Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawienia - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-08, 09:54   #61
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: brak okresu, a brzuch boli.

ja miałam bole jak na okres w pierwszych tygodniach ciąży
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 14:53   #62
superMENKAAAAAAA
Raczkowanie
 
Avatar superMENKAAAAAAA
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 506
Dot.: brak okresu, a brzuch boli.

a ja miałam mieć okres ~ 25 października lecz go nie dostałam, w tedy zaczął mnie pobolewać brzuch jak na okres i bóle piersi, a okresu brak, jednak miesiączkę dostałam po 10 dniach, wg mnie to efekt mojego schizowania i nerwów związanych przy tym. zrób test i będziesz wiedziała.
superMENKAAAAAAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 16:04   #63
Kasia155
Przyczajenie
 
Avatar Kasia155
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 28
Dot.: brak okresu, a brzuch boli.

dziękuję za odpowiedzi okres przyszedł dziś, w sumie niedawno. upławów juz nie było. brzuch boli starsznie. testy zrobiłam wczoraj, jeden wyszedł pozytywny a drugi negatywny. nawet jeśli byłaby to ciąża to nie byłoby to straszne, a wrecz powód do radości, bo powoli myślimy o dziecku.a tak to tylko kolejny okres
__________________
'Wyobraź mnie sobie; nie zaistnieję, jeśli mnie sobie nie wyobrazisz.'
Kasia155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 20:10   #64
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: brak okresu, a brzuch boli.

Mnie boli brzuch jak przy okresie już trzeci dzień.Odstawiłam tabletki z trzy tygodnie temu,parę razy od tego czasu uprawiałam seks bez zabiezpieczenia ale to chyba za wcześnie żeby to była ciąża.Trochę mnie to martwi,zwłaszcza ,że dziś dostałam strasznych upławów.Może ktoraś z was miała takie 'atrakcje' po odstawieniu?Za tydzien idę do gina ale zaczynam już trochę świrować
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 17:11   #65
superMENKAAAAAAA
Raczkowanie
 
Avatar superMENKAAAAAAA
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 506
Dot.: brak okresu, a brzuch boli.

Jeżeli robiłaś to bez zabezpieczenia to powinnaś liczyć się z konsekwencjami Nie znam się na tabletkach bo ich nie biorę, ale wydaję mi się, że ciąży wykluczyć nie można. Poczekaj do wizyty a wszystkiego się dowiesz.
superMENKAAAAAAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-07, 10:34   #66
Monii07
Wtajemniczenie
 
Avatar Monii07
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 250
GG do Monii07
Dot.: brak okresu- brać czarną malwe czy czekać?

Ja też polecam. Miesiąc temu okres mi się spóźniał 4 dni. Wypiłam dwie herbatki z malwy po południu i już wieczorkiem dostałam okresu!
Więc działa i ważne żeby nie stresować się niepotrzebnie!
__________________

if that is tragic… then give me tragedy.
Monii07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 23:05   #67
szarada15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Bóle menstruacyjne, drętwienie nóg i rąk

mam takie same objawy jak wy, pierwszy dzień okresu to męka. co mogę poradzić to pić bardzo dużo płynów kilka dni przed okresem i w czasie okresu, u siebie zauważyłam taką zależność, że kiedy jestem dobrze nawodniona, bóle są znośne
szarada15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-28, 10:43   #68
ladyinblack90
Raczkowanie
 
Avatar ladyinblack90
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 226
Dot.: brak okresu- brać czarną malwe czy czekać?

Przyłączam sie do tematu, też mam zamiar kupić sobie czarną mawę, bo stresuję sie, że nie mam okresu i coraz gorsze pomysły przychodzą mi do głowy a tu już 40 dzień cyklu...
Słyszałam, że nawet lekarze przepisują czarną malwę na regulacje okresu, a we wpisy niedowiarków, którzy podstaw wiedzy medycznej nie mają a wysnuwają wnioski, że na pewno nie działa, nie wierzę. Niektóre tabletki kupowane w aptece też mają w swoim składzie same zioła... zioła też działają. Akurat malwa pobudza macicę do skurczów i wywołuje szybsze krwawienie, tylko ciężko ją gdziekolwiek dostać
ladyinblack90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 11:06   #69
yellow_shoes
Raczkowanie
 
