Zmiana potrzebna od zaraz! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-14, 12:52   #1
Alice_92
Raczkowanie
 
Avatar Alice_92
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 40
Wink

Zmiana potrzebna od zaraz! :)


Hej

Mam do Was gorącą prośbę. Potrzebuję zmiany a sama błądzę w świecie mody jak dziecko we mgle. Jestem sportowcem, dużo trenuję i właśnie uświadomiłam sobie, że ostatnio przeskakuję tylko z dresu w dres. Jest to dla mnie bardzo wygodne, ponieważ codziennie biegam między uczelnią (sportową), klubem w którym trenuję i pracą (w klubie fitness). Z makijażem również pożegnałam się już dawno temu, ponieważ w połączeniu z potem wygląda brzydko, nie mówiąc już o tym, że to niehigieniczne. Takie życie bez wymyślania w czym to jutro wystąpię i bez codziennego make-upu jest wygodne, jednak kiedy mój chłopak odprowadza mnie na trening, czy do pracy i mijamy inne pary robi mi się wstyd. Chciałabym wyglądać ładnie dla siebie i dla niego. Chciałabym, żeby był dumny, że idzie ze mną. On uwielbia to, że mam pasję, sam też jest sportowcem, ale kobieta zawsze powinna być kobietą bez względu na to co robi. Chciałam prosić Was o pomoc w znalezieniu takiego stylu, który byłby wygodny, pasował do mnie i którym mogłabym podkreślić swoje atuty.

Trochę o mojej figurze. Wydaje mi się, że jestem typem gruszki, choć nie jestem pewna. Mam niecałe 160cm wzrostu, noszę rozmiar 36/38. Mam dość mocno rozbudowane ramiona, ale biust średni (miseczka B). Jestem szczupła w pasie, za to biodra mam szersze (zawsze miałam problem ze znalezieniem spodni. Wszystkie były zbyt luźne w pasie). Pupę mam latynoską ;p dość sporą, ale kształtną i jestem z niej dumna ;D Nogi dość mocno umięśnione.

W swojej figurze lubię brzuch, pupę, łydki ;p i plecy.
Nie lubię UD! Zdecydowanie ich nie cierpię, każde spodnie wyglądają na nich źle, koszmar! Przeszkadzają mi też troszeczkę duże bicepsy, ale inni zwracają na nie uwagę i komplementują, więc chyba jest dobrze ;p

Bardzo proszę o rady Pomóżcie mi znaleźć styl i zacząć pozytywnie wyróżniać się z tłumu. Z góry dzięki! Buziaki

P.S. Dołączam zdjęcie w razie gdybym opisała coś źle, czy zbyt subiektywnie ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (53,2 KB, 195 załadowań)
Alice_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 21:03   #2
Alice_92
Raczkowanie
 
Avatar Alice_92
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 40
Dot.: Zmiana potrzebna od zaraz! :)

Chciałam dodać troszkę więcej zdjęć, żeby można było lepiej zobaczyć moją figurę i uświadomiłam sobie, że praktycznie nie mam takich zdjęć, bo najczęściej jestem ubrana w luźne spodnie i luźną koszulkę ;/ Znalazłam te dwie fotki..mam nadzieję, że to wystarczy. Bardzo na Was liczę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wz.jpg (16,2 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiza.jpg (78,9 KB, 137 załadowań)
__________________
"Co jest szczęściem? - Uczucie, że moc rośnie, że przezwycięża się opór."
Alice_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 21:29   #3
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Zmiana potrzebna od zaraz! :)

Wg regulaminu forum trzeba załączyć zdjecie z widoczną twarzą, modowie zamkną Twój wątek jeśli tego nie zrobisz
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 22:01   #4
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: Zmiana potrzebna od zaraz! :)

Najlepiej było by połączyć trochę elegancji i kobiecości z wygodą Także myślę, że dobrym zestawem na codzień były by leginsy (ale takie grubsze, ala spodnie np. z zameczkami kieszonkami itp) - są wygodniejsze niż dzinsy i generalnie nie ma problemu z doborem do sylwetki. Bardzo polecam z zary - super jakościowo. Zamiast bluzy jakiś sweterek - kardigan np z paseczkiem w talii, albo dzinsówka, albo sportowa, materiałowa marynarka. Opcji jest na prawdę dużo Masz super figurę więc nie powinnaś mieć problemów z doborem fasonów
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 22:36   #5
Nika_fashion_lifestyle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 98
Dot.: Zmiana potrzebna od zaraz! :)

