zmiana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-01, 11:45   #1
kaka17ab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 74
Post

proszę o ocenę


witam, czy według Was wyglądam dobrze czy można coś zmienić? czy jestem ładna? przeciętna, ponadprzeciętna, poniżej przeciętnej? jeśli macie jakieś propozycje, opinie piszcie- przeszkadza mi jedynie blizna-nie wiem czy widzicie pomiędzy brwiami, ale niektórzy sądzą, że dodaje mi charakteru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P130809_13.42.jpg (82,8 KB, 367 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P130809_13.45.jpg (84,6 KB, 345 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P130809_13.50.jpg (80,5 KB, 240 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P150810_11.24[02].jpg (92,6 KB, 296 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P010211_10.37.jpg (83,5 KB, 339 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P250210_16.04.jpg (97,9 KB, 260 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P190111_13.25.jpg (88,4 KB, 283 załadowań)
kaka17ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 13:45   #2
Charlottus
Raczkowanie
 
Avatar Charlottus
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 45
Dot.: proszę o ocenę

zmiana fryzury koniecznie nadanie jej objętości, trochę warstw.
do tego delikatny makijaż i powinno być okej
Charlottus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 13:58   #3
usmiechnietaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 127
Dot.: proszę o ocenę

Nie chciałabym Cię swoim komentarzem urazić, a wnioskuję, że liczysz na szczerą opinię, więc słodzić Ci nie będę.

Na zdjęciach widać, że masz kwadratową buzię, w internecie znajdziesz dużo propozycji fryzur dla takiego rodzaju twarzy. Masz szerokie czoło, które zakryłaby Ci grzywka. Twoje oczy są troszkę za małe i bez wyrazu, wiesz o co chodzi, bez takiego, jak to się mówi, błysku! Czarny tusz do rzęs na górnych i dolnych rzęsach ładnie otworzyłby ci oko, a spojrzenie przykuwałoby uwagę. Co za tym idzie? Ludzie zwracali by uwagę na twoje wyraziste spojrzenie, a nie na bliznę. Nie podobają mi się Twoje brwi. Mała regulacja dokonałaby ogromnych zmian, oczywiście pozytywnych!
Pisząc w skrócie: zmiana fryzury, regulacja brwi, tusz do rzęs.

Ale dostrzegam też wiele ładnych rzeczy, których zazdrości Ci pewnie nie jedna dziewczyna! Masz bardzo ładną buziuchnę, taką bez wyprysków. Urzekł mnie Twój nosek.. jest śliczny, chciałabym mieć taki. I masz ładny, brązowy kolor włosów. Podobają mi się również Twoje usta, są takie hm całuśne.
usmiechnietaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 15:49   #4
kaka17ab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 74
Dot.: proszę o ocenę

komentarze przyjmuję z pokorą i wdzięcznością, proszę o więcej uwag, może ktoś wstawić zdjęcie fryzury, która według was będzie dobra z grzywką(grzywka prosta czy skośna?) lub przerobić jedno z moich zdjęć w programie jak będzie to wyglądać?, nie chcę zmieniać koloru włosów, stawiam na naturalność żeby nie było za dużo makijażu

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

i brwi jeśli możecie zaproponować, które będą pasować do tego kształtu twarzy i nowej fryzury

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

do twarzy kwadratowej:"Grzywki lepiej przy takim kształcie twarzy unikać!, ale jeśli ją lubisz wybierz tę bardzo długą lub ściętą ukośnie i wycieniowaną." znalazłam na jednej stronce
kaka17ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 19:52   #5
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: proszę o ocenę

jeśli chcesz regulować brwi KONIECZNIE idź do kosmetyczki, nic nie rób sama, zwłaszcza za pierwszym razem. powiedz jej, że lubisz naturalny wygląd i chcesz ładnie wyregulować brwi. będzie wiedziała o co chodzi (:

aha i spróbuj podkreślić kości policzkowe różem lub brązerem, jeśli chciałabyś ją wysmuklić. pooglądaj zdjęcia Angeliny Jolie, ona też ma kwadratową buzię
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 19:56   #6
Yeila
Raczkowanie
 
