Co po paście cukrowej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-28, 08:12   #1
gerberki
Przyczajenie
 
Avatar gerberki
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10

Co po paście cukrowej?


Witam, proszę o poradę od prawie dwóch lat depiluje bikini pasta cukrową (depilacja brazylijska). Na chwilę obecną szkoda mi wydawać tyle co miesiąc na wizyty u Pani kosmetyczki i też zaczęły mi trochę wrastać włosy. Chciałabym zrobić sobie przerwę od pasty.
Jestem brunetką a włosy (mam/miałam) raczej mocne w chwili obecnej są słabsze i rzadsze czy jak przestawię się teraz na kremy do depilacji uzyskam ten sam efekt jak po paście? I czy mogę bez większych przeszkód krem stosować tak "dogłębnie" jak pastę?

Dziękuję za pomoc i dobre rady
gerberki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 11:30   #2
wpatrujacy sie elf
Raczkowanie
 
Avatar wpatrujacy sie elf
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Szwecja.
Wiadomości: 108
Dot.: Co po paście cukrowej?

Krem moze podrazniac, ale to zalezy od skory Efekt po kremie nie bedzie sie utrzymywal dluzej niz 1,5 tyg.
__________________
Razem od 11.11.2009 <3

''Bez popelniania bledow czlowiek nie bylby czlowieczy''
wpatrujacy sie elf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 18:38   #3
betty8080
Raczkowanie
 
Avatar betty8080
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Dot.: Co po paście cukrowej?

Ja bym zdecydowala sie na wosk, efekty sa jak po pascie a jest duzo taniej Jak jestes z Warszawy to polecam moj salon - B&B Clinic na Grzybowskiej (maja teraz promocje)
betty8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 06:48   #4
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: Co po paście cukrowej?

Cytat:
Napisane przez gerberki Pokaż wiadomość
Witam, proszę o poradę od prawie dwóch lat depiluje bikini pasta cukrową (depilacja brazylijska). Na chwilę obecną szkoda mi wydawać tyle co miesiąc na wizyty u Pani kosmetyczki i też zaczęły mi trochę wrastać włosy. Chciałabym zrobić sobie przerwę od pasty.
Jestem brunetką a włosy (mam/miałam) raczej mocne w chwili obecnej są słabsze i rzadsze czy jak przestawię się teraz na kremy do depilacji uzyskam ten sam efekt jak po paście? I czy mogę bez większych przeszkód krem stosować tak "dogłębnie" jak pastę?

Dziękuję za pomoc i dobre rady
Jeśli chcesz zrobić sobie przerwę to doradzam rzeczywiście jakiś krem, broń Boże! golenie, depilator albo wosk! Teraz masz włoski na pewno rzadsze i miększe, jak wrócisz do metod które wymieniłam to włosy znów zaczną twardnieć.
A co do wosku jeszcze... skoro już w tej chwili zauważasz jakieś wrastanie to po wosku to się nasili z uwagi na technikę usuwania włosów.
muscat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 14:20   #5
nika*
Raczkowanie
 
Avatar nika*
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 36
Dot.: Co po paście cukrowej?

Depilator zdecydowanie odradzam jest jedną z najgorszych form depilacji, wyrywając włos zakręca go przez co włoski wrastają widac pod skórą takie zakrętasy.
Wosk napewno jest boleśniejszy niż pasta cukrowa, a golenie.. na drugi dzień widać włoski -.-
Może warto na zawsze pozbyć się owłosienia i zdecydować na epilację?
nika* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 19:33   #6
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Co po paście cukrowej?

Cytat:
Napisane przez gerberki Pokaż wiadomość
Witam, proszę o poradę od prawie dwóch lat depiluje bikini pasta cukrową (depilacja brazylijska). Na chwilę obecną szkoda mi wydawać tyle co miesiąc na wizyty u Pani kosmetyczki i też zaczęły mi trochę wrastać włosy. Chciałabym zrobić sobie przerwę od pasty.
Jestem brunetką a włosy (mam/miałam) raczej mocne w chwili obecnej są słabsze i rzadsze czy jak przestawię się teraz na kremy do depilacji uzyskam ten sam efekt jak po paście? I czy mogę bez większych przeszkód krem stosować tak "dogłębnie" jak pastę?

Dziękuję za pomoc i dobre rady
czy chcesz zrobić przerwę od pasty tylko ze względu na wizyty u kosmetyczki? bo depilację pastą możesz tanio zrobić sama w domu i wcale nie jest to takie trudne. więc jeśli to tylko kwestia wizyt u kosmetyczki, polecam wątek o paście cukrowej, niektóre dziewczyny nawet robią ją same w domu, ja kupuję na allegro
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:29.