Zmiana koloru wlosow , pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-22, 10:01   #1
AJessaMAKEUP
Przyczajenie
 
Avatar AJessaMAKEUP
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 12

Zmiana koloru wlosow , pomocy


Hej wszystkim
Chcialabym bardzo cos zmienic w sobie , jestem wizazystka i dlatego chce by moje wlosy nie byly "nudne" :P tak by sie cos dzialo na tej glowie Moje naturalne wlosy to sredni braz obecnie mam ciemny kolor wlosow ale na odrostach jest wlasnie ten sredni braz nawet moze i ciut jasniejszy niz mialam gdy bylam dzieckiem. Moj typ urody to zima ( do tego okragla buzia ) dlatego wiem ze cieplych odcieni nie moge miec. Co proponujecie? Ostatnio mialam burgund.. ale bardzo szybko mi sie spral i chyba nie chce go znow Myslalam o balezu jak i ombre.. ale nie wiem jaki odciec i w jaki kolor tak szczerze pojsc:P

Moglabym poprosic o jakies przyklady? Pozdrawiam i z gory dziekuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo_00018.jpg (27,8 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 78787.jpg (42,4 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mimimiMIIIII.jpg (38,3 KB, 105 załadowań)
AJessaMAKEUP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 22:03   #2
PannaLokowana
Raczkowanie
 
Avatar PannaLokowana
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gdańsk/Płock
Wiadomości: 439
Dot.: Zmiana koloru wlosow , pomocy

Ja uważam, że to, jak wyglądasz prezentuje się na prawdę dobrze. ciemne włosy i okulary robią ci mocną oprawę twarzy, jesteś wyrazista, lubię to!
__________________
od 21.09.2012 świadoma pielęgnacja
MOJE WŁOSY

10.11.2013r: grzywka 20cm, bok 24 cm --> docelowo ~50cm (za łopatki)
PannaLokowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 11:46   #3
FajnaAgatka19
Raczkowanie
 
Avatar FajnaAgatka19
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 101
Smile Dot.: Zmiana koloru wlosow , pomocy

Ja nie widzę okrągłej buzi myślę,że czarny Cię przytłacza,w połączeniu z blada cerą nie wygląda to korzystnie.Też miałam czarne włosy i to był mój najgorszy czas jeśli chodzi o wygląd,jak patrzę na zdjęcia. Mam bladą cerę,co mi się akurat podoba,ale mając czarne włosy musiałam chodzić do solarium...młoda byłam nie wiedziałam,że istnieje coś takiego jak dekoloryzator i rozjaśniłam włosy. Wiem,że nie jest to zdrowe dla włosów ale wystarczy pózniej odpowiednio o nie dbać,lekko przyciąć i ponownie nie rozjaśniać tych samych wczesniej rozjaśnionych włosków. Myslę,że rudy byłby dla Ciebie idealny! Ale nie z tych odcieni czerwonych tylko pomarańczowych,ognistych. Ładnie odświeży Ci cerę ja w czarnych czułam się...mroczniepoza tym gdzie wyczytałas ,że do krągłej buzi nie pasują ciepłe odcienie>wystarczy odpowiednia fryzura.
__________________
03.02.2013-zaręczeni
05.10.2013-na świat przyjdzie nasza niespodzianka
FajnaAgatka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 12:41   #4
AJessaMAKEUP
Przyczajenie
 
Avatar AJessaMAKEUP
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 12
Dot.: Zmiana koloru wlosow , pomocy

