Wymiana pomadki Paese - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-21, 16:03   #1
wisienka_na_torcie
Zakorzenienie
 
Avatar wisienka_na_torcie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 010

Wymiana pomadki Paese


Dziewczyny, pomóżcie

Kupiłam w poniedziałek pomadkę na wysepce Paese. Chciałam dać ją mamie, jako dodatek do "prezentu głównego ". Dzisiaj zaczęłam pakować prezenty i chciałam się dokładniej tej szmince przyjrzeć. Wyjęłam ją z oryginalnego kartonika, otworzyłam i... okazało się, że Pani na stoisku podała mi zupełnie nie ten odcień , o który prosiłam. Musiały jej się zwyczajnie pomylić numerki. Moja wina, że nie sprawdziłam od razu, ale po prostu nie mam takiego zwyczaju. Kolor, który mam w ostateczności zupełnie nie nadaje się dla mojej mamy, a ja mam już identyczny z Avonu, więc szkoda mi tych 18 zł. Stąd moje pytanie, myślicie, że jest szansa wymienić? Wymieniała któraś z Was może coś na stoiskach tej firmy? Przeszłabym się tam jutro i zapytała, ale mam dosyć mało czasu (pakowanie i cały ten przedświąteczny galimatias) i nie ma sensu jechac pół miasta, jeśli to z góry skazane na porażkę

Pomóżcie, jeśli coś wiecie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=679770
Zapraszam do wymiany
wisienka_na_torcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:34.