Zmiana koloru - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-17, 16:43   #1
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339

Dobór fryzury do kształtu twarzy i rodzaju włosów


Kochane, pomożecie?

14 grudnia obchodzę ze swym lubym 2 lata wspólnej drogi miłości i poza kupnym prezentem pragnę go także zaskoczyć zmianą swojego wyglądu.

Mam grube, suche, puszące się włosy (choć bardzo o nie dbam, nie farbuję etc.) i marzę o ich skróceniu, choć pamiętam, że im krótsze tym bardziej idiotycznie się wywijały. Czy w związku z tym pozostawić je takie nijakie, dość długie i proste jak obecnie? Czy istnieje fryzura, która je ujarzmi i lekko ograniczy puszenie?

Druga sprawa to moja twarz. Jest kwadratowo-trójkątna. Już tłumaczę. Kwadratowa, bo szerokie czoło, mocno wystające kości policzkowe, krótka (choć nie za bardzo), typowo kwadratowa broda i szczęka. Mimo to nie mam krótkiej twarzy, tylko pociągłą. Pociągłą, ale szeroką, a nie typowy owal. (wiem, że to dość skomplikowane)
A trójkątna, bo jednak na czole znacznie się rozszerza.
Dodam, że czoło jest bardzo wysokie i noszę prostą grzywkę, która bardzo mi służy - opinia fryzjerów, znajomych, moja i TŻta Naprawdę dobrze się z nią czuję i chciałabym ją zostawić, ew. lekko wycieniować.

(O, znalazłam zdjęcie twarzy bardzo podobnej do mojej http://www.divavillage.com/images/Oc...idman_0605.jpg
Tyle, że nie mam takiej spiczastej brody.)

Moje włosy sięgają obecnie do ramion i są ścięte prosto. Wyczytałam na jakiejś stronie, że przy kwadratowej twarzy lepiej unikać fryzur a'la hełm, czyli włosy półdługie z prostą grzywką.

Może więc macie dla mnie jakąś propozycję? Oczywiście wszystko uzgodnię z fryzjerem, ale Wasze rady są bezcenne - dzięki Wam zdecydowałam się na grzywkę i wreszcie nie widać mojego gigantycznego, szerokiego czoła.
Myślałam o paziu. Będzie pasował?

Ps. Zamieszczam zdjęcia fryzur, które mnie zainteresowały. Czy któraś z nich pasuje do moich włosów i kształtu twarzy?

Z góry dziękuję za przeczytanie tego długaśnego postu i podpowiedzi!
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 17:32   #2
agacia_cz
Zadomowienie
 
Avatar agacia_cz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 423
Dot.: Dobór fryzury do kształtu twarzy i rodzaju włosów

myślę że będzie łatwiej ocenić i doradzić jak wkleisz swoją fotę
agacia_cz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 17:37   #3
olcia245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 8
Dot.: Dobór fryzury do kształtu twarzy i rodzaju włosów

ja jestem za fryzurka nr 3 ale wolalabym zobaczyc Twoje zdjecie by dokladniej to ocenic
olcia245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 17:43   #4
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Dobór fryzury do kształtu twarzy i rodzaju włosów

Dwa pierwsze to ja bez grzywki, za czasów prostowania włosów, a dwa kolejne są dość aktualne.

Eee, nie wiem co się stało, ale zamieściły się tylko aktualne. Niestety nie mam żadnych w kucyku, bo wyglądam w nim tragicznie. :/
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 17:51   #5
kejciorek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11
Dot.: Dobór fryzury do kształtu twarzy i rodzaju włosów

Najbardziej do twojej twarzy pasuje mi fryzura piąta.
Chociaż jestem bardzo ciekawa..jeśli chciałabyś troszkę poszaleć z włosami to proponowałabym ostatnią fryzurkę. Bardzo mi się podoba, jest modna..tylko nie wiem jak będziesz się w niej czuć.

kejciorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 18:48   #6
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Dobór fryzury do kształtu twarzy i rodzaju włosów

Dziękuję za radę. Wprawdzie piąta wydaje mi się taka trochę zwyczajna... ale pomyślę.

A może ktoś jeszcze ma jakieś propozycje?

Może coś z tych? Wszystkie bardzo mi się podobają. No i wiadomo, że niektóre będą się różniły dodatkiem w postaci grzywki.