Cytat:
Napisane przez FajnaAgatka19 Pokaż wiadomość
Ja nie widzę okrągłej buzi myślę,że czarny Cię przytłacza,w połączeniu z blada cerą nie wygląda to korzystnie.Też miałam czarne włosy i to był mój najgorszy czas jeśli chodzi o wygląd,jak patrzę na zdjęcia. Mam bladą cerę,co mi się akurat podoba,ale mając czarne włosy musiałam chodzić do solarium...młoda byłam nie wiedziałam,że istnieje coś takiego jak dekoloryzator i rozjaśniłam włosy. Wiem,że nie jest to zdrowe dla włosów ale wystarczy pózniej odpowiednio o nie dbać,lekko przyciąć i ponownie nie rozjaśniać tych samych wczesniej rozjaśnionych włosków. Myslę,że rudy byłby dla Ciebie idealny! Ale nie z tych odcieni czerwonych tylko pomarańczowych,ognistych. Ładnie odświeży Ci cerę ja w czarnych czułam się...mroczniepoza tym gdzie wyczytałas ,że do krągłej buzi nie pasują ciepłe odcienie>wystarczy odpowiednia fryzura.
Pytanie kierowane bylo do osob ktore maja wiedze na temat stylizacji .. rudy , ognisty odpada .
AJessaMAKEUP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 12:54   #5
sue_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 15
Dot.: Zmiana koloru wlosow , pomocy

balejaż to chyba średnio by Ci pasował. W takim kolorze jaki masz teraz jest Ci do twarzy, no ale rozumiem że chcesz zmiany, więc może jakis kasztan ? Myślę że byłoby Ci naprawdę ładnie
sue_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 22:40   #6
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Zmiana koloru wlosow , pomocy

Jesli jestes zima to sa dwie opcje: czern albo platyna. Mozesz dodac do swoich wlosow jakies kontrastowe pasmo np. czerwone albo fioletowe. Ombre na ciemnych wlosach zawsze jest cieple. Balejaz jest niemodny, po za tym na bardzo ciemnych wlosach wg mnie zawsze wyglada brzydko, robi sie taki efekt skunksa.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 10:51   #7
S_andy
Zadomowienie
 
Avatar S_andy
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 575
Dot.: Zmiana koloru wlosow , pomocy

W tym kolorze jest Ci naprawdę bardzo ładnie Zgadzam się z uca - możesz do tego dodać jakieś pasmo innego koloru
__________________
Styl i uroda - Odkrywaj, wyraź się, kolekcjonuj na Stylowi.pl

Lato!

Master's Thesis
S_andy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 12:59   #8
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Zmiana koloru wlosow , pomocy

Cytat:
Napisane przez AJessaMAKEUP Pokaż wiadomość
Hej wszystkim
Chcialabym bardzo cos zmienic w sobie , jestem wizazystka i dlatego chce by moje wlosy nie byly "nudne" :P tak by sie cos dzialo na tej glowie Moje naturalne wlosy to sredni braz obecnie mam ciemny kolor wlosow ale na odrostach jest wlasnie ten sredni braz nawet moze i ciut jasniejszy niz mialam gdy bylam dzieckiem. Moj typ urody to zima ( do tego okragla buzia ) dlatego wiem ze cieplych odcieni nie moge miec. Co proponujecie? Ostatnio mialam burgund.. ale bardzo szybko mi sie spral i chyba nie chce go znow Myslalam o balezu jak i ombre.. ale nie wiem jaki odciec i w jaki kolor tak szczerze pojsc:P

Moglabym poprosic o jakies przyklady? Pozdrawiam i z gory dziekuje
Wizazystka jestes i nas sie pytasz?
To chyba troche jak przyslowiowy szewc, co bez butow chodzi .
A tak na powaznie - troche niewyrazne te zdjecia, ale skoro twierdzisz, ze jestes zima to dobrze Ci bedzie w ciemnych kolorach. No ale to juz masz. Chyba zostaja tylko jakies pojedyncze kolorowe pasemka (fioletowe?), na pewno nie bedzie nudno...
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 13:23   #9
sweetdreams64
Raczkowanie
 
Avatar sweetdreams64
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 316
Dot.: Zmiana koloru wlosow , pomocy

ślicznie wyglądasz,ja bym nic nie zmieniała
__________________
15.05.2012-aparat góry łuk
29.11.2012-aparat dolny łuk



***********************





sweetdreams64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 14:09   #10
disajna
Raczkowanie
 
Avatar disajna
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 135
Dot.: Zmiana koloru wlosow , pomocy

Faktycznie trochę smutno, a może zmień oprawki okularów na czerwony. Dodadzą wyrazu twojej twarzy
disajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.