Masaż twarzy - Wasze efekty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-23, 15:27   #1
czasnazmiany88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 5

Masaż twarzy - Wasze efekty


Wiele jest tu wątków na temat masażu twarzy, jednak mało konkretnych informacji i doświadczeń. Dlatego wątek ten skierowany jest do osób, które masaż twarzy wykonują samodzielnie i w miarę (który z wielu opisywanych masaży, jak często, jakie efekty). Ogromna prośba do was o podzielenie się efektami i opiniami
Myślę, że takie konkretne doświadczenia innych forumowiczek w jednym miejscy byłyby to pomocne dla wielu z nas. (Myślę, że pomocne byłoby również wstrzymanie się z postami "chciałabym spróbować" itp. bo jest ich sporo w poprzednich wątkach i utrudniają dokopanie się do konkretnych informacji ze strony osób, które mają już praktyczne doświadczenie w temacie )
czasnazmiany88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 18:32   #2
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Masaż twarzy - Wasze efekty

Cytat:
Napisane przez czasnazmiany88 Pokaż wiadomość
Wiele jest tu wątków na temat masażu twarzy, jednak mało konkretnych informacji i doświadczeń. Dlatego wątek ten skierowany jest do osób, które masaż twarzy wykonują samodzielnie i w miarę (który z wielu opisywanych masaży, jak często, jakie efekty). Ogromna prośba do was o podzielenie się efektami i opiniami
Myślę, że takie konkretne doświadczenia innych forumowiczek w jednym miejscy byłyby to pomocne dla wielu z nas. (Myślę, że pomocne byłoby również wstrzymanie się z postami "chciałabym spróbować" itp. bo jest ich sporo w poprzednich wątkach i utrudniają dokopanie się do konkretnych informacji ze strony osób, które mają już praktyczne doświadczenie w temacie )
Efekty jak najbardziej pozytywne. Skóra rozjaśniona, zdrowa, dotleniona i jędrna. Poprawił się koloryt, jest milsza w dotyku i bardziej reaguje na maseczki i kremy
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 22:08   #3
czasnazmiany88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 5
Dot.: Masaż twarzy - Wasze efekty

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;4742399 0]Efekty jak najbardziej pozytywne. Skóra rozjaśniona, zdrowa, dotleniona i jędrna. Poprawił się koloryt, jest milsza w dotyku i bardziej reaguje na maseczki i kremy [/QUOTE]

A który masaż robisz? Bo w internecie znalazłam kilka(naście) różnych instrukcji i rodzajów
czasnazmiany88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 10:10   #4
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Masaż twarzy - Wasze efekty

Cytat:
Napisane przez czasnazmiany88 Pokaż wiadomość
A który masaż robisz? Bo w internecie znalazłam kilka(naście) różnych instrukcji i rodzajów
Masaż klasyczny i drenaż limfatyczny.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 12:27   #5
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Masaż twarzy - Wasze efekty

Cytat:
Napisane przez czasnazmiany88 Pokaż wiadomość
Wiele jest tu wątków na temat masażu twarzy, jednak mało konkretnych informacji i doświadczeń. Dlatego wątek ten skierowany jest do osób, które masaż twarzy wykonują samodzielnie i w miarę (który z wielu opisywanych masaży, jak często, jakie efekty). Ogromna prośba do was o podzielenie się efektami i opiniami
Myślę, że takie konkretne doświadczenia innych forumowiczek w jednym miejscy byłyby to pomocne dla wielu z nas. (Myślę, że pomocne byłoby również wstrzymanie się z postami "chciałabym spróbować" itp. bo jest ich sporo w poprzednich wątkach i utrudniają dokopanie się do konkretnych informacji ze strony osób, które mają już praktyczne doświadczenie w temacie )

Ja interesuję się masażem twarzy od jakiegoś roku i zauważyłam dobre efekty przy stosowaniu kilkanaście razy w miesiącu.
Od paru tygodni utrzymuję żelazną rutynę wieczorną - przy wieczornym oczyszczaniu masuję twarz przynajmniej kilka minut. Jest to jednak tak przyjemne i odprężające, a efekty są tak sympatyczne, że z kilku nieraz robi się kilkanaście.

Generalnie masaż twarzy (nieudolna wariacja na temat Tanaki + własna inwencja twórcza) wykonuję, czyszcząc skórę olejem. Efekt?
-trochę to obrzydliwe, ale podgrzewany dłońmi olej fajnie wyciąga zawartość porów. Widok mało ciekawy, efekt - świetny. Po początkowym "wysypie" mam teraz coraz lepszą cerę, zmniejszone pory i o wiele mniej czarnych kropek.
-skóra lepiej wchłania kosmetyki, jest rozjaśniona, lepiej ukrwiona, wygląda zdrowiej.
-czuję mniejsze napięcie skóry.
-zmarszczki (w liczbie 1) mimiczne nie pogłębiają się tak widocznie, jak kiedyś. Mam nawet wrażenie, że nieco się zmniejszyły(a).
-wciąż nie mam kurzych łapek, yeeeey!
-skóra jest lepiej nawilżona. Obstawiam, że to jest także efekt masażu, o ile nie bezpośredni, to pośredni (rozgrzana masażem lepiej wchłania cały arsenał kosmetyków).

Rano, o ile wstanę o ludzkiej porze, staram się wprowadzać elementy drenażu limfatycznego (opukuję twarz, szczególnie okolice oczu). Mniej opuchnięta wychodzę z domu.


Raz w tygodniu staram się bardziej starannie zgłębiać techniki masażu Tanaki.

Z perspektywy czasu stwierdzam, co następuje:
-masaż twarzy uzależnia...
-...i faktycznie DZIAŁA
-nie ma sensu traktować go jako coś "ekstra" albo swego rodzaju dodatek do pielęgnacji. Jeżeli wyrobimy sobie rutynę, stanie się czymś równie oczywistym, jak oczyszczanie twarzy czy nakładanie kremu. Jeżeli nie wymasuję ryjka wieczorem, czuję, ze czegoś mi brakuje.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 21:35   #6
melisanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 279
Dot.: Masaż twarzy - Wasze efekty

Cytat:
-trochę to obrzydliwe, ale podgrzewany dłońmi olej fajnie wyciąga zawartość porów. Widok mało ciekawy, efekt - świetny. Po początkowym "wysypie" mam teraz coraz lepszą cerę, zmniejszone pory i o wiele mniej czarnych kropek.
Jaki olej stosujesz? Możesz napisac coś wiecej o tym oczyszczaniu? Efekty są widoczne od razu, czy dopiero stopniowo, po wysypie, skóra się oczyszcza?
melisanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 19:09   #7
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Masaż twarzy - Wasze efekty

Cytat:
Napisane przez melisanda Pokaż wiadomość
Jaki olej stosujesz? Możesz napisac coś wiecej o tym oczyszczaniu? Efekty są widoczne od razu, czy dopiero stopniowo, po wysypie, skóra się oczyszcza?
Moim superprofesjonalnym olejem jest...rzepakowy z pierwszego tłoczenia, tłoczony na zimno..
Taki z kuchni znaczy.

Na początku był wysyp, ale te partie skóry, których nie wysypało, wyglądały lepiej.
Wysyp raczej jednorazowy i przejściowy, potem niespodzianek coraz mniej. najszybciej chyba widać zmniejszoną ilość wągrów, w sensie tych czarnych kropek.

Natychmiastowym efektem masażu jest lepsze ukrwienie, zdrowszy kolor i zmniejszenie opuchlizny.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-20, 11:22   #8
nikkyyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 319
Dot.: Masaż twarzy - Wasze efekty

Ja stosuję głównie azjatyckie metody masażu i ćwiczenia na mięśnie twarzy. Efektów dużych nie zauważyłam, ale to dlatego, że zanim zaczęłam ćwiczyć i masować twarz, miałam jędrną i odżywioną skórę. Staram się teraz działać bardziej profilaktycznie i pod tym względem jestem bardzo zadowolona z efektów

Pierwszą zmianą jaką wprowadziłam było oklepywanie twarzy i wklepywanie kremu zamiast wcierania
__________________
www.magdalenelondon.com- prowadzę bloga o studiowaniu w Wielkiej Brytanii i emigracji

https://www.instagram.com/clfrparadise/
nikkyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 10:32   #9
Bezsenna_Pani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Masaż twarzy - Wasze efekty

Cześć dziewczyny,

Od 4 dni stosuję masaż Tanaki. Instrukcję papierową dostałam przy okazji internetowych zakupów mineralnych i postanowiłam spróbować. Wcześniej o nim nie słyszałam więc wspomogłam się też filmikami na YT.
Robię go rano i wieczorem (rano z kremem, wieczorem z olejem arganowym albo opuncjowym; planuję kupić olej z baobabu, bo jest polecany przy tym rodzaju masażu, a ja mam pretekst, żeby spróbować czegoś nowego ).
Generalnie od kilku lat mam problem z poranną opuchlizną twarzy, zwłaszcza okolic oczu. Po 2 dniach znajoma, która nie wiedziała, że stosuję masaż zauważyła, że mam mniej opuchnięte oczy. Może przypadek, ale motywujący do regularnego działania .
Dodatkowo wg mnie skóra właściwie od razu reaguje i wygląda zdrowiej, zauważyłam też… odetkanie zatok.
Już te efekty wystarczają mi, żeby kontynuować eksperyment albo i wprowadzić masaż na stałe. Tym bardziej, że to bardzo przyjemny element toalety
Bezsenna_Pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 17:11   #10
EwkaW78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1
Dot.: Masaż twarzy - Wasze efekty

Moim zdaniem masaż twarzy to najlepsza inwestycja czasu i pieniędzy. Trzeba być systematycznym i uzbroić się w cierpliwość, ale dobrze wykonany masaż- działa cuda. U mnie zatrzymał upływ czasu, a nawet go cofnął. Muszę mieć szybkie efekty, bo inaczej tracę zainteresowanie, więc nie dla mnie głaskania, jogi twarzy, etc. Bardzo dobry jest Kobido, ale jeszcze lepszy automasaż Marie Margo tzw.. Estetyczna Rehabilitacja Twarzy. Sprawdźcie youtube xxx dużo wiedzy i mocno działających technik

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2022-05-31 o 09:28 Powód: link
EwkaW78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 11:23   #11
agneskaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 7
Dot.: Masaż twarzy - Wasze efekty

Masaz twarzy jest bardzo niedoceniany przez wiele osób. Myślą, że to tylko forma relaksu. Owszem tak też jest, ale oprócz tego jest to też sposób na ujędrnianie skóry i zatrzymywanie czasu. Ja kocham ten zabieg
agneskaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-31, 09:35   #12
kulkaa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 23
Dot.: Masaż twarzy - Wasze efekty

A macie jakieś zdjęcia przed i po, żeby zobaczyć efekty? Ja niby robię ćwiczenia z YT, chodzę na profesjonalny masaż twarzy z elementami refleksoterapii, ale nie widzę efektów...
kulkaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 13:35   #13
sonia2003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 132
Dot.: Masaż twarzy - Wasze efekty

hej ja chodzę na kobido z tape. Efekty jest niesamowity. Jestem już po 10 sesjach i nie zamierzam rezygnować.
Moja masażystka wrzuca zdjęcia na fb, jak ktoś jest ze Szczecina to mogę dać namiary.
__________________
www.czarodziejka.com
sonia2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 23:55   #14
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Masaż twarzy - Wasze efekty

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Ja interesuję się masażem twarzy od jakiegoś roku i zauważyłam dobre efekty przy stosowaniu kilkanaście razy w miesiącu.
Od paru tygodni utrzymuję żelazną rutynę wieczorną - przy wieczornym oczyszczaniu masuję twarz przynajmniej kilka minut. Jest to jednak tak przyjemne i odprężające, a efekty są tak sympatyczne, że z kilku nieraz robi się kilkanaście.

Generalnie masaż twarzy (nieudolna wariacja na temat Tanaki + własna inwencja twórcza) wykonuję, czyszcząc skórę olejem. Efekt?
-trochę to obrzydliwe.
Masz rację mocno obrzydliwe nieoczyszczona brudna skóra i masaż to jakby iść na masaż prosto po treningu na siłce i dać się masować z tym brudem i potem. Fuj.
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-19, 11:43   #15
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Masaż twarzy - Wasze efekty

ja byłam raz na godzinnym KOBIDO - efekty widoczne od razu! byłam w szoku, lwia zmarszczka dosłownie zniknęła! następnego dnia pojawiła się ponownie, ale mam wrażenie, że tylko w 30% - nadal skóra jest wygładzona, promienna i owal twarzy się poprawił, dosłownie zeszła opuchlizna- nie mam kasy na regularne masaże w SPA, ale zrobię sobie sama szkolenie na YouTube i spróbuję - polecam wszystkim chociaż raz pójść
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-17, 16:05   #16
Alicia_8
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 17
Dot.: Masaż twarzy - Wasze efekty

Regularnie chodzę na masaż twarzy, bardzo mi się podoba. Twarz stała się rozświetlona, ​​stonowana i piękna, zmarszczki wygładzone.
Alicia_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-23, 17:45   #17
sonia2003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 132
Dot.: Masaż twarzy - Wasze efekty

ja chodzę regularnie od ponad roku na kobido. Każdy masaż kończy się tapingiem twarzy. Efekty są, bo wygładzone zmarszki i grubsza skóra.
__________________
www.czarodziejka.com
sonia2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-12, 17:56   #18
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Masaż twarzy - Wasze efekty

Ja robię sobie w domu gua sha - 2/3 razy w tygodniu. Skóra wygładziła się, jest ładnie odżywiona, owal twarzy też taki jakiś lepszy
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-12 17:56:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:53.