Koty część XIII - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-09-24, 21:43   #4621
lakier_do_paznokci
Rozeznanie
 
Avatar lakier_do_paznokci
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 638
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Może pchły?
One nie maja pcheł to nie to. Ani tez kocia grzybica. Najbardziej obawiam sie czegoś znacznie gorszego i mam nadzieje tylko ze to nie to...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lakier_do_paznokci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-24, 21:50   #4622
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez lakier_do_paznokci Pokaż wiadomość
One nie maja pcheł to nie to. Ani tez kocia grzybica. Najbardziej obawiam sie czegoś znacznie gorszego i mam nadzieje tylko ze to nie to...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A co podejrzewasz? Mało co przejdzie z kota na człowieka.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-25, 17:54   #4623
lakier_do_paznokci
Rozeznanie
 
Avatar lakier_do_paznokci
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 638
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A co podejrzewasz? Mało co przejdzie z kota na człowieka.
Pluskwy chcialam wrzucic zdjecie ale wyskakuje mi ze administrator nie zezwala na to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lakier_do_paznokci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-25, 18:31   #4624
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez lakier_do_paznokci Pokaż wiadomość
Pluskwy chcialam wrzucic zdjecie ale wyskakuje mi ze administrator nie zezwala na to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale, z tego mi wiadomo, koty nie przenoszą pluskiew.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-25, 19:14   #4625
lakier_do_paznokci
Rozeznanie
 
Avatar lakier_do_paznokci
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 638
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ale, z tego mi wiadomo, koty nie przenoszą pluskiew.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie czytałam, że ryzyko tego jest znikome, ale to na pewno ma zwiazek z kotami bo pojawilo sie to wraz z nimi oraz maiala to rowniez osoba ktora mi je przekazała. Ide do weterynarza we wtorek moze ona mi cos podpowie? Bardzo dziwne ugryzienia pojawiaja sie tylko po nocy, sa to jakby ugryzienia komara tylko bombelek jest duzo mniejszy z punkcikiem w środku, a swędzi jak diabli nie jest zaczerwienione, chyba ze rozdrapię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lakier_do_paznokci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-25, 19:53   #4626
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Koty część XIII

A dostalas z kotami jakies legowiska/zabawki materialowe/kocyki? Pluskwy wychodza w nocy, mozesz w nocy nagle zapalic swiatlo i sprawdzic lozko i jego okolice czy nie chodza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-25, 20:47   #4627
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Koty część XIII

No właśnie, jeżeli pluskwy to raczej w czymś takim niż "na" kocie.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-09-26, 18:30   #4628
tafena
Przyczajenie
 
Avatar tafena
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Szczytno
Wiadomości: 19
Dot.: Koty część XIII

ugryzienia po pluskwie właśnie wygląda jak ugryzienie komara, tylko bąbel mniejszy i twardszy więc to raczej pluskwy, trzeba zrobić sprzątanie generalne - one lubią siedzieć pod łóżkiem i wychodzą w nocy
tafena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-05, 13:54   #4629
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Koty część XIII

Witam

Potrzebuje pomocy.

Nasza dzika kotka porzuciła jednego kociaka. Miała ich w sumie 6 . Kotka z 5 kociąt zniknęła z podwórka . Kotek 2 dni był bez kotki. Od niedzieli jest u nas w domu. W poniedzialek byłam z nim u weterynarza. Kociak ma 3 tygodnie. Jesteśmy na mleczku zastępczym. Maluszek jest troszkę wzdęty mimo masażu przed i po jedzeniu. Szczerze mówiąc nigdy nie mieliśmy kota w domu , zawsze to były dzikusy na podwórku. Jakbyście minie tak pokierowali co i jak . Kiedy wprowadzić pierwsza kuwetę i jaka będzie najlepsze itp
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-05, 15:57   #4630
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Witam

Potrzebuje pomocy.