Proszę o więcej opinii.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 10:33   #7
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: Dobór fryzury do kształtu twarzy i rodzaju włosów

ta: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1258480034
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 00:59   #8
szmyrk
Zakorzenienie
 
Avatar szmyrk
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 4 547
Dot.: Dobór fryzury do kształtu twarzy i rodzaju włosów

Moze masz twarz w ksztalcie serduszka, albo osmiokata, jak ja

Na Twoim miejscu, zajrzalabym na watki poswiecone naturalnym falam i lokom,poniewaz Twoje wlosy zdjasiemiec "potencal" .

Co do fryzur, to najbardziej podbami sie ta https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1258472621 , choc w Twoim wypadku raczej odpada -no bo nie masz prostych wlosow, a bez sensu je co chwila katowac prostownica. Mysle, ze najlepiej bylo by Ci w tej https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...6&d=1258480034 nawet, gdyby Ci sie wloski bardzej niz na tym zdjeciu skrecily

Edytowane przez szmyrk
Czas edycji: 2009-12-27 o 00:31
szmyrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 15:48   #9
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Dobór fryzury do kształtu twarzy i rodzaju włosów

Cytat:
Napisane przez karojen24 Pokaż wiadomość
dokladnie taka lub tez fryzura paris hilton tez ladna;] i ja osobisice sadze ze w krotszych bedzie ci lepiej;]bardziej niepowtarzalnie...bo w tych dlugich jesli nie meczych ich prostowaniem to dlugie wlosy niewycieniowane ni takie falowane nie maja wiekszego uroku w sobie... zas artystyczny nielad pokombinowanie z grzywka jakies dodatki do wlosow n izawsze wyglada sie uroczo pozrawiam mam NADZIEJE ZE LUBEGO MILO ZASKOCZYSZ
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 09:58   #10
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Dobór fryzury do kształtu twarzy i rodzaju włosów

Bardzo Wam dziękuję kochane Nie spodziewałam się więcej odpowiedzi, a tu proszę.
Pocieszające jest, że sądzicie, iż ładniej mi będzie w krótkich. A na tym zdjęciu mam pofalowane, bo na noc miałam warkocz. Aczkolwiek moje włosy faktycznie lubią się kręcić i wywijać, szczególnie na deszczu...
Zaraz zerknę na wątek o loczkach.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 08:55   #11
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Witajcie dziewczyny. Na metamorfozach jestem po raz pierwszy, więc proszę o wyrozumiałość.

Nie będę się rozpisywać na temat tego, jak koszmarnie się czuję ze swoim wyglądem i byciem "nijaką", tylko od razu poproszę o rady.

Sprawa dotyczy głównie włosów. Są suche, lekko falowane i strasznie się puszą (szczególnie po umyciu i na wilgotnym powietrzu). Mam za sobą lata farbowania i prostowania + dekoloryzację, więc postanowiłam zaprzestać tych wszystkich 'cudownych' zabiegów i stałam się włosomaniaczką. Włosy są w coraz lepszym stanie, ale daleko im do ideału...

Chciałam Was prosić o radę w jakiej fryzurze będzie mi najlepiej. Dodaję zdjęcia swoich metamorfoz i doradźcie proszę - zapuszczać, zostawić tak jak jest, ściąć jeszcze bardziej? Marzy mi się fryzurka a'la Alice Cullen (dodałam jej zdjęcie w załączniku), ale jak sądzicie - będzie mi pasować?

Wszelkie sugestie mile widziane.
Ps. Jeśli przy okazji zauważycie coś, co mogłabym w sobie zmienić poza fryzurą to piszcie! Chętnie skorzystam w Waszych rad.

Pierwsze dwa zdjęcia to ja w obecnej fryzurze.
Dwa kolejne to ja w dłuższych włosach, szopce

W których jest korzystniej? czy mogę ściąć "na Alice"?

Widzę, że jedno ze zdjęć się nie dodało. Już poprawiam

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-12-04 o 14:10 Powód: post pod postem
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-04, 11:32   #12
agulka85
Przyczajenie
 
Avatar agulka85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15
Dot.: Pomożecie odzyskać pewność siebie?

Sliczna z Ciebie dziewczyna, ja tez mam problem z ciaglym puszeniem sie wlosow, jednak nie moge sie powstrzymac przed uzyciem prostownicy ja tez nosilam taki kolor wlosow, mam jasna oprawe oczy a moje naturalne wlosy sa ciemno brazowe i niedawno wrocilam do swojego koloru i musze przyznac sie ze ciaglym farbowaniem na blond przez ktore odcienie przeszlam wszystkie , tylko oslabily moje wlosy , a wcale nie dodawaly mi uroku; moze zaryzykuj i zrob sobie ciemne wloski , taki czekoladowy braz; wyglada miodzio z jasnymi oczami
Pozdrawiam i powodzenia

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

P.s. jesli masz lekko falowane wlosy to utrzymanie fryzury jaka saobie wymarzylas moze byc nie lada wyzwaniem
agulka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 12:55   #13
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Pomożecie odzyskać pewność siebie?

