blizny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-27, 21:24   #1
adusia1200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 15
Thumbs down

blizny


Witam,nie wiedzialam gdzie sie zglosic wiec pisze tutaj bo.chyba jestescie moim ostatnim ratunkiem.No wiec tak...To troche wstydliwy temat.Jak bylam mala komary nie samowicie lubily moja krew,skutak byl taki ze drapalam sie do krwi nie sluchajac ostrzezen mojej mamy,teraz mam 17lat i straszne blizny na rekavh i nogach.Nawet gdy jest lato chodze w dlugich spodniach.Chcialabym je jakos usunac ale nie wiem jak.Narazie mam 3 tys i nie wiem czy to wystarczy ale najwazniejsze sa bardzo dobre efekty.Barzo prosze o szybka odpowiezd.Ps.przepraszam za bledy.
adusia1200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 21:27   #2
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: blizny

nie wiem jak duze te blizny.ja tez tak robilam i mam sporo bialych sladów głownie na rekach ale jakos mi nie pszeszkadzają.
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 21:28   #3
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: blizny

przede wszystkim: wyszukiwarka, jest mnóstwo wypowiedzi na temat blizn np po depilacji itd te blizny to pewnie takie blizenki a nie jakieś duże(?), więć myślę, że jak regularnie będziesz się smarować to ci w końcu zejdzie ale musisz być bardzo cierpliwa...
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 21:32   #4
adusia1200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 15
Dot.: blizny

no wlasnie zadne kremy nie pomagajachcialabym wreszcie zalozyc cos krótkiego w koncu jestem mloda,to naprawde sie rzuca w oczy,tym bardziej przy opalonej skorze
adusia1200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 21:33   #5
adusia1200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 15
Dot.: blizny

ja tez mam na rekach i te na rekach sie az tak nie rzucaja w oczy,ale na nogach strasznie widac
adusia1200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 21:40   #6
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: blizny

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...112385&page=31 blizny po depilacji, to nie do końca to samo, ale dziewczyny też mają problemy z bliznami i założeniem czegoś krótkiego :/ proponuje zapytaj kogoś znajomego czy te blizny są naprawde aż takie szpecące, jeśli się okaże, że nie, to powinnaś je pokochać blizny to jeszcze nie koniec świata
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 21:46   #7
adusia1200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 15
Dot.: blizny

W moim wypadku to koniec swiata<nawet nie wiesz jak sie czuje gdy przychodzi lato,widze dziewczyny ubrane na luzie,oczywiscie bez przesady,a ja w dlugich porach roztapiajaca sie na rozgrzanym sloncu...Pytalam sie znajomych,ale tak to w zyciu bywa ze zadko spotyka si szcerosc.I co z tego ze jestem szcupla jak mam te blizny
adusia1200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-27, 21:51   #8
adusia1200
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 15
Dot.: blizny

myslalam o usówaniu laserowym ale czy w tym przypadku moge i czy to cos da???????????
adusia1200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 22:05   #9
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: blizny

to może zapytaj kogoś z rodziny oni na pewno ci powiedzą szczerze, heh a czemu akurat powiedziałaś
Cytat:
Napisane przez adusia1200 Pokaż wiadomość
I co z tego ze jestem szcupla jak mam te blizny
tzn że te nie - szczupłe nie powinny chodzić w luźniejszych ciuchach czy jak?
uwierz mi rozejrzyj się dookoła, naprawdę jest niewiele dziewczyn, które mają idealne gładkie ciało, jedne mają krzywe nogi, inne mają rozstępy, jeszcze inne plamy, ale to naprawdę nie jest powód, żeby przez to dusić się w długich ubraniach! pewnie moje gadanie wydaje ci się takie, że można je o kant d*** rozbić, ale przecież ludzie jak widzą twoje ręce czy nogi nie odwracają się z obrzydzeniem na twarzy więc naprawde nie jest tak źle smaruj się kremami na blizny, może będziesz czekać nawet rok na rezultaty, ale powinno pomóc, przede wszystkim musisz zaakceptować fakt, że na razie są, pomyśl sobie, że potem ci znikną, więc teraz niech sobie je ludzie oglądają skoro potem już ich nie będzie pzt co kogo to obchodzi co masz na nogach

a co do usuwania laserem: to musisz się przejść do kliniki która to wykonuje i po prostu dowiedzieć
__________________
You're The First, The Last, My Everything

Edytowane przez fiszunia
Czas edycji: 2007-11-27 o 22:06 Powód: dopisek
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 23:45   #10
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: blizny

a może nie jest tak źle tylko ty sobie to wmawiasz.spójrz na siebie łaskawszym okiem.Czy inni na prawde zauważją twoje blizny?może jesteś przewrazliwiona?

ja nie mam idealnej figury( jestem teraz po porodzie) i nigdy nie miałam ,na nogach (przy kolanach) mam rozstepy, a latem i tak chodze w mini.no i mam blizne na piszczelu 1x1 cm ale nie myslę tak bardzo o tym.

rozejrzyj sie w koło-inne wygladaja gorzej!
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 08:44   #11
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: blizny

Ja też przez wiele lat chodziłam w bluzkach z długim rękawem, tylko dlatego,że na rękach mam dużo pieprzyków. Strasznie się tego wstydziłam, bałam się,że każdy się na to patrzy. Potem powiedziałam sobie dość! za jakie grzechy masz się dusić w takich ubraniach. Teraz chodzę w krótkich bluzkach, spodenkach itd. i wierz mi,że nikt na to nie zwraca uwagi i ja też. po prostu zaakceptowałam siebie, Ty tez powinnaś na pocieszenie dodam, że pod dolna wargą mam bliznę( po bójce z bratem) i akurat to blizną mój TŻ uwielbia. pozdrawiam
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.