Avatar Yeila
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: najczęściej Bydgoszcz
Wiadomości: 89
Dot.: proszę o ocenę

myślę, że przy prostych włosach mogłabyś zaryzykować boba na styl Gwyneth Paltrow.
co do brwi- jeśli wybierzesz się do kosmetyczki, to ona z pewnością wyreguluje Ci je tak, by pasowały do kształtu twarzy
koniecznie podkreślaj oczy- tusz do rzęs plus może jakaś kreska eyelinerem lub kredką? ^^

ach! i koniecznie podkreślaj usta delikatnym błyszczykiem- mają bardzo ładny kształt ;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gwyneth-paltrow-hairstyle-bob.jpg (22,6 KB, 25 załadowań)
Yeila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 01:14   #7
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: proszę o ocenę

Kochana, na włosach i fryzurze to ja się nie znam, ale te oczy to aż wołają o podkreślenie Tak jak dziewczyny piszą: regulacja brwi i tusz do rzęs. Osobiście radziłabym Ci także używanie jakiegoś rozświetlającego cienia na górną powiekę, bo oczka masz prześliczne, a kompletnie znikają w twarzy (może na początek jasny beż z drobinkami?). Otworzyłoby Ci to zdecydowanie oko. A no i nie wiem czy na takie porady też liczyłaś, ale Twoja uroda jakoś mi pasuje do wyraźniejszych kolorów. Jakoś widzę Cię w czerni, granacie, bieli - takich bardziej zdecydowanych kolorach (ale to tylko moja wizja, bo ja wizażystką nie jestem, więc profesjonalnie to Ci nie podpowiem ) Bo ja mam wrażenie, że Ty masz bardzo ładną buzię, ale (i tu, bardzo Cię proszę, nie obraź się), ale mało się wyróżniasz z tłumu.
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 08:43   #8
kaka17ab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 74
Dot.: proszę o ocenę

ok rozumiem, czekam na więcej pomysłów
kaka17ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 13:07   #9
Scarlle
Raczkowanie
 
Avatar Scarlle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 266
Dot.: proszę o ocenę

Ja bym doradzała lekką zmianę fryzury
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg salma_hayek.jpg (26,2 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Salma-Hayek.jpg (29,4 KB, 16 załadowań)
__________________
Nie wiesz co mówić, to mów niewyraźnie
Scarlle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 18:26   #10
Ewerka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 17
Dot.: proszę o ocenę

a mi wyszlo cos takiego w sumie pierwszy raz robie komus przerobke wiec nie bijcie ogolnie zmieniona fryzurka, troche wyregulowalam brwi i dodalam makijaz mam nadzieje ze sie spodoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg abc.jpg (11,7 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (13,0 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaa.jpg (11,3 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaaa.jpg (11,3 KB, 50 załadowań)
Ewerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 22:38   #11
tigiii
Raczkowanie
 
Avatar tigiii
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 246
Dot.: proszę o ocenę

powinnas pocieniowac włosy, mozesz zrobic sobie grzywke na bok, musisz uregulowac brwi, na Twoim miejscu pofarbowałabym włosy jakimś jasnym brazem, złotym brazem lub orzechowym brazem koniecznie troche lekkiego podkładu bo masz niedoskonałosci, to nada cerze jednakowego kolorytu ktorego teraz brak oczy na dole delikatnie podkreśliłabym kredką, grafitową bo masz dosc delikatna urode NAPEWNO NIE CZARNA!!! do tego jakis delikatny rozświetlający cień do powiek,o kolorze jasnym, moze delikatnie perłowym, koniecznie tusz do rzęs!!! musisz podkreślac oczy i cere...z włosami na pewno cos wymyslisz,a jak nie Ty to fryzjerka wiec idz tam czym predzej moim zdaniem powinnas skupiac sie na oczach bo usta masz bardzo dziwne jak dla mnie,nietypowy kształt, wiec jak juz bardzo chcesz to tylko jakis blyszczyk buziaki aaaa i usmiechaj sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

p.s. i skończ z przedziałkiem na środku hehe naprawde to nie jest fajne, rzadko komu pasuje, zacznij sie czesac na bok
tigiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 12:25   #12
KlaudiPL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 97
Dot.: proszę o ocenę