O nie, nie scinaj! Byloby ci bardzo ladnie ale szkoda Twojej obecnej dlugosci. Moim zdaniem w obecnej fryzurze jest ci do twarzy. Proponowalabym jeszcze te wlosy zapuszczac i tylko zmienic kolor na, jak sugeruje kolezanka wyzej, czekoladowy.
Z ciekawosci zapytam, czy dobieralas okulary do fryzury, bo mam podobna i przydaloby mi sie coz wybrac (ponoc najwyzszy czas zaczac sie przyzwyczajac do noszenia stale) a nie wiem czy isc w kierunku takich oprawek niewidzialnych jak masz Ty czy ciemne plastiki.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 13:10   #14
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Pomożecie odzyskać pewność siebie?

Nie ścinaj, nie! Znowu będziesz musiała wrócić do prostownicy... Nie warto!
Mnie na puszące się włosy pomaga wszystko, co nawilżające . Odżywki, szampony maski...
Bardzo podobasz mi się w obecnej fryzurze i kolor też mi odpowiada . Ja bym tylko podcięła końcówki i trochę je wycieniowała.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 13:25   #15
agulka85
Przyczajenie
 
Avatar agulka85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15
Dot.: Pomożecie odzyskać pewność siebie?

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
O nie, nie scinaj! Byloby ci bardzo ladnie ale szkoda Twojej obecnej dlugosci. Moim zdaniem w obecnej fryzurze jest ci do twarzy. Proponowalabym jeszcze te wlosy zapuszczac i tylko zmienic kolor na, jak sugeruje kolezanka wyzej, czekoladowy.
Z ciekawosci zapytam, czy dobieralas okulary do fryzury, bo mam podobna i przydaloby mi sie coz wybrac (ponoc najwyzszy czas zaczac sie przyzwyczajac do noszenia stale) a nie wiem czy isc w kierunku takich oprawek niewidzialnych jak masz Ty czy ciemne plastiki.
ciemne rogowe oprawy dodaja uroku najlepiej takie jakby w starym stylu; bardzo modne ostatniosama nosze soczewki ale szaleje za takimi oprawami
agulka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 13:55   #16
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Pomożecie odzyskać pewność siebie?

Cytat:
Napisane przez agulka85 Pokaż wiadomość
ciemne rogowe oprawy dodaja uroku najlepiej takie jakby w starym stylu; bardzo modne ostatniosama nosze soczewki ale szaleje za takimi oprawami
No wlasnie takie jedne znalazlam ale sa straaaasznie drogie wiec sie boje, ze kupie i nie bede nosic, po tym jak zaloze pare razy. Ja soczewek nosic nie moge a okulary z proznosci zakladam okazyjnie. Zapytalam tutaj, bo autorka watku wyglada bardzo ladnie w swoich okularach a ja mam wrazenie, ze kazde mnie szpeca .

Co do puszystosci wlosow moj sprawdzony sposob to raz dwa razy w tygodniu maska z zoltka i oliwy z oliwek na wlosy na godzine pod cieplym recznikiem, potem umyc i wyplukac zimna woda. Przy suszeniu na wilgotne, ale nie mokre wlosy jakas odzywka bez splukiwania ulatwiajaca rozczesywanie (ja uzywam Nivea i mi podchodzi) albo jedwab. Albo jedno i drugie, w zaleznosci od tego jak zniszczone wlosy.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 16:24   #17
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Pomożecie odzyskać pewność siebie?

Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi

Tylko dziewczyny, ja absolutnie nie mam zamiaru farbować już włosów. Są katowane farbami od 6 klasy podstawówki, a doczekałam się juz kilku cm mojego ciemnego kolorku, więc oczekuję na niego z niecierpliwością i ufnością, że będą zdrowe i lśniące. Ale dziękuję za porady.

Zastanawia mnie dlaczego sądzicie, ze będę musiała wrócić do prostowania? Miałam zamiar używać jakiejś odżywki lub mleczka prostującego, ew.układać włosy z pomocą suszarki, a nie prostować. A może mocno je wycieniować i używać odżywki do kręconych, żeby się tak zabawnie wywijały i dodać lekkości fryzurce. Obecna długość jest dla mnie uciążliwa i... taka nijaka. Wywija mi się taki dywan na szyi, to nieciekawie wygląda. A może tylko ja tak uważam?
Byłam po prostu ciekawa, czy Waszym zdaniem do mojego kształtu twarzy będą pasować takie krótkie włosy. Może znajdzie się ktoś kto dobierze mi komputerowo jakąś fryzurkę?

