zgrabne całości, bez zbędnych dodatków - dla mnie prezentuje ponadczasowy styl, chciałabym mieć tak zharmonizowaną szafę Może Cię zainspiruje.
__________________
sratatatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 22:42   #11
Kloe
Zadomowienie
 
Avatar Kloe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 195
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

Spróbuj może poszukać na własną rękę kogoś z Łodzi, na pewno są tam styliści, bo to miasto związane z modą w końcu najbardziej z polskich miast, warto obejrzeć portfolia paru osób i wybrać odpowiednio kogoś niekoniecznie znanego. Co do tego czy warto... myślę, że na pewno jeśli myślisz, że nie umiesz dobrać ubrań i źle się w nich czujesz, ktoś kto spojrzy na ciebie obiektywnie może udzielić Ci wielu cennych rad, ale 1000zł to trochę za dużo imo . Z drugiej strony - nie masz żadnej koleżanki, która się jakoś ciekawie ubiera, fajnie łączy ubrania? Możesz iść z nią na zakupy zamiast stylistki .
Kloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-24, 16:10   #12
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

Moim zdaniem koleżanka doradzi, o ile dana osoba chociaż troszkę zna swoją figurę, wie, w jakich fasonach jej dobrze. W przypadku ata007 potrzebna jest pomoc kompleksowa, nie koleżanki, która śledzi blogi modowe (bo to robi każdy). Prawdziwe stylistki potrafią o wiele więcej.

Dla przykładu - kiedy obserwowałam te dziewczyny w galerii, przyszła do nich młoda kobieta, ubrana na luzie, moim zdaniem nie najgorzej (tzn. szału nie robiła, ale wyglądała normalnie). Stylistki od razu wzięły ją na tapetę, odradziły noszenia wszystkiego co na sobie miała - i słusznie. Kiedy ją przebrały, dziewczyna wyglądała na 5-10 kg mniej

ata007 mogę poszukać kontaktu do tamtej stylistki, przynajmniej mogłabyś zagaić do niej, a nóż może coś razem uzgodnicie i wybierze się z Tobą na zakupy
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 12:41   #13
ata007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 53
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

Niestety wszystkie moje koleżanki zatrzymały się na etapie jeansów i t-shirta Więc na nie nie można liczyć w kwestii doradzania w zakupach...
ata007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 13:00   #14
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

ata007, a ja mam wrażenie, że Ty koniecznie chcesz zatrudnić tą stylistkę, wydać kupę kasy, a tu szukasz tylko aprobaty i usprawiedliwienia dla tak chorego czynu
Solciuchna poddała Ci rewelacyjny pomysł, a Ty dalej swoje - gdzie tu logika???

Jak chcesz tak rób, tylko potem nie płacz
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 13:45   #15
ata007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 53
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

Po prostu widzę jak osoby korzystające ze stylistów mogą świetnie wyglądać... Nie wiem czy wiecie, ale np. taka Kluzik-Rostkowska, która wcale nie ma idealnej figury i wyglądu, przed kampanią prezydencką zaangażowała personal shoppera i wygląda teraz REWELACYJNIE! Wątpię, żeby śledzenie blogów, czy rady koleżanek mogły doprowadzić do takiego efektu...

Przeraża mnie ilość kasy jaką wydaje na ciuchy i to, że leżą one w szafie i nie mogę na nie patrzyć, bo do niczego nie pasują...
ata007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 14:27   #16
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez ata007 Pokaż wiadomość
Po prostu widzę jak osoby korzystające ze stylistów mogą świetnie wyglądać... Nie wiem czy wiecie, ale np. taka Kluzik-Rostkowska, która wcale nie ma idealnej figury i wyglądu, przed kampanią prezydencką zaangażowała personal shoppera i wygląda teraz REWELACYJNIE! Wątpię, żeby śledzenie blogów, czy rady koleżanek mogły doprowadzić do takiego efektu...

Przeraża mnie ilość kasy jaką wydaje na ciuchy i to, że leżą one w szafie i nie mogę na nie patrzyć, bo do niczego nie pasują...

