Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-27, 22:41   #391
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
fajnie, że się rozpisałaś
a powiedz na co go nakładasz? bo on u mnie na wszystkim jeździ :/ w jednym miejscu go nakładam, a w drugim ściągam. wędrowniczek piep.rzony, jak się nie ogarnie, to się pożegnamy
Ja stosuję tonik ogórkowy z Zaji, na to krem matujący Siarkowa Moc, na to puder Rimmel Stay Matte i na mojej tłustej cerze ten podkład trzyma się w dobrym stanie 5h! Co jest ogromnym sukcesem. Kupiłam go ostatnio na promocji w Naturze za 14,50 zł . Skin Balance mi się sprawdza, może jest trochę mniej trwały niż Revlon, ale też nie zapycha mi tak bardzo porów.
Muszę też dodać, że ja praktycznie wcale nie dotykam twarzy, gdy mam na niej podkład.
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 23:11   #392
heater
gonna heat
 
Avatar heater
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 221
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Nadrabiam wątek z całego dnia i chciałam dodać tylko jedno - do dziewczyn, które pisały na temat Laury i jej prezentów w postaci nadjedzonych słodyczy, nadpalonych świeczek, chowania co lepszych darów losu w piwnicy itp. - otóż RADZĘ SIĘ ZASTANOWIĆ, ZANIM SIĘ COŚ NAPISZE, BO MOŻE NIEKTÓRE PRZEMYŚLENIA IDĄ ZA DALEKO!!!!!11jeden


margo n2 miesiące temu
To Laura ma tyle świec a Danka musi do Ikei po świece!?
Laura Ogrodowczyk2 miesiące temu
+margo n Mama też ma spory zapas Yankee, ale jej chodzi o białe klasyczne wkłady z IKEA - radzę się zastanowić zanim się coś napisze, bo może niektóre przemyślenia idą za daleko.
__________________
Kto się kłania Moskwie, kto podnóżkiem Ameryki jest
Kto ma berło, kto koronę - wielce nie obchodzi mnie.
heater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-27, 23:51   #393
ophelie_
Zero Osiem Wojna
 
Avatar ophelie_
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 109
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez magi18 Pokaż wiadomość
Studio Accantus
Ładnie, świetnie dobrali głos do tej piosenki, ale chyba zbyt bardzo jestem przywiązana do oryginału. I przeszkadza mi akcentowanie niektórych wyrazów inaczej niż w oryginale
ophelie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 06:04   #394
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
W temacie włosów, w najnowszym poście K napisała o odżywce z biotyną, która działa na porost włosów o dziwo, no i poleciałam oczywiście, 23 zł wydane, oby zadziałało. Tylko po co mi długie włosy, skoro ostatnio ciągle mam związane
kim jest K i co to za maska? Jestem łasa na wszystko, co przyspiesza porost

---------- Dopisano o 07:04 ---------- Poprzedni post napisano o 06:36 ----------

Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość
Nadrabiam wątek z całego dnia i chciałam dodać tylko jedno - do dziewczyn, które pisały na temat Laury i jej prezentów w postaci nadjedzonych słodyczy, nadpalonych świeczek, chowania co lepszych darów losu w piwnicy itp. - otóż RADZĘ SIĘ ZASTANOWIĆ, ZANIM SIĘ COŚ NAPISZE, BO MOŻE NIEKTÓRE PRZEMYŚLENIA IDĄ ZA DALEKO!!!!!11jeden


margo n2 miesiące temu
To Laura ma tyle świec a Danka musi do Ikei po świece!?
Laura Ogrodowczyk2 miesiące temu
+margo n Mama też ma spory zapas Yankee, ale jej chodzi o białe klasyczne wkłady z IKEA - radzę się zastanowić zanim się coś napisze, bo może niektóre przemyślenia idą za daleko.
Użytkowniczka margo powinna się cieszyć, że sądem jej nie grożono!
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 06:16   #395
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
kim jest K i co to za maska? Jestem łasa na wszystko, co przyspiesza porost
K jest dziewczyną Konrada z bloga Moja dziewczyna czyta blogi. Od jakiegoś czasu również pisze i wrzuciła wpis na temat odżywki, która w ogóle nie działała na włosy do czasu, aż dała na skalp - tu masz wpis: http://mdcb.pl/typowa_k/najlepsza-od...porost-wlosow/

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
żeby nie stosować jej za często, zwłaszcza na długość bo może dojść do przeproteinowania włosów co nie jest korzystne
Cytat:
Napisane przez traguss Pokaż wiadomość
Przy nadmiarze protein włosy robią się sianowate i sztywne, wyglądają na zniszczone.
Dzięki, będę pamiętała! A jak się je z tymi proteinami przesadzi to jak ratować sytuację? Wolę zapytać na wszelki wypadek.

