Depilacja!!! Blagam pomozcie !!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-26, 13:34   #1
Perla23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 221

Depilacja!!! Blagam pomozcie !!!


Nie wiem co juz mam robic. A dokladnie chodzi o depilacje nog Probowalam juz wszystkiego wosku, kremu i zaden sposob nie jest dobry. Teraz gole nogi zwykla maszynka ale to i tak nie ma sensu bo za kilka godzin odrastaja a pozatym sa cale w chrostach.Wloski sa strasznie twarde i czasem boli jak sie gole. Chcialabym miec gladziutkie nozki Prosze poradzcie mi cos
Perla23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-26, 14:04   #2
Perla23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 221
Re: Depilacja!!! Blagam pomozcie !!!

Proszeeeeeeeeee
Perla23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-27, 10:37   #3
Perla23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 221
Re: Depilacja!!! Blagam pomozcie !!!

YUPPPPPPP
Perla23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-27, 15:52   #4
emilio
Raczkowanie
 
Avatar emilio
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 259
Re: Depilacja!!! Blagam pomozcie !!!

a czym je golisz? jaka maszynka i jakiego zelu uzywasz?
wazne jest, by maszynka byla ostra, najlepsze sa te meskie z potrojnym ostrzem. No i zel do golenia najlepszy wg mnie jest Gilette, ale podobno dobry jest tez taki bialy Nivea for Men, heh:P

Aby uniknac podraznien mozesz posmarowac nogi przed goleniem zwykla oliwka do ciala, a dopiero potem smarujesz zelem i golisz...

a wlasciwie z czego robia ci sie te krostki? wlosy ci wrastaja?
__________________
"Czy zdanie okrągłe wypowiesz, czy księgę mądrą napiszesz, będziesz mieć zawsze w głowie tę samą pustkę i ciszę."

G. Turnau
emilio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-27, 22:32   #5
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Re: Depilacja!!! Blagam pomozcie !!!

laser mozesz to rzobić teraz ale przez miesiąc nie radze chodzic wspódnichach bo nózki sa w czerwone plaki w miejcah w któeych włosy zostay ''wylaserowane'' no to metoda która usówa włosy na zawsze <po dwóch trzech zabiegach włosy moga juz nigdy nie odroznąC> a jesli laser to teraz i szypko bo wakacje siezbizaja wielkimi krokami
zuni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 16:39   #6
Perla23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 221
Dot.: Depilacja!!! Blagam pomozcie !!!

No tak ale depilacja laserowa jest droga Nie wiem czy mi wrastaj poprostu mam takie krostki zwlaszcza na wewnetrznej stronie lydek Teraz to juz w sumie troche mniej bo zaczelam smarowac wczesniej oliwka jak poradzilas i jest lepiej ale i takk strasznie szybko mi odrastaja i nie wiem czego mam uzywac zeby wolniej rozly
Perla23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 22:25   #7
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: Depilacja!!! Blagam pomozcie !!!

Zuni rozumiem że robiłaś laser? Napisz czy to bolesne, ile zabiegów masz już za sobą i jakie są efekty. Przepraszam Perla23 że wcinam sie w Twój wątek
Orka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-02, 22:35   #8
Eleo765
Zadomowienie
 
Avatar Eleo765
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 806
Dot.: Depilacja!!! Blagam pomozcie !!!

a może depilator?

w przypadku golenia maszynką można (a nawet trzeba!) namydlić nogi przed goleniem (czy po prostu nałożyć na skórę tego, czego używasz do golenia) i odczekać chwilę, by włosy zmiękły, wtedy łatwiej się je goli i nie ma podrażnień. oczywiście po goleniu gruba warstwa balsamu do ciała.
bardzo ważne jest to, żeby maszynka była ostra.
Eleo765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 23:52   #9
pysia_modnisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja!!! Blagam pomozcie !!!