Nasza dzika kotka porzuciła jednego kociaka. Miała ich w sumie 6 . Kotka z 5 kociąt zniknęła z podwórka . Kotek 2 dni był bez kotki. Od niedzieli jest u nas w domu. W poniedzialek byłam z nim u weterynarza. Kociak ma 3 tygodnie. Jesteśmy na mleczku zastępczym. Maluszek jest troszkę wzdęty mimo masażu przed i po jedzeniu. Szczerze mówiąc nigdy nie mieliśmy kota w domu , zawsze to były dzikusy na podwórku. Jakbyście minie tak pokierowali co i jak . Kiedy wprowadzić pierwsza kuwetę i jaka będzie najlepsze itp
Ogarniasz język angielski? Na YouTube jest kanał Kitten Lady I ona ma tam całe poradniki z filmikami o takich małych kotkach. Jak karmić, jak dbać o higienę etc. Wydaje mi się, że to by było coś pomocnego.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-07, 18:52   #4631
lakier_do_paznokci
Rozeznanie
 
Avatar lakier_do_paznokci
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 638
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
A dostalas z kotami jakies legowiska/zabawki materialowe/kocyki? Pluskwy wychodza w nocy, mozesz w nocy nagle zapalic swiatlo i sprawdzic lozko i jego okolice czy nie chodza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, nie dostałam żadnych z wymienionych rzeczy. Byłam u tej osoby po odbiór kotów z klatka przenośną wyściełaną ręcznikiem.
Koty odrobaczone byly już trzy razy. Jeden z nich ma brąz w uszach(mam nadzieje ze wiecie o co chodzi) oraz ma łyse duże placki na uszkach. Wet badala wydzielinę z uszu pod kontem świerzba, ale nie wykryła. Dostalam na te uszy lek oridermyl smatuje mu uszy oraz okolicę. Przygoliłam mu troszkę sierść poniewaz jest to kot dlugowlosy oraz po tym umylam go bardzo dokladnie. Zleciało z niego bardzo dużo brązowego syfu, drugiego tez umylam ale był względnie czysty. Pare dni pozniej kot dostał spot-on na kark. Wymienialam posciel, koce, ich legowiska zostaly wyczyszczone, ale problem u mnie nie znika i jest coraz gorzej i coraz więcej. Bardzo swedzi i wyglada to juz okropnie. Zamierzam udać się do lekarza, ale moze wy coś poradzicie. Stosuje maście antygrzybiczne, bo podejrzewam ze może to grzybica. Już sama nie wiem. Ale te pluskwy to musialby przejsc wraz z kotami, bo jak pisalam problem jest u mnie u osoby ktora dala mi koty oraz u jej corek i mowila ze znajoma ktora wpadla do niej i glaskala kota rowniez miała pare tych ugryzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lakier_do_paznokci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-15, 17:20   #4632
bajerare
Przyczajenie
 
Avatar bajerare
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 4
Dot.: Koty część XIII

niedawno przygarnęliśmy kotka z ulicy, byliśmy u weta dał mu 8 miesięcy, zrobiliśmy kastrację, na razie próbujemy trafić z karmą, zamówiłam mu teraz saszetki i suchą karmę z royal canin dla kotów po sterylizacji/kastracji, jestem ciekawa jak się sprawdzi
bajerare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-15, 18:18   #4633
Dorasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 277
Dot.: Koty część XIII

Moje chętnie jadły suchego Royala
Dorasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-16, 04:15   #4634
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Koty część XIII

Dziewczyny, potrzebuję porady. Mamy kocie od wczoraj ze schroniska. Niestety ma biegunkę (chociaż jedna kupka była ok) i odkąd u nas jest czyli od soboty popoludniu nie tknął jedzenia. Wodę pił.

Zastanawiam sie czy już wszczynac alarm i wieźć kota w niedzielę do weta czy jeszcze poczekać...

Kot spi spokojnie, a ja najbardziej zestresowana, jeszcze ja sr* dostane z tych nerwów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-16, 06:13   #4635
Lachezis
Rozeznanie
 
Avatar Lachezis
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 560
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję porady. Mamy kocie od wczoraj ze schroniska. Niestety ma biegunkę (chociaż jedna kupka była ok) i odkąd u nas jest czyli od soboty popoludniu nie tknął jedzenia. Wodę pił.

Zastanawiam sie czy już wszczynac alarm i wieźć kota w niedzielę do weta czy jeszcze poczekać...

Kot spi spokojnie, a ja najbardziej zestresowana, jeszcze ja sr* dostane z tych nerwów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jedz do weta, takim małym kotom szybko stan może się pogorszyć

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Lachezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-16, 08:49   #4636
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez Lachezis Pokaż wiadomość
Jedz do weta, takim małym kotom szybko stan może się pogorszyć

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Kot już je. Kupkę obserwuję. Natomiast ma taką chorobę sierocą, że jestem przerażona- cały ranek spędził przyssany do mojego ucha i teraz co go wezmę na ręce robi to samo.

