pierwsze buty na obcasie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-26, 15:55   #1
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492

pierwsze buty na obcasie :)


Mimo, że nie jestem już nastolatką, nigdy nie miałam butów na obcasie.
Oczywiście pomijam jakieś tam zwykłe buty z Diechmanna kupione na jakąś okazję, typu wesele. Buty takie masakrycznie obtarły mi stopy i po pół godzinie nie mogłam już wystać, tak bolało podbicie, mimo, że nie były to jakieś bardzo wysokie buty.

Ostatnio sobie jednak pomyślałam, że przydałyby mi się jakieś takie buty. Zwykłe, czarne, nie szpilki, na jakimś mniejszym obcasie (bo przecież nawet chodzić nie umiem w takich butach), takie, które można założyć i do jeansów i do sukienki. Dlatego myślę, że warto zainwestować w takie buty (tym bardziej, że nie znoszę kupować butów)
Mam tylko obawy czy takie lepsze buty nie poobcierają mi stóp? Też będę w nich tak bolały stopy? Najgorszy mam problem z obcieraniem, bo obciera mnie wszystko - sandały, miękkie balerinki, a nawet japonki

Gdzie kupić takie buty? Możecie polecić jakiś konkretny sklep? Bo Diechman i CCC odpada raczej, prawda?
Myślałam o sklepach typu Aldo, Wojas...

Z góry dzięki za pomoc
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 16:12   #2
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: pierwsze buty na obcasie :)

Ja Ci powiem z własnego doświadczenia, że marka i niski obcas wcale nie są wyznacznikiem wygody buta.Wiele zależy od stopy, sposobu chodzenia itp.
Jakiś czas temu kupiłam sobie buty z obcasem ok.5-6 cm i ledwo w nich doszłam, a szłam niecaly kilometr. W połowie nogi myślałam, że usiądę na chodniku i zadzwonię do kogoś żeby mi przywiózł inne buty
Owszem,w takich sklepach jak Aldo itp (o Wojasie slyszałam, ze są wygodne buty ale nie wiem czy to prawda) może i buty są wygodne, ale uważam, że nie każde. W deichmannie jak i w ccc można znaleźć odpowiednie dla stopy buty. Najlepiej idź poprzymierzaj w różnych sklepach różne buty, i jak juz będziesz miała je na stopie to przejdź się kilka razy po sklepie.
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 16:16   #3
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: pierwsze buty na obcasie :)

w obcasach jest wazne wywarzenie bardziej od samej wysokosci obcasa. Poza tym lepsze sa buty ze skory niz z tworzywa sztucznego. Na poczatku wybieraj obcasy na okazje gdzie nie bedziesz musiala duzo chodzic. Na obtarcia mozna stosowac plastry zelowe compeed, ktore amortyzuja ostra krawedz buta.

Moze tez rozwaz buty na platformie, jesli chodzi bardziej o efekt i wzrost niz sam obcas. Sa zdecydowanie wygodniejsze.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 16:16   #4
keine_angst
Wtajemniczenie
 
Avatar keine_angst
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Z fotela:)
Wiadomości: 2 244
GG do keine_angst
Dot.: pierwsze buty na obcasie :)

Miałam kiedyś szpilki z CCC - kompletna porażka, a kilka razy przeszłam się w nich po sklepie. To była Clara Barson, ale Lasocki ma droższe buty i podobno lepsze, chociaż moja mama miała klapki na koturnie z Lasockiego i były bardzo niewygodne.
Słyszałam, że Venezia ma świetne buty. Tam sprawdź
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

keine_angst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 16:18   #5
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: pierwsze buty na obcasie :)

Dzięki dziewczyny.
Najgorsze jest to, że jak przymierzam w sklepie jakiekolwiek buty (czy to balerinki czy sportowe) to w sklepie wydaje mi się, że są ok. Przechodzę się w nich po sklepie, sprawdzam czy wygodne. Ale wracam do domu, zakładam na jakieś wyjście albo nawet żeby pochodzić po domu, to zaraz coś mnie obetrze albo boli, mimo, że na początku wydawały się bardzo ok
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 16:44   #6
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: pierwsze buty na obcasie :)

Mam tak samo
Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny.
Najgorsze jest to, że jak przymierzam w sklepie jakiekolwiek buty (czy to balerinki czy sportowe) to w sklepie wydaje mi się, że są ok. Przechodzę się w nich po sklepie, sprawdzam czy wygodne. Ale wracam do domu, zakładam na jakieś wyjście albo nawet żeby pochodzić po domu, to zaraz coś mnie obetrze albo boli, mimo, że na początku wydawały się bardzo ok
Mam tak samo chodzenie w butach na obcasie to dla mnie męka
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 16:47   #7
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: pierwsze buty na obcasie :)