Znaczy nie ja robiłam sobie laser ale moja mama bo miała bardzo bardzo duze czarne osłosienie robiła zabieg co mięsiąc bodajze albo zadziej powtarzała chyba pięc razy i teraz prawie nie ma włosow gdyby sie popatrzyło na przed i po to całkiem inna kobieta jesli chodzi o ceny t bardzo rózne zalezy od gabinety w którym sie robi

POZDRAWIAM
pysia_modnisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-02, 23:57   #10
emilio
Raczkowanie
 
Avatar emilio
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 259
Dot.: Depilacja!!! Blagam pomozcie !!!

no wlasnie, jak juz wmasujesz zel/pianke czy cokolwiek innego do golenia, to poczekaj chwile, az wloski zmiekna i pomasuj tez przez chwile, zeby lepiej "dotarlo" ja np. jak sie spiesze i gole nogi w ekspresowym tempie, przez co nie mam czasu na dokladnie wmasowanie zelu, to pozniej mam wlasnie takie czerwone kropeczki - efekt podraznienia :/ czasem tez sie tak dzieje, jak uzyje tepej maszynki :P na szczescie staram sie tego unikac i wlasciwie nie mam juz z tym problemu.

A co zrobic zeby wlosy tak szybko nie odrastaly? nie mam pojecia :/ chyba nic, niestety. Mi juz na drugi dzien odrastaja, ale coz, tak sie musi dziac, jesli sie goli nogi. Jest mnostwo kremow opozniajacych wzrost wlosa, ale ja nie jestem przekonana do tego typu specyfokow - wg mnie nic a nic nie dzialaja.

Skoro nie odpowiada Ci golenie wloskow, to radze przerzucic sie na inna metode, moze depilacja cukrowa? choc mi znowu nie bardzo to odpowiada, bo do tego zabiegu trzeba troche "hodowac" wlosy

Edytowane przez emilio
Czas edycji: 2005-05-03 o 01:24
emilio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 20:12   #11
kikuska
Zadomowienie
 
Avatar kikuska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 399
Exclamation Depilacja! Ratunku!

Wiem, że już po raz kolejny pojawia się wątek depilacji, lecz nigdzie nie spotkałam podobnego problemu na tym forum a Pani Beata nie podpisuje więc może ktoś z was podzieli sie jakimiś cennymi informacjami.
Mam wielki problem z depilacją, bo nie mogę używać depilatora a to jest szczyt wygody jak dla mnie. Muszę co 2 dzień golić maszynką nogi a one po goleniu są coraz twardsze ,idzie lato, załamię się i zbankrutuję. Mój problem polega na tym iż mam tak słabe włosy po depilacji nie mogą przebić się przez skórę i wrastają...zostają pod skórą raczej. Tworzy się coś w stylu krostki a kiedy wyciskam to wychodzi taka mazia z włosem. Moje nogi są pokryte małymi rankami a to tak nieestetycznie wygląda. Nie mam pieniędzy na laser, ani na comiesięczne wyprawy do kosmetyczki na jakieś woski czy cos w tym stylu...więc poradzcie coś...proszę
kikuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-27, 21:32   #12
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Dot.: Depilacja! Ratunku!

Witaj
Ja mam dokładnie ten sam problem. Jak go całkowicie zlikwidować nie wiem, ale mi bardzo pomagają peelingi cukrowe do ciała. Raz (czasem dwa razy) w tygodniu robię sobie taki peeling, szczególnie "mocno" ścierając nogi. Jak tak porządnie złuszczy się naskórek, pozbędzie zrogowaceń skóra robi się delikatniejsza. Wtedy włoski mają mniejszy opór i łatwiej przebijają się na powierzchnię. Oprócz tego codziennie wcieram w siebie jakiś balsam lub oliwkę - to też zmiękcza i wygładza skórę.
Mi te zabiegi naprawdę bardzo pomogły, a oprócz tego mają dobroczynne działanie na skórę
Niestety, czasem jeszcze zdarzą się te nimiłe krostki z włoskami w środku, ale już sporadycznie. A ja nie mogę sobie pozwolić na golenie nóg, bo kończy się to dla mnie jeszcze gorzej . Całe nogi mam pokryte drobniutkimi krostkami i baaaaardzo podrażnioną skórę (żebym nie wiem jak delikatnie się gliła).
Naprawdę, bardzo polecam i peelingi i nawilżanie.
A taki peeling cukrowy można zrobić sobie samemu w domu. Wystarczy cukier kryształ, śmietana lub jogurt i (można stosować zamiennie) miód lub cynamon (jeśli nie masz problemów z pękającymi naczynkami, bo cynamon bardzo rozgrzewa). Podobno można zastosować różne inne dodatki, ale ja jeszcze nie próbowałam.
Uff, ale się rozpisałam. Powodzenia
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 04:19   #13
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Depilacja! Ratunku!

