Brak wzwodu, penis opada, przedwczesny wytrysk i inne MĘSKIE PROBLEMY - zbiorczy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-14, 13:06   #31
leoleoleo
Raczkowanie
 
Avatar leoleoleo
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 74
Dot.: wczesny wytrysk!?

Ucz sie ucz bo nauka to potęgi klucz, chociaz jak do tej pory nie słyszałem zeby teoria przekładała sie na praktyke, uczucia, miłość, związek. Pisać i opowiadać można wiele, ale lepiej doznać tego czy owego na własnej skórze i sie przekonać.
leoleoleo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 13:08   #32
gofimi
Raczkowanie
 
Avatar gofimi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 232
Dot.: wczesny wytrysk!?

Ale mi się wydaje, że kinnka uścisku zatrzymującego wytrysk na zewnątrz (ale określenie) nie miała na myśli. Wydaje mi się, że jest to jedna z wielu technik opóźniania wytrysku.
Polega on na tym, że kobieta czując zbliżający się u partnera wytrysk, uciska mocno na 3-4 sekundy żołądż.
gofimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 13:11   #33
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Dot.: wczesny wytrysk!?

Cytat:
Napisane przez er4z0r Pokaż wiadomość
to o czym piszesz jest nie zdrowe i może i pomaga ale tylko tobie bo facetowi raczej przysporzyć może tylko i wyłącznie problemów w przyszłości

: wliczając w to także wytrysk ze sie tak wyrażę wewnętrzny który w najlepszym przypadku zakończy sie tylko zapaleniem jader ...

Ale cóż możesz namawiać swojego faceta może i sie poświeci
napisałam tylko to, o czym kiedyś czytałam.
a namawiać swojego faceta nie muszę, bo nie ma takiej potrzeby
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 13:11   #34
leoleoleo
Raczkowanie
 
Avatar leoleoleo
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 74
Dot.: wczesny wytrysk!?

Ałłłłłłaaaa
leoleoleo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 13:13   #35
er4z0r
Raczkowanie
 
Avatar er4z0r
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 51
Dot.: wczesny wytrysk!?

Cytat:
Napisane przez gofimi Pokaż wiadomość
Ale mi się wydaje, że kinnka uścisku zatrzymującego wytrysk na zewnątrz (ale określenie) nie miała na myśli. Wydaje mi się, że jest to jedna z wielu technik opóźniania wytrysku.
Polega on na tym, że kobieta czując zbliżający się u partnera wytrysk, uciska mocno na 3-4 sekundy żołądź.
żołądź ? a czym ręka ? jak facet jest w środku czy jak czuje ze dochodzi to ma wyskakiwać i dać sie złapać ? czy może zastosować ścisk mięśniami pochwy jak już to może chodziło ci o punkt pomiędzy jadrami a odbytem ??
er4z0r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 13:13   #36
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Dot.: wczesny wytrysk!?

Cytat:
Napisane przez leoleoleo Pokaż wiadomość
Ucz sie ucz bo nauka to potęgi klucz, chociaz jak do tej pory nie słyszałem zeby teoria przekładała sie na praktyke, uczucia, miłość, związek. Pisać i opowiadać można wiele, ale lepiej doznać tego czy owego na własnej skórze i sie przekonać.
racja, tylko Asia zadała pytanie, bo do tej pory nie znaleźli z partnerem żadnego sposobu.
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 13:16   #37
leoleoleo
Raczkowanie
 
Avatar leoleoleo
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 74
Dot.: wczesny wytrysk!?

Najlepszym sposobem moim zdaniem byłoby po prostu zeby facet nie Myslał za dużo w tym momencie psychika jest w stanie rozbroić nawet najwiekszego ogiera :p
leoleoleo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-14, 13:29   #38
gofimi
Raczkowanie
 
Avatar gofimi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 232
Dot.: wczesny wytrysk!?

