Proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-08, 23:48   #1
lady marlene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5

Proszę o pomoc


Kompletnie nie wiem jak wykonać makijaż. Tzn. nie chodzi o to, że nie umiem, ale po prostu boję się ośmieszyć, bo nie wiem, co mi pasuje. I właśnie dlatego tutaj piszę, ponieważ liczę, że ktoś może mi pomóc. Chodzi mi o to aby ktoś podsunął parę rad jak wykonać makijaż (ale taki bardziej delikatny, choć odważniejszy też może być), co mi pasuje (jakie kolory podkładu, cieni, kredki, błyszczyka, szminki, tuszu ---> mam długie rzęsy ale raczej rzadkie i nie wiem czy jakikolwiek tusz mi pasuje, itp, chciałabym wiedzieć jaki odcień czerwieni do ust, ale na przyszłość, bo w moim wieku wyglądałoby to śmiesznie). Jakbyście mogły to proszę również o podanie jakiegoś konkretnego kosmetyku, nazwę i odcień, może jakieś zdjęcie, na którym widać ten makijaż, jeśli mogę o to poprosić oczywiście.

Chciałabym też abyście pomogły mi ocenić jakim typem jestem (chodzi o pory roku, za każdym razem wychodzi coś innego). Opalam się na brązowo, taki kolor włosów mam od małego, mam cerę tłustą i lekkie problemy z trądzikiem, co zresztą widać. Chciałabym się też dowiedzieć jaki mam kształt twarzy. Ewentualne propozycje co do tego, co mogłabym zmienić, przyjmę z miłą chęcią(włosy mam bardzo długie).

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-07-16 o 21:20 Powód: Nie usuwamy zdjęć. Regulamin!
lady marlene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 09:40   #2
lady marlene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Proszę o pomoc

nikt mi nie pomoże?
lady marlene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 10:37   #3
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Proszę o pomoc

Witaj Jeśli chodzi o kształt twarzy to masz raczej owalny Zdziwiłaś mnie tym,że opalasz się na brązowo...bo z Twojego typu urody wynika ,że jesteś wiosną - masz blond włosy,jasną oprawę oczu no i powinnaś się najpierw opalać na " raczka ".Ogólnie jesteś osobą o delikatnej urodzie

Jeśli chodzi o makijaż to raczej delikatny - cienie : szary,brązowy,różowy (ale taki łososiowy),delikatna zieleń - pastelowe odcienie podkreślą Twoją wiosenną urodę Teraz podkład i puder....jeśli chodzi o to pierwsze to uważam,że przyda się matująco-kryjący,zmatowi cerę i ukryje niedoskonałości...puder też z serii matujących ( z niedrogich polecam Lovely)...Koniecznie powinnaś używać różu do policzków on ożywi cerę i wyrówna kontury twarzy Do Twojej cery najlepiej będzie pasował w kolorze brzoskwiniowym,łososiowym bądź delikatnym różowym

W ciuchach zasad ta sama co w cieniach - pastele ,bo mocniejsze kolory mogą "zdławić " Twoją urodę,a nie podkreślić...

Jeśli chodzi o wykonywanie makijażu polecam filmiki na You Tube bądź także Lady Makeup,która posiada swoją stronę.. A także stronę SNOBKA - w dziale makijaż 3 dziewczyny pokazują jak zrobić efektowny makijaż do każdego typu urody krok po kroku

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Witaj Jeśli chodzi o kształt twarzy to masz raczej owalny trochę podchodzący w trójkąt Zdziwiłaś mnie tym,że opalasz się na brązowo...bo z Twojego typu urody wynika ,że jesteś wiosną - masz blond włosy,jasną oprawę oczu no i powinnaś się najpierw opalać na " raczka ".Ogólnie jesteś osobą o delikatnej urodzie

Jeśli chodzi o makijaż to raczej delikatny - cienie : szary,brązowy,różowy (ale taki łososiowy),delikatna zieleń - pastelowe odcienie podkreślą Twoją wiosenną urodę Teraz podkład i puder....jeśli chodzi o to pierwsze to uważam,że przyda się matująco-kryjący,zmatowi cerę i ukryje niedoskonałości...puder też z serii matujących ( z niedrogich polecam Lovely)...Koniecznie powinnaś używać różu do policzków on ożywi cerę i wyrówna kontury twarzy Do Twojej cery najlepiej będzie pasował w kolorze brzoskwiniowym,łososiowym bądź delikatnym różowym

W ciuchach zasad ta sama co w cieniach - pastele ,bo mocniejsze kolory mogą "zdławić " Twoją urodę,a nie podkreślić...

Jeśli chodzi o wykonywanie makijażu polecam filmiki na You Tube bądź także Lady Makeup,która posiada swoją stronę.. A także stronę SNOBKA - w dziale makijaż 3 dziewczyny pokazują jak zrobić efektowny makijaż do każdego typu urody krok po kroku

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Kurde porąbało mi się bo chciałam edytować sorki ,za taki długi post

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Jeszcze doczytałam ,ze chcesz coś wiedzieć na temat czerwini na ustach i tuszu....no więc odcień czerwonej szminki powinien być jasny,niemalże koralowy - takie odcienie pasują blondynkom zaś jeśli chodzi o tusz dobry dla Twoich rzęs to wystarczy dobrze pogrubiający (jeśli faktycznie masz długie i rzadkie rzęsy) polecam niektóre tusze Rimmela - Volume Flash; Sexy Curves ; Glam'Eyes , Maybelline - Collosal Volume,Define Lash różowy ,no i Loreal - Intensifique ; Double Extension ; Volumissime
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 15:44   #4
lady marlene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Proszę o pomoc