Taka mała kupka nieszczęścia...
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-16, 08:52   #4637
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Kot już je. Kupkę obserwuję. Natomiast ma taką chorobę sierocą, że jestem przerażona- cały ranek spędził przyssany do mojego ucha i teraz co go wezmę na ręce robi to samo.

Taka mała kupka nieszczęścia...
Pilnuj, żeby kocyka nie cyckał, bo może się zrobić w brzuchu kulka z nitek.

Biedne są takie kociaki, super, że mu pomagasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-16, 10:59   #4638
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Pilnuj, żeby kocyka nie cyckał, bo może się zrobić w brzuchu kulka z nitek.

Biedne są takie kociaki, super, że mu pomagasz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma opcji, on sobie tak mnie upatrzył z tym cyckaniem, że nie mogę go wziąć na ręce nawet. Jest przesłodki, ale jestem strasznie zmartwiona. Raz, że już dawno nie miałam kociątka i to jeszcze takiego biedaczyska.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-16, 14:51   #4639
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez bajerare Pokaż wiadomość
niedawno przygarnęliśmy kotka z ulicy, byliśmy u weta dał mu 8 miesięcy, zrobiliśmy kastrację, na razie próbujemy trafić z karmą, zamówiłam mu teraz saszetki i suchą karmę z royal canin dla kotów po sterylizacji/kastracji, jestem ciekawa jak się sprawdzi
Kotom po kastracji nie trzeba dawać specjalnych karm. Ważne aby była mokra i miała duża zawartość mięsa

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-10-16, 16:08   #4640
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Kotom po kastracji nie trzeba dawać specjalnych karm. Ważne aby była mokra i miała duża zawartość mięsa

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
O to to właśnie.

Marigold, jeśli język angielski nie jest problemem to kitten lady ma mase filmików na yt odnośnie opieki nad małym kotem - może coś z porad by pomogło. Nie pamiętam już, czy było coś na ciumkanie.

Edytowane przez Lottie69
Czas edycji: 2022-10-16 o 16:09
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-16, 18:30   #4641
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
O to to właśnie.

Marigold, jeśli język angielski nie jest problemem to kitten lady ma mase filmików na yt odnośnie opieki nad małym kotem - może coś z porad by pomogło. Nie pamiętam już, czy było coś na ciumkanie.
Nie jest, dziękuję, już zarzucam. Właściwie już zarzuciłam filmik o tym dlaczego warto zaadoptować dwupak
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-10-16, 18:36   #4642
Dorasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 277
Dot.: Koty część XIII

Dwa lata temu mój syn znalazł na ulicy ślepe kociątko. Udało nam się je odkarmić i wyprowadzić na pożądną kotunię. Pierwsza doba to była jedna wielka panika - co z nim robić?! Zaraz drugiego dnia polecieliśmy do weterynarza. Lekarz stwierdził, że to najprawdopodobniej kotka przenosiła miot i coś ją wystraszyło i zgubiła tego naszego malucha. Dostaliśmy mleko w proszku z buteleczką i jakieś podstawowe wiadomości. Jedną z nich było to, żeby to maleństwo układać sobie na piersi, żeby słyszało bicie serca i czuło ciepło ciała. A że ja w naszej rodzinie (jako jedyna kobieta) mam najsilniejszy instynkt macierzyński to kocinka spała u mnie na piersiach kiedy tylko się dało. Gdy wracałam z pracy, to tam w kuchni gary mogły się przewalać, pranie to samo, a ja się kładłam na kanapie z kotkiem na piersi, informując rodzinę, że aktualnie to jest mój najważniejszy obowiązek i mała się wychowała. I tak do pół roku, jak chciała pospać, to wdrapywała się mi na dekolt nie pytając nawet o pozwolenie uwielbiałam to. A później im była starsza, to robiła to rzadziej, a teraz w ogóle.
Tak że myślę Marigold, że Twoje kociątko po prostu potrzebuje ciepła, czułości i cierpliwości. Jak każdy niemowlak. I myślę, że z czasem jak będzie rosło i się usamodzielniało, to przestanie polować na Twoje ucho
Powodzenia! Koty to najcudowniejsze stworzenia świata.

Edytowane przez Dorasek
Czas edycji: 2022-10-16 o 18:39
Dorasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 18:52   #4643
lakier_do_paznokci
Rozeznanie
 
Avatar lakier_do_paznokci
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 638
Dot.: Koty część XIII

Dziewczyny pisałam tutaj troszkę postów wyżej to co mam okazało się świerzbem... Teraz się leczę specjalną maścią.

