Vitapil - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-17, 11:14   #181
Schwarckof
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 25
Dot.: Vitapil!

Hej. Zaczełam brać drugie opakowanie i stało się coś niebywałego. Choć nigdy mi nie wypadały teraz moje włosy wypadają po kilka przy czesaniu. Nie wiem czy to przez maske z sls henna wax treatment, czy to jakaś faza że wypadną mi wszystkie włosy do łysa, a póżniej znowu odrosną xD
Schwarckof jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 15:55   #182
xoanitkaxo
Rozeznanie
 
Avatar xoanitkaxo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 673
Dot.: Vitapil!

Cytat:
Napisane przez Schwarckof Pokaż wiadomość
Hej. Zaczełam brać drugie opakowanie i stało się coś niebywałego. Choć nigdy mi nie wypadały teraz moje włosy wypadają po kilka przy czesaniu. Nie wiem czy to przez maske z sls henna wax treatment, czy to jakaś faza że wypadną mi wszystkie włosy do łysa, a póżniej znowu odrosną xD
mozliwe ze od odżywki. Może masz mocno zniszczone i przesuszone włosy ? najlepiej zacząć od środka najpierw odbudowywać + obciąć dopiero potem jakieś kosmetyki, wiem po sobie naczytałam sie o zdrowych odżywkach ziołowych szamponach itd i jak zaczęłam uzywac to wtedy zobaczyłam w jakim stanie są moje włosy, po odstawieniu tych wszystkich silikonow ujawnia sie ich faktyczny stan mialam jedno wielkie siano i plątanine na glowie po ziołowych szamponach a po odżywkach wychodzily wlosy więc z kosmetykami ostrożnie, jak najmniej chemii ale najpierw witaminy i ścięcie jak trzeba, mocno zniszczonych wlosow nic nie uratuje, a gdy bedzie sie je faszerowac roznymi specyfikami to jeszcze gorzej będzienie prostowac nie farbowac mało chemii duzo witaminek i powinno być ok.
Jezeli zaczely ci wypadac po masce no to raczej nie od tabletek skoro wczesniej nic nie zauważylas. A też slyszalam ze Podobno takie suplementy powinno sie brac 3 mies. i miesiąc przerwy
__________________




Edytowane przez xoanitkaxo
Czas edycji: 2013-08-17 o 15:59
xoanitkaxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 15:36   #183
daniela_danill
Przyczajenie
 
Avatar daniela_danill
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 1
Dot.: Vitapil!

Ja zaczęłam brać Vitapil na początku tego roku. Wcześniej brałam Skrzypovitę, ale efektów żadnych nie było. Moje włosy potrzebowały zbawienia, bo wyobraźcie sobie, że prostowałam włosy bez(!) żadnych termoochronnych kosmetyków czy porządnych odżywek. Z czasem zamiast grubych włosów pozostały mi cienkie.

Po użyciu 60 tabletek Vitapilu mogę z ręką na sercu oznajmić, że pomogło. Włosy naprawdę szybciej rosły (1,5-2,0cm/miesiąc), mniej wypadały (trochę czasem pogubiłam, ale w granicach rozsądku), zaczęły mi rosnąć nowe (przerzedzenia zaczęły znikać). Były mocniejsze i błyszczące, ale dodam, że używałam również keratyny w płynie, a ona do dziś daje świetnie efekty.

Obecnie jestem ok. 3 miesięcy po zakończeniu kuracji i muszę koniecznie do tych tabletek wrócić, głównie z tego powodu, że wypadają mi włosy nadmiernie: po każdym czesaniu, po każdym myciu, zawsze i wszędzie. W całym mieszkaniu spotykam swoje włosy, a nie zgonię na inną osobę, bo jako jedyna w domu mam długie i czarne W pociągu ostatnio też zostawiłam swoje DNA. Wstyd iść gdziekolwiek w odwiedziny, bo bankowo zostawię "coś" po sobie.
daniela_danill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 22:02   #184
KikoX
Raczkowanie
 
Avatar KikoX
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 223
Dot.: Vitapil!