Kikusko, wątków o wrastających włoskach było mnóstwo, co najmniej kilkanascie. nastepnym razem skorzystaj proszę z wyszukiwarki Sama ostatnio przebrnęłam przez nie wszystkie, bo miałam ten sam problem. Ostatnio nawet się wypowiadałam w którymś wątku, wuięc nie chce mi się pisać po raz drugi... Ale pocieszę Cię, że teraz mogę chodzić bez rajstop, a miałam paskudne ''gule'' na nogach, strupki, masakra, więc z wrastającymi włoskami mozna wtgrać Napisz jeszcze czy Twj depilaotr ueywa włoski czy je wyrywa z cebulkami? Jak często go używasz?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-28, 10:14   #14
kikuska
Zadomowienie
 
Avatar kikuska
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 399
Dot.: Depilacja! Ratunku!

Kinenka ale Ty używasz cały czas depilatora? Po tym peelingu jest ok? Moze i ja sprobuje)

A tak w ogole to ja nie używam depilatora bo wole golić golarka i nie miec tych okropnych krost.
kikuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 21:23   #15
0d87290c32196eefd71f678aa1126aa57b342c7c_60568c9745efd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 181
Depilacja woskiem&depilator

Czy depilacja depilatorem bardziej boli od wosku? Bo mam ochote na depilator tylko nie wiem jaki na jakis do 100zl juz przeczytalam chyba wszystkie watpie na forum:P tylko boje sie bolu juz kilkanascie razy depilowalam woskiem, wiec chyba to nie bedzie az tak bardzo chyba mnie bolec jezeli wosk wytrzymuje...:|?
0d87290c32196eefd71f678aa1126aa57b342c7c_60568c9745efd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 04:44   #16
strus2001
Raczkowanie
 
Avatar strus2001
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 202
GG do strus2001
Thumbs up Dot.: Depilacja woskiem&depilator

Generalnie nie boli bardziej niz usuwanie wlosow woskiem, ale roznica polega na tym, ze zabieg ow trwa dluzej wiec moze sie wydawac bardziej bolesny. Z wlasnego doswiadczenia polecilabym ci pozostanie przy wosku a depilatora mozesz ewentualnie uzywac w celu wyeliminowania resztek wlosow ktore nie poddaly sie woskowi. A tak juz przy okazji to w moim przypadku depilacja powodowala wrastanie wlosow, natomiast po przerzuceniu sie na wosk ten problem niemal zanikl (ale to rowniez zaleta peelingu). Papa
PS: Wosk uwazam za wspanialy wynalazek i uwowam nim wszystkie wlosy gdzie sie tylko da np. bikini, pachy..
strus2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 08:59   #17
tula1980
Raczkowanie
 
Avatar tula1980
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Atlantyda
Wiadomości: 233
Dot.: Depilacja woskiem&depilator