A co sądzicie o tych długich? W krótkich lepiej?

Co do okularów to kupiłam je daaaawno temu, nie myśląc o doborze do kształtu twarzy czy fryzury. Wzięłam te, które spodobały się u fryzjera i tyle.

Czekam na dalsze sugestie.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 20:54   #18
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Pomożecie odzyskać pewność siebie?

Ja tylko napiszę ogólne wrażenie, bo na metamorfozach średnio się znam - masz piękną twarz. Moim zdaniem pasowac Ci będzie...Wszystko
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 20:09   #19
BEATA8976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 110
Dot.: Pomożecie odzyskać pewność siebie?

na pierwszym zdjęciu wyglądasz najładniej.dlugie odpadają.kolor ciemny brąz
BEATA8976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-06, 00:44   #20
YouAreOverrated
Przyczajenie
 
Avatar YouAreOverrated
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20
Dot.: Pomożecie odzyskać pewność siebie?

ja uwazam ze pasowalaby Ci jej fryzura, ale faktycznie musialabys prostowac
__________________
43-->
YouAreOverrated jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 11:44   #21
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Pomożecie odzyskać pewność siebie?

Bardzo dziękuję za wszelkie rady i komplementy.

Doszłam do wniosku, że przez pewien czas ponoszę obecną fryzurę, skoro wiele osób twierdzi, że jest mi w niej do twarzy, a tak za miesiąc/dwa, w ramach podcięcia włosów mocniej je wycieniuję i skrócę. I wtedy może odważę się na coś a'la Alice, ale niekoniecznie identyczne, bo nie mam zamiaru prostować włosów.



A w jakim makijażu mnie widzicie?
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 16:51   #22
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Pomożecie odzyskać pewność siebie?

Moim zdaniem również wyglądasz bardzo ładnie w tej fryzurze i nic zmieniać nie musisz
Co do tego cieniowania-przy falujących się włosach cieniowanie podkreśla fale. Wydaje mi się, że na wycieniowanych włosach długości jak na pierwszym zdjęciu będziesz miała dużo roboty z prostownicą. Za to na dłuższych, wycieniowanych włosach fale wyglądają bardzo efektownie
A na puszenie może jakieś maski, dużo nawilżania, może jedwab do włosów? (Jedwab nabłyszcza, pozwala ogarnąć niesforne włosy, zabezpiecza przed niszczeniem, no i jest wydajny).

I mam jeszcze pytanie odnośnie okularów, bo mi się spodobały
Dużo za nie dałaś? Czy ten typ oprawek w praktyce jest wytrzymały?
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 09:03   #23
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Pomożecie odzyskać pewność siebie?

Ten typ oprawek jest baaaardzo wytrzymały i też uważam, że ładnie się prezentuje. A kosztowały około 500 zł, to dość dużo... Ja miałam zniżkę do 400 zł, bo moja kuzynka jest optykiem. Porozglądaj się, może wpadną Ci w oko jeszcze inne, podobne?

Co do nawilżania włosów - ciągle to robię. Właśnie siedzę z turbanem z odżwyką na głowie, na noc miałam olej kokosowy na długość. Chyba taka ich uroda, że nigdy nie przestaną się puszyć. I zauważyłam, że długość czy cięcie nie mają tu nic do rzeczy. Pozdrawiam cieplutko.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 22:36   #24
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Dobór fryzury do kształtu twarzy i rodzaju włosów

A czy jeśli wkleję zdjątko doradzicie mi dobór fryzurki?
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 20:21   #25
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Nie jestem zdecydowana, czy najlepiej mi w krótkich, półdługich czy długich włosach?
Dobrze czuję się w krótkich, ale denerwuje mnie ta grzywka, mam 'suchego wilka', prze co ona się nie układa i rozłazi w pewnym miejscu. Może macie jakieś propozycje w związku z tym? Z drugiej strony to wysokie, szerokie czoło nie wygląda za ciekawie...

Będę wdzięczna za jakiekolwiek sugestie.

Och, wybaczcie. Nie zamieściłam zdjęcia w krótkich, już poprawiam.