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Mogłabym jeszcze prosić o pomoc w sprawie tego co i jak np. podkreślić, co ewentualnie zatuszować, w jaki sposób (bo np. wydaje mi się, że mam dość duże oczy i duży nos i nie wiem co z tym zrobić). I jeszcze jaki kolor kredki ewentualnie, tuszu. A co do opalania się to raczej na brązowo, to zależy też od intensywności. Bo jeśli np. od rana do wieczora leze na słońcu to opale sie na czerwono, ale teraz, gdy tylko chodzę i jeżdżę na rowerze to łapie mnie lekki brązik.
lady marlene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 16:20   #5
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Proszę o pomoc

Nie ma co tuszowac za bardzo twarzy,wystarczy jak nalozysz na kosci policzkowe röz i puder w kompakcie dobrany do Twojej twarzy.
Oczy poprobuj eyelinerem lub kredkä pedzelkiem przetrzec.Tusz czarny.
Masz sliczny kolor wlosöw az grzech malowac farbä.
Widze cie w grzywce na bok i lekko wycieniowane w szpic wlosy.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 18:53   #6
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Proszę o pomoc

Na Twoim miejscu nie malowałabym kredką dolnej powieki bo to przyniesie za " ciężki "efekt dla Twojej urody natomiast radzę poeksperymentować coś z eyelinerem na górnej powiece czarnym jak najbardziej ale nie tylko - brązowy też będzie ładnie Ci podkreślał oczy tusz też czarny albo brązowy dla delikatniejszego efektu (np do szkoły)

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Duży nos możesz zatuszować bronzerem do twarzy (czy jak kto woli pudrem brązującym ) odpowiednio go aplikując- na górnej części nosa oraz na obydwu bokach
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 19:53   #7
SAH20
Rozeznanie
 
Avatar SAH20
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/Warszawa
Wiadomości: 581
Dot.: Proszę o pomoc

Moim zdaniem mawsz owalną twarz i jestes wiosna jeżeli opalasz sie na oliwkowo. Cienie dla ciebie to brąz,żółty,miedziany,ale oczywiscie mozesz tez malowac oczy na niebiesko z domieszka szarości lub granatu. Jezeli masz tłusta cere uzywaj wody termalnej-mi pomaga,a jezeli chodzi o trądzik czy czerwone krostki to uwież mi-zwykła czarna cherbata da sobie z nim rade-zamocz płatek kosmetyczny w letniej cherbacie i codziennie myj twarz.Pomaga!!
Ogólnie kolory dla ciebie powinny być jasne i ciepłe-w makijażu i w ubiorze. Jeżeli chodzi o czerwien szminki-zasada prosta,musisz sama to zprawdzic-moim zdaniem delikatnee czerwienie bedą OK,ale mocna nasycona czerwien tez moze wygladac u ciebie swietnie z zaleznosci od reszty makijażu.

Maz troche za duzy nos więc na boki nakładaj troche brązera. Kosci policzkowe podrasuj delikatnym różem po skosie(mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi). Nie farbuj włosów-masz sliczny kolor,moze troszke je podetnij.
__________________
"Baśnie,niosę baśnie,szept skulonych miast..."
Collage


Trening czyni mistrzem-kiedyś będę profesjonalistką
SAH20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-09, 22:14   #8
lady marlene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Proszę o pomoc

Dziękuję pięknie za wszystkie odpowiedzi. Jeszcze tylko mam pytanie jaki kolor błyszczyka lub szminki i czy mam też nie malować dolnych rzęs (skoro kreski na dole nie robić).
lady marlene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 07:06   #9
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Proszę o pomoc

Tuszem delikatnie również możesz zaznaczyć dolne rzęsy Jeśli chodzi o błyszczyki to beże,jasne róże no i koralowe odcienie,ze szminkami tak samo
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 10:38   #10
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
kochana, masz wspaniały kolor włosów, mam nadzieje, ze ich nie bedziesz farbować. o takim kolorze marzy wiele kobiet farbujących się "na blond" jest cudny..
co do makijażu.. to musi być on lekki, nigdy za mocny i zbyt ciemny. uzywaj raczej brązów, szarości, grafitu, złota, zieleni, niż czerni

aha i nie maluj czasem dolnej powieki , masz opadające zewnętrzne kąciki i przez to oczy wyglądałyby co namniej ponuro...
fajnym rozwiązaniem moze by eyeliner na gornej powiece

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-07-10 o 13:08 Powód: post pod postem
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 11:00   #11
lady marlene
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Dot.: Proszę o pomoc

Dziękuje bardzo. Czyli przydymione oczy raczej mi nie pasują? I w jakim sensie koralowe odcienie? A te brązy, beże to raczej jasne czy ciemne? No i różowy odpada bo go nienawidzę, staram się go zawsze unikać. Dziękuje bardzo jeszcze raz, bardzo mi pomogłyście. A co do włosów - nie zamierzam ich farbować. Na zdjęciach wyszłam raczej kiepsko, nie jestem w ogóle fotogeniczna. Zawsze wychodzę fatalnie, szczególnie na zdjęciach do legitymacji i klasowych.
lady marlene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-11, 07:34   #12
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Proszę o pomoc

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...e-Lipstick.htm

Coś a 'la to - to są koralowe odcienie szminki mogą też być ciut ciemne przydymione oczy raczej odpadają,chyba ,że w delikatniejszym wydaniu czyli np biały albo jasny szary z ciemnym szarym cieniem - coś takiego.(oczywiście to samo tyczy się brązów)
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.