kremy eris dostępne tylko w instytutach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-18, 19:22   #1
dorciap1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4

kremy eris dostępne tylko w instytutach


witam

Mam pytanie co do kremów Dr.Irena Eris Prosystem Home Care-czy któraś z Was używała takich kremów??

Byłam ostatnio w Instytucie Kosmetycznym Dr. Ireny Eris gdzie po diagnozie skóry przepisano mi z serii Prosystem (dostępne tylko w Instytutach Eris). Moje kremy to:
- rewitalizacja wielopoziomowa 222- krem pod oczy-całkiem niezły, niepodrażania, ładnie nawilża, rozjaśnia cienie pod oczami, po 9 godzinach pracy-oczy nie wyglądają na zmęczone
- sebukuracja matująca 431-serum do twarzy-też całkiem nieźle się spisuje- matowa skóra utrzymuje sie przez jakieś 4-5 godzin-co w moim przypadku jest niezłym wynikiem, a przy tym skóra jest nawilżona-nie ściąga się jak przy innych matujących kremach
- ochrona nano-kapilarna 326- krem na noc-co do jego zalet to na razie ciężko mi coś powiedzieć- z opinią muszę się jeszcze wstrzymać na kilka dni

Na każdym opakowaniu jest podany skład kremu. Dla przykładu podaje skład serum:
aqua,glycerin, methyl gluceth-20, cotton seed oil, sodium polyacrylate, butylene glycol, allantoin, chondrus crispus extract, sodium hyaluronate, carbomer, sodium stearate, zinc gluconate, atelocollagen, sodium chondroition sulfate, chlorphenesin, methylparaben, parfum


Stosując te kremy widzę naprawdę znaczną poprawę skóry- jestem zadowolona. Mam tylko nadzieję, że nie skończą mi się wszystkie naraz- bo jednorazowy zakup kompleksowej kuracji daje sporą sumkę.

Jeżeli ktoś ma jakieś opinie na temat zabiegów w instytutach kosmetycznych eris to proszę o info

Edytowane przez dorciap1
Czas edycji: 2009-05-18 o 19:29
dorciap1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.