Ostatnio leci mi więcej włosów, nie wiem dlaczego, obstawiam jakieś braki jeśli chodzi o dietę, albo hormony
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.

Edytowane przez szatanica1989
Czas edycji: 2016-04-28 o 06:17
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 06:39   #396
201607111054
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 314
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Hej w nowej części
201607111054 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 06:40   #397
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
Dlatego jako profesjonalista nie mógłby wziąć udziału w programie dla amatorów.
za to chyba za małe doświadczenie, żeby wziąć udzial w Top Chef'ie ?

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Eh, po zdjęciach mam wrażenie, że większy biust będzie się rozłaził...
ja mam wrażenie, że ten tył jest za wąski do większych biustów niz DD... Ja czuje, że albo bedzie mi sie wpijał albo podjeżdzał do góry a cycki bez "kaganca" poleca w dół i na boki ;/ niby ma taki zabudowany bok o wydaje mi sie, że jak się gwałtownie obróce o 90 stopni to mi przodem jeden wyleci na wolność. Szkoda, że tego z podwójnymi nie pokazali ;/ baardzo kuszący jest

Gonciarz:

Wiem, że mam słabość do vlogów i montażu Gonciarza ale zaciekawił mnie ten nowy pomysł. Jednak wole jak Kasia mówi po angielsku, bo jej polski brzmi jak lektor komputerowy / robot :P
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-28, 06:42   #398
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
K jest dziewczyną Konrada z bloga Moja dziewczyna czyta blogi. Od jakiegoś czasu również pisze i wrzuciła wpis na temat odżywki, która w ogóle nie działała na włosy do czasu, aż dała na skalp - tu masz wpis: http://mdcb.pl/typowa_k/najlepsza-od...porost-wlosow/





Dzięki, będę pamiętała! A jak się je z tymi proteinami przesadzi to jak ratować sytuację? Wolę zapytać na wszelki wypadek.

Ostatnio leci mi więcej włosów, nie wiem dlaczego, obstawiam jakieś braki jeśli chodzi o dietę, albo hormony
A, o Typową K chodzi . Obserwuję ich tylko na Facebooku, nie widziałam ani jednego jej posta.

Przy przeprotrinowaniu puerwsza pomoc to chyba dokładne oczyszczenie jakims mocno rypiącym szamponem
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 07:00   #399
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

na pewno nie chce sie przeproteinowania a poza tym mocno rypiacy szampon i szybko cos nawilzajacego i 0 proteinowych produktow przez dluzszy czas, ale ogolnie nie polecam ale jak bedziesz na skalp nakladala tak co 3dni, a pomiedzy cos innego tresciwego to nie powinno byc buby. ja jestem chyba sceptyczna ze ta odzywka podzialala, ale roznie bywa
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 07:31   #400
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

pytanie kosmetyczne:
który tusz z serii loreal million lashes polecacie? widzę, że złoty ma chyba najwięcej poleceń. szuuakm czegoś pogrubiającego..
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 07:32   #401
traguss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 21
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Dzięki, będę pamiętała! A jak się je z tymi proteinami przesadzi to jak ratować sytuację? Wolę zapytać na wszelki wypadek.

Ostatnio leci mi więcej włosów, nie wiem dlaczego, obstawiam jakieś braki jeśli chodzi o dietę, albo hormony ala:


Jeśli odżywkę będziesz nakładać tylko na skórę, a na resztę włosów jakiś produkt, który Ci służy, to raczej nie przeproteinujesz. Ale jeśli to się zdarzy, to najlepiej zrobić porządne oczyszczanie - umyć włosy jakimś szamponem o krótkim składzie, np Barwa, a po nim zastosować pielęgnację mocno emolientową - np maski bogate w oleje i silikony (możesz też dodać odrobinę oleju do maski, jeśli jest za lekka). ;-)
traguss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-28, 07:37   #402
Cytrynellka90
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynellka90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez traguss Pokaż wiadomość
Dzięki, będę pamiętała! A jak się je z tymi proteinami przesadzi to jak ratować sytuację? Wolę zapytać na wszelki wypadek.