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-01-25 o 20:48 Powód: post pod postem
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 14:13   #26
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Dobór fryzury do kształtu twarzy i rodzaju włosów

Wiec jednak scielas... Nie jest zle ale mnie sie najbardziej podobasz w stylizacji jak na pierwszym zdjeciu. Jest ono troche 'artsy-fartsy' i szczerze mowiac lepiej moznaby ocenic gdybys miala zdjecie siebie w ciemnych wlosach baz grzywki na wprost, ale i tak odnosze wrazenie, ze wtedy bylo naprawde z pazurem. Piszesz, ze grzywka bardzo korzystna jest dla Twojego czola - nie wiem czy to przez zdjecia ale naprawde nie widac, zeby bylo coz nie tak z Twoim czolem. Masz wyraziste rysy - postawilabym na Twoim miejscu na wyrazisty makijaz i wyrazisty kolor - wlasnie jak na zdjeciu pierwszym. Krotkie z grzywka brzydko nie wygladaja, ale duzo wieksze wrazenie robisz jak wyzej.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 15:11   #27
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Dobór fryzury do kształtu twarzy i rodzaju włosów

Przede wszystkim dziękuję za odpowiedź. Wkleję jeszcze więcej fotek, na wypadek gdyby ktoś miał wątpliwości w czym faktycznie mi bardziej do twarzy.

Co do Twoich rad-być może na tym zdjęciu w długich,ciemnych wyglądam ok, ale w rzeczywistości prezentowało się to sztucznie, włosy były przesuszone i wymagały ścięcia. A czoło mam NAPRAWDĘ wysokie i naprawdę szerokie, nie mogłam dawać włosów za uszy czy spinać, bo wyglądało to ohydnie. Może po obejrzeniu tych fotek zmienisz zdanie?

Ps. Zastanawiam się jak pogodzić tą grzywkę i suchego wilka, może ktoś też ma ten problem?
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 16:04   #28
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Dobór fryzury do kształtu twarzy i rodzaju włosów

A ja mysle, ze moze masz zaburzona percepcje samej siebie . Czolo faktycznie jest wysokie ale ladne. Wcale nie trzeba zawsze wysokiego czola zakrywac. Mnie sie na wszystkich zdjeciach bardzo podoba, wiec pochodz sobie z grzywka a jak Ci sie znudzi to smialo mozesz wrocic do opcji bez grzywki. Najwazniejsze zebys sie czula komfortowo.

Co do suchego wilka - az musialam uzyc google zeby wiedziec o co chodzi - to chyba jedynie po myciu preparat do stylizacji wlosow na wlosy wilgotne a potem ukladac na okragles szczotce.

Dalas rade jakos zapanowac nad puszeniem sie wlosow?
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 09:03   #29
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Dobór fryzury do kształtu twarzy i rodzaju włosów

Tak. Puszenie zakończyło się wraz ze ścięciem zniszczonych włosów-teraz już nie mam takich problemów. Wcześniejsza roczna kuracja olejami, maskami nawilżającymi, wspomagana tabletkami ze skrzypem niewiele zdziałała. Fryzjerka powiedziała, że włosy były w tak tragicznym stanie, że i tak nic na nie nie działało.

A obecnie nadal stosuję oleje i maski - chcę, by naturalne włosy, które niebawem odrosną były lśniące i jedwabiste.

Dziękuję za wszystkie porady. Z tymi zaburzeniami to nieźle trafiłaś, bo to prawda. Pozdrawiam ciepło.
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 21:11   #30
Ksiezniczka W Trampkach
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 33
Dot.: Dobór fryzury do kształtu twarzy i rodzaju włosów

Ja myślę podobnie do autorki.
Żeczywiście, przynajmniej mi się tak wydaje, kiepsko wyglądałaś w tych długich ciemnych, prostych włosach bez grzywki. Nie wiem dlaczego, ale jakoś sama wyglądam idiotycznie w przedziałku pośrodku głowy i mam uraz. Za to, zdecydowanie lepiej wyglądasz w tych krótkich włosach szczególnie na tych dwóch zdjęciach które pozwoliłam sobie wkleić. Jeżeli masz teraz taką fryzurę to spokojnie możesz w niej chodzić Mi się najbardziej podoba.
A co do makijażu, to tak jak wizażanki wyżej mówiły, zdecydowanie mogłabyś spróbować mocniejszy makijaż.
Pozdrawiam.
__________________
Ksieżniczka W Trampkach

Zapuszczanie włosków45>50>55>60> 65
I paznokci!
JESTEM WEGETARIANKĄ !
Make Peace Dont War.
Wolontariuszka Green Peace


+ Pamiętnik Księżniczki 9 część !



Ksiezniczka W Trampkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:23.