Cytat:
Napisane przez er4z0r Pokaż wiadomość
żołądź ? a czym ręka ? jak facet jest w środku czy jak czuje ze dochodzi to ma wyskakiwać i dać sie złapać ? czy może zastosować ścisk mięśniami pochwy jak już to może chodziło ci o punkt pomiędzy jadrami a odbytem ??
Nie chodziło mi o ten punkt. I można wyskoczyć na te kilka sekund aby przyjemności stało się zadość. Trochę treningu nie zaszkodzi. Myślę, że po pewnym czasie nie będzie to już im potrzebne.
Skoro maja wziąć ślub to on też może popracować trochę i się poświęcić, żeby panna był usatysfakcjonowana ze współżycia. No chyba, że facet jest strasznym egoistą i jak zrobi swoje to spada. No to brzydko.
gofimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 13:33   #39
er4z0r
Raczkowanie
 
Avatar er4z0r
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 51
Dot.: wczesny wytrysk!?

Cytat:
Napisane przez gofimi Pokaż wiadomość
Nie chodziło mi o ten punkt. I można wyskoczyć na te kilka sekund aby przyjemności stało się zadość. Trochę treningu nie zaszkodzi. Myślę, że po pewnym czasie nie będzie to już im potrzebne.
Skoro maja wziąć ślub to on też może popracować trochę i się poświęcić, żeby panna był usatysfakcjonowana ze współżycia. No chyba, że facet jest strasznym egoistą i jak zrobi swoje to spada. No to brzydko.
można tez zastygnąć jak mim ... a na poważnie to problem jest nie morowy ale rozwiązań na pewno kilka będzie przynajmniej tylko czy będą chcieli sie do tego dostosować
er4z0r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 13:37   #40
gofimi
Raczkowanie
 
Avatar gofimi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 232
Dot.: wczesny wytrysk!?

Cytat:
Napisane przez er4z0r Pokaż wiadomość
można tez zastygnąć jak mim ... a na poważnie to problem jest nie morowy ale rozwiązań na pewno kilka będzie przynajmniej tylko czy będą chcieli sie do tego dostosować
Można, ale jak czytałeś post autorki na poczatku to właśnie tak jest, że on na chwilę przestaje a później rusza się jak mucha w smole. No to jest wtedy problem, bo ja osobiście tak bym nie chciała. i ona też nie chce, szuka porady.
gofimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 13:41   #41
er4z0r
Raczkowanie
 
Avatar er4z0r
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 51
Dot.: wczesny wytrysk!?

to ja od siebie proponuje prezerwatywy z żelem opóźniającym raz probowałem ... hehehe polecam tylko jak ją zatrze żeby nie było na mnie

później stwierdziłem wraz z małzonka ze to jednak za bardzo extremalne ... albo niech sie napije przed sexem z cwiartke ... to tez pomaga

Edytowane przez er4z0r
Czas edycji: 2007-03-14 o 13:43 Powód: ***lem sie ...
er4z0r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-14, 13:53   #42
gofimi
Raczkowanie
 
Avatar gofimi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 232
Dot.: wczesny wytrysk!?

Cytat:
Napisane przez er4z0r Pokaż wiadomość
to ja od siebie proponuje prezerwatywy z żelem opóźniającym raz probowałem ... hehehe polecam tylko jak ją zatrze żeby nie było na mnie

później stwierdziłem wraz z małzonka ze to jednak za bardzo extremalne ... albo niech sie napije przed sexem z cwiartke ... to tez pomaga
I tu się zgodzę. Ćwiartka albo dobre winko pomaga.
gofimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 15:15   #43
leoleoleo
Raczkowanie
 
Avatar leoleoleo
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 74
Dot.: wczesny wytrysk!?

Po pół litra na twarz i wszystko działa
leoleoleo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 17:52   #44
gofimi
Raczkowanie
 
Avatar gofimi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 232
Dot.: wczesny wytrysk!?

Ale chyba w odwrotną stronę!
gofimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 17:55   #45
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: wczesny wytrysk!?