Tak, tylko taki personal shoper z prawdziwego zdarzenia bierze kupę kasy. Na pewno nie jest to 1000zł. To jest impreza dla ludzi z kasą, którzy sami nie mają gustu, a muszą dobrze wyglądać.
Śledzenie blogów też w pewien sposób może nas rozwinąć, zainspirować, pozwolić zmienić styl. Widzę to trochę po sobie. To na prawdę nie jest głupi pomysł,a zdecydowanie tańszy.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 16:45   #17
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

A myślisz, że jej się podoba to jak wygląda? pewnie połowy żeby by nie założyła, po prostu stylistka jej kazała i tyle.

W ubiorze chodzi o to, żeby samemu się ubrać i dobrze czuć !

Moim zdaniem o wiele lepiej będzie jak wejdziesz na wątek o blogerkach i zaczniesz przeglądać, inspirować się SAMA.

To TY masz nabrać gustu, stylu, a nie - raz Ci stylistka coś doradzi i pozamiatane. Znowu będziesz się źle ubierała. Musiałabyś ją mieć na codzień.

Klasyczny przykład : NICOLE RICHIE. Była "ikoną" dla wielu kobiet. Szałowe codzienne zestawy, extra dobrane do jej drobnej sylwetki. I co? Zerwała współpracę z Rachel Zoe i teraz wygląda dużo gorzej... mimo że ma nową stylistkę

więc wnioski wyciągnij sama.
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 18:16   #18
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

Jak chcesz, to mogę iść z Tobą na zakupy i coś doradzić, oczywiście za darmo Nie jestem jakimś guru mody, ale lubię prosty, elegancki styl, może się na cos przydam
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 09:48   #19
ata007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 53
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Jak chcesz, to mogę iść z Tobą na zakupy i coś doradzić, oczywiście za darmo Nie jestem jakimś guru mody, ale lubię prosty, elegancki styl, może się na cos przydam
Bardzo Ci dziękuję za propozycje, niestety po studiach się przeprowadziłam i mieszkam teraz w Krakowie


Wracając do modowych blogów... Czy są takie gdzie wszystkie ciuchy są od razu podpisane z jakiej są firmy?

U mnie problem polega na tym, że naprawdę nie mam czasu chodzić na zakupy. Pracuję od rana do nocy, czasem też w weekendy. Jeśli bym na takim blogu znalazła jakąś stylizację, która mi się podoba to mogłabym ciuchy zamówić przez internet, albo przynajmniej wejść do konkretnego sklepu, kupić i wyjść.

Ten blog który poleciła dziewczyna wyżej faktycznie ma fajny styl, ale ciuchy nie są podpisane, a pewnie nawet gdyby były to i tak nie da się ich kupić w Polsce...

Wiem, że strasznie idę na łatwiznę, ale uwierzcie mi, że po 10-12h w biurze, ostatnią rzeczą na jaką ma się ochotę to przekopywanie przez tony ubrań w sklepach :/
ata007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-27, 09:55   #20
iwoona
Wtajemniczenie
 
Avatar iwoona
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: przemyśl to ;)
Wiadomości: 2 468
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

Cześć znalazłam takie coś na gruponie, nie sprawdzone ale może warto zaryzykować. Zawsze to taniej niż 1000zł http://www.groupon.pl/deals/krakow/r..._0_0_331&a=399
__________________
CG 20.02.2012 - 2c


Spełnić marzenia . . .

iwoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 11:44   #21
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

Na większości blogów ciuchy są podpisane skąd pochodzą. Ten groupon to też dobry pomysł.
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 12:50   #22
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

A co zrobisz, jak taka stylistka Ci znajdzie ciuchy, w których będziesz się źle czuć, ale będzie Cię zapewniać, że są super, ponadczasowe, pasują do wszystkiego i że świetnie w tym wyglądasz? Każdy ma inny gust - ja czasami oglądam blogi modowe i ktoś się danym zestawem zachwyca, a ja bym w życiu tego nie założyła. Tak samo ze stylistami - im się podoba jedno, Tobie może się podobać coś całkiem innego.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 12:57   #23
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

Ja kiedyś byłam uważana za osobę swietnie ubrana. Potem w czasie ciąży i kilka miesięcy po porodzie kompletnie nie wiedziałam jak się ubrać. Wiadomo, zmiana sylwetki, brak czasu dla siebie, wydatki związane z dzieckiem. Co mi pomogło? Śledzenie wizazu, przegladam modowe blogi, uważniej przygladam się rzeczom, które kupuje i zrozumiałam tez ze nie wszystko co modne każdemu pasuje.