Nie wiem czy uzywasz wosku w plastrach czy na cieplo. Mi depilator i wosk "plastrowy" sprawial taki sam bol az moja kosmetyczka polecila mi wosk na cieplo bo pod wplywem ciepla pory skorny otwieraja sie i wlos latwiej wychodzi. Sprobuj.Tanio kupisz wosk na allegro(ja tam zawsze kupuje).
Pozdrawiam
Lece depilowac pachy bo wosk juz mi sie rozgrzal
__________________
Żadna miłość, przyjaźń, szacunek nie jednoczy tak jak wspólna nienawiść do czegos.
tula1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 15:28   #18
0d87290c32196eefd71f678aa1126aa57b342c7c_60568c9745efd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 181
Dot.: Depilacja woskiem&depilator

wosk na cieplo...bo w plastrach dziadocha
0d87290c32196eefd71f678aa1126aa57b342c7c_60568c9745efd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 20:46   #19
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Depilacja woskiem&depilator

A ja uważam, że depilator i wosk bolą tak samo i dają porównywalne efekty. Jeśli już jakiś czas używałaś wosku, to włoski masz osłabione, jest ich mniej, więc depilator nie będzie dla Ciebie tak bolesny jak dla osób, które zaczynają go używać po wcześniejszym goleniu nóg. Wydaje mi się, że ogólnie bolesność i skuteczność jakiejkolwiek metody depilacji to sprawa bardzo indywidualna - mi na przykład depilator nie powoduje wrastania włosków (które występowało po wosku), poza tym uważam, że jest jednak mniej bolesny (jestem sobie nim w stanie wydepilować nawet włoski na twarzy). No i jak dla mnie bardziej poręczny niż wosk - wyciągasz z szafki, robisz co trzeba, chowasz, nie ma żadnego grzania, cała łazienka nie jest ubabrana lepistą mazią
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-12, 22:10   #20
fiszbinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Depilacja, pomóżcie :(

Witam serdecznie Mam problem Ostatnio jak widziałam się z chłopakiem to zapytał jaki mam wzorek..Chodziło mu o strefę bikini... Problem w tym, że ja jeszcze nigdy się TAM nie goliłam, ani nic takiego więc, żeby nie zapaść się ze wstydu pod ziemię, to powiedziałam, że nie powiem mu bo za dużo chciałby wiedzieć, i takie tam robiłam wykręty, że to niby w żartach, ale jeszcze mu nie zdradzę ale przechodząc do sedna, wcale nie jest mi do śmiechu moja mama nigdy mi nie mówiła o czymś takim. Czy to konieczne ? Boje się, w ogóle nie wiem czy to golić, jak i czym Załamałam się to źle że nie robiłam tego wcześniej? Pomóżcie
fiszbinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 22:24   #21
s4bin4
Rozeznanie
 
Avatar s4bin4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 704
Dot.: Depilacja, pomóżcie :(

No wiesz z tym czy jest konieczne to rzecz gustu...ale 80% kobiet goli okolice bikinii..najlepiej i najprosciej chyba zwykla maszynka..tylko jesli uzywasz zeu to sprawdz czy sie nadaje bo mozesz sie niepotrzebnie podraznic..lub zwyklym mydlem..to wcale nie jest takie trudne
__________________
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200703083237.png

Maturzystka 2010

Jestem Kierowcą! od 3.09.09



Konsultantka Oriflame 6%
s4bin4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 22:51   #22
Formika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 74
Dot.: Depilacja, pomóżcie :(

Cytat:
Napisane przez fiszbinek Pokaż wiadomość
(...) Czy to konieczne ? Boje się, w ogóle nie wiem czy to golić, jak i czym Załamałam się to źle że nie robiłam tego wcześniej? Pomóżcie
Nie jest to konieczne kwestia gustu i zależy wyłącznie od Twoich upodobań.Jak Ci jest wygodniej
Mozna golić maszynką ale najlepiej z pianką,zelem do golenia aby sie nie zaciąć ale gdy włoski odrastają...to jest odczuwalny...pewien dyskomfort mozna używać elektrycznych maszynek i trymerów (aby tylko przycinać czy tworzyć wzorki) wosków oraz pasty cukrowej Możliwości jest wiele Jest tez wyjscie ostatnie: depilacja u kosmetyczki
__________________
Formika
Formika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 14:09   #23
stoicka
Raczkowanie
 
Avatar stoicka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdzie inni nie dotarli.
Wiadomości: 65
Dot.: Depilacja, pomóżcie :(

Cytat:
Czy to konieczne ? Boje się, w ogóle nie wiem czy to golić, jak i czym Załamałam się to źle że nie robiłam tego wcześniej? Pomóżcie
Odpowiem na to pytanie z dwóch stron.