Cytat:
Napisane przez er4z0r Pokaż wiadomość
to ja od siebie proponuje prezerwatywy z żelem opóźniającym raz probowałem ... hehehe polecam tylko jak ją zatrze żeby nie było na mnie

później stwierdziłem wraz z małzonka ze to jednak za bardzo extremalne ... albo niech sie napije przed sexem z cwiartke ... to tez pomaga
mogą okazać się skuteczne

Edytowane przez Alvesta
Czas edycji: 2008-07-11 o 18:45
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 14:44   #46
emilka92111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 103
GG do emilka92111
Dot.: brak wytrysku u faceta -> czy ktoras sie z tym spotkala??

Na początku naszych erotycznych przygód z TŻ gdy doszliśmy do etapu pieszczenia się ustami to on był tak zestersowany, że wogóle nie dochodził - mówił że poprostu przy mnie jakoś nie może.
Więc może to przez stres. A teraz juz nie ma żadnych obaw i orgazm ma prawie zawsze...

Najlepiej to porozmawiać.
emilka92111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 15:25   #47
mrówka_zeta
Raczkowanie
 
Avatar mrówka_zeta
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 243
Dot.: brak wytrysku u faceta -> czy ktoras sie z tym spotkala??

a co w tym dziwnego? czy kobieta za kazdym razem ma orgazm? zazwyczaj nie. tak samo facet nie zawsze konczy.
__________________
I'm not angel, I'm not devil, I'm something in between...
mrówka_zeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 15:39   #48
emilka92111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 103
GG do emilka92111
Dot.: brak wytrysku u faceta -> czy ktoras sie z tym spotkala??

Cytat:
Napisane przez mrówka_zeta Pokaż wiadomość
a co w tym dziwnego? czy kobieta za kazdym razem ma orgazm? zazwyczaj nie. tak samo facet nie zawsze konczy.
a ja rozumiem pewne obawy gdy chłopak nie dostaje orgazmu podczas gdy dziewczyna tak się stara.

Dziewczyna poprostu czuję, że nie jest w stanie dać mu takiej przyjemności jak by chciała. A to nie za miłe uczucie
emilka92111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 15:53   #49
123ola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: brak wytrysku u faceta -> czy ktoras sie z tym spotkala??

ja miałam taki problem, że mój poprzedni tż również nie mógł skończyć, myślałam, że to dlatego, że się stresuje, bo miał dużo kompleksów, ale później okazało się, że nie może skończyć ponieważ ćpa np. tramal uniemożliwia wytrysk...
oczywiście nie przyznał się do ćpania a ja się martwiłam
na szczęście nie mam z nim już nic wspólnego
123ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 11:02   #50
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: brak wytrysku u faceta -> czy ktoras sie z tym spotkala??

Flofferek. Powiedz mi ino czy on nie ma ywtrysku i orgazmu czy ma orgazm ale bez wytrysku. To jest róznica jednak i można zawężyc temat.
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 11:55   #51
wredny_krasnal
Raczkowanie
 
Avatar wredny_krasnal
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 261
Dot.: brak wytrysku u faceta -> czy ktoras sie z tym spotkala??

ja rok czasu spotykałam się z pewnym facetem i on nie miał chyba nigdy wytrysku... w sumie do tej pory nie wiem dlaczego, ale już nie to nie obchodzi
__________________
srutu-tutu
wredny_krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 18:16   #52
Magnolia_83
Rozeznanie
 
Avatar Magnolia_83
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: wołomin
Wiadomości: 695
Dot.: brak wytrysku u faceta -> czy ktoras sie z tym spotkala??

mi sie wydaje że przyczyna leży w psychice faceta i trzeba to leczyć
__________________
Po czym poznać że to miłość?

poznasz ją po tym
ze nawet nie zauważysz,
gdy cale twoje życie sie skończy
a ona wciąż będzie przy tobie...
Magnolia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 03:22   #53
skorpion75
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 19
Dot.: brak wytrysku u faceta -> czy ktoras sie z tym spotkala??

