zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-03, 12:57   #31
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

Cytat:
Napisane przez NaOSTRO Pokaż wiadomość
o japier....Ty Ty grasz w rodzinie Adamsów ?!
Dla mnie wygląda to starsznie ,jakieś gorki nie gotki emo- nie znam się ,ale dla mnie jest to robie z kobiety posmiewiska ,jesteś ładną kobietą a wyglądasz no - smiesznie.
te włosy - make up, jak na parade równości ,albo przystanek woodstok
Dla mnie 1000 razy lepiej wyglądałaś w tym rudym - brązie ,naturalnie dziewczęco ,a dzięki tamtemu kolorowi włosów orginalnie,moim zdaniem ,wszystko tylko nie ten koszmarny czarny!!!!!
aaaaaaaaaaaa uciekam ,boje się Ciebie ;33
opanuj sie

a co do autorki, to rowniez jestem za brazem, i zapuscilabym ta grzywke na bok, albo w ogole
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 17:27   #32
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

Na ostatnim zdjęciu wyglądasz pięknie i naturalnie. Ale na drugim i trzecim... zrobiłaś na mnie ogromne wrażenie. Wyglądasz na gotkę, a czerń w połączeniu z bladą cerą daje niesamowite wrażenie! Podobasz mi się tak i ja bym niczego nie zmieniała... chociaż, jeśli szukasz zmiany - uważam, że brązy są dla Ciebie.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 21:45   #33
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

moim zdaniem bez grzywki wyglądasz przecudnie
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 19:17   #34
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

Cytat:
Napisane przez NaOSTRO Pokaż wiadomość
o japier....Ty Ty grasz w rodzinie Adamsów ?!
Dla mnie wygląda to starsznie ,jakieś gorki nie gotki emo- nie znam się ,ale dla mnie jest to robie z kobiety posmiewiska ,jesteś ładną kobietą a wyglądasz no - smiesznie.
te włosy - make up, jak na parade równości ,albo przystanek woodstok
Dla mnie 1000 razy lepiej wyglądałaś w tym rudym - brązie ,naturalnie dziewczęco ,a dzięki tamtemu kolorowi włosów orginalnie,moim zdaniem ,wszystko tylko nie ten koszmarny czarny!!!!!
aaaaaaaaaaaa uciekam ,boje się Ciebie ;33
Dzięki za porady.... chociaz nie ukrywam, że wolałabym je czytać w "mniej krytycznej" wersji i bez tekstów w stylu "uciekam, boje sie ciebie, grasz w rodzinie adamsów, wygladasz smiesznie". Ja osobiście strałabym się wyrazić swoje zdanie bardziej kulturalnie i nie starając się urazić drugiej osoby. Ale nie mam wpływu na zachowanie innych

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
opanuj sie

a co do autorki, to rowniez jestem za brazem, i zapuscilabym ta grzywke na bok, albo w ogole
Dzięki Też decyduję się na brąz tyle, że w chlodniejszym odcieniu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Na ostatnim zdjęciu wyglądasz pięknie i naturalnie. Ale na drugim i trzecim... zrobiłaś na mnie ogromne wrażenie. Wyglądasz na gotkę, a czerń w połączeniu z bladą cerą daje niesamowite wrażenie! Podobasz mi się tak i ja bym niczego nie zmieniała... chociaż, jeśli szukasz zmiany - uważam, że brązy są dla Ciebie.
Dzięki Też stwierdziłam ,ze jednak brąz mi bardziej pasuje

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
moim zdaniem bez grzywki wyglądasz przecudnie
Dzięki Widzę, że zdania są podzielone co do grzywki - chyba poprostu jakiś czas pochodzę z grzywką a trochę bez (czase upinam grzywkę, a czasem chodzę z taką trochę dłuższą na bok).
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 23:34   #35
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

czekamy na efekty )))))
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 21:23   #36
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

Hej
Radziłyście mi między innymi ścięcie włosów do ramion i zapuszczenie grzywki. Jestem na etapie zapuszczania grzywki, włosy obcięłam mniej więcej do ramion chociaż już troszkę odrosły Może różnica nie jest ogromna, ale wyjściowo jeszcze przed tym wątkiem mialam włosy do pasa także ja czuję zmianę .