Ostatnio leci mi więcej włosów, nie wiem dlaczego, obstawiam jakieś braki jeśli chodzi o dietę, albo hormony ala:


Jeśli odżywkę będziesz nakładać tylko na skórę, a na resztę włosów jakiś produkt, który Ci służy, to raczej nie przeproteinujesz. Ale jeśli to się zdarzy, to najlepiej zrobić porządne oczyszczanie - umyć włosy jakimś szamponem o krótkim składzie, np Barwa, a po nim zastosować pielęgnację mocno emolientową - np maski bogate w oleje i silikony (możesz też dodać odrobinę oleju do maski, jeśli jest za lekka). ;-)
Widzę ze niektórzy dobrze się znają to może mi podpowiedzą czy moja ulubiona Maska intensywna odbudowa do wlosow zniszczonych Ziaja (biało niebieskie opakowanie) ma proteiny w składzie? Bo super wygładza mi włosy, są miękkie, extra się rozczesuja ale jak w nocy powycieraja mi się w poduszkę to się lekkie miotly robią. Na szybko sytuacje ratuje zwilzenie woda i znowu jest ok. Nie wyobrażam sobie zrezygnować z niej całkowicie. Wybaczcie nie mam jak teraz wkleić jej składu.
__________________
>>Team Speak dla Wizażu<<
Pobierz Klik Zainstaluj > Połącz [ Connect:178.33.168.235:10 046 ] Dołącz: [Dziewczyny z Wizażu]
Hasło u Adminów.

Sprawdz kto aktualnie siedzi na kanale: Klik

Edytowane przez Cytrynellka90
Czas edycji: 2016-04-28 o 07:38
Cytrynellka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 07:40   #403
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
pytanie kosmetyczne:
który tusz z serii loreal million lashes polecacie? widzę, że złoty ma chyba najwięcej poleceń. szuuakm czegoś pogrubiającego..
mnie zloty nie satysfakcjonuje, wole miss sporty
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 07:45   #404
caaaapri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 52
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

ja odsubskrybowałam Oleśke, Stylizacje, Hej łobuzy. te kanały wydały mi się za sztuczne, takie reżyserowane. dodatkowo reklamowanie wszystkiego co się da. wszystko co nie bylo przyklaskiwaniem bylo hejtem. te 3 czy 4 minutowe vlogi w ktorych nic sie nie dzieje. robienie z siebie gwiazd. dla mnie te kanaly sa skierowane dla targetu do 15 roku zycia. i to podejscie karoliny i darka, kupujcie koszulki, subskrubujcie wszystko co sie da , nabijajcie wejscia, posty , lajkujcie ila sie da, ale bron boze do nas nie podchodzcie, nie proscie o zdjecie, autograf. macie nas wielbic na odleglosc.
__________________
Jestem jak diabeł na dnie szklanki, którego należy pic do dna...
caaaapri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 07:46   #405
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
mnie zloty nie satysfakcjonuje, wole miss sporty
który dokładnie?
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 07:54   #406
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez caaaapri Pokaż wiadomość
ja odsubskrybowałam Oleśke, Stylizacje, Hej łobuzy. te kanały wydały mi się za sztuczne, takie reżyserowane. dodatkowo reklamowanie wszystkiego co się da. wszystko co nie bylo przyklaskiwaniem bylo hejtem. te 3 czy 4 minutowe vlogi w ktorych nic sie nie dzieje. robienie z siebie gwiazd. dla mnie te kanaly sa skierowane dla targetu do 15 roku zycia. i to podejscie karoliny i darka, kupujcie koszulki, subskrubujcie wszystko co sie da , nabijajcie wejscia, posty , lajkujcie ila sie da, ale bron boze do nas nie podchodzcie, nie proscie o zdjecie, autograf. macie nas wielbic na odleglosc.
Dorzucila bym zmalowana i boogie . Wieje sztucznoscia. Żeby było śmiesznie na początku były całkiem ok.

notatnik

---------- Dopisano o 06:54 ---------- Poprzedni post napisano o 06:50 ----------

Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
który dokładnie?
ja osobiście lubię bardzo pump up fioletowa z miss sporty.

