Jean Louis David - SKANDAL NA CAŁEJ LINII !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-04-30, 17:49   #1
MadameGoth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 40

Jean Louis David - SKANDAL NA CAŁEJ LINII !!!


Jeśli to zły dział to przepraszam, ale chciałąbym pilnie podyskutować z wizażankami o tym salonie fryzjerskim, który wiele razy pomógł mi z włosami a teraz pokonuje największe szczyty bezczelności oraz totalnego braku wiedzy.

Mam problemy z przesuszoną skórą na całym ciele co odbija się też na skórze głowy. Mam łupież suchy, który staram się wytępić wszelkimi sposobami. Włosy wymagają podcięcia końcówek, które rozdwajają się.

Jean Lous David bardzo dobrze pamiętam bo tam uratowano mi włosy, stosując kuracje nawilżające pomogli mi odzyskać kondycje moich włosów przez co miałam do nich naprawdę wielki szacunek. Do czasu...

Przychodzę na kurację do salonu fryzjerskiego + obcięcie rozdwajających się końcówek. Obsługuje mnie laska, wszystko wydaje się spoko. Nagle odchodzi na 10 czy 15 minut i gada przez telefon po czym przychodzi i odmawia mi zabiegu, ponieważ widzi na mojej głowie gnidy i podejrzewa wszy. Cała zszokowana i zawstydzona lecę z tym do lekarza rodzinnego, który całkowicie wykluczył wszawicę, nie widział żadnych gnid ani nic z tych rzeczy.

Idę więc do innego punktu JLD gdzie również odmawiają mi zabiegu, gdy wg nich mam dziwny rodzaj "łupieżopodobnego" naloty u nasady włosów i że mam iść z tym do dermatologa

Zestrachana idę do dermatologa, który poza zaawansowanym łupieżem i lekką reakcją uczuleniową (którą dostałąm po stosowaniu jednego z szamponó aptecznych na ten rodzaj łupieżu) nie widzi ani wszy ani niczego niepokojącego.

Dziewczyny.....czy któraś z was korzystała z ich usług ?? To jest jakiś skandal - jakim cudem fryzjerka pracująca w tak renomowanym salonie (a raczej fryzjerki) popełnia takie gafy i błędy i nie umie odróżnić zwykłego łupieżu od wszy czy łuszczycy (którą też mi zarzucono)....

Przez te sytuacje mam uraz do fryzjerów i chodzę z rodzwojonymi końcówkami bo seiro boje się iść do jakiegokolwiek fryzjera.

Jak coś to sytuacja miałą miejsce w SUPERSAMie Katowickim (wszy) oraz w Galerii Katowickiej ("dziwny nalot", łuszczyca)
MadameGoth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 18:52   #2
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Jean Louis David - SKANDAL NA CAŁEJ LINII !!!

Cytat:
Napisane przez MadameGoth Pokaż wiadomość
Jeśli to zły dział to przepraszam, ale chciałąbym pilnie podyskutować z wizażankami o tym salonie fryzjerskim, który wiele razy pomógł mi z włosami a teraz pokonuje największe szczyty bezczelności oraz totalnego braku wiedzy.

Mam problemy z przesuszoną skórą na całym ciele co odbija się też na skórze głowy. Mam łupież suchy, który staram się wytępić wszelkimi sposobami. Włosy wymagają podcięcia końcówek, które rozdwajają się.

Jean Lous David bardzo dobrze pamiętam bo tam uratowano mi włosy, stosując kuracje nawilżające pomogli mi odzyskać kondycje moich włosów przez co miałam do nich naprawdę wielki szacunek. Do czasu...

Przychodzę na kurację do salonu fryzjerskiego + obcięcie rozdwajających się końcówek. Obsługuje mnie laska, wszystko wydaje się spoko. Nagle odchodzi na 10 czy 15 minut i gada przez telefon po czym przychodzi i odmawia mi zabiegu, ponieważ widzi na mojej głowie gnidy i podejrzewa wszy. Cała zszokowana i zawstydzona lecę z tym do lekarza rodzinnego, który całkowicie wykluczył wszawicę, nie widział żadnych gnid ani nic z tych rzeczy.