A co do koloru włosów[/COLOR] - mam cały czas w planie zmianę koloru na jąsniejszy, uprzedzam pytania itp- też stwierdziłam, że nie pasuje mi czerń tylko coś jasniejszego, ale z braku kasy :/ narazie nie mogłam przejść do jasniejszego koloru, ale zrobię to wkrótce. Jeśli macie jakies propozycje co do dokladnego koloru, jaki odcien itp to chętnie posłucham

Problem : Mam w planie jeszcze sciąć włosy, tak trochę za linię szczęki. Tylko nie wiem co z tą grzywą . Ogólnie zawsze się sobie podobałam z grzywką, ale też już mi się znudziła. Znowu bez grzywki czuję się głupio :/(dwa ostatnie zdjęcia) . Pierwsze zdjęcie jest po ścięciu włosów z grzywką. Kolejne zdjęcie to takie jak mam obecnie włosy, grzywka brzydko na bok się układa bo odrasta. Ale mam wrażenie, że poprostu gorzej wyglądam .
Jak myślicie włosy bez grzywki ścięte na prosto za linię szczęki będą mi pasowały?
Jestem nie zadowolona z tych moich bezpłciowych włósow

I błagam nie piszcie ,że sie z rodziny adamsów urwałam bo się zamknę w sobie. Dziękuję za poprzednie komentarze i mam nadzieję, że coś doradzicie żebym nie wyglądało brzydko i nudno

PS. na pierwszym zdjęciu mam bluzkę od piżamy, sory
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 23:03   #37
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

Przepraszam, że się wcinam w rozmowę, ale muszę powiedzieć, że masz przecudną urodę!
Poraziły mnie (oczywiście pozytywnie) te 'adamsowe' zdjęcia sprzed metamorfozy
Wiem, że chciałaś zmiany, ale ta grzywka w stylu Emily The Strange była nieziemska, nadawała Ci takiej tajemniczości i, moim skromnym zdaniem, charakteru! Jeszcze część włosów za uszy i połączenie elfa z Wednesday Adams wprost idealne!

Teraz też wyglądasz super, jednak ten pierwszy look... I w ogóle świetne zdjęcia

Pozdrawiam

Bardzo bulwersują mnie tylko nieeleganckie komentarze... czy to, że ktoś jest blady i ma ciemne włosy musi od razu być 'straszne'? Może właśnie komuś świetnie pasuje taki styl! Oczywiście każdy ma prawo do swego zdania, ale ma też obowiązek wypowiadania go w kulturalny sposób

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------

Oooops, dopiero teraz doczytałam, że nie chcesz być porównywana do Adamsów Absolutnie nie chciałam Cię urazić! Napisałam to w formie komplementu

I przepraszam za post pod postem, edycja szwankuje
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 23:04   #38
bdzium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 31
Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1288905584

to zdjęcie podoba mi się najbardziej, powinnaś malować się właśnie tak delikatnie
bdzium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 23:27   #39
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wcinam w rozmowę, ale muszę powiedzieć, że masz przecudną urodę!
Poraziły mnie (oczywiście pozytywnie) te 'adamsowe' zdjęcia sprzed metamorfozy
Wiem, że chciałaś zmiany, ale ta grzywka w stylu Emily The Strange była nieziemska, nadawała Ci takiej tajemniczości i, moim skromnym zdaniem, charakteru! Jeszcze część włosów za uszy i połączenie elfa z Wednesday Adams wprost idealne!

Teraz też wyglądasz super, jednak ten pierwszy look... I w ogóle świetne zdjęcia

Pozdrawiam

Bardzo bulwersują mnie tylko nieeleganckie komentarze... czy to, że ktoś jest blady i ma ciemne włosy musi od razu być 'straszne'? Może właśnie komuś świetnie pasuje taki styl! Oczywiście każdy ma prawo do swego zdania, ale ma też obowiązek wypowiadania go w kulturalny sposób

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------

Oooops, dopiero teraz doczytałam, że nie chcesz być porównywana do Adamsów Absolutnie nie chciałam Cię urazić! Napisałam to w formie komplementu

I przepraszam za post pod postem, edycja szwankuje
Nie uraziłaś mnie oczywiście, dziękuję Ci bardzo za te komplementy Te porównania do Adamsów powinnam wziąść w cudzysłów, nie chodziło mi o to konkretnie tylko o jakieś ''straszydła'' itp .