Dziewczyny co na plączące się włosy? Dosyć długie mam i co chwilę musze je czesac żeby sie plataly. Wiecznie rano z tyłu mam kołtuna :/


notatnik
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 08:06   #407
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
pytanie kosmetyczne:
który tusz z serii loreal million lashes polecacie? widzę, że złoty ma chyba najwięcej poleceń. szuuakm czegoś pogrubiającego..
ja kiedyś uwielbiałam te fioletowy (so couture?), a teraz szału nie robi, nie wiem o co chodzi (
Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Dorzucila bym zmalowana i boogie . Wieje sztucznoscia. Żeby było śmiesznie na początku były całkiem ok.

notatnik

---------- Dopisano o 06:54 ---------- Poprzedni post napisano o 06:50 ----------


ja osobiście lubię bardzo pump up fioletowa z miss sporty.

Dziewczyny co na plączące się włosy? Dosyć długie mam i co chwilę musze je czesac żeby sie plataly. Wiecznie rano z tyłu mam kołtuna :/


notatnik
u mnie pomogło nakładanie serum silikonowego


włączyłam snapa Deynn do śniadania i prawie zaliczyłam fejspalma kanapką.
Ktoś pyta: "Deynn, czy możesz coś powiedzieć o kolczyku sternum na mostku". Deynn odpowiada: "nie róbcie, nie warto. Zrobiłam sobie z koleżanką, ja trzymałam skórę, ona przebijała, teraz blizny zostały".

zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 08:13   #408
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
który dokładnie?
zolty studio lash 3d volumythic mascara, szczoteczka taka jak w zoltym lovely i max factor clump defy. Z tym ze mf dawal slaaby efekt, a lovely jest posądzane do wypadanie rzes
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 08:25   #409
traguss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 21
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
Widzę ze niektórzy dobrze się znają to może mi podpowiedzą czy moja ulubiona Maska intensywna odbudowa do wlosow zniszczonych Ziaja (biało niebieskie opakowanie) ma proteiny w składzie? Bo super wygładza mi włosy, są miękkie, extra się rozczesuja ale jak w nocy powycieraja mi się w poduszkę to się lekkie miotly robią. Na szybko sytuacje ratuje zwilzenie woda i znowu jest ok. Nie wyobrażam sobie zrezygnować z niej całkowicie. Wybaczcie nie mam jak teraz wkleić jej składu.
W składzie nie ma protein, ale ma ceramidy (tu juz musiałam pogooglowac, bo nie miałam wcześniej z nimi styczności - to są substancje podobne do protein, też są składnikiem budulcowym włosa, ale w przeciwieństwie do nich, nie wnikają do środka włosa, tylko gromadzą się na powierzchni). Nigdzie nje znalazłam żadnych ostrzeżeń przed nimi, więc raczej nie ma się czego bać. ;-)

Edytowane przez traguss
Czas edycji: 2016-04-28 o 08:28
traguss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-28, 08:28   #410
Cytrynellka90
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynellka90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez traguss Pokaż wiadomość
W składzie nie ma protein, ale ma ceramidy (tu juz musiałam pogooglowac, bo nie miałam wcześniej z nimi styczności - to są substancje podobne do protein, też są składnikiem budulcowym włosa, ale w przeciwieństwie do nich, nie wnikają do środka włosa, tylko gromadzą się na powierzchni). Nigdzie nje znalazłam żadnych ostrzeżeń przed nimi, więc raczej nie ma się czego bać. ;-)
dziękuję
__________________
>>Team Speak dla Wizażu<<
Pobierz Klik Zainstaluj > Połącz [ Connect:178.33.168.235:10 046 ] Dołącz: [Dziewczyny z Wizażu]
Hasło u Adminów.

Sprawdz kto aktualnie siedzi na kanale: Klik
Cytrynellka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 08:32   #411
traguss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 21
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
dziękuję
Co ciekawe, najczęściej jeśli kosmetyk na w nazwie "odbudowa", "regeneracja", to zawiera proteiny. Ta Ziaja, jak widać, jest wyjątkiem.

Edytowane przez traguss
Czas edycji: 2016-04-28 o 08:36
traguss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 08:53   #412
Apali
Wtajemniczenie
 
Avatar Apali
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Podczytuję Was ale nigdy się nie udzielałam
Można się nieźle pośmiać na tym wątku

a przy okazji

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
znalazłam to cudo

chyba nigdy Karola nie miała tyle łapek w dół co wtedy
Karo omawiała kiedyś temat powiększania swoich ust w filmikach, czy tą prawdę ukrywa ?
Różnica jest bardzo duża, w porównaniu z jej starymi filmikami.
Apali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 08:55   #413
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Apali Pokaż wiadomość
Karo omawiała kiedyś temat powiększania swoich ust w filmikach, czy tą prawdę ukrywa ?
Różnica jest bardzo duża, w porównaniu z jej starymi filmikami.
nigdzie. ale zapewne to dieta tak zmieniła jej rysy twarzy podobno czesto to sie zdarza
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 09:01   #414
Apali
Wtajemniczenie
 