Avatar yellow_shoes
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 48
Dot.: Bóle menstruacyjne, drętwienie nóg i rąk

Widzę, że ten wątek jest już stary.. Ale może są kobiety, które jeszcze męczą się z bólami menstruacyjnymi. Moje miesiączki były nie do wytrzymania.. Raz zemdlałam z bólu, miałam tak silne skurcze, że myślałam w tamtym momencie, że wolałabym umrzeć niż to znosić. Miałam na przemian uderzenia gorąca i zimna. Wymioty, rozwolnienie. Pierwszy dzień był najgorszy. Byłam z tym u ginekologa i usłyszałam, że to oczywiście fizjologia. Uwierzyłam. Pewnego dnia zadrżała mi powieka - okazało się, że to z braku magnezu. I z tego braku magnezu miałam też tak okropne miesiączki! Od tego czasu pożegnałam się z tym mega cierpieniem. Bogu dzięki !
yellow_shoes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 15:54   #70
kwiatek10_9
Raczkowanie
 
Avatar kwiatek10_9
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: swoj swiat
Wiadomości: 227
Dot.: brak okresu- brać czarną malwe czy czekać?

spoznia mi sie okres juz 23 dzien (ciaza jest wykluczona
kupilam sobie czarna malwe (wlasnie sie parzy)
dam znac czy dziala czy nie;P
kwiatek10_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 13:09   #71
kakakrzys
Przyczajenie
 
Avatar kakakrzys
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 27
Question Zanik / brak okresu, nieregularne miesiączki, bolesne miesiączki, obfite krwawienia

witam! 13 czerwca urodzilam coreczke(moje 2 dziecko) ktora dzisiaj skonczyla 3m jednak mam pewien problem . Pierwszą miesiączke dostałam 8 sierpnia - była bardzo obfita leciala ze mnie żywa krew jakby mnie pocieli ;/ dodam ze rodzilam sn bez pekniecia i bez naciecia . Po miesiączce kochalismy sie z mezem kilka razy jednakze zawsze z prezerwatywą - nigdy nie zauwazylismy zeby pekla czy sie zsunęła .
Drugiej miesiączki jak nie było tak nie ma - mam jedynie takie troche mleczne a czasami bezbarwne upławy - są niewielkie . Nic mnie nie boli ani brzuch ani piersi . Nie mam jak zmierzyc temp w pochwie bo mam termometr na podczerwien i nie wsadze go przeciez w pochwe;/
przed ciaze nie narzekalam na regularnosc @ byla zawsze co 30-32 dni . Nie karmie coreczki piersią - karmilam tylko 1 m zycia - alee ostatnio gdy bardzo plakala bo byla glodna a mleko byla za gorace i stygło dalam jej pociagnac piers-moze to zaburzylo cykl ? takie possanie dosłownie przez minute?czy moge wykluczyc ciaze? nie moge jasne bo uprawialam seks;/ ale czy moge byc w ciazy czy to raczej zaburzenia hormonalne - organizm reguluje się po porodzie .
__________________
` Bo kiedy śmieje się dziecko...
Śmieje się cały świat...
Śmiejesz się Ty...
Śmieje się ja...



kakakrzys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 14:23   #72
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Spóźniająca się druga miesiączka po porodzie

Cytat:
Napisane przez kakakrzys Pokaż wiadomość
witam! 13 czerwca urodzilam coreczke(moje 2 dziecko) ktora dzisiaj skonczyla 3m jednak mam pewien problem . Pierwszą miesiączke dostałam 8 sierpnia - była bardzo obfita leciala ze mnie żywa krew jakby mnie pocieli ;/ dodam ze rodzilam sn bez pekniecia i bez naciecia . Po miesiączce kochalismy sie z mezem kilka razy jednakze zawsze z prezerwatywą - nigdy nie zauwazylismy zeby pekla czy sie zsunęła .
Drugiej miesiączki jak nie było tak nie ma - mam jedynie takie troche mleczne a czasami bezbarwne upławy - są niewielkie . Nic mnie nie boli ani brzuch ani piersi . Nie mam jak zmierzyc temp w pochwie bo mam termometr na podczerwien i nie wsadze go przeciez w pochwe;/
przed ciaze nie narzekalam na regularnosc @ byla zawsze co 30-32 dni . Nie karmie coreczki piersią - karmilam tylko 1 m zycia - alee ostatnio gdy bardzo plakala bo byla glodna a mleko byla za gorace i stygło dalam jej pociagnac piers-moze to zaburzylo cykl ? takie possanie dosłownie przez minute?czy moge wykluczyc ciaze? nie moge jasne bo uprawialam seks;/ ale czy moge byc w ciazy czy to raczej zaburzenia hormonalne - organizm reguluje się po porodzie .
To normalne, że cykle po porodzie są nieregularne, nie masz się czym martwić
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 19:05   #73
FigGa05
Zadomowienie
 