Ale mam do was pytanie. Mam dwa koty które adopatowałam jako rodzeństwo. Jeden z nich sika poza kuwetą. Kupke robi normalnie w kuwecie tylko siusiu poza. Moglbyscie doradzic co zrobic w takiej sytuacji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lakier_do_paznokci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 19:22   #4644
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez lakier_do_paznokci Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisałam tutaj troszkę postów wyżej to co mam okazało się świerzbem... Teraz się leczę specjalną maścią.

Ale mam do was pytanie. Mam dwa koty które adopatowałam jako rodzeństwo. Jeden z nich sika poza kuwetą. Kupke robi normalnie w kuwecie tylko siusiu poza. Moglbyscie doradzic co zrobic w takiej sytuacji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sprawdź badania moczu - może coś jest nie tak z pęcherzem i boli go siusianie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-04, 07:44   #4645
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez lakier_do_paznokci Pokaż wiadomość
Dziewczyny pisałam tutaj troszkę postów wyżej to co mam okazało się świerzbem... Teraz się leczę specjalną maścią.

Ale mam do was pytanie. Mam dwa koty które adopatowałam jako rodzeństwo. Jeden z nich sika poza kuwetą. Kupke robi normalnie w kuwecie tylko siusiu poza. Moglbyscie doradzic co zrobic w takiej sytuacji?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ale to, co opisywałaś, nie pasuje do świerzbowca. Nie przejmuj się- wszystko idzie wyleczyć przy zastosowaniu leczenia i podstawowej higieny osobistej.



Co do kuwet to jeżeli masz dwa koty to kuwety też muszą być dwie. Bo może być tak, że jak w kuwecie znajduje się siku drugiego kota to ten nie pójdzie tam. Z dwoma kuwetami jakoś łatwiej to ogarniesz. No i muszą znajdować z daleka od żarcia- u mnie to pomogło. Jeżeli kot nadal będzie sikał poza kuwetą to może sygnalizować chorobę. Ewentualnie może zmieniłaś żwirek?
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-04, 18:34   #4646
lakier_do_paznokci
Rozeznanie
 
Avatar lakier_do_paznokci
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 638
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ale to, co opisywałaś, nie pasuje do świerzbowca. Nie przejmuj się- wszystko idzie wyleczyć przy zastosowaniu leczenia i podstawowej higieny osobistej.



Co do kuwet to jeżeli masz dwa koty to kuwety też muszą być dwie. Bo może być tak, że jak w kuwecie znajduje się siku drugiego kota to ten nie pójdzie tam. Z dwoma kuwetami jakoś łatwiej to ogarniesz. No i muszą znajdować z daleka od żarcia- u mnie to pomogło. Jeżeli kot nadal będzie sikał poza kuwetą to może sygnalizować chorobę. Ewentualnie może zmieniłaś żwirek?
Dziękuję za poradę, kupię drugą kuwetę i zobaczę co bedzie dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lakier_do_paznokci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-04, 19:15   #4647
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez lakier_do_paznokci Pokaż wiadomość
Dziękuję za poradę, kupię drugą kuwetę i zobaczę co bedzie dalej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ogolnie nie jest taki duży dyskomfort, bo nawet nie trzeba co chwile biegać do tej kuwety. Jak to kocury to może ciezko ik pogodzić się zapachami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 07:44   #4648
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Koty część XIII

Dlaczego kuweta nie może być „blisko” misek z jedzeniem? I co oznacza „blisko”? W łazience nie mam miejsca, więc mam zamiar ją postawić właśnie w kuchni, na starym miejscu posłania mojego psa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 08:10   #4649
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Dlaczego kuweta nie może być „blisko” misek z jedzeniem? I co oznacza „blisko”? W łazience nie mam miejsca, więc mam zamiar ją postawić właśnie w kuchni, na starym miejscu posłania mojego psa.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No bo kto je obok swoich odchodów? To taki odruch naturalny.


Ja mam kuwetę naprzeciwko misek przez szerokość korytarza,więc dzieli je ponad metr i jest okej.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-05, 08:47   #4650
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Koty część XIII

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
No bo kto je obok swoich odchodów? To taki odruch naturalny.


Ja mam kuwetę naprzeciwko misek przez szerokość korytarza,więc dzieli je ponad metr i jest okej.

Jesu, dlatego pytam co to znaczy „blisko”. Nie chodzi mi o miski i kuwetę w lini prostej ale 0,5-2m dalej.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-25 21:51:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.