potrzebuje pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-08, 11:12   #1
sympatka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7

W sprawie fryzury...


a swoją drogą to podłączę się do Twojego tematu
od 3 lat mam ciągle tę samą fryzurę proste, półdługie włosy, farbowane na czarno, jedyne co robię to podcinam je czasami o kilka centymetrów. Włosy są podatne na każdy zabieg, loki, tapir itd. Ale chciałabym coś w sobie zmienić, zaczynam być po prostu nudna i cholernie źle mi z tym
może coś doradzicie??? wrzucam zdjęcie, trochę mało wyraźne ale innego niestety nie mam z góry dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg db2c6d3628.jpg (11,8 KB, 156 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-12-09 o 09:46
sympatka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 16:37   #2
marlena901
Raczkowanie
 
Avatar marlena901
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 90
Dot.: Jaka grzywka dla mnie do mojego kształtu twarzy? :)

Cytat:
Napisane przez sympatka24 Pokaż wiadomość
a swoją drogą to podłączę się do Twojego tematu
od 3 lat mam ciągle tę samą fryzurę proste, półdługie włosy, farbowane na czarno, jedyne co robię to podcinam je czasami o kilka centymetrów. Włosy są podatne na każdy zabieg, loki, tapir itd. Ale chciałabym coś w sobie zmienić, zaczynam być po prostu nudna i cholernie źle mi z tym
może coś doradzicie??? wrzucam zdjęcie, trochę mało wyraźne ale innego niestety nie mam z góry dziękuję
Jesteś bardzo ładną dziewczyną i duzo tu zmienieć nie trzeba jak dla mnie ale myslężemożesz bardziej pocieniować włoski i też może jakąś grzywkę na bok
marlena901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 09:03   #3
sympatka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
potrzebuje pomocy

witam, od trzech lat mam ciągle tę samą fryzurę, ten sam makijaż i już powoli zaczynam czuć się taka "nudna" chciałabym zmienić coś w sobie, może fryzurę? moje włosy są podatne na kręcenie czy tapirowanie ale przeważnie prostuję je i cały czas wyglądam tak samo ;/ koloru raczej nie zmienię bo od kilku lat farbuję na czarno i gdybym chciała zmienić kolor to moje włosy uległyby totalnemu zniszczeniu a ja nie chcę ich niszczyć :) zresztą byłam już blondynką i nie najlepiej wyglądam w jasnych włosach, mam ciemną karnację i ciemnobrązowe oczy. zastanawiałam się nad prostą grzywką albo zrobieniem sobie trwałej ale z takimi grubymi lokami, ale sama nie wiem. w sobotę mam wizytę u fryzjera i muszę podjąć jakąś decyzję, a to nie jest takie proste. Z góry dziękuję za porady, chcę przestać być nudną, szarą kobietą. pomożecie????
będę bardzo wdzięczna :)
dołączam zdjęcie, niestety nie zbyt wyraźne ale innego nie mam :(
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg db2c6d3628.jpg (12,2 KB, 30 załadowań)
sympatka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 09:26   #4
tuskaaa
Raczkowanie
 
Avatar tuskaaa
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 139
Dot.: potrzebuje pomocy

myślę,że duże duże loki by Ci pasowały
__________________
When I’m in here, I feel I’m closer ...


tuskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 09:41   #5
sympatka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Unhappy Dot.: potrzebuje pomocy

Cytat:
Napisane przez tuskaaa Pokaż wiadomość
myślę,że duże duże loki by Ci pasowały
no ja właśnie też tak myślę, włosy mam dłuższe o jakieś 5 cm bo zdjęcie było robione pól roku temu, tylko że jak pytam w zakładach fryzjerskich czy zrobią mi duże loki to mówią że nie bardzo bo to niszczy włosy, a mnie męczy już zabawa wałkami i lokówkami a ja naprawdę chcę coś zmienić
sympatka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 12:52   #6
Kaaamilkaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 174
GG do Kaaamilkaaaaa
Dot.: potrzebuje pomocy

Po pierwsze wydaje mi się, że masz za mocno wyskubane brwi- wyglądają nienaturalnie.
Po drugie, nie wiem czy to wina zdjęcia, ale wydaje mi się, że za dużo solarium.
Po trzecie fryzura, ja bym postawiła na jakiś naturalniejszy brąz (wiem, że wspominałaś, że nie chcesz tego robić, ale moim zdaniem dużo lepiej byś wyglądała)
i wydaje mi się, że mimo wszystko ładniej wyglądałabyś w falach.
Na koniec, więcej pewności siebie bo ładna z Ciebie kobieta.
Kaaamilkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 13:05   #7
sympatka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: potrzebuje pomocy

