Jaka fryzurka? Może rudy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-15, 21:21   #1
malinowa_mamba91
Raczkowanie
 
Avatar malinowa_mamba91
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 77

Jaka fryzurka? Może rudy?


Witam,
Od dłuższego czasu zastanawiam się nad zmianą fryzury(głownie koloru) odkąd pamiętam jestem farbowaną ciemną brunetką, teraz bym chciała może rudy.. ale nie wiem sama. Doradźcie! Może też jakieś cięcia?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1110248.jpg (116,3 KB, 492 załadowań)
malinowa_mamba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 09:31   #2
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Jaka fryzurka? Może rudy?

Ciepły brąz/czekolada, dodatkowo wyregulowanie brwi plus zmiana oprawek lub zmiana na soczewki. No i makijaz
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 10:26   #3
mmalo
Raczkowanie
 
Avatar mmalo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 66
Dot.: Jaka fryzurka? Może rudy?

jeny jaka ładna dziewczyna z Ciebie też myślę, że jakiś ciepły brąz albo czekolada, ale aby nie za ciemny kolor, bo w czarnym trochę zbyt mrocznie wyglądasz i wyrównałabym końce włosów, aby były jednej długości okulary bym zostawiła, tak jest spoko
__________________
wake up and live!
mmalo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 11:39   #4
malinowa_mamba91
Raczkowanie
 
Avatar malinowa_mamba91
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 77
Dot.: Jaka fryzurka? Może rudy?

Włosy farbowałam syoss'kiem Naturalny ciemny brąz z serii pronature, wyszedł wtedy niemal czarny;/ . Teraz własnie chce ocieplić nieco kolor, ta "brazowa czern" niby wyblakła nieco ale jak nałoże kasztan lub czekolade czy w ogóle osiągnę zamierzony efekt? Kusi mnie dekoloryzacja, nieco sie jej obawiam, ale może podjąć ryzyko?
malinowa_mamba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 13:31   #5
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: Jaka fryzurka? Może rudy?

Zgadzam się z Niką ciepły brąz, soczewki [!] - założysz spokojnie ciemne okulary i nie będzie efektu kurzych łapek, jak to się dzieje przy krzywieniu się w okularach [niestety też to przerabiałam ] + podcięłabym włoski do momentu, gdzie zaczyna się dekolt Twojej bluzki
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 10:13   #6
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Jaka fryzurka? Może rudy?

Kasztanowy byłby ok, ale intensywny rudy też będzie Ci pasował.
Zmiana oprawek przede wszystkim.
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 15:59   #7
ja_fuksja
Raczkowanie
 
Avatar ja_fuksja
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 95
Dot.: Jaka fryzurka? Może rudy?

W rudym byłoby ci ok, ale ostrzegam, że zejść z farbowanego ciemnego brązu do rudego będzie bardzo ciężko. Jeżeli będziesz chciała zrobić to sama na początku będziesz miała rude jedynie odrosty, a prawdziwy rudy uzyskasz po 2-3 miesiącach systematycznego farbowania. Jak pójdziesz do fryzjerki zdejmie ci kolor, co bardzo, ale to bardzo niszczy włosy. Poza tym rudy szybko się wypłucze. Chyba, że masz teraz nakładaną farbę fryzjerską. Znajoma fryzjerka wspominała kiedyś, że te stosowane w salonach są łatwiejsze do "usunięcia" od farb sklepowych
__________________
Uroda bez właściwej pielęgnacji jest jak auto bez kół, niby je masz, ale z niego nie korzystasz
ja_fuksja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-18, 09:43   #8
paulin_bee
Raczkowanie
 
Avatar paulin_bee
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 204
Dot.: Jaka fryzurka? Może rudy?

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Ciepły brąz/czekolada, dodatkowo wyregulowanie brwi plus zmiana oprawek lub zmiana na soczewki. No i makijaz
zgadzam się na 100%
paulin_bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 15:24   #9
ariadn_a
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 324
Dot.: Jaka fryzurka? Może rudy?

Masz owalną twarz więc w sumie masz pełne pole do popisu z cięciem. Kolor jakiś bardziej chłodny niż ciepły bym radziła
ariadn_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 19:18   #10
maciejka27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 19
Dot.: Jaka fryzurka? Może rudy?

Cześć wszystkim Pozwolę się podpiąć do tematu jeśli pozwolicie... od jakiegoś czasu "farbowałam" włosy szamponetką Marion - Owoc granatu. Mimo początkowych obaw kolor wyszedł całkiem niezły (podobny do tego w załącznikach tylko może odrobinę jaśniejszy) w związku z czym szukam teraz czegoś trwalszego no i chciałabym prosić Was o radę w tej kwestii... mój naturalny kolor włosów to hm, powiedzmy, ciemny blond (oczy zielone, cera dość blada naturalnie, aczkolwiek po lecie zostało mi jeszcze trochę opalenizny, włosy cienkie, nieco za ramiona). Farby, które mnie zainteresowały to syoss - Metallic Red Copper albo uwaga! Intensywna czerwień (nie wiem co mi odbiło ) bądź też loreal feria preference - "ognista płomienna czerwień" lub "intensywny bursztynowy kasztan". Który Waszym zdaniem jest najbardziej podobny do tego z Marion`a? Wiem, że z pewnością nie będą to te dwie czerwienie, które wymieniłam, ale ostatnio strasznie mi się podobają, chociaż w sumie mam wrażenie, że do mnie chyba niezbyt pasują... więc może jednak rudy? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg addon.jpg (33,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ashlee-simpson-red-hair.jpg (36,6 KB, 9 załadowań)
maciejka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 21:34   #11
Szaruch
Zadomowienie
 
Avatar Szaruch
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hogwart
Wiadomości: 1 217
GG do Szaruch
Dot.: Jaka fryzurka? Może rudy?