Cytat:
Napisane przez rybek Pokaż wiadomość
Witam Panie.
Pomijając przypadki kompletnego braku wytrysku niezależnie od sposobu uzyskania orgazmu i lecącą krew, które to przypadki kwalifikują się do wizyty u lekarza, orgazm (nieudawany ) bez wytrysku nie jest niczym nadzwyczajnym. Przy zbyt małej ilości spermy, po którymś z kolei orgaźmie wytrysku po prostu nie ma. Mężczyzna ma takze możliwość powstrzymywania się od wytrysku zaciskając mięśnie krocza. Łatwo można nauczyć się kontrolować te mięśnie przerywając oddawanie moczu. Te same mięśnie w przypadku mężczyzny blokują ejakulacje a w przypadku kobiet zacieśniają wejście do pochwy. Podczas stosunku przy dochodzącym orgaźmie mężczyzna może przez jakiś czas powstrzymywać (super uczucie) wytrysk dzięki tym mięśniom lub nawet przy małym zapasie spermy powstrzymać jakąkolwiek ejakulacje. Może także przeżyć orgazm bez wytrysku jak ma duży zapas spermy, ale to już jest wyższa szkoła jazdy tzw. seks tantryczny, który pozwala na wielokrotny orgazm u faceta - tak czytałem Niestety jest to umiejętność osiągana po długich ćwiczeniach.
Tak więc nie należy się przejmować jak Wasz TŻ nie dochodzi za każdym razem lub nie ma za każdym razem wytrysku. Czasami są takie dni i nie należy z tego powodu czuć się podle lub mieć jakieś wyrzuty sumienia. Jeżeli Wy jesteście zadowolone, to Wasz ukochany na pewno nie narzeka
Tak jak w cytacie + do tego jeszcze:
-tzw. "wytrysk wsteczny" (do środka a nie na zewn.)
-leki: uspokajające, silne p.bólowe łącznie z narkotycznymi itd. powodują że bodźce dostarczane do członka są zbyt słabe.
- i.... przedawkowanie .... VIAGRY!!! O tak! Członek "stoi i stoi" jak dąb i ... nic. Można go męczyć i dalej nic. Potem może się pojawić ból. "Objaw" ustępuje po ok 12-20godz.
skorpion75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 03:33   #54
skorpion75
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 19
Dot.: brak wytrysku u faceta -> czy ktoras sie z tym spotkala??

Cytat:
Napisane przez rybek Pokaż wiadomość
Witam Panie.
Pomijając przypadki kompletnego braku wytrysku niezależnie od sposobu uzyskania orgazmu i lecącą krew, które to przypadki kwalifikują się do wizyty u lekarza, orgazm (nieudawany ) bez wytrysku nie jest niczym nadzwyczajnym. Przy zbyt małej ilości spermy, po którymś z kolei orgaźmie wytrysku po prostu nie ma. Mężczyzna ma takze możliwość powstrzymywania się od wytrysku zaciskając mięśnie krocza. Łatwo można nauczyć się kontrolować te mięśnie przerywając oddawanie moczu. Te same mięśnie w przypadku mężczyzny blokują ejakulacje a w przypadku kobiet zacieśniają wejście do pochwy. Podczas stosunku przy dochodzącym orgaźmie mężczyzna może przez jakiś czas powstrzymywać (super uczucie) wytrysk dzięki tym mięśniom lub nawet przy małym zapasie spermy powstrzymać jakąkolwiek ejakulacje. Może także przeżyć orgazm bez wytrysku jak ma duży zapas spermy, ale to już jest wyższa szkoła jazdy tzw. seks tantryczny, który pozwala na wielokrotny orgazm u faceta - tak czytałem Niestety jest to umiejętność osiągana po długich ćwiczeniach.
Tak więc nie należy się przejmować jak Wasz TŻ nie dochodzi za każdym razem lub nie ma za każdym razem wytrysku. Czasami są takie dni i nie należy z tego powodu czuć się podle lub mieć jakieś wyrzuty sumienia. Jeżeli Wy jesteście zadowolone, to Wasz ukochany na pewno nie narzeka
Tak jak w cytacie + do tego jeszcze:
-tzw. "wytrysk wsteczny" (do środka a nie na zewn.)
-leki: uspokajające, silne p.bólowe łącznie z narkotycznymi itd. powodują że bodźce dostarczane do członka są zbyt słabe.
- i.... przedawkowanie .... VIAGRY!!! O tak! Członek "stoi i stoi" jak dąb i ... nic. Można go męczyć i dalej nic. Potem może się pojawić ból. "Objaw" ustępuje po ok 12-20godz.
skorpion75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 22:59   #55
demi2208
Przyczajenie
 