Idę więc do innego punktu JLD gdzie również odmawiają mi zabiegu, gdy wg nich mam dziwny rodzaj "łupieżopodobnego" naloty u nasady włosów i że mam iść z tym do dermatologa

Zestrachana idę do dermatologa, który poza zaawansowanym łupieżem i lekką reakcją uczuleniową (którą dostałąm po stosowaniu jednego z szamponó aptecznych na ten rodzaj łupieżu) nie widzi ani wszy ani niczego niepokojącego.

Dziewczyny.....czy któraś z was korzystała z ich usług ?? To jest jakiś skandal - jakim cudem fryzjerka pracująca w tak renomowanym salonie (a raczej fryzjerki) popełnia takie gafy i błędy i nie umie odróżnić zwykłego łupieżu od wszy czy łuszczycy (którą też mi zarzucono)....

Przez te sytuacje mam uraz do fryzjerów i chodzę z rodzwojonymi końcówkami bo seiro boje się iść do jakiegokolwiek fryzjera.

Jak coś to sytuacja miałą miejsce w SUPERSAMie Katowickim (wszy) oraz w Galerii Katowickiej ("dziwny nalot", łuszczyca)
Akurat drugiemu salonowi się nie dziwię - skoro masz reakcję uczuleniową i do tego b. zaawansowane problemy z łupieżem, do tego stopnia że skóra Twojej głowy jest w bardzo złej kondycji, to nie dziwię się że fryzjer odmówił zabiegu - oni nie są dermatologami i mogliby Ci zaszkodzić.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 20:07   #3
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Jean Louis David - SKANDAL NA CAŁEJ LINII !!!

Tak gwoli wiedzy, osobom z łuszczycą nie powinna taka usługa być odmówiona ponieważ nie można się tą chorobą zarazić.
Odnośnie wątku - nie spotkałam się nigdy z odmową usługi w JLD, korzystałam kilka razy a mam właśnie łuszczycę.
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 20:14   #4
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Jean Louis David - SKANDAL NA CAŁEJ LINII !!!

Shiava to nie chodzi tylko o opcje zarazenia, fryzjer to nie dermatolog, zalozmy ze autorka mialaby to w ramach rekacji alergicznej, jakikolwiek kosmetyk moglby pechowo wejsc w reakcje i zaufundowac autorce np. dusznosci alergiczne. Fryzjer nie bedzie tez ryzykowal ze cos sie pogorszy mimo dobrych kosmetykow i potem on bedzie odszkodowanie wyplacal.
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 20:24   #5
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Jean Louis David - SKANDAL NA CAŁEJ LINII !!!

Ogólnie w większości miejsc nie wykonuje się zabiegów kosmetycznych na skórze zmienionej chorobowo. Nikt nie będzie brał na siebie odpowiedzialności za to, gdy coś się właśnie stanie. Fryzjer dobrze zrobił, że wysłał klienta z alergią do dermatologa.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 21:59   #6
Malutka_25
Raczkowanie
 
Avatar Malutka_25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 37
Dot.: Jean Louis David - SKANDAL NA CAŁEJ LINII !!!

ja chodzę do salonu JLD w Łodzi od miesięcy i jeszcze nigdy nie narzekałam na nic, nie spotkało mnie nic niemiłego, wręcz przeciwnie. Dziwna jest ta sytuacja o ktorej piszesz, ale też nie dziwie się fryzjerowi że nie podjął sie robienia czegokolwiek na twojej głowie. Przeciez to nie lekarz, nie musi wiedzieć wszystkiego bo jest od obcinania włosow i robienia fryzur. Jak by coś sie stało ze skórą głowy nie daj Bóg to mogłabys ich przeciez zaskarzyć i mieliby problem. Pamiętam że tylko raz wyszłam nie do końca zadowolona bo mi kobitka obcięla za krótko włosy, następnym razem poprosiłam o kogos innego i było spoko. Polecam założyć sobie karte stałego klienta bo korzystnie wychodzi i jest duzo fajnych zniżek
do tego przez cały miesiąc w ktorym masz urodziny dostaje się 20% zniżki na wszystko więc czekam na grudzień ewentualnie na jakąś promocję.