Cytat:
Napisane przez martynusia222 Pokaż wiadomość
Mam tak samo
Mam tak samo chodzenie w butach na obcasie to dla mnie męka
jak zaglądam na "szafę" to nie mogę się nadziwić na jakich szpilach dziewczyny chodzą na co dzień i zazdroszczę

Moja mama może kupić sobie buty na bazarze z 8cm szpilką i nic ją nie obetrze ani nie boli, cokolwiek założy
I gdzie tu sprawiedliwość
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 17:03   #8
Agushya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 84
Dot.: pierwsze buty na obcasie :)

a ja proponuję poszukaj butów polskiej firmy Maciejka albo Laura Rosa ( w Poznaniu sa w sklepie LU.PA), skórzane i super wygodne, obojętnie czy płaskie, czy na obcasie Mnie zawsze wszystkie obcierały, dopóki nie trafiłam na te. Rozejrzyj sie w sklepach, albo popatrz na allegro, żeby wiedzieć mniej więcej czego szukać
__________________
- moje foto-pstryki -

szukam pracy

Fundacja Boksery w Potrzebie
Agushya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 17:56   #9
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: pierwsze buty na obcasie :)

Też tak mam, że każde buty mnie obcierają
Nieważne z jakiej firmy, czy są sportowe, czy baleriny, czy kozaki.. Nie wiem.. może mam zdeformowane stopy, które odstają od standardów i dlatego mnie obcierają
Jedyne buty na obcasie jakie mnie nie obtarły to szpilki z firmy Menbur.. Jak będę miała więcej kasy to kupie u nich nieco bardziej klasyczne niż fioletowe z cekinów
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 18:19   #10
himym
Zadomowienie
 
Avatar himym
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 178
Dot.: pierwsze buty na obcasie :)

Na obcasach trzeba umieć chodzić. Ja w wieku 18lat chodziłam w 10cm szpilach i do dzisiaj tak zostało. Największe mam 14cm.
Ja mam tak,że jakiekolwiek buty bym nie założyła,za pierwszym razem zawsze sie obciera u mnie noga,a potem mogę w nich już podbijać świat.
Kup je,chodź w nich w domu a jak wychodzisz w nich to miej balerinki w torbie że jakby co to zmienić.
__________________
The only way to get rid of a temptation is to yield to it
Problem niektórych kobiet polega na tym,że ekscytują się byle czym,a potem biorą z tym ślub.



Nie subskrybuję wątków.
himym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 18:30   #11
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: pierwsze buty na obcasie :)

Ja kupiłam buty w Humanicu-tam moim zdaniem są naprawdę wygodne buty. owszem, raz mialam taki maraton, że przez tydzień śmigałam w nich od 9 do 21 to trochę mnie obtarły-ale w normalnych warunkach sprawdzają się znakomicie. Mają wewnątrz koturnę, dzięki czemu nie odczuwa się wysokości. Na studniówce, kiedy wszystkie dziewczny zrzucały z nóg buty, bo były takie niewygodne-ja dumnie tańczyłam w moich
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 19:13   #12
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: pierwsze buty na obcasie :)

Autorko, nie bardzo mam pomysł na polecenie ci sklepu z butami, bo dla mnie to jest loteria, ale chciałam zaznaczyć bardzo ważną przy pierwszych obcasach sprawę - musisz przyzwyczaić stopę do wysokiego obcasu. Jeśli nigdy takich butów nie nosiłaś to nie ma bata, żeby cię noga nie bolała przy pierwszych kilku użyciach. To jak z nie wiem, sportem, jeśli wczesniej nie ćwiczyłaś to na bank będziesz miała zakwasy, ale potem się organizm przyzwyczai.

Najlepiej butki rozchodzić w domu, codziennie sobie zakładać i trenować, nie kupować broń Boże butów tuż przed jakims wyjściem, jeśli nie będzie okazji do rochodzenia, bo to droga do zagłady


Ach, no i prawdą jest, że koturna jest wygodniejsza i mniej stopa boli, więc możesz też rozważyć ten typ obuwia
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 20:56   #13
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: pierwsze buty na obcasie :)

Cytat:
Napisane przez keine_angst Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś szpilki z CCC - kompletna porażka, a kilka razy przeszłam się w nich po sklepie.
Słyszałam, że Venezia ma świetne buty. Tam sprawdź
Wybrałam się kiedyś na zakupy w moich nowych szpilkach z Venezii. Tak mnie obtarły, że kupiłam inne szpile na zmianę bo stwierdziłam, że nie zrobię w tych veneziańskich ani kroku więcej. Buty "ratunkowe" były z CCC właśnie