Cytat:
Napisane przez Kaaamilkaaaaa Pokaż wiadomość
Po pierwsze wydaje mi się, że masz za mocno wyskubane brwi- wyglądają nienaturalnie.
Po drugie, nie wiem czy to wina zdjęcia, ale wydaje mi się, że za dużo solarium.
Po trzecie fryzura, ja bym postawiła na jakiś naturalniejszy brąz (wiem, że wspominałaś, że nie chcesz tego robić, ale moim zdaniem dużo lepiej byś wyglądała)
i wydaje mi się, że mimo wszystko ładniej wyglądałabyś w falach.
Na koniec, więcej pewności siebie bo ładna z Ciebie kobieta.
Dziękuję za miłe słowa
jeśli chodzi o moje brwi to zgadzam się z Tobą w zupełności są za mocno wyskubane, i co gorsze nie chcą mi tak szybko odrosnąć, a wiecie jak to jest, jak już są widoczne włoski to zaraz zaczynam je skubać, bo wydaje mi się że wszyscy widzą te "odrosty" i tak nie mogę doprowadzić ich do ładu.
Ja od urodzenia mam ciemną karnację ale na tym zdjęciu to akurat wróciłam z Hiszpanii, więc opalenizna jest mocniejsza. Solarium niestety odpada ze względów zdrowotnych
a co myślicie o prostej grzywce??? np jak ta:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9ahjdb10emdk74.jpg (137,5 KB, 7 załadowań)
sympatka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-09, 22:04   #8
Kaaamilkaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 174
GG do Kaaamilkaaaaa
Dot.: potrzebuje pomocy

Kurcze sama nie wiem jak z tą grzywką, wydaje mi się, że chyba masz za niskie czoło. Chyba lepsza była by taka na bok a co myślisz o ścięciu włosków na długość, tego cieniowania? Zregenerowały by się szybko, po ewentualnym rozjaśnieniu. Jaśniejsze włosy i takie cięcie, dało by Ci zupełnie nowego, dziewczęcego looku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg JennyMcCarthy.MichaelBuckner1.jpg (29,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sredni_braz.jpg (30,7 KB, 2 załadowań)
Kaaamilkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 08:14   #9
sympatka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: potrzebuje pomocy

Cytat:
Napisane przez Kaaamilkaaaaa Pokaż wiadomość
Kurcze sama nie wiem jak z tą grzywką, wydaje mi się, że chyba masz za niskie czoło. Chyba lepsza była by taka na bok a co myślisz o ścięciu włosków na długość, tego cieniowania? Zregenerowały by się szybko, po ewentualnym rozjaśnieniu. Jaśniejsze włosy i takie cięcie, dało by Ci zupełnie nowego, dziewczęcego looku.
Witaj, już kiedyś miałam grzywkę na bok, strasznie mi to podkreślało moją grubą buzie :/ bardzo chciałabym mieć długie włosy dlatego nie chcę ich ścinać, chociaż fryzurka jaką mi zaproponowałaś jest naprawdę ciekawa, tylko że moje włosy gdy są mocno wycieniowane lub krótkie to strasznie się puszą i nie chcą się układać, każdy kosmyk w inna stronę
Cały czas myślę nad lokami, wizyta u fryzjera już jutro a ja nadal nie wiem czego chcę
sympatka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 09:40   #10
Kaaamilkaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 174
GG do Kaaamilkaaaaa
Dot.: potrzebuje pomocy

Nie polecam trwałej, trafiłam do fryzjerki z marzeniem bujnych loków jak z okładki czasopisma, do kiedy ona rozwiązała swoje włosy i zobaczyłam okropne siano- dodała, że tak wyglądają jej piękne loki po trwałej. Chyba każdy fryzjer Ci odradzi.. Już lepiej spać w wałkach :P Sama miałam taką fryzurę, którą Ci zaproponowałam i włosy dobrze się po niej układają, pocieniowane miałam w zasadzie tylko ciut z tyłu. Myślę, że jeśli chcesz się zmienić to takie cięcie będzie idealne. Koniecznie daj znać na co się zdecydowałaś i wrzuć fotki.
Kaaamilkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 10:48   #11
mandarynkaaa
Raczkowanie
 
Avatar mandarynkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 108
Dot.: potrzebuje pomocy

a co powiesz na krótke włoski? tak jak zrobili marte w top model?
wydaje mi sie ze pasowalyby Ci, ale zalezy jak bardzo chcesz sie zmienic. W troche krotszych niz teraz i bardziej pocieniowanych tez bedzie ladnie.
__________________
"Ale on zmartwychwstał i wiedział o tym, czuł to całym swym odnowionym jestestwem,
a ona – ona żyła przecież tylko jego życiem"

- Fiodor Dostojewski -
mandarynkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 20:22   #12
sympatka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7
Dot.: potrzebuje pomocy

hej dziewczyny! troszkę długo trwała moja nieobecność ale zaraz po wizycie u fryzjera złapałam jakąś chorobę i tydzień czasu przeleżałam w łóżku. Wizytę oceniam za udaną, jest mała zmiana ale od razu czuję się lepiej a Wy jak oceniacie?
pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kleosia.jpg (32,3 KB, 63 załadowań)
sympatka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 21:19   #13
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: potrzebuje pomocy

Mi się bardzo podoba dobry pomysł z ta prostą grzywką. Zmiana na duży plus
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 23:28   #14
brunetka93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: potrzebuje pomocy

Ładnie ale ten kolor... wg mnie jakoś tak nienaturalnie wygląda u Ciebie ta czerń. Jakiś średni albo ciemny brąz i byłoby świetnie, bo jesteś naprawdę ładna
brunetka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:59.