Edytowane przez Malutka_25
Czas edycji: 2017-10-17 o 00:52
Malutka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-09, 12:30   #7
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Jean Louis David - SKANDAL NA CAŁEJ LINII !!!

ja byłam kiedyś w salonie JLD w Gdyni i wyszłam z niego zapłakana jak bóbr miałam makabrę na głowie... na szczęście salonu już nie ma...
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-09, 13:52   #8
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Jean Louis David - SKANDAL NA CAŁEJ LINII !!!

Cytat:
Napisane przez MadameGoth Pokaż wiadomość

Mam problemy z przesuszoną skórą na całym ciele co odbija się też na skórze głowy. Mam łupież suchy, który staram się wytępić wszelkimi sposobami. Włosy wymagają podcięcia końcówek, które rozdwajają się.

Przychodzę na kurację do salonu fryzjerskiego + obcięcie rozdwajających się końcówek. Obsługuje mnie laska, wszystko wydaje się spoko. Nagle odchodzi na 10 czy 15 minut i gada przez telefon po czym przychodzi i odmawia mi zabiegu, ponieważ widzi na mojej głowie gnidy i podejrzewa wszy. Cała zszokowana i zawstydzona lecę z tym do lekarza rodzinnego, który całkowicie wykluczył wszawicę, nie widział żadnych gnid ani nic z tych rzeczy.

Idę więc do innego punktu JLD gdzie również odmawiają mi zabiegu, gdy wg nich mam dziwny rodzaj "łupieżopodobnego" naloty u nasady włosów i że mam iść z tym do dermatologa

Zestrachana idę do dermatologa, który poza zaawansowanym łupieżem i lekką reakcją uczuleniową (którą dostałąm po stosowaniu jednego z szamponó aptecznych na ten rodzaj łupieżu) nie widzi ani wszy ani niczego niepokojącego.

Dziewczyny.....czy któraś z was korzystała z ich usług ?? To jest jakiś skandal - jakim cudem fryzjerka pracująca w tak renomowanym salonie (a raczej fryzjerki) popełnia takie gafy i błędy i nie umie odróżnić zwykłego łupieżu od wszy czy łuszczycy (którą też mi zarzucono)....

Przez te sytuacje mam uraz do fryzjerów i chodzę z rodzwojonymi końcówkami bo seiro boje się iść do jakiegokolwiek fryzjera.
Części o wszach nie skomentuję, bo to rzeczywiście było niestosowne za to nawiążę do reszty.

Masz problemy z łupieżem i podrażnioną skórą głowy, walczysz z tym. Zwyczajnie masz chorą skórę głowy i nie dziwię się fryzjerkom, że nie chciały podejmować się aplikowania na taką skórę czegokolwiek. Teraz masz uraz bo fryzjerzy odmówili wykonania zabiegu, a jaki uraz miałabyś po jeszcze większej reakcji alergicznej lub wręcz poparzeniu?

Fryzjer to nie lekarz i nie dziwię się, że nie wyraziły zgody, bo mogłyby mieć duże nieprzyjemności gdyby coś Ci się stało.

Druga sprawa. Łuszczyca. Tutaj z mojego osobistego doświadczenia: nawet lekarze mają problemy z jej rozpoznaniem. Serio, rok temu 3 miesiące mi wróżono łuszczycę, wycinano skórę do badań jednocześnie cały czas twierdząc, że to łuszczyca. I co? i nawet lekarze się mylili Także co ma na to powiedzieć zwykły fryzjer, który uczy się jak ciąć i układać włosy, a nie rozpoznawać choroby.

Nie wydziwiaj, że masz traumę i chodzisz z rozdwojonymi włosami, bo kupienie nożyczek fryzjerskich to żaden wyczyn. Jeśli tniesz włosy na prosto podetnie Ci je każda w miarę sprawna manualnie koleżanka. U fryzjera póki Twoja skóra głowy nie dojdzie do jako takiego stanu proponowałabym po prostu cięcie na sucho.

Kończąc: wolę fryzjera, który ze względu na dobro klientki odmówi usługi niż takiego, który zrobi co sobie klientka zażyczy a później w d*** będzie miał to, że mógł ją skrzywdzić.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 17:23   #9
mysweetbohemia
Raczkowanie
 
Avatar mysweetbohemia
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 56
Dot.: Jean Louis David - SKANDAL NA CAŁEJ LINII !!!

byłam klientką JLD dobre parę lat... jak nawet nie więcej niż 10. w sumie jak tylko się pojawili to zaczęłam do nich chodzić. i byłam zadowolona. ale zauważyłam w ciągu ostatnich dwoch lat jak poziom ich usług zaczął gwałtownie spadać..niekompetentne fryzjerki, fatalne cięcie, jakieś komentarze nie na miejscu, obrażalskie, muzyka na full, zero miejsca dla klienta... plus wybrzydzanie jak klientka mówi jaką chce fryzure... także KONIEC. szkoda mi kasy na nich, a jest wielu dobrych fryzjerów w takiej cenie
__________________
:roll eyes:Wszystko, czego pragniesz jest po drugiej stronie strachu.
mysweetbohemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-01, 19:24   #10
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: Jean Louis David - SKANDAL NA CAŁEJ LINII !!!

Cytat:
Napisane przez mysweetbohemia Pokaż wiadomość
byłam klientką JLD dobre parę lat... jak nawet nie więcej niż 10. w sumie jak tylko się pojawili to zaczęłam do nich chodzić. i byłam zadowolona. ale zauważyłam w ciągu ostatnich dwoch lat jak poziom ich usług zaczął gwałtownie spadać..niekompetentne fryzjerki, fatalne cięcie, jakieś komentarze nie na miejscu, obrażalskie, muzyka na full, zero miejsca dla klienta... plus wybrzydzanie jak klientka mówi jaką chce fryzure... także KONIEC. szkoda mi kasy na nich, a jest wielu dobrych fryzjerów w takiej cenie
Domyślam się, że piszesz o jednym, konkretnym salonie - w Polsce jest ich bardzo wiele i wiem, że w zdecydowanej większości dbanie o klienta i jakość usług są na najwyższym poziomie. W JLD po wizycie dostajesz SMSa i zawsze możesz napisać co Ci się podobało lub nie podczas pobytu w salonie.
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-18, 21:46   #11
BEA2019
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Jean Louis David - SKANDAL NA CAŁEJ LINII !!!

Witajcie Piękne, od około roku szukałam nowego salonu fryzjerskiego w Warszawie, bo mój się zamknął:-(( Z uwagi na brak czasu etc. poszłam do dobrze brzmiącej sieci JLD.
Odradzam, byłam w ciągu tego roku 4 razy w 3 różnych salonach JLD.
Na Ursynowie, Pani podcina włosy tylko maszynką męską, nie ma nożyczek.Fatalnie...
W Reducie, obsługiwała mnie mnie Pani bliskiej nam narodowości, na boba. Z lewej strony wlosy są wycięte wysoko, z prawej normalnej długości, starała się przez prawie godzinę, wyszło, jak wyszlo ... O dziwo, po miesiącu od poprzedniej wizyty dziś znów poszłam do JLD, tym razem w Jankach (sic!bo nie było czasu rozejrzeć się za czymś innym przed świętami) - Pani z innego salonu JLD skrytykowałą koleżankę, po czym nie skorygowała błędu. Stylizacja po cięciu też fatalna, sama lepiej uczesałam się w domu Wciskają kosmetyki do włosów, na maksa.
Konkluzja: JLD to jest taki fast food, nie ma specjalistów, nikomu
nie zależy na Tobie ani na Twoim wyglądzie.
NIE POLECAM. Nigdy już tam nie się nie pojawię.
Nie obwiniam do końca fryzjerów, słabo im płacą i są słabi.
Obwiniam dział marketingu i właściecieli firmy. Kłamią o jakości, tyko zyski się liczą....
Proszę, czy możecie polecić dobrego fryzjera na Ursynowie dla prostych, średniej długości i farbowanych w włosów? Dziękuję

Edytowane przez BEA2019
Czas edycji: 2019-04-18 o 21:51 Powód: niezadowolona z Jean Luis David
BEA2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-18 22:46:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.