Widzę, że wiesz o co chodzi . Co byś mi zaproponowała? Powrót do prostej grzywki? A długość włosów i kolor? Zastanawialam się nad średnim brązem w cieplym lekko rudawym odcieniu, ale nie wiem czy by to nie wyglądało "banalnie", myślalam też o ciemnym brązie wpadającym trochę w taki mahoń/kasztan. A sama nie wiem tak kombinuję ..


Cytat:
Napisane przez bdzium Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1288905584

to zdjęcie podoba mi się najbardziej, powinnaś malować się właśnie tak delikatnie
Dzięki A maluję się naprawdę baaaardzo różnie, delikatniej też się maluję często, ale mam słabość do mocnych szminek (wiem, nie kazdemu może się podobać ). A masz jakieś pomysły na włosy bo z nimi mam problem? Takie jak z tego zdjęcia co podałaś w linku czy inne?
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 23:56   #40
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Nie uraziłaś mnie oczywiście, dziękuję Ci bardzo za te komplementy Te porównania do Adamsów powinnam wziąść w cudzysłów, nie chodziło mi o to konkretnie tylko o jakieś ''straszydła'' itp .

Widzę, że wiesz o co chodzi . Co byś mi zaproponowała? Powrót do prostej grzywki? A długość włosów i kolor? Zastanawialam się nad średnim brązem w cieplym lekko rudawym odcieniu, ale nie wiem czy by to nie wyglądało "banalnie", myślalam też o ciemnym brązie wpadającym trochę w taki mahoń/kasztan. A sama nie wiem tak kombinuję ..
Cieszę się, że nie uznałaś mojego porównania za afront

Moim zdaniem najbardziej pasuje Ci prosta grzywka i taki z lekka 'mroczny' wygląd. Bezwzględnie. W takim zestawieniu wyglądasz naprawdę niebanalnie, bardzo charakterystycznie, oryginalnie, z nutą starodawnej elegancji i romantyzmu. Może szkoda by było to zatracić Myślę, że mahoń/kasztan na włosach bardzo dobrze wpisywałby się w ten styl
Nie jestem ekspertem, ale wyrazisty kolor szminki, to jest to
Co do makijażu, to wydaje mi się, że zarówno w mocnym jak i w delikatniejszym jest Ci do twarzy.

Ale jeśli pragniesz zmian, to zmieniaj! Włosy to włosy, odrosną Najważniejsze jest przecież to, żebyś się dobrze czuła w swojej skórze
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 07:38   #41
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

A moim zdaniem nie powinnaś rezygnować z grzywki - jej brak dodaje Ci conajmniej 10 lat. Z grzywką jest wyraziście, z charakterem - bardzo Ci pasuje, podkresla urodę, niweluje wypukłość oczu (na zdjęciu bez grzywki Twoje oczy wyglądają mało korzystnie, ale może to też wina makijażu). W wersji z oczami lekko przydymionymi i delikatną szminką wyglądasz bajecznie.
Włosy też zostawiłabym ciemne - brąz albo coś bardziej zdecydowanego, własnie mahoń, kasztan, obrerżyna.
Wcale nie wyglądasz jak z rodziny Adamsów, śliczna z Ciebie dziewczyna.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-05, 10:08   #42
bdzium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 31
Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość

Dzięki A maluję się naprawdę baaaardzo różnie, delikatniej też się maluję często, ale mam słabość do mocnych szminek (wiem, nie kazdemu może się podobać ). A masz jakieś pomysły na włosy bo z nimi mam problem? Takie jak z tego zdjęcia co podałaś w linku czy inne?

Na tym zdjęciu nic bym nie zmieniła! I grzywka i kolorek i makijaż bardzo mi się podoba
bdzium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 11:10   #43
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

wg mnie ladnie Ci w takich wlosach jak na tym foto i makijaz tez dobry,

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1288905637
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 12:46   #44
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Cieszę się, że nie uznałaś mojego porównania za afront

Moim zdaniem najbardziej pasuje Ci prosta grzywka i taki z lekka 'mroczny' wygląd. Bezwzględnie. W takim zestawieniu wyglądasz naprawdę niebanalnie, bardzo charakterystycznie, oryginalnie, z nutą starodawnej elegancji i romantyzmu. Może szkoda by było to zatracić Myślę, że mahoń/kasztan na włosach bardzo dobrze wpisywałby się w ten styl
Nie jestem ekspertem, ale wyrazisty kolor szminki, to jest to
Co do makijażu, to wydaje mi się, że zarówno w mocnym jak i w delikatniejszym jest Ci do twarzy.

Ale jeśli pragniesz zmian, to zmieniaj! Włosy to włosy, odrosną Najważniejsze jest przecież to, żebyś się dobrze czuła w swojej skórze
Dzięki za komentarz .
Heh, na początku wątku chyba w sumie więcej głosów było żeby zlikwidować grzywkę a teraz więcej jest chyba za grzywką .

Bez grzywki czuję się nijako, ale może to kwestia przyzwyczajenia .

Narazie mój plan to (chyba) ścięcie włosów krócej, zmiana koloru i właśnie możliwe, że znów grzywka.

Cytat:
Napisane przez allmode Pokaż wiadomość
A moim zdaniem nie powinnaś rezygnować z grzywki - jej brak dodaje Ci conajmniej 10 lat. Z grzywką jest wyraziście, z charakterem - bardzo Ci pasuje, podkresla urodę, niweluje wypukłość oczu (na zdjęciu bez grzywki Twoje oczy wyglądają mało korzystnie, ale może to też wina makijażu). W wersji z oczami lekko przydymionymi i delikatną szminką wyglądasz bajecznie.
Włosy też zostawiłabym ciemne - brąz albo coś bardziej zdecydowanego, własnie mahoń, kasztan, obrerżyna.
Wcale nie wyglądasz jak z rodziny Adamsów, śliczna z Ciebie dziewczyna.
Dzięki za radę . W sumie zgadzam się z Tobą - zawsze mi się wydawało, że bez grzywki wyglądam starzej i jakoś mniej sympatycznie. Oczy fakt, mam trochę wyłupiaste czy cos w tym stylu (na zdjęciu o którym mówisz makijaż oczu to tylko tusz z tego co pamiętam). Tak, tak włosy muszę być jako tako ciemne bo z czarnego nie łatwo zejść. Fajnie, że się zgadzacie co do kasztanu/mahoniu itp bo ostatnio taki kolor chodzi za mną .
Kolejna osóba namawia mnie do grzywki

Cytat:
Napisane przez bdzium Pokaż wiadomość
Na tym zdjęciu nic bym nie zmieniła! I grzywka i kolorek i makijaż bardzo mi się podoba
Dzięki za opinię

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
wg mnie ladnie Ci w takich wlosach jak na tym foto i makijaz tez dobry,

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1288905637
Ja się własnie nie za dobrze czuję w takich włosach jak na tym foto (a makijaż taki lubię ) , dziękuję Ci za poradę
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 13:23   #45
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

to i ja sie wzpowiem jestem przeciwniczka grzywek, nie podobaja mi sie ale u Ciebie jakos mi sie podoba.... dziwne to jak na mnie faktycznie wygladasz mlodziej z grzywka i slicznie. Mnie tez bardzo spodobal sie Twoj mroczny look. Byl bardzo oryginalny. A Pani z 1szej str co uciekla co sie bala... brak slow, sadze ze mialaby problemy nawet z kolorowa wersja matryc Ravena.
W jasniejszych wlosach takze mi sie podobasz. Ladnemu we wszystkim ladnie. Kombinuj smialo, wlosy odrosna w razie czego
Aaaa tylko nie scinaj za mocno wloskow
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 06:46   #46
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
to i ja sie wzpowiem jestem przeciwniczka grzywek, nie podobaja mi sie ale u Ciebie jakos mi sie podoba.... dziwne to jak na mnie faktycznie wygladasz mlodziej z grzywka i slicznie. Mnie tez bardzo spodobal sie Twoj mroczny look. Byl bardzo oryginalny. A Pani z 1szej str co uciekla co sie bala... brak slow, sadze ze mialaby problemy nawet z kolorowa wersja matryc Ravena.
W jasniejszych wlosach takze mi sie podobasz. Ladnemu we wszystkim ladnie. Kombinuj smialo, wlosy odrosna w razie czego
Aaaa tylko nie scinaj za mocno wloskow
Dziękuję za odpowiedź
Przekonujecie mnie z powortem do grzywki

A co do tego że piszesz żeby za mocno nie ścinać - myślisz, że za linię brody/szczęki będzie ok? Bo nie wiem czy masz na myśli poprostu jeszcze skracanie z takich jakie są czy werję na chłopaka ?

Raz w życiu miałam całkiem krótkie włosy i już nie popełnię drugi raz tego błędu
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 14:15   #47
dagmara_s
Raczkowanie
 
Avatar dagmara_s
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 405
GG do dagmara_s
Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

dawno mnie tu nie bylo widze ze scielas wloski, bardzo ladna fryzurka bardzo fajnie wygladasz z grzywka, jednak... ciut dluzsza jeszcze by mogla byc, no tak o 1cm, ale to szczegol bo blyskawicznie rosnie.
na Twoim miejscu bym nie scinala bardziej.
no i brewki mozna nieco przyciemnic bo troche gryza sie z tak ciemnymi wlosami
jak dla mnie nie masz wylupiastych oczu a piekne wyraziste duze oczyska;p mi tam sie bardzo podobają
bez grzywki tez by bylo dobrze, wiadomo ze jak odrasta taka zaczesana na bok to kiepsko to wyglada.
chcoiaz ta Twoja grzywka nadaje Ci takiej charakterystycznosci, zreszta Twoj typ urody pewnie nigdy nie ginie w tlumie
pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

a co myslisz o dosc dlugiej grzywce na bok? czolo masz wysokie i dosc pociagla buzke, wiec troszke mozna by je zakryc jednak...
__________________
Zapuszczam i dbam o włosy!!
olejowanie & farbowanie tylko henną khadi black & odżywianie & wcierkowanie

zaczynam pić drożdże, a co !
dagmara_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 14:23   #48
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

ja uwazam,ze na aktualnych zdjeciach wygladasz idealnie, taka stylizacja wyjatkowo ci pasuje i tak naprawde nic bym nie zmieniała

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
ja uwazam,ze na aktualnych zdjeciach wygladasz idealnie, taka stylizacja wyjatkowo ci pasuje i tak naprawde nic bym nie zmieniała
chodziło mi o 2 i 3 fotke z pierwszego postu oczywiscie. Brak grzywki Ci nie pasuje
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 22:47   #49
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

dla mnie w czarnych włosach i grzywce cudo! nawet nie będę się ustosunkowywać do niektórych komentarzy
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 00:45   #50
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

Cytat:
Napisane przez bdzium Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1288905584

to zdjęcie podoba mi się najbardziej, powinnaś malować się właśnie tak delikatnie
Zgadzam sie, bardzo fajny styl na tym zdjeciu.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 16:58   #51
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

Cytat:
Napisane przez dagmara_s Pokaż wiadomość
dawno mnie tu nie bylo widze ze scielas wloski, bardzo ladna fryzurka bardzo fajnie wygladasz z grzywka, jednak... ciut dluzsza jeszcze by mogla byc, no tak o 1cm, ale to szczegol bo blyskawicznie rosnie.
na Twoim miejscu bym nie scinala bardziej.
no i brewki mozna nieco przyciemnic bo troche gryza sie z tak ciemnymi wlosami
jak dla mnie nie masz wylupiastych oczu a piekne wyraziste duze oczyska;p mi tam sie bardzo podobają
bez grzywki tez by bylo dobrze, wiadomo ze jak odrasta taka zaczesana na bok to kiepsko to wyglada.
chcoiaz ta Twoja grzywka nadaje Ci takiej charakterystycznosci, zreszta Twoj typ urody pewnie nigdy nie ginie w tlumie
pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

a co myslisz o dosc dlugiej grzywce na bok? czolo masz wysokie i dosc pociagla buzke, wiec troszke mozna by je zakryc jednak...
Hej Dagmara, fajnie że znowu do mnie wpadłaś
A tak grzywka na tamtym zdjęciu trochę za krótka, fryzjerka mi tak obcięła -ale dokladnie tak jak mówisz, rośnie strasznie szybko

Ja też najlepiej czuje sie jednak w grzywce. A taka na bok hmm zależy do jakiej fryzury, a mi tez sie tak głupio wlosy rozdzielają, że takiej calkiem na bok nie dalabym rady miec niestety. Dzięki za rady

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
ja uwazam,ze na aktualnych zdjeciach wygladasz idealnie, taka stylizacja wyjatkowo ci pasuje i tak naprawde nic bym nie zmieniała

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------


chodziło mi o 2 i 3 fotke z pierwszego postu oczywiscie. Brak grzywki Ci nie pasuje
Fajnie, że kolejna osoba zgadza się ze mną co do grzywki

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
dla mnie w czarnych włosach i grzywce cudo! nawet nie będę się ustosunkowywać do niektórych komentarzy
Dzięki za miły komentarz Ja będe jeszcze kombinować zobaczymy co z tego wyjdzie hehe

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Zgadzam sie, bardzo fajny styl na tym zdjeciu.
Dzięki!




Dziewczyny, skróciłam jeszcze włosy (zupełnie na prosto) i z powrotem zrobiłam grzywkę. W załączniku zdjęcia.
Teraz mam w planie zmianę koloru, niedługo wrzucę znowu zdjęcia o ile wyjdzie z tego cos sensownego
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 18:10   #52
baby29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: radom
Wiadomości: 137
Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

Ale masz piękne oczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! Na tych dzisiejszych zdjęciach wyglądasz super.
__________________
pozytywnie zakręcona
baby29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 19:24   #53
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

bosko wyglądasz śliczne oczy
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 21:28   #54
bdzium
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 31
Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

Pięknie wyglądasz na tych zdjęciach Pozdrawiam!
bdzium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 22:42   #55
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

Zdecydowanie lepiej Tobie z grzywką, bo masz wysokie czoło .Grzywka Cię odmładza.
Mi czarny kolor włosów do Ciebie nie pasuje. Rozumiem , że próbujesz wyglądać z charakterem , ale w Twoim przypadku wygląda to sztucznie , w połączeniu ze sztuczną bladością .
Zmniejszasz sobie oczy czarną kredką , obrysowując całe oko . Zupełnie tego nie rozumiem , bo masz ładne duże oczy, ktore powinny być Twoim atutem , ale nie są, bo gasisz oko.
Usta , odblaskowe szminki do ciebie nie pasują , dodatkowo podkreślają różnicę między górną a dolną wargą.
Masz bardzo ładną i delikatną urodę , a próbujesz zrobić z siebie babę z charakterem . Niestety u Ciebie wygląda to sztucznie , bo babą nie jesteś ,raczej widzę w Tobie delikatną , dziewczynę , ktora na siłę próbuje zwrocić na siebie uwagę.
Poszłabym w kierunku podkreślenia , Twojej naturalnej urody .

Jeśli chcesz zostać przy czarnych włosach z grzywką , to podkreśl oko , ale bez kredki + naturalny kolor ust.
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 00:31   #56
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

Cytat:
Napisane przez Agaaa-a Pokaż wiadomość
Zdecydowanie lepiej Tobie z grzywką, bo masz wysokie czoło .Grzywka Cię odmładza.
Mi czarny kolor włosów do Ciebie nie pasuje. Rozumiem , że próbujesz wyglądać z charakterem , ale w Twoim przypadku wygląda to sztucznie , w połączeniu ze sztuczną bladością .
Zmniejszasz sobie oczy czarną kredką , obrysowując całe oko . Zupełnie tego nie rozumiem , bo masz ładne duże oczy, ktore powinny być Twoim atutem , ale nie są, bo gasisz oko.
Usta , odblaskowe szminki do ciebie nie pasują , dodatkowo podkreślają różnicę między górną a dolną wargą.
Masz bardzo ładną i delikatną urodę , a próbujesz zrobić z siebie babę z charakterem . Niestety u Ciebie wygląda to sztucznie , bo babą nie jesteś ,raczej widzę w Tobie delikatną , dziewczynę , ktora na siłę próbuje zwrocić na siebie uwagę.
Poszłabym w kierunku podkreślenia , Twojej naturalnej urody .

Jeśli chcesz zostać przy czarnych włosach z grzywką , to podkreśl oko , ale bez kredki + naturalny kolor ust.
A ja uwazam,ze jasna karnacja plus ciemne wlosy nie dosc ze idealnie Tobie pasuja to jeszczev wygladaja zdecydowanie naturalnie, porównując do fotek z pierwszego postu, gdzie masz karmelkowe wlosy, wersja ciemno-jasna jest zdecydowanie korzystniejsza
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 11:37   #57
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

Cytat:
Napisane przez baby29 Pokaż wiadomość
Ale masz piękne oczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! Na tych dzisiejszych zdjęciach wyglądasz super.
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Pokaż wiadomość
bosko wyglądasz śliczne oczy
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez bdzium Pokaż wiadomość
Pięknie wyglądasz na tych zdjęciach Pozdrawiam!
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Agaaa-a Pokaż wiadomość
Zdecydowanie lepiej Tobie z grzywką, bo masz wysokie czoło .Grzywka Cię odmładza.
Mi czarny kolor włosów do Ciebie nie pasuje. Rozumiem , że próbujesz wyglądać z charakterem , ale w Twoim przypadku wygląda to sztucznie , w połączeniu ze sztuczną bladością .
Zmniejszasz sobie oczy czarną kredką , obrysowując całe oko . Zupełnie tego nie rozumiem , bo masz ładne duże oczy, ktore powinny być Twoim atutem , ale nie są, bo gasisz oko.
Usta , odblaskowe szminki do ciebie nie pasują , dodatkowo podkreślają różnicę między górną a dolną wargą.
Masz bardzo ładną i delikatną urodę , a próbujesz zrobić z siebie babę z charakterem . Niestety u Ciebie wygląda to sztucznie , bo babą nie jesteś ,raczej widzę w Tobie delikatną , dziewczynę , ktora na siłę próbuje zwrocić na siebie uwagę.
Poszłabym w kierunku podkreślenia , Twojej naturalnej urody .

Jeśli chcesz zostać przy czarnych włosach z grzywką , to podkreśl oko , ale bez kredki + naturalny kolor ust.
Dzięki za wypowiedź, ale chyba nie dokładnie czytasz to co piszę. Przecież już kilka razy napisałam, że też doszłam do wniosku, że czarny mi nie pasuje i ,że w najbliższym czasie zmieniam kolor

Co do makijażu to również dzięki ,że się wypowiedziałaś - ale prosiłam o rady tylko odnośnie fryzury. Rozumiem, że podoba Ci się na mnie delikatny mekijaż, ale ja mocne szminki uwielbiam i najlepiej czuję się w takim makijażu, a w takim delikatnym czuję się naprawdę niefajnie (co z tego ,że wyglądam niby lepiej jak czuję się jak nie ja), myślę też że delikatny makijaż nie pasuje do ubrań jakie noszę i przede wszystkim do mojego charakteru.
Ale wiadomo każdemu podobać się nie mogę

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
A ja uwazam,ze jasna karnacja plus ciemne wlosy nie dosc ze idealnie Tobie pasuja to jeszczev wygladaja zdecydowanie naturalnie, porównując do fotek z pierwszego postu, gdzie masz karmelkowe wlosy, wersja ciemno-jasna jest zdecydowanie korzystniejsza
Heh, zdania na ten temat są naprawdę podzielone
Dzięki za odpowiedź
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 19:22   #58
littlesmallfrog
Raczkowanie
 
Avatar littlesmallfrog
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bielsko-Biała/ Kraków
Wiadomości: 126
Dot.: zawiało nudą - potrzebuję zmiany ;)

Jesteś przepiękna! Najładniejsza dziewczyna, jaką kiedykolwiek widziałam na wizażu. Masz fantastyczne oczy.
Według mnie czarny pasuje do Ciebie idealnie, podkreśla Twoją oryginalną urodę i jasną cerę. Nie można od Ciebie oderwać oczu!
__________________

littlesmallfrog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.