Avatar FigGa05
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 1 698
GG do FigGa05
Dot.: Spóźniająca się druga miesiączka po porodzie

ja nie dostałam okresu po ciąży dopóki nie zaczęłam stosować antykoncepcji...
na pewno Ci sie wszytko z czasem unormuje. A jak mówisz zabezpieczałaś się, więc czemu miała by być to ciąża?
FigGa05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 13:39   #74
Picachu
Raczkowanie
 
Avatar Picachu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 32
Dot.: Spóźniająca się druga miesiączka po porodzie

To całkowicie normalne po porodzie.Ja miałam regularne cykle przed ciążą co 28 dni równiutko.a po porodzie okres mi się spóźniał ponad tydzień przed pierwsze 3 miesiące.Poczekaj jeszcze kilka dni a jak nie dostaniesz to zrób sobie test tak żeby się uspokoić.
Picachu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 14:33   #75
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Spóźniająca się druga miesiączka po porodzie

Cytat:
Napisane przez FigGa05 Pokaż wiadomość
ja nie dostałam okresu po ciąży dopóki nie zaczęłam stosować antykoncepcji...
Skoro stosujesz antykoncepcję to też nie dostałaś okresu
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 14:43   #76
FigGa05
Zadomowienie
 
Avatar FigGa05
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 1 698
GG do FigGa05
Dot.: Spóźniająca się druga miesiączka po porodzie

no ale mam krwawienie z odstawienia więc umówmy się, że ten okres jednaj raz w miesiącu jest
FigGa05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 14:53   #77
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Spóźniająca się druga miesiączka po porodzie

Cytat:
Napisane przez FigGa05 Pokaż wiadomość
no ale mam krwawienie z odstawienia więc umówmy się, że ten okres jednaj raz w miesiącu jest
Jak przed tabletkami nie dostałaś okresu, to krwawienie z odstawienia nie powinno być powodem do radości, skoro jest wywoływane w sposób sztuczny.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 12:14   #78
FigGa05
Zadomowienie
 
Avatar FigGa05
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 1 698
GG do FigGa05
Dot.: Spóźniająca się druga miesiączka po porodzie

ale ja też wcześnie zaczęłam plastry stosować po porodzie. może po prostu dałam za mało czasu organizmowi.
FigGa05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 20:34   #79
kity92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: brak okresu, a brzuch boli.

Cześć. Wiem, że temat jest już stary, ale może ktoś jeszcze mi pomoże.
od jakiś 2,5 tyg bolały mnie delikatnie jajniki, (teraz bolą bardziej), boli mnie głowa i czasem mam uczucie jakby chciało mi się wymiotować, ale gdy próbuję nie mogę. Wczoraj powinnam dostać @ lecz jej nie ma, jest tylko bardziej bolący brzuch i opławy. Dodam, że czasem zabolą mnie też piersi, ale już sama nie wiem czy faktycznie, czy tylko już fiksuje. Proszę pomóżcie mi, czy może być to ciąża?? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi jak to było z wami.
kity92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-28, 21:19   #80
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: brak okresu, a brzuch boli.