O rany! Jeśli ona ma niedoskonałości to ja już w ogóle powinnam chodzić z workiem na głowie! Nie wiem gdzie autorka wątku ma niedoskonałości, ja ich nie widzę. Ale lekki podkład na pewno doda Ci świeżości Np. rozświetlający, ale nie z drobinkami! Włosy faktycznie pocieniować, przedziałek na bok i troszkę wydobyć kolor jasnym brązem
__________________
Ubrania na wymianę!
KlaudiPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 10:09   #13
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: proszę o ocenę

masz piękną cerę. to moja propozycja, przedziałek z boku, brwi i delikatny makijaż
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zm1.jpg (39,8 KB, 100 załadowań)
milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 23:49   #14
justynciat
Raczkowanie
 
Avatar justynciat
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 52
Dot.: proszę o ocenę

Śliczna jesteś, tylko się uśmiechnij
Makijaż, grzywka na bok i będzie bajkowo
__________________
Ostatnie farbowanie:
- 2.VII.2011

Dietkuję i ćwiczę!
- 4.VII - Dieta Kopenhaska!


Boys? UGH!!!
justynciat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 20:53   #15
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: proszę o ocenę

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
masz piękną cerę. to moja propozycja, przedziałek z boku, brwi i delikatny makijaż
tutaj wyglądasz super! Jeżeli nie chcesz farbować włosów, to może tylko szmponetką? By po prostu sprawdzić jak się czujesz, to i tak się zmyje.
Aha, i najważniejsze!W tej fotce brakuje mi tylko jednej rzeczy-uśmiechu!!!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 00:07   #16
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: proszę o ocenę

Powtorze sie, ale... masz piekna cere. Naturalnosc az bije z Twojej buzi.

Ktos wspominal podklad, ale ja bym zrezygnowala. Nie ma sensu katowac tak ladnej cery zapychaczami porow. Cera wyglada na zdrowa i ma ladny odcien. Podkreslenia wymagaja jedynie oczy. Poeksperymentuj troszke z kreska na gornej powiece i do tego ciemna mascara, moze na poczatek wystarczy brazowa, aby nie razila Cie zmiana. Ja takiej uzywam, bo mam jasna buzie i uwazam, ze dzieki temy wyglada to naturalniej.

Ozywilabym i odzywilabym troche wlosy. Po umyciu zdecydowanie zrob przedzialek na bok, podsusz je suszarka i jesli masz gruba szczotke, nawin koncowki i wymodeluj. Wlosy sie troszke uniosa, zobaczysz jak wygladsz w takiej fryzurce.
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 20:07   #17
kaka17ab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 74
zmiana

Witam,
czy mam powody, aby się sobie nie podobać? liczę na dużo opinii i szczerość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG171.jpg (83,6 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po pracy 2012.jpg (84,8 KB, 67 załadowań)
kaka17ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 01:15   #18
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: zmiana

Śliczna jesteś.

Na Twoim miejscu jedynie bym rozważyła delikatny makijaż, coby podkreslić walory urody. I może grzywka dłuższa, zaczesana na bok? (Ale tutaj nie wiem, nie znam się, tak sobie pomyślałam.)
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 10:19   #19
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: zmiana

jesteś śliczna, taka delikatna i w ogóle. Nie masz powodów, żeby się sobie nie podobać. Nic w Twojej twarzy nie odstaje, wszystko wygląda dobrze.
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-20, 10:35   #20
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: zmiana

Piekny ksztalt brwi i, powtorze sie, cera

Rozjasnilabym troszke wloski. Na kazdym zdjeciu gdzie masz jasniejsze bardziej pzyciagaz uwage, nie mowie o blondzie, ale o takim efekcie:

http://farm9.staticflickr.com/8063/8...c263c9fc_o.jpg
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 19:45   #21
kaka17ab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 74
Dot.: zmiana

jak uzyskać taki efekt, jaki blond wybrać żeby za jasny nie wyszedł? czekam na kolejne opinie, wątpliwości moje wynikają stąd, że nikt mi nie mówi, że wyglądam dobrze, a wiadomo jak widzi się siebie codziennie to nie potrafi się określić; według mnie nie jestem niezwykła; do kształtu brwi doszłam sama
kaka17ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:43.