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Najgorsze jest to, że jak przymierzam w sklepie jakiekolwiek buty (czy to balerinki czy sportowe) to w sklepie wydaje mi się, że są ok. Przechodzę się w nich po sklepie, sprawdzam czy wygodne. Ale wracam do domu, zakładam na jakieś wyjście albo nawet żeby pochodzić po domu, to zaraz coś mnie obetrze albo boli, mimo, że na początku wydawały się bardzo ok
Też tak mam. Nie ma innej rady, tylko trzeba je rozchodzić. Jak mam nowe buty to stopę w miejscach najbardziej narażonych na obtarcia oklejam plastrami. No i pomagają te plastry żelowe, często stosuję zapiętki.
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 21:02   #14
whenee
Zakorzenienie
 
Avatar whenee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: who cares?
Wiadomości: 4 765
Dot.: pierwsze buty na obcasie :)

No najlepiej skórzane, tak jak dziewczyny mówią dobrze wyważone, no niestety musisz dać ok. 200zł, i w góre, zależy od wzoru, materiału, modelu. Ja kupiłam z Ryłko na allegro i polecam. Najlepiej do sklepu, a pózniej szukać na alledrogo. Omijaj CCC i Deichmanna. Aldo, Wojas, Ryłko, Venezia., Bata.

Dwa lata temu kupiłam sandałki skórzane z McArtrhura za 99 zł w Radecki Obuwie, podklejałam tylko podeszwy nie ma bata, musisz pochodzić po sklepach
__________________
I AM THE STIG szalona wątróbka jeździ

Edytowane przez whenee
Czas edycji: 2011-06-26 o 21:04
whenee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 21:16   #15
miss_alchemist
Raczkowanie
 
Avatar miss_alchemist
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 259
Dot.: pierwsze buty na obcasie :)

W butach na obcasie mega ważne jest to, żebyś podparcie miała na całej stopie, nie tylko w pięcie i w palcach. Nawet niski obcas może być bardzo męczący, jeśli but nie będzie wyprofilowany "pod ciebie". Szczególnie, jeśli masz wysokie podbicie, wtedy w butach nieprzylegających w śródstopiu odpada noga (wiem coś o tym :P). Dlatego niewiele da polecenie konkretnej firmy, bo nawet te dobre niekoniecznie będą miały to, co będzie pasować na Ciebie. Tyle, że te lepsze się nie rozwalą po miesiącu.
miss_alchemist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 21:18   #16
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: pierwsze buty na obcasie :)

dzięki za pomoc, jutro przejdę się i poszukam
ehh, nie cierpię kupować butów
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 21:29   #17
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: pierwsze buty na obcasie :)

Polecam Ryłkę
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 21:35   #18
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: pierwsze buty na obcasie :)

autorko spróbuj się zaopatrzyć w dobrze nawilżający krem do stóp, ale taki co zostawia lekki film na skórze. kiedyś miałam taki jakiś najtańszy z rossmann'a i tylko dzięki niemu sandały mnie nie obcierały. warto spróbować.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Polecam Ryłkę
a ryłko się ostatnio skaszaniło. jak zawsze kupowałam buty rozmiar 35,5, tak ostatnio przymierzałam wszystkie modele 35 i za duże o pół rozmiaru. także jak ktoś ma małe stopy to może być problem.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 21:38   #19
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: pierwsze buty na obcasie :)

Ja też mam problem z chodzeniem na obcasach, dlatego spróbowałam koturnów Szłam w nich na 6 godzin do pracy i stopy w ogole nie były obtarte a muszę dodać że problem mam podobny do Ciebie. Więc może skuś się na koturny?
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-26, 21:40   #20
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: pierwsze buty na obcasie :)

A autorka wątku ma małe stopy?
wielki problem dobrać rozmiar, chodzi o to że są dobrze wyprofilowane i dobre jakościowo
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 21:46   #21
Katarzyna xD
Zadomowienie
 
Avatar Katarzyna xD
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 249
Dot.: pierwsze buty na obcasie :)

Ja osobiście odradzam Venezię, buty strasznie obcierają.

Mam ten sam problem co Ty, obciera mnie prawie każdy rodzaj obuwia. Polecam Ci firmę Tamaris, bardzo wygodne, trwałe butki ze skóry, w przyzwoitych cenach. Nie wiem czy w Twoim mieście jest sklep firmowy, ale możesz te buty znaleźć np w sklepie Martens.

Udanych zakupów
__________________
Life is a tale
Told by an idiot, full of sound and fury,
Signifying nothing.


Jeśli ktoś nie popełnia samobójstwa, nie znaczy, że wybrał życie. On tylko nie potrafi się zabić.
Katarzyna xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 07:24   #22
bez_sensowna
Rozeznanie
 
Avatar bez_sensowna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 522
Dot.: pierwsze buty na obcasie :)

Mnie buty obcieraja tylko gdy sa jeszcze nierozchodzone lub gdy noga nie jest przyzwyczajona, dawno ich nie nosiłam typu japonki z zeszłego roku
bez_sensowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 10:01   #23
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: pierwsze buty na obcasie :)

Z CCC to tylko Lasocki wchodzi w grę. Clara Barson ma tanie buty, dość ładne, ale często niestety mało wygodne lub mało solidne. Z Lasockiego miałam już parę par butów i wszystkie były bardzo wygodne, a co też ważne - solidne.
Ryłko nie polecam - po jednych butach, które obtarły mnie do krwi i to tak, że wracałam do domu z przystanku BOSO powiedziałam, że nigdy tam kolejnych butów nie kupię.
Deichmanna nie polecam, mają buty kiepskiej jakości. Wygodne albo nie, ale kupować buty na chwilę to szkoda kasy.
Fajne buty kupiłam też w Bacie. Kupiłam je na studniówkę, a chodzę w nich do teraz, są szalenie wygodne. Fakt faktem, nie chodzę w nich bardzo często, bo jednak wolę balerinki na niskim obcasie na co dzień (zwłaszcza, ze jeżdżę autem), ale nie są zniszczone.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 10:58   #24
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: pierwsze buty na obcasie :)

No i kupiłam!
Kupiłam bucki w Aldo. Nie wydają się aż takie wysokie i nie czuć wysokości, ale mają aż 7 cm!
Są zwyczajne, czarne, kryte, o takie właśnie mi chodziło
Chodzę sobie w nich juz troszke po domu i nic nie obciera, nawet nie czuć, że cos uciska. Ale podbicie jednak trochę boli...
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 11:32   #25
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: pierwsze buty na obcasie :)

Oj, bo nieprzyzwyczajona jesteś to trochę boli. Albo źle wyprofilowane buty, ale to inna kwestia
Jak się gdzieś wybierzesz w tych butach to na wszelki wypadek weź sobie jakieś wygodne baleriny na przebranie, żebyś później nie musiała wracać do domu boso z pokrwawionymi stopami jak ja
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 12:27   #26
Katarzyna xD
Zadomowienie
 
Avatar Katarzyna xD
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 249
Dot.: pierwsze buty na obcasie :)

Albo jakieś wkładki żelowe sobie dokup.

Ooo buty z Aldo <3 Uwielbiam! Zrób im zdjęcie i nam pokaż
__________________
Life is a tale
Told by an idiot, full of sound and fury,
Signifying nothing.


Jeśli ktoś nie popełnia samobójstwa, nie znaczy, że wybrał życie. On tylko nie potrafi się zabić.
Katarzyna xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 12:30   #27
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: pierwsze buty na obcasie :)

Po dwóch, trzech dniach powinna ci się noga przyzwyczaić mnie podbicie boli nawet w moich najwygodniejszych szpilkach, jeśli np. mam długą przerwę w noszeniu obcasów

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Acha, i ktoś tu polecił wkładki żelowe - ja się pod tym podpisuję
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 21:42   #28
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: pierwsze buty na obcasie :)

Tak jak pisały dziewczyny - grunt to dobrze wyważony obcas - na środku pięty, a nie na skraju. Do tego na początek niezbyt wysoki szerszy obcas i będzie ok. Zainwestuj w buty z naturalnej skóry, te sztuczne częściej obcierają i odparzają stopy.
Mam dużo butów z ccc i akurat lasockiego mogę polecić. Szczególnie jeden model peep toe (mam dwie pary butów z tym samym obcasem). Mają podobny krój do tych, tylko są ze skóry i mają jeszcze niższy obcas: http://najlepszegalerie.pl/files/g/6...1_185_804_.jpg
Tutaj nieco zużyte na zdjęciu jakiejś aukcji, ale widać mniej więcej jaki mają obcas i krój http://img1.aukcjoner.pl/gallery/006204323/7_f.jpg
W takich niskich obcasach mogę przechodzić cały dzień bez bólu i obtarć.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 23:26   #29
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: pierwsze buty na obcasie :)

Co do firm to w sumie faktycznie loteria. Dlugo bylam fanka rylko, ale ta firma naprawde zaczela robic gorsze buty niz dawniej, gdy walczyla o pozycje na rynku.

Wydaje mi sie, ze ok jest gino rossi i ecco, ale z uwagi na ceny trzeba polowac na promocje. Jednak z tych firm dokladnie obcasow nie mialam ( z gino mam plaskie balerinki, a z ecco buty sportowe). Mialam kozaczki na obcasach z baty jednak strasznie przemakaly mimo pastowania, jednak obcas faktycznie dobrze wywazony mimo, ze wcale nie niski - 6 cm.

Teraz na lato mam szpilki ryłko (6cm) i raz obtarly, potem juz nosilam plastry zelowe compeed by ochronic, a teraz juz nic mi sie nie dzieje, chyba sie rozchodzily. Ale na wszelki wypadek gdy mam duzo chodzenia wole ubrac plaskie buty.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.