Kończę właśnie trzeci miesiąc łykania Vitapilu, teraz będę na pewno robić przerwę (zapewne miesiąc) i zastanawiam się, co będzie potem - bo mam jeszcze połowę opakowania (30 tabletek) i nie wiem, czy powinnam powtórzyć kurację, dokupując kolejne duże opakowanie czy zużyć tyle, ile mam i zabrać się za coś innego, a może w ogóle odstawić tabletki...

Ciężko mi określić, na ile mi pomógł. Przyrostu włosów nie jestem w stanie policzyć (mam kręcone, pasemka kontrolne to dla mnie koszmar, nigdy nie pamiętam które to było), jedyne co jest pewne to przyspieszony wzrost paznokci (po jednym dniu po pomalowaniu już mam odrost). Włosy mam rzeczywiście ładniejsze niż trzy miesiące temu, ale nie wiem, ile w tym jest zasługi tabletek, a ile mojej pracy włożonej w ich pielęgnację Wydają się być jednak mocniejsze, wciąż wypadają garściami, ale z tym już jestem pogodzona
__________________
Świadoma pielęgnacja włosów od maja 2013!
album włosowy
KikoX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 09:18   #185
patrycjawesierska91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 17
Dot.: Vitapil!

Witam dziewczyny. Vitapil należy przyjmować pół roku regularnie bez dnia pominionej tabletki, po pół roku należy zrobić sobie przerwę miesiąc lub dwa jak kto woli i zacząć znowu używać trzeba być cierpliwym,ja niestety biorę regularnie 3 miesiące a niestety włosy mi cały czas się kruszą i wypadają,od 4 lat nie prostuje nie farbuję ani nic z tych rzeczy dbam o nie jak mogę lecz niestety stoją w miejscu,tzn myślę,że rosną ale się kruszą końce. 4 lata ta sama dlugość, niestety nie zauważyłam po Vitapilu żadnej zmiany , jak i po belissa to najgorszy bubel był, po asystor hair miałam nadzieje ale nadzieja odeszła Pozdrawiam i bądźcie cierpliwe

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez MalgorzataD Pokaż wiadomość
Witajcie,

Któraś z Was pisała o zwiększeniu ilości występujących pryszczy/krostek. Ja ogólnie mam skłonność do trądziku, ale fakt, od kiedy biorę, a wzięłam już połowę opakowania krostki mam wszędzie - na ramionach, na plecach i niestety na twarzy.
Nie wiem czy to nie za szybko by się wypowiadać, ale u mnie jest wręcz odwrotnie...jak wypadało mi trochę włosów, tak teraz wypada mi ich znacznie więcej i nie wiem czy to od tych tabletek czy co....
Czasami preparaty jakiekolwiek tak mają, że nasila się wysyp czegoś by potem mogło się wyrównać....
Już nie wiem co na te włosy stosować by nie wypadały. Są dosłownie wszędzie....
mam to samo,nigdy nie miałam jak dojrzewałam nawet jednego pryszcza nic zero twarz czyściutka jak u niemowlaka każdy mi zazdrościł, a teraz mam 22 lata a wysyp straszny i się zastanawiałam od czego,ale być może od Vitapilu biorę 3 miesiące i mam jeszcze 90 tabletek i zobaczę Pozdrawiam mi niestety też jak malo leciało włosów tak teraz garściami

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

Cytat:
Napisane przez BubbleWoman Pokaż wiadomość
Hej ho!
Właśnie jestem po przeczytaniu całego wątku ( ) i jestem jeszcze bardziej pozytywnie nakręcona na te tabsy
Znalazłam je szukając jakiegoś zamiennika suplementu Gelacet, który został mi przepisany przez panią doktor. Koszt ok. 50 zł za 21 saszetek (dawkowanie 1x1), więc stanowczo nie na moją studencką kieszeń. Na dodatek ich nazwę (+nazwę jakiegoś szamponu) zapisała mi na karteczce, która zawierała hasło reklamowe Gelacetu. Dodam, że przepisała mi to nie patrząc nawet na moje włosy czy skórę głowy Gdy skojarzyłam to wszystko, przypomniały mi się historie o tym, jak producenci opłacają lekarzom przepisywanie ich produktów i wtedy stwierdziłam, że ni hu hu nie kupię tego Gelacetu. Tym bardziej, że opinie o nim są średnie.
Łykać te tabsy zaczynam za ok. tydzień, jak zostaną mi dostarczone. Mam nadzieję, ze po 2-3 miesiacach napiszę tutaj kolejny post, w którym będę stawiać literackie pomniki temu produktowi

Ach, mam jeszcze pytanko. Kilka osób pisało, że te tabsy są tak duże, że trzeba je ćwiartkować przed połknięciem. Jesteście w stanie opisać ich wielkość w odniesieniu do np. Skrzypovity? Wieksze, mniejsze...?
te tabletki rzeczywiście są dość spore np jak IBUM coś mniej wiecej ale szczerze ci powiem mi bez problemu sie je przełyka,dodatkowo używałam SKRZYP STRONG okrągłe i mneijsze a normalnie mi się zwracały i czułam pół dnia je na żołądku do tego okropne w smaku były . Ale te są ok
patrycjawesierska91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 19:28   #186
Schwarckof
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 25
Dot.: Vitapil!

Hej. Czy moge brać Belisse + Vitapil ? Wszystko by było ok gdyby nie to że Vitapil ma 150ug jodu, a belissa 73ug. Razem wynosi 223ug jodu. WIęc trochę sie boje z przedwakowaniem. Pomóżcie !
Schwarckof jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 13:41   #187
paulai
Przyczajenie
 
Avatar paulai
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Śląsk:)
Wiadomości: 18
GG do paulai Send a message via Skype™ to paulai
Dot.: Vitapil!

ja również muszę spróbować, pół roku biorę skrzypovitę z miesięczną przerwą i po niej żadnych rezultatów nie widać! może troszkę włosków mi wyrosło takich malutkich ale tak to zadnej poprawy. musiałam ściąć włosy. Znowu teraz przerwę sobie zrobię i będę chciała wypróbować vitapil. Widzę że są różne opinie o tym specyfiku ale jak nie wypróbuję to nie będę wiedzieć. Na jednego zadziała a na drugiego nie.
pozdrawiam
paulai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-07, 15:00   #188
asiunia19021
Raczkowanie
 
Avatar asiunia19021
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Vitapil!

Od jakiegoś czasu biorę Belissę, ale właśnie mi się kończy i chcę ją wymienić na inny specyfik. Mam włosy długie ale niestety ostatnio mi wypadają. Jak Vitapil radzi sobie z wypadaniem?
__________________
Włosy coraz dłuższe --> 70 cm

asiunia19021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 15:05   #189
Schwarckof
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 25
Dot.: Vitapil!

Z wypadaniem radzi sobie dobrze. Mi wypada po kilka włosów dziennie. Powiem że mi chyba bardzo wolno rosną włosy bo z tego co widzę to 5mm na miesiąc. Szczerze powiedziawszy po vitapilu rosną o niewiele więcej 1cm na miesiąc. Co do regeneracji to włosy są lśniące zdrowe miękkie łatwe do układania
PS.
Czy mogę brać Belisse + Vitapil ? Wszystko by było ok gdyby nie to że Vitapil ma 150ug jodu, a belissa 73ug. Razem wynosi 223ug jodu. Więc trochę się boje z przedwakowaniem. Pomóżcie !
Schwarckof jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 16:39   #190
Artemida1989
Raczkowanie
 
Avatar Artemida1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 73
Dot.: Vitapil!

Nie jestem lekarzem ,więc moja rada ma charakter subiektywny. Moim zdaniem nie powinno przyjmować się dwóch bogatych w składniki suplementów diety w tabletkach typu bellisa i vitapil. Jeżeli przekracza się pewne ilości składników można uzyskać odwrotny efekt! Jak zaczęłam brać z własnej głupoty Merc Special z Vitapilem na raz ,ponieważ chciałam nieco przyspieszyć proces zapuszczania włosów to tak mnie obsypało z "nadmiaru" na twarzy i na plecach ,że do teraz uspakajam swoją cerę.

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------

Jesień= wypadanie włosów

Dziewczyny znacie jakieś sprawdzone sposoby na zmniejszenie ilości wypadających włosów w okresie jesienno/ zimowym? Jakie kurację wzmacniające ,które zastosowałyście sprawdziły się u was?

Mam na myśli specyfiki ziołowe ,które nie zawierają żadnej chemii. Obecnie biorę Vitapil oraz połykam codziennie drożdże piwne (3 tabletki zgodnie z zaleceniem). Używam też Redicalu czy coś takiego jako szamponu do mycia włosów z wyciągiem ze skrzypu ,żeby zmniejszyć ilość wypadających włosów. Do tego robię sobie masaż głowy oraz pukam włosy letnią wodą ,ponieważ gdzieś wyczytałam ,że to zamyka łuskę włosa ( czy coś podobnego).
Artemida1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 17:10   #191
Schwarckof
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 25
Dot.: Vitapil!

Witaj, Artemida.
To prawda. W jesień z powodu przesilenia często zostaje nam więcej włosków na szczotce. Polecam płukanke z pokrzywy oraz jej picie. Płukanke znajdziesz zapewne w internecie( jak przygotować i wgl). Ostatnio wypróbowałam płukankę z szałwi. Zaparzyłam dwa listki w miseczce, i taką małą miareczką od vanisza xD nalewałam na dane miejsce i masowałam. Efekt był rewelacyjny. Włosy były lśniące, zdrowe troche suche ale to i tak w moim braku objętości dobrze . Warto też co mycie wykonać płukankę z cytryny.
Ja stosuję też szampon Seboradin przeciw wypadaniu włosów, oraz balsam z tej samej firmy seboradin niger. Rewelacyjny produkt. 0% silikonów oraz parabenów. Wszystko oparte na naturze, a w efekcie też skutki spektakularne. Włosy lekko nawilżone miękkie zregenerowane. Miały piękny blask oraz zdrowy połysk. Warto również zwrócić uwagę na naturalne sposoby na maseczki. Jak np: z żółtka jajka, pół kosteczki drożdży rozpuszczonych w mleku, oraz z 2 łyżeczki olejku rycynowego i jogurtu naturalnego nie pomijając jakiejś oliwy z oliwek Można tez sobie zafundować z oszczędności ampułki kerastese o boskim działaniu na wypadające włoski. Niestety są bardzo drogie. Jedna ok 20zł. Jak trafisz na tanie ;P Co więcej pobudzają włosy do wzrostu i nawet efekty dochodzą do 3,5 cm na miesiac. Oczywiście wymagane jest stosowanie typowych suplementów diety takich jak vitapil, merz specjal, czy belissa po Wycągi ze skrzypu polnego. Jeśli mamy trochę zaskórniaków można też sobie kupić dość drogi Inneov gęstość włosów. Jest to preparat bogaty w składniku ukotwiczające cebulkę włosową we wnetrzu skóry głowy.

Niestety nasze włosy w zależności od swoich zapotrzebowań są różne.
Np; Moja koleżanka ma długie do pasa brazowe włoski. I nic niestosuje oprócz szamponu dla dzieci bambi. Jej włosy są piękne krecone lśniące oraz błyszczace.
Pozdrawiam I hair.

Edytowane przez Schwarckof
Czas edycji: 2013-10-07 o 18:58
Schwarckof jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-10, 17:33   #192
Schwarckof
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 25
Dot.: Vitapil!

Hej, wam. Właśnie za 4 dni zakończe moją cztero miesięczną kurację. Co moge powiedzieć. Mhmmm. Włosy napewno są zdrowsze. Mniej wypadają. Są łatwe w rozczesywaniu. Nie łamią się, ani nie muszą. Co do przyrostu na długość to nie zauważyłam. Poprawy w gęstości też nie. Nie uzyskałam tego czego najbardziej pragnełam. Baby hair. Zawsze chciałam mieć gęsto włosów oraz żeby nie były cienkie tylko grube. Jednak tak się nie stało. Włosy ślniące, byłszczace. Czasem maja elegancki połysk.
Schwarckof jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 11:00   #193
radza1803
Przyczajenie
 
Avatar radza1803
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Vitapil!

Ja brałam przez ok 3 miesiące i efekty są super! włosy mniej wypadają, są bardziej gęste, poprawiła się też ich kondycja (niestety nie tylko te na głowie zrobiły się bardziej gęste ) zrobiłam ok miesiąca przerwy i zaczynam brać na nowo. Polecam wszystkim dziewczynom, które chcą mieć bujniejsze włosy, co prawda na efekty trzeba czekać ok miesiąca ale warto
radza1803 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 07:18   #194
patrycjawesierska91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 17
Dot.: Vitapil!

Cytat:
Napisane przez pigula1990 Pokaż wiadomość
No wlasnie jesli chodzi o Vitapil to u mnie tez wywolywal problemy z cera, np. zaczelam dostawac pojedyncze pryszczyki, choc nigdy wczesniej tego nie mialam. Moze tez cere wysuszac. Czytalam wtedy (rok temu) ze jest to wplyw jakiegos tam skladnika i najlepiej stosowac na niego "nawilzacze". Jednoczesnie biorac vitapil bralam capivit hydrocontrol, zeby nawilzyc sobie skore (bo tak naprawde pryszcze wyskakuja na cerze suchej i łojtokowej - w obu przypadkach chodzi o nawilzenie). Ale capivit bralam tylko 2 albo 3 miesiace bo potem minelo
Hej właśnie mam ten sam problem biorę czwarty miesiąc tabletki Vitapil,i niestety od miesiąca mam normalnie trądzik na twarzy,nigdy nie miałam pryszczy dosłownie nigdy,każdy się śmieje że dopiero dojrzewam :P mam 22 lata :P jeszcze zostało mi na miesięczną kurację także jak skończę te tabletki to zrobię przerwę sobie i zobaczę czy być możeod tego mamten trądzik, bo używam różne maście,toniki,żele i nic nie pomaga
patrycjawesierska91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 09:16   #195
Schwarckof
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 25
Dot.: Vitapil!

U mnie nie wywołał żadnego trądziku, a mam z tym czasem problem. A jeśli komuś wyskakuje to moim zdaniem to przez zawarty w nim jod. Mogę dodać że moja cera była zawsze sucha i jest nadal Ale było to nawet przed Vitapilem. Obecnie jestem na pół miesiecznej przerwie żeby mi sie oraganizm odzwyczaił.
Schwarckof jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 20:42   #196
india83
Zakorzenienie
 
Avatar india83
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 555
Dot.: Vitapil!

Ja Vitapil biorę 3 miesiąc, jeżeli chodzi o włosy to zmian nie zauważyłam. Natomist paznokcie bardzo szybko rosną i są mocne, więc w sumie mogę polecić kurację mam zamiar zakończyć po 4 miesiącach i może czas na coś nowego
__________________
"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca." Paulo Coelho
india83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 16:34   #197
Schwarckof
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 25
Dot.: Vitapil!

Witajcie. Nie dawno rozpoczęłam kuracje trój witaminową xD. Czyli biorę Vitapil, Belissę i Silicę na raz. Już 3 dni. Na razie efektów nie widzę bo jak, ale mam nadzieje na spektakularne.
Schwarckof jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-01, 09:30   #198
patrycjawesierska91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 17
Dot.: Vitapil!

Cytat:
Napisane przez Schwarckof Pokaż wiadomość
Witajcie. Nie dawno rozpoczęłam kuracje trój witaminową xD. Czyli biorę Vitapil, Belissę i Silicę na raz. Już 3 dni. Na razie efektów nie widzę bo jak, ale mam nadzieje na spektakularne.
yy niestety muszę cię zmartwić że nie można brać trzech naraz :/
trzeba brać jedno które dostarcza odpowiednich witamin na dzień czyli np vitapil codzienna dawka jest ok, a trzy naraz to przesadzisz niestety i wyjdą odwrotne efekty :/ trzeba cierpliwości. Ja brałam 4 miesiące vitapil i w tym 4tym mam trądzik na twarzy straszny dlatego przestałam je brać i powoli mi znika .
patrycjawesierska91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 15:30   #199
Schwarckof
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 25
Dot.: Vitapil!

Cytat:
Napisane przez patrycjawesierska91 Pokaż wiadomość
yy niestety muszę cię zmartwić że nie można brać trzech naraz :/
trzeba brać jedno które dostarcza odpowiednich witamin na dzień czyli np vitapil codzienna dawka jest ok, a trzy naraz to przesadzisz niestety i wyjdą odwrotne efekty :/ trzeba cierpliwości. Ja brałam 4 miesiące vitapil i w tym 4tym mam trądzik na twarzy straszny dlatego przestałam je brać i powoli mi znika .
Przed zakupem dokładnie przejrzałam skład tych trzech preparatów. Branie ich nie powinno mi zaszkodzić ponieważ większość z nich jest rozpuszczalna w wodzie. I wydalany jest nadmiar. D odatkowo nikłe ilości sa wchłaniane do organizmu. Od dzisiaj przestaje brać silice ponieważ uważam ja za zbedną. Aczkolwiek zachęca mnie jej dawka 10mg krzemu którego nie ma w innych preparatach które brałam. Belissa ma skrzyp. Wiec myślę że wystarczy.

Pozdrawiam. ;*

Edytowane przez Schwarckof
Czas edycji: 2013-11-04 o 15:36
Schwarckof jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-05, 09:15   #200
patrycjawesierska91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Starogard Gdański
Wiadomości: 17
Dot.: Vitapil!

Cytat:
Napisane przez Schwarckof Pokaż wiadomość
Przed zakupem dokładnie przejrzałam skład tych trzech preparatów. Branie ich nie powinno mi zaszkodzić ponieważ większość z nich jest rozpuszczalna w wodzie. I wydalany jest nadmiar. D odatkowo nikłe ilości sa wchłaniane do organizmu. Od dzisiaj przestaje brać silice ponieważ uważam ja za zbedną. Aczkolwiek zachęca mnie jej dawka 10mg krzemu którego nie ma w innych preparatach które brałam. Belissa ma skrzyp. Wiec myślę że wystarczy.

Pozdrawiam. ;*
Schwarckof rozumiem każdy wie lepiej co dla kogo dobre
Niewiem ja brałam Vitapil i taki cynk i selen i wit.C trzy w jednej tabletce były te witaminy i przestałam jedno i drugie brać bo nigdy nbie miałam trądziku na twarzy a teraz jest masakra od chyba dwóch miesięcy , przestałam to brać i pić pokrzywe myślałam że od tego ale no niestety dalej mam wiec niewiem od czego wyszły :/ ehh
Powodzenia życzę i pozdrawiam
polecam stronkę i z indyjskimi kosmetykami są bardzo dobre i skuteczne na wypadanie włosów oraz porost itd są może cenowo drogie ale wydajne a więc się kalkuluje :P xxxx pozdrawiam

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-11-17 o 17:37 Powód: link
patrycjawesierska91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 17:17   #201
Bella2212
Zadomowienie
 
Avatar Bella2212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Legnica, Wrocław
Wiadomości: 1 009
Dot.: Vitapil!

Cześć!
jakiś czas temu pisałam wam tutaj, że zaczynam kurację Vitapilem. Więc jestem już po dwóch miesiącach zażywania tego suplementu i dziś opisałam wszystkie swoje spostrzeżenia na stronie. Jeśli ktoś jest ciekawy to zapraszam:
http://Bella-blog.pl.pl/2014/03/vitapil/
__________________
Bella

Edytowane przez Bella2212
Czas edycji: 2015-09-06 o 13:22
Bella2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 11:04   #202
meryczery
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 17
Dot.: Vitapil

ja mam problem z wypadaniem wlosów po ciazy, dermatolog mi polecil Vitapil Mama, także coś podobnego do zwykłego vitapilu, ale skłąd jest dostosowany dla kobiet po porodzie i karmiących piersią. Kupiłam, na razie stosuję 5 dni
meryczery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 15:38   #203
BlueSkirt
Przyczajenie
 
Avatar BlueSkirt
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 25
Dot.: Vitapil

Ja ten specyfik sobie chwalę Po dość drastycznej (czytaj: bardzo, bardzo głupiej) diecie wypadła mi ponad połowa włosów. Zrozpaczona pobiegłam do apteki i kupiłam Vitapil, akurat był reklamowany w telewizji. Wzbudził jakoś moje zaufanie, zaczęłam go przyjmować. Z początku nie widziałam efektów, co nie jest niczym dziwnym, po pierwszej tabletce raczej nie odrosną wszystkie włosy . Ale po około piętnastej zauważyłam, że coś się zaczyna dziać, moja głowa gęsto zapełniła się króciutkimi włoskami, byłam bardzo szczęśliwa Po 60 tabletce miałam już 4 cm spektakularnie gęstego baby hair Teraz sięgają ust. Słyszałam, że po wstrzymaniu kuracji Vitapilem wszystkie bejbiki wypadają, jednak zamiast wrócić do Vitapilu zaczęłam jeść tran w kapsułkach, czupryna ani trochę się nie zmniejszyła .

Kilka uwag:
- bejbików nie będzie dużo, jeśli naturalnie nie mamy gęstych włosów, preparaty witaminowe doprowadzają jedynie do odrośnięcia włosów, które wypadły
- tabletki muszą być przyjmowane z jedzeniem, koniecznie z tłustym, inaczej witaminy się nie wchłoną
- wątpię, żeby Vitapil działał na wypadanie włosów spowodowane czynnikami innymi niż witaminowe, czyli np. zaburzeniami hormonalnymi
- żadne tabletki nie poprawią stanu już wyrośniętego włosa, suplementy działają jedynie na cebulki, włosy nie są przecież ukrwione xD więc nie ma co liczyć, że Vitapil wzmocni nam zniszczone prostowaniem czy farbowaniem włosy
BlueSkirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-28, 08:31   #204
izzale
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 39
Dot.: Vitapil

ja tez robiłam sobie kurację vitapilem, ale główną trudnością było dla mnie.... pamiętać żeby je łykać. Ale jakoś dałam radę, tabletki sa dość spore, to fakt. No i trzeba koniecznie z jedzeniem, ale na wytrwałych czeka nagroda piękniejsze włosy no i zdecydowanie mi sporo nowych urosło.
izzale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 18:34   #205
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Vitapil!

Ja też Vitapil biorę
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 14:20   #206
BornToAmaze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 11
Dot.: Vitapil

Również brałam Vitapil przez ok. pół roku. Efekty było widać dopiero po trzecim miesiącu więc dziewczyny nie załamujcie się jeśli od razu nie ma efektów, włosy rosną bardzo powoli i przyjmowanie suplementów wzmacniających je wymaga ogrooomnej cierpliwości
BornToAmaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 19:03   #207
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Vitapil

Biorę Vitapil z biotyną od blisko dwóch miesięcy. Baby hair nie ma, ale włosy przestały mi wypadać. Wypadały dosłownie garściami... Polecono mi te tabletki na wzmocnienie paznokci i też widzę różnice. Są twardsze i się nie rozdwajają.
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 10:26   #208
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 193
Dot.: Vitapil

Ja zamówiłam Vitapil spray mam nadzieje że dziś dojdzie bo już mam dość Przerzedzają mi się włosy (mam ich mniej niż jak byłam młodsza) ale nie miałam nigdy problemów z wypadaniem. Natomiast od miesiąca włosy lecą jak szalone. Przy myciu potrafię wypłukać garść włosów, przy czesaniu na szczotce kłęby włosów mimo że zawsze były 1-2 sztuki, są na ubraniach i pościeli. Zastanawiam się czy to nie wina witamin, ostatnio brałam różne suplementy witaminowe m.in. na włosy i skończyły właśnie jakiś miesiąc temu. Teraz łykam biotebal a jak go skończę to mam Bio-Silica max. Oby pomogło bo będę łysa ....
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-08 11:26:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.