Technik usług kosmetycznych Bydgoszcz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-03, 16:06   #1
Lusiekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5
Question

Technik usług kosmetycznych Bydgoszcz


Hej

Od jakiegoś czasu poszukuje studium o kierunku "Technik usług kosmetycznych" albo "wizaż i stylizacja". Jest parę miejsc w Bydgoszczy w których można iść na te kierunki, ale mam problem z decyzją gdzie. Zależy mi żeby się czegoś nauczyć, a nie tylko ukończyć. Może któraś z Was uczęszcza/uczęszczała w Bydgoszczy gdzieś? Możecie mi coś polecić?

Z góry dziękuje i przepraszam jeżeli już był taki wątek. Szukałam, ale nie mogłam znaleźć.
Lusiekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 11:27   #2
karolajn951
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: Technik usług kosmetycznych Bydgoszcz

Ja chodzę do technikum usług kosmetycznych, uważam, że u nas w Polsce , jak i Europie to zawód przyszłości, ponieważ społeczeństwo sie starzeje, przez co każda kobietka jak i mężczyzna chce być ciągle piękna i młoda. Nie wszystkich stać na kliniki medycyny estetycznej, więc udanie się do kosmetyczki jest dobrym, tańszym wyborem. Co więcej mysle, ze wczesne dbanie o cere , w pozniejszych latach kiełkuje dobrym stanem skóry ;-) Co do bydgoszczy to nie mam zielonego pojecia jak z tymi szkółkami, ale myślę, że na pewno cieszą się dobrą renomą, w końcu to nie małę miasteczko, więc z pewnoscia szkoly ze soba konkurują i chcą mieć jak najlepszą zdawalnosc. Korzystajac z okazji zachęcam kosmetyczki, które kończą pierwszy rok do wypowiedzenia sie na temat czekajacego nas egzaminu czerwcowego. Macie jakies przeczucia?
karolajn951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-05, 16:57   #3
Lusiekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5
Dot.: Technik usług kosmetycznych Bydgoszcz

Jezeli chodzi o renome to szukajac w internecie wlasnie znalazlam srednie opinie, nie chwala zadnej szkoly... dlatego szukam, pytam.
Lusiekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 20:29   #4
Lusiekk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5
Dot.: Technik usług kosmetycznych Bydgoszcz

Czy uczęszczał Ktoś do ŻAK'a w Bydgoszczy?
Lusiekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-12 21:29:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.