Osobiście golę się już baaardzo długo. Wcześniej goliłam sie na 'Bobaska"- zero włosków, teraz mój narzeczony wymyślił sobie,żebym zostawiła cieniutki paseczek i tak robię Oczywiście on nie decyduje ze mnie, ale wyraża swoją opinię )
Wcale nie jest w tym nic złego, do 14 roku życia też się nie goliłam.
Moim zdaniem ogolone miejsca intymne są bardziej higieniczne, wiadomo śluz i te sprawy.
Jednak byłam kiedys u ginekologa i dostałam ładny 'ochrzan', że.. że wygalam to co ma nas chronić przez bakteriami. Zaczęłam się śmiać i opowiedziałam mojej pani ginekolog. Oddała mu rację, jednak dodała 'kwestia gustu, jesteśmy w XXI w'

Nie ma czego się bać. Tylko nie wystrasz się jak na pachwinach po ogoleniu (2-3 dni) pojawią się krostki. Prawie każda z nas to ma. Pamiętaj tez zeby wymyć się później płynem do higieny intymniej (lactacyd) i nasmarować kremem (najlepiej dla dzieci) nie wysuszy to skóry.

Pachwiny możesz wydepilować woskiem ( narazie odradzam).

Chyba zwariowałam, tak się opisałam na taki temat.
Ale byłam w takiej samej sytuacji i wiem co czujesz...
Pozdrawiam.
__________________
By pomagać innym .
stoicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 15:08   #24
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Depilacja, pomóżcie :(

A ja odpowiem z innej strony....Jakby mnie się chłopak zapytał jaki mam "wzorek" to bym go trzasnęła w twarz Zastanów się czy warto się spotykac z chłopakiem, który wypytuje o takie rzeczy. To twoja,przepraszam za bezpośredniośc, "cipka" o nikomu nic do tego co na niej masz. Jak mu powiesz, że się nie golisz to co? Rzuci Cię? I zeby nie było jestem młoda i sama się depiluje, ale uważam że jest to bardzo indywodualna sprawa a wypytywanie o takie intymne szczegóły uważam za niestosowne.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 18:03   #25
stoicka
Raczkowanie
 
Avatar stoicka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdzie inni nie dotarli.
Wiadomości: 65
Dot.: Depilacja, pomóżcie :(

Cytat:
Jak mu powiesz, że się nie golisz to co? Rzuci Cię?
Masz rację.
Zależy czy długo się znacie, czy powiedział to z ironia, dla żartów itd. i czy wogóle to dla niego ma jakieś większe znaczenie, bo chyba każdy facet ma 'bardzo rozbudowaną fantazje'.

hauuu widzę, że ćwiczyłaś na stepperze. Pomaga coś?
__________________
By pomagać innym .
stoicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 23:18   #26
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Depilacja, pomóżcie :(

Nie jest to koniecznie.
Ale wydaje mi sie ,że tak jest estetyczniej.
Chcesz to się golisz, nie to nie.
Ja do tego używam maszynki
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 11:51   #27
nu2cha
Przyczajenie
 
Avatar nu2cha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Szubin
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja, pomóżcie :(

To czy się depilujesz czy nie zależy wyłącznie od Ciebie. Gdybyś się zdecydowała, polecam kremy do depilacji. Skóra pozostaje nieco dłużej gładka niż po goleniu maszynką, a poza tym nie ryzykujesz zacięcia co na początku może się zdarzyć (mi się często zdarzało niestety ) i szczególnie w tym miejscu jest to dość przykre. Tylko przed użyciem koniecznie zrób próbę uczuleniową, bo dopiero można sobie kuku zrobić A jeśli Twój chłopak jest tak zainteresowany wzorkami może zaproponuj mu, żeby sam coś sobie zrobił?