Cytat:
Napisane przez ariadn_a Pokaż wiadomość
Masz owalną twarz więc w sumie masz pełne pole do popisu z cięciem. Kolor jakiś bardziej chłodny niż ciepły bym radziła
mi się wydaje że to jest twarz trójkątna, ale na podstawie zdjęcia zrobionego pod kątem ciężko stwierdzić.

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Cytat:
Napisane przez maciejka27 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim Pozwolę się podpiąć do tematu jeśli pozwolicie... od jakiegoś czasu "farbowałam" włosy szamponetką Marion - Owoc granatu. Mimo początkowych obaw kolor wyszedł całkiem niezły (podobny do tego w załącznikach tylko może odrobinę jaśniejszy) w związku z czym szukam teraz czegoś trwalszego no i chciałabym prosić Was o radę w tej kwestii... mój naturalny kolor włosów to hm, powiedzmy, ciemny blond (oczy zielone, cera dość blada naturalnie, aczkolwiek po lecie zostało mi jeszcze trochę opalenizny, włosy cienkie, nieco za ramiona). Farby, które mnie zainteresowały to syoss - Metallic Red Copper albo uwaga! Intensywna czerwień (nie wiem co mi odbiło ) bądź też loreal feria preference - "ognista płomienna czerwień" lub "intensywny bursztynowy kasztan". Który Waszym zdaniem jest najbardziej podobny do tego z Marion`a? Wiem, że z pewnością nie będą to te dwie czerwienie, które wymieniłam, ale ostatnio strasznie mi się podobają, chociaż w sumie mam wrażenie, że do mnie chyba niezbyt pasują... więc może jednak rudy? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi
chyba trochę nie ten wątek hmm?
poszukaj wątku "Rudowłose" - tam dziewczyny rozmawiają na temat farb.
__________________
ramię - 28
biust - 90
talia - 70
pas - 83
biodra - 101
udo - 59


Szaruch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 23:50   #12
Salalina
Rozeznanie
 
Avatar Salalina
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 783
Dot.: Jaka fryzurka? Może rudy?

Brwi potrafią zdziałać cuda z twarzą. Od nich bym zaczęła. I pozbyła się okularów.

__________________
Keep movin!
Salalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 08:50   #13
malinowa_mamba91
Raczkowanie
 
Avatar malinowa_mamba91
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 77
Dot.: Jaka fryzurka? Może rudy?

Cytat:
Napisane przez Salalina Pokaż wiadomość
Brwi potrafią zdziałać cuda z twarzą. Od nich bym zaczęła. I pozbyła się okularów.

Brwi już dawno ogarnięte, niestety nie można z nimi zdziałać cudów gdyż są krotkie ;/ Co do okularów.. zamierzam wymienić oprawki niedługo. Włosy też już przefarbowałam ( mrożny kasztan + ciemny brąz) efekt wyszedł bardzo ładny. Za 3 tyg planuje dekoloryzację.

I nie w każdym cięciu jest mi dobrze, zbyt krótkie fryzury odpadają.. Ale chyba póki nie wpadnie mi do głowy jakis dobry, konkretny pomysł na cięcie nic nie zmieniam. Gdybyście miały jakieś konkretne propozycje.. prosze o ich zilustrowanie.

Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie rady!
malinowa_mamba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 15:20   #14
disajna
Raczkowanie
 
Avatar disajna
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 135
Dot.: Jaka fryzurka? Może rudy?

Rudy może nie koniecznie, ale prosta grzywka jak najbardziej. Masz pociągłą twarz, a grzywka by złagodziła rysy
disajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 19:13   #15
malinowa_mamba91
Raczkowanie
 
Avatar malinowa_mamba91
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 77
Dot.: Jaka fryzurka? Może rudy?

Cytat:
Napisane przez disajna Pokaż wiadomość
Rudy może nie koniecznie, ale prosta grzywka jak najbardziej. Masz pociągłą twarz, a grzywka by złagodziła rysy
prosta grzywka u mnie? masakra! raz mialam. nigdy wiecej!!!!!!
malinowa_mamba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 19:32   #16
sue_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 15
Dot.: Jaka fryzurka? Może rudy?

hmmm. a może jakiś ciepły odcień brązy, coś pod rudy, ale nie jakiś ognisty-moim zdaniem oczywiście a cięcie jest dobre, a skoro nie chcesz prostej grzywki to ta obecna pasuje jak najbardziej
sue_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 21:43   #17
S_andy
Zadomowienie
 
Avatar S_andy
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 575
Dot.: Jaka fryzurka? Może rudy?

Rudego nie polecam. Nie będzie korzystnie wyglądał. Radziłabym jedynie delikatnie rozjaśnić do brązu
__________________
Styl i uroda - Odkrywaj, wyraź się, kolekcjonuj na Stylowi.pl

Lato!

Master's Thesis
S_andy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 20:45   #18
malinowa_mamba91
Raczkowanie
 
Avatar malinowa_mamba91
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 77
Dot.: Jaka fryzurka? Może rudy?

No i rozjasnione, kolor zmieniony co prawda nie satysfakcjonuje mnie do konca ale mysle ze po nim juz bedzie latwiej;p
Rozjasnialam w domu z pomoca siostry rozjasniaczem z olejkiem arganowym na to nalozylam pianke z wellatona nie pamietam juz jaki kolor (cos z wisnia). Niestety wyszedl troche za czerwony ale mysle ze wszystko jest do opanowania i poprawienia
Pozdrawiam,
P.S. Czasem warto zaryzykowac z rozjasniaczem w domu, wlosy praktycznie nie sa w ogole zniszczone. Moze lekko suche
malinowa_mamba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.