Avatar demi2208
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7
Dot.: brak wytrysku u faceta -> czy ktoras sie z tym spotkala??

witam
kochamy sie z moim chlopakiem od jakichs 4tyg i mi jest bardzo dobrze, ale on ani razu nie skonczyl. chlopak ma 21 lat, nie pije, nie cpa, mysle, ze zbytnio zestresowany nie jest, a jednak nic nie wychodzi.. kiedy pytam go o przyczyne, odpowiada mi , ze sam nie wie dlaczego no i ze najwazniejsze, ze mi jest dobrze. ale jak juz ktos wyzej wspomnial, ja jako dziewczyna czuje sie niedowartosciowana, jest mi naprawde zle, bo nie chodzi tylko o to zebym ja byla zadowolona. to ma byc obustronna przyjemnosc. chwilowo zadna wizyta u lekarza nie wchodzi w gre, jako iz jestemy za granica i moj misiek na pewno nie zechce opowiadac w obcym jezyku o swoich problemach seksualnych. zapewne w ogole nie chcialby sie wybierac do lekarza, bo twierdzi, ze problemu nie ma. a ja problem widze i nie wiem, co mam robic...
demi2208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 23:06   #56
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: brak wytrysku u faceta -> czy ktoras sie z tym spotkala??

Spróbuj porozmawiać z nim o tym co go najbardziej podnieca, nawet jakieś bardzo 'zboczone' rzeczy i spróbuj raz się przemóc, żeby dostając podczas seksu maksymalne bodźce miał w końcu orgazm. Później będzie łatwiej i bez dodatkowych atrakcji A jak to nie pomoże - to już naprawdę wizyta u lekarza.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 23:16   #57
demi2208
Przyczajenie
 
Avatar demi2208
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7
Dot.: brak wytrysku u faceta -> czy ktoras sie z tym spotkala??

staralam sie juz nie raz z nim rozmawiac, ale on mi twierdzi, ze problemu nie ma, ze wszytsko jest okj, a ja czuje sie jak idiotka..
demi2208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 23:23   #58
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: brak wytrysku u faceta -> czy ktoras sie z tym spotkala??

Cytat:
Napisane przez demi2208 Pokaż wiadomość
staralam sie juz nie raz z nim rozmawiac, ale on mi twierdzi, ze problemu nie ma, ze wszytsko jest okj, a ja czuje sie jak idiotka..
u mnie zadziałało wzięcie winy na siebie, znaczy powiedziałam, że super, że możemy to robić godzinami, ale to, że on nie ma orgazmu jest dla mnie jak znak, że go za mało podniecam. I że jestem w stanie zrobić wszystko, żeby było mu dobrze. Znalazło się parę rzeczy i później już nie było problemu z orgazmem, tylko seks nadal trwał ponad 2h
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 08:26   #59
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: brak wytrysku u faceta -> czy ktoras sie z tym spotkala??

Ale w czym konkretnie twki problem? robi się miękki, czy nie spotyka go końcowa rozkosz??
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 02:23   #60
demi2208
Przyczajenie
 
Avatar demi2208
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7
Dot.: brak wytrysku u faceta -> czy ktoras sie z tym spotkala??

na samym poczatku byl troche miekki, ale tylko ze 2 razy. teraz, a wlasciwie zawsze problemem jest, ze nie dochodzi..
demi2208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-14 04:25:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.