Masz bardzo ładną budowę Może jakieś proste jeansy i fajny T-shirt? Jakieś buty na koturnie? Nie są niewygodne a dodają kobiecości Próbowałaś używać kremu BB? Lekko wyrównuje koloryt a nie jest podkładem. Może troszkę tuszu na oko, ale delikatnie. Będzie i kobieco i bez rozpływającej się tapety.
__________________
http://nika-fashion-lifestyle.blogspot.com/Zapraszam
Nika_fashion_lifestyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 22:36   #6
Alice_92
Raczkowanie
 
Avatar Alice_92
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 40
Dot.: Zmiana potrzebna od zaraz! :)

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Wg regulaminu forum trzeba załączyć zdjecie z widoczną twarzą, modowie zamkną Twój wątek jeśli tego nie zrobisz
Jest i twarz. Dzięki za informację.

Kissable, dziękuję za wskazówki. Właśnie zastanawiałam się nad kupnem legginsów, ale nie byłam pewna, czy moje duże nogi będą w nich dobrze wyglądać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fot.jpg (50,9 KB, 202 załadowań)
__________________
"Co jest szczęściem? - Uczucie, że moc rośnie, że przezwycięża się opór."
Alice_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-14, 23:12   #7
dragonsani
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 68
Dot.: Zmiana potrzebna od zaraz! :)

Nie myślałaś nad ścieciem włosów?
dragonsani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-15, 10:43   #8
Alice_92
Raczkowanie
 
Avatar Alice_92
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 40
Dot.: Zmiana potrzebna od zaraz! :)

Kremu BB czasami używam, tuszu też Koturny hmm może faktycznie będą dobrym pomysłem. Muszę się rozejrzeć ;D

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Włosy obcięłam 2 tygodnie temu ;p i wróciłam do naturalnego koloru (jak na zdjęciu tyłem). Teraz mam do ramion i gęstą grzywkę, ale już tęsknię za długimi i znowu zapuszczam ;p
__________________
"Co jest szczęściem? - Uczucie, że moc rośnie, że przezwycięża się opór."
Alice_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 13:29   #9
FajnaAgatka19
Raczkowanie
 
Avatar FajnaAgatka19
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 101
Dot.: Zmiana potrzebna od zaraz! :)

Cytat:
Napisane przez Alice_92 Pokaż wiadomość
Kremu BB czasami używam, tuszu też Koturny hmm może faktycznie będą dobrym pomysłem. Muszę się rozejrzeć ;D

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Włosy obcięłam 2 tygodnie temu ;p i wróciłam do naturalnego koloru (jak na zdjęciu tyłem). Teraz mam do ramion i gęstą grzywkę, ale już tęsknię za długimi i znowu zapuszczam ;p
Masz rację,zapuszczajdodają Ci dużo kobiecości,wg mnie nic nie powinnaś zmieniać,na trening nie ubierzesz przecież koturn ani nie pójdziesz pomalowana...ale w drodze na trening to co innego
__________________
03.02.2013-zaręczeni
05.10.2013-na świat przyjdzie nasza niespodzianka
FajnaAgatka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 18:12   #10
lusia2212
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 175
Dot.: Zmiana potrzebna od zaraz! :)

Cytat:
Napisane przez kissable Pokaż wiadomość
Najlepiej było by połączyć trochę elegancji i kobiecości z wygodą Także myślę, że dobrym zestawem na codzień były by leginsy (ale takie grubsze, ala spodnie np. z zameczkami kieszonkami itp) - są wygodniejsze niż dzinsy i generalnie nie ma problemu z doborem do sylwetki. Bardzo polecam z zary - super jakościowo. Zamiast bluzy jakiś sweterek - kardigan np z paseczkiem w talii, albo dzinsówka, albo sportowa, materiałowa marynarka. Opcji jest na prawdę dużo Masz super figurę więc nie powinnaś mieć problemów z doborem fasonów


jestem tego samego zdania ;D
lusia2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 10:19   #11
Alice_92
Raczkowanie
 
Avatar Alice_92
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 40
Dot.: Zmiana potrzebna od zaraz! :)

Cytat:
Napisane przez lusia2212 Pokaż wiadomość
jestem tego samego zdania ;D
Właśnie zastanawiam się nad dwoma opcjami: proste jeansy czy legginsy. Sama nie wiem. Jestem dość niska, myślicie, że w legginsach nie będę wyglądała jak krasnal?
__________________
"Co jest szczęściem? - Uczucie, że moc rośnie, że przezwycięża się opór."
Alice_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:26.