pozdrawiam, nucha
nu2cha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 17:50   #28
kiika
Zadomowienie
 
Avatar kiika
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 099
Dot.: Depilacja, pomóżcie :(

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
A ja odpowiem z innej strony....Jakby mnie się chłopak zapytał jaki mam "wzorek" to bym go trzasnęła w twarz Zastanów się czy warto się spotykac z chłopakiem, który wypytuje o takie rzeczy. To twoja,przepraszam za bezpośredniośc, "cipka" o nikomu nic do tego co na niej masz. Jak mu powiesz, że się nie golisz to co? Rzuci Cię? I zeby nie było jestem młoda i sama się depiluje, ale uważam że jest to bardzo indywodualna sprawa a wypytywanie o takie intymne szczegóły uważam za niestosowne.
Może się wygłupiali lub chłopak żartował, ale jeśli nie i to czy się golisz albo czy masz wzorek czy też nie ma dla niego duże znaczenie to nie warto sobie takim głowę zawracać. To, że nie goliłaś się wcześniej to oczywiście nic złego. Jeśli włoski Ci nie przeszkadzają to nie pozbywaj się ich. Jeśli jednak się zdecydujesz to masz kilka metod do wyboru. Ja ostatnimi czasy stosuję wosk, ale jest to dosyć bolesne. Myślę, że na początek odpowiednia będzie maszynka.
kiika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 10:58   #29
emalf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30
Dot.: Depilacja, pomóżcie :(

Ja mam tez pytanko a propos tej calej depilacji. Wczesniej sie golilam, a teraz radze sobie woskiem i depilatorem oraz penseta. ALE. NIe wiem dokladnie nigdy jak wzorek na "pasek"powinien wygladac.
Nigdzie w necie nie moge znalezc zdjec a pornoli ogladac nie chce:P
Ja zawsze zostawialampasek od wzgorka lonowego do konca warg sromowych, ale czy tak to ma wygladac? I na jaka grubosc ma byc ten pasek.
Pytam bo u mnie jakos tak to nieladnie wyglada. I jakos te pozostale wloski przyciac, czy zostawiactakie dlugie jak same rosna...no chyba nie ...

POmozcie bo nie wiem jak mam to zrobic, zeby to ladnie wygladalo...zle sie czuje jak mam zaniedbane okolice bikini a nie wiem jak zadbac o nie...
emalf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 14:40   #30
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Depilacja, pomóżcie :(

Cytat:
Napisane przez emalf Pokaż wiadomość
Ja mam tez pytanko a propos tej calej depilacji. Wczesniej sie golilam, a teraz radze sobie woskiem i depilatorem oraz penseta. ALE. NIe wiem dokladnie nigdy jak wzorek na "pasek"powinien wygladac.
Nigdzie w necie nie moge znalezc zdjec a pornoli ogladac nie chce:P
Ja zawsze zostawialampasek od wzgorka lonowego do konca warg sromowych, ale czy tak to ma wygladac? I na jaka grubosc ma byc ten pasek.
Pytam bo u mnie jakos tak to nieladnie wyglada. I jakos te pozostale wloski przyciac, czy zostawiactakie dlugie jak same rosna...no chyba nie ...

POmozcie bo nie wiem jak mam to zrobic, zeby to ladnie wygladalo...zle sie czuje jak mam zaniedbane okolice bikini a nie wiem jak zadbac o nie...
To zależy jak Ty chcesz, tak jak Tobie się podoba, nie jest tak że pasek musi mieć tyle na tyle. Jedni lubią cieńsze, inni węższe. Jak już zrobisz ten pasek to dobrze by było przycinać troche żeby za długie te włoski nie były.
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.