Cytat:
Napisane przez kity92 Pokaż wiadomość
Cześć. Wiem, że temat jest już stary, ale może ktoś jeszcze mi pomoże.
od jakiś 2,5 tyg bolały mnie delikatnie jajniki, (teraz bolą bardziej), boli mnie głowa i czasem mam uczucie jakby chciało mi się wymiotować, ale gdy próbuję nie mogę. Wczoraj powinnam dostać @ lecz jej nie ma, jest tylko bardziej bolący brzuch i opławy. Dodam, że czasem zabolą mnie też piersi, ale już sama nie wiem czy faktycznie, czy tylko już fiksuje. Proszę pomóżcie mi, czy może być to ciąża?? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi jak to było z wami.
Nie napisałaś nic o długości cyklu oraz kiedy odbył się niezabezpieczony stosunek. Na podstawie informacji, które podałaś nikt nie jest w stanie odpowiedzieć Ci na pytanie czy możesz być w ciąży.
Zrób test po minimum 14 dniach od stosunku lub test z krwi po 10 dniach.
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 22:18   #81
kity92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: brak okresu, a brzuch boli.

stosunek odbył się 10 stycznia w dni płodne.
kity92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 22:41   #82
babie_lato
Zadomowienie
 
Avatar babie_lato
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 103
Dot.: brak okresu, a brzuch boli.

Cytat:
Napisane przez kity92 Pokaż wiadomość
stosunek odbył się 10 stycznia w dni płodne.
Możesz więc wykonać już test ciążowy.
babie_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 23:04   #83
kity92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Smile Dot.: brak okresu, a brzuch boli.

Powinien już wykazać prawidłowy wynik? Robiłam 1 tydzień temu i był negatywny

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Zrobię jutro jeszcze raz.
kity92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 00:05   #84
Annabella_
Raczkowanie
 
Avatar Annabella_
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 322
Dot.: brak okresu, a brzuch boli.

Licz się z tym, że po odstawieniu tabletek anty płodność wzrasta, więc szanse są i to dosyć spore.
__________________

Chudnę
Annabella_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-17, 12:04   #85
5c34a6e2bae1e787400c178cb13e3acff376d39d_5f80eb8ef2f34
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: brak okresu, a brzuch boli.

Witajcie dziewczyny
Mam problem, nie wiem co myśleć. Okres spóźnia mi się już 21 dni, robiłam test na mocz - wyszedł negatywny, 2 dni temu robiłam test BHcg i wyszło mi <1,0 mlU/ml - więc też negatywny. Jednak często oddaje mocz, trochę mi się przytyło, piersi pobolewają a od wczoraj zaczęły się bóle brzucha. Byłam dzisiaj u ginekologa i powiedziała mi, że proponuje zrobić test (BHcg) ponownie na początku maja. Cieszyłabym się gdyby to była ciąża, ale nie chcemy z narzeczonym robić sobie niepotrzebnie nadziei, bo a nóż to nie to
5c34a6e2bae1e787400c178cb13e3acff376d39d_5f80eb8ef2f34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 13:15   #86
stokrotkaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar stokrotkaxxx
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 897
Question Zanik okresu, brak okresu, nieregularne miesiączki- wątek zbiorczy! cz.2

Hej dziewczyny pisałam tu ponad miesiąc temu dla przypomnienia mam regularny okres około 28-29 dni, ale w kwietniu dostałam dopiero w 36 dniu cyklu (wtedy kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia i robiłam 2 testy i wyszły negatywnie-normalnie dostałam okres trwał 5 dni). Teraz jest 35 dzień cyklu a okresu nadal nie ma, kochałam się z chłopakiem ale z zabezpieczeniem i nie mieliśmy żadnych przygód. Troszkę się martwię, zawsze miałam regularną miesiączkę a teraz przeraża mnie długość cykli. Nie wiem co jest tego przyczyną. Nie mam żadnych stresów, nie przyjmuję antybiotyków.
Co o tym myślicie?
__________________
1.01.2008







Edytowane przez stokrotkaxxx
Czas edycji: 2013-05-07 o 13:17
stokrotkaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 16:20   #87
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
lutenia jest na wiele "schorzeń" hormonalnych.

to zrób sobie test ciążowy i tyle niektóre wykrywają ciążę już po tygodniu od zapłodnienia chyba
Test zrobiłam dzisiaj rano,wynik negatywny brzuch sie powiększa jak na okres,ale niestety już 59 dni go nie mam.Na USG tylko torbiel ciąży niby nie na jak to lekarz powiedział.Wiec dlaczego tak długo nie mam okresu?
Najdłużej nie miałam 55 dni a teraz takie coś
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 16:58   #88
Kikimorka
Raczkowanie
 