Avatar Apali
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
nigdzie. ale zapewne to dieta tak zmieniła jej rysy twarzy podobno czesto to sie zdarza
nieco to obłudne, kręci filmiki - wszystkim się publicznie dzieli, ale o tak małym aspekcie jak poprawki urody nie wspomni. W sumie... lepiej wrzucić filmik na temat tricków urodowych z kremem do rąk wtartym we włosy :|

Ukryta prawda
Ostatnio ciężko mi się ogląda jej filmiki -chyba nie mój poziom.

Edytowane przez Apali
Czas edycji: 2016-04-28 o 09:05
Apali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 09:15   #415
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Apali Pokaż wiadomość
Podczytuję Was ale nigdy się nie udzielałam
Można się nieźle pośmiać na tym wątku

a przy okazji



Karo omawiała kiedyś temat powiększania swoich ust w filmikach, czy tą prawdę ukrywa ?
Różnica jest bardzo duża, w porównaniu z jej starymi filmikami.
Ja sie jej kiedys zapytalam, gdzie poprawiala usta, bo sama chcialam sobie zrobic, skasowala i mnie zablokowala


teraz jak bede w Polsce to wybiore sie do miejsca, ktore poleca olfaktoria, juz sie nie moge doczekac bo mam mniejsze usta niz szusz przed poprawka
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 09:15   #416
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Odpaliłam pierwszy lepszy filmik olfy ... jak ona szybko gada ... i jaka to pusta lala ... a inne pustaki komentują ... bleeehh

notatnik
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 09:16   #417
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Wlaczylam ten haul butowy Suszy, a musze dodac, ze nie ogladalam jej od czasu Hellu... i... nie, nie, nie. Te powykrecane palce i stukanie pazurami w podeszwe kazdego buta, az mna wzdrygalo. Chyba zrobie dzisiaj porzadek w subach
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 09:29   #418
Apali
Wtajemniczenie
 
Avatar Apali
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Ja sie jej kiedys zapytalam, gdzie poprawiala usta, bo sama chcialam sobie zrobic, skasowala i mnie zablokowala


teraz jak bede w Polsce to wybiore sie do miejsca, ktore poleca olfaktoria, juz sie nie moge doczekac bo mam mniejsze usta niz szusz przed poprawka
Dla mnie to też nie jest ciężki temat, bo usta sama poprawiam. Z mojej perspektywy, nie ma się czego wstydzić - a skoro widać różnicę, to mogłaby na ten temat pogadać w filmach i doradzić. Po jej historii youtubowej widzę że powiększała usta kilka razy.
Także, nie rozumiem tego zakazanego tematu.
Btw. jak dla mnie nie ma za ładnie zrobionych ust - wolę bardziej naturalny efekt. Już Olfaktoria ma ładniejsze

Jak masz na tym punkcie kompleks, to zrób koniecznie
Apali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 09:33   #419
201607111054
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 314
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez iwi_83 Pokaż wiadomość
pytanie kosmetyczne:
który tusz z serii loreal million lashes polecacie? widzę, że złoty ma chyba najwięcej poleceń. szuuakm czegoś pogrubiającego..
Podbijam pytanie- muszę koniecznie dzisiaj kupić tusz i od dawna czaję się na VML z L'oreal. Który wybrać złoty czy so cuture czy żaden z nich ?
201607111054 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-28, 09:39   #420
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część L

Cytat:
Napisane przez Apali Pokaż wiadomość
Dla mnie to też nie jest ciężki temat, bo usta sama poprawiam. Z mojej perspektywy, nie ma się czego wstydzić - a skoro widać różnicę, to mogłaby na ten temat pogadać w filmach i doradzić. Po jej historii youtubowej widzę że powiększała usta kilka razy.
Także, nie rozumiem tego zakazanego tematu.
Btw. jak dla mnie nie ma za ładnie zrobionych ust - wolę bardziej naturalny efekt. Już Olfaktoria ma ładniejsze

Jak masz na tym punkcie kompleks, to zrób koniecznie
Moim zdaniem to jest smieszne, wypiera sie tego, jakby nie wiadomo, co to bylo. Tak samo, jak zaklamanie z jej rozmiarowka, ale jesli