Spróbuj, włóż w to trochę swojej pracy, idź z kimś na zakupy a jeśli w ostateczności uznasz ze nie ma poprawy to szukaj stylisty. Pamiętaj tez ze nawet spotkanie ze stylista niczego nie zmieni bez Twojego wysiłku.
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 13:11   #24
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

Ta oferta z grouponu jest całkiem niezłym pomysłem i nie drogim. Pójdź, przekonaj się, a to jest na tyle tanie, że jak nie będziesz zadowolona to możesz udać się do stylisty na zakupy.
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 13:12   #25
ata007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 53
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

A może wy mi tu coś doradzicie?

Generalnie na codzień ubieram się koszula + garsonka. Na to, że to na mnie totalnie nie leży i źle się układa to już żadne blogi modowe nie poradzą Myślę, że będę musiała po prostu kiedyś z kimś pójść na zakupy, kto popatrzy na to fachowym okiem. Ja zawsze wybiore coś rozmiar za duże, albo rozmiar za małe :/

No ale nic.. pytanie jakie mam do was, to czy macie jakieś pomysły jak taki zestaw do pracy skomponować na zimę? Mam tą przypadłość, że niestety STRASZNIE marzne.. w zimie najchętniej chodzę w korzuchu, butach z futrem i ogromnej czapce z uszami Niestety w mojej pracy tak się ubierać absolutnie nie wypada, więc chciałam się was zapytać czy macie jakieś pomysły na elegancje stylizacje, ale cieple?
Ostatnio kupiłam sobie wełniany sweter, taki gruby w warkocze.. jest całkiem ładny, do jeansów pasuje, ale jak ubiorę go do garsonki to wyglądam jak bałwan + pogrubia mnie to o 3 rozmiary :/
ata007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 14:03   #26
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez ata007 Pokaż wiadomość
A może wy mi tu coś doradzicie?

Generalnie na codzień ubieram się koszula + garsonka. Na to, że to na mnie totalnie nie leży i źle się układa to już żadne blogi modowe nie poradzą Myślę, że będę musiała po prostu kiedyś z kimś pójść na zakupy, kto popatrzy na to fachowym okiem. Ja zawsze wybiore coś rozmiar za duże, albo rozmiar za małe :/

No ale nic.. pytanie jakie mam do was, to czy macie jakieś pomysły jak taki zestaw do pracy skomponować na zimę? Mam tą przypadłość, że niestety STRASZNIE marzne.. w zimie najchętniej chodzę w korzuchu, butach z futrem i ogromnej czapce z uszami Niestety w mojej pracy tak się ubierać absolutnie nie wypada, więc chciałam się was zapytać czy macie jakieś pomysły na elegancje stylizacje, ale cieple?
Ostatnio kupiłam sobie wełniany sweter, taki gruby w warkocze.. jest całkiem ładny, do jeansów pasuje, ale jak ubiorę go do garsonki to wyglądam jak bałwan + pogrubia mnie to o 3 rozmiary :/
mogę spytać gdzie pracujesz?
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 17:16   #27
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

Koszula + cienki sweterek + marynarka, albo ciepły golfik + marynarka, ciepłe rajstopy i spodnie.

Tak jak tutaj :
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...LBOW%2BPATCHES

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...BWIDE%2BLAPELS

(doły w tych zestawach średnio mi się podobają, ale od pasa w górę jest ładnie Kroje tych marynarek są super)

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2011-11-27 o 17:19
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 18:36   #28
ata007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 53
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez hipokryzja Pokaż wiadomość
mogę spytać gdzie pracujesz?
w bcg
ata007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 18:58   #29
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

czyli ?
Cytat:
Napisane przez ata007 Pokaż wiadomość
w bcg
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 19:09   #30
ata007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 53
Dot.: Stylistka / personal shopper - co sądzicie?

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
czyli ?
boston conulting group, zajmuję się doradztwem strategicznym
ata007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-25 19:00:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.