Avatar Kikimorka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Gdziekolwiek
Wiadomości: 122
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Czy ja też mogę pomarudzić?
Okres spóźnia mi się od 10 dni, chociaż zawsze jest bardzo regularny (28 dni). Zabezpieczaliśmy się, nic nie pękło, nie zsunęło się. Test po 5 dniach spóźnienia wyszedł negatywny. Ryzyko ciąży jest minimalne, no ale wiadomo...
Nie wiem o co chodzi, co to może być i ile jeszcze poczekać z pójściem do lekarza, żeby mógł powiedzieć coś konkretnego.
Kikimorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 19:44   #89
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
Test zrobiłam dzisiaj rano,wynik negatywny brzuch sie powiększa jak na okres,ale niestety już 59 dni go nie mam.Na USG tylko torbiel ciąży niby nie na jak to lekarz powiedział.Wiec dlaczego tak długo nie mam okresu?
Najdłużej nie miałam 55 dni a teraz takie coś
Torbiel może powodować brak miesiączki. Dlaczego nie dostałaś luteiny?

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotkaxxx Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny pisałam tu ponad miesiąc temu dla przypomnienia mam regularny okres około 28-29 dni, ale w kwietniu dostałam dopiero w 36 dniu cyklu (wtedy kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia i robiłam 2 testy i wyszły negatywnie-normalnie dostałam okres trwał 5 dni). Teraz jest 35 dzień cyklu a okresu nadal nie ma, kochałam się z chłopakiem ale z zabezpieczeniem i nie mieliśmy żadnych przygód. Troszkę się martwię, zawsze miałam regularną miesiączkę a teraz przeraża mnie długość cykli. Nie wiem co jest tego przyczyną. Nie mam żadnych stresów, nie przyjmuję antybiotyków.
Co o tym myślicie?
Może jakieś zmiany hormonalne, torbiele. Kiedy miałaś ostatnio usg?

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotkaxxx Pokaż wiadomość
NAJPEWNIEJSZY jest test wykonany w dniu spodziewanej miesiączki, te po tygodniu to tylko ściema.
Zgadzam się. Po 10 dniach można zrobić betę lub test z moczu w laboratorium. Czasem domowy nawet w terminie @ nie wychodzi, mimo ciąży.

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Kikimorka Pokaż wiadomość
Czy ja też mogę pomarudzić?
Okres spóźnia mi się od 10 dni, chociaż zawsze jest bardzo regularny (28 dni). Zabezpieczaliśmy się, nic nie pękło, nie zsunęło się. Test po 5 dniach spóźnienia wyszedł negatywny. Ryzyko ciąży jest minimalne, no ale wiadomo...
Nie wiem o co chodzi, co to może być i ile jeszcze poczekać z pójściem do lekarza, żeby mógł powiedzieć coś konkretnego.
Zaczekaj jeszcze kilka dni i idź do lekarza. Da Ci tabletki na wywołanie. Czasem tak po prostu jest - jakieś zawirowania hormonalne mogą być. A jeśli na fundusz, to już się zapisz, bo tak od razu się nie dostaniesz.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 20:28   #90
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Torbiel może powodować brak miesiączki. Dlaczego nie dostałaś luteiny?

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------


Może jakieś zmiany hormonalne, torbiele. Kiedy miałaś ostatnio usg?

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Zgadzam się. Po 10 dniach można zrobić betę lub test z moczu w laboratorium. Czasem domowy nawet w terminie @ nie wychodzi, mimo ciąży.

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------




Zaczekaj jeszcze kilka dni i idź do lekarza. Da Ci tabletki na wywołanie. Czasem tak po prostu jest - jakieś zawirowania hormonalne mogą być. A
jeśli na fundusz, to już się zapisz, bo tak od razu się nie dostaniesz.
Dostałam receptę na luteine,ale ze mam problemu finansowe to czekam do wypłaty do 10 aż będę mogła ja wykupić.Ale mam tez dużo obaw co do jej brania bo to w końcu hormony.Ja nawet leków przeciwbólowych nie biorę Wszyskie leki już na prawdę w wielkiej ostateczności
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-19 08:14:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.