Co mogę zmienić? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-20, 11:00   #31
hollyherooine
Przyczajenie
 
Avatar hollyherooine
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12
Dot.: Co mogę zmienić?

jesteś bardzo ładna ale nie farbuj włosków, zniszczysz sobie. możesz wypróbować szampony wypłukujące żółte odcienie z włosów, będą miały fajny zimniejszy kolor. na cienie pod oczami, polecam roll-on Garniera, cena przystępna(do 20 zł) i wydajny, do tego wersja z korektorem ukryje je lekki podkład napewno jest potrzebny! i cieniowanie włosów moim zdaniem(jak widzę inne Wizażanki też polecają).
co do ubrań- raczej nie pulowerki i sweterki, napewno ślicznie Ci będzie w czerwonym i bordowym widzę, że mieszkasz niedaleko Łodzi, spróbuj wybrać się do sklepu "Strefa" w budynku nowego Centralu, jest tam dużo w porządku ubrań do poprzymierzania w czym dobrze się czujesz
__________________
hollyherooine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 14:18   #32
soonik
Raczkowanie
 
Avatar soonik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 219
Dot.: Co mogę zmienić?

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
JEZUSIE ! NIE NIE NIE ! PO PIERWSZE NIE W DOMU ROZJASNIANIE, PO DRUGIE NIE JOANNA ! A POZNIEJ DO NAS FRYZJEROW PRZYCHODZA PANIE LEKKO ZDZIWIOEN ZE WLOSY MAJA POPALONE? HMM klask i:I DO TEGO JESZCZEONA JOANNA
Jeśli chodzi o mnie, to nie polecałabym czegoś co mi nie służy.. owszem zbyt mocne rozjaśnianie nie jest dobre, ale systematyczne powolne jest ok.. poza ty koleżanka ma jase włosy, jaśniejsze niż ja.. mogłaby np spróbować na jakimś wybranym pasemku.. okazałoby się jak reagują włoski.. ale moje zdanie jest takie, że tym rozjaśniaczem zawsze można osiągnąć wymarzony blond.. ja osiągnęłam w pewnym momencie piękny miodowy, niespotykany.. potem troszkę się na słońcu rozjaśniły bardziej ale też mi się podoba.. pokazywałam swoje włoski w wątku (pochwalmy się swoimi włosami)
Jeszcze jedno mam włosy dość grube więc włosy dobrze to znoszą, cienkie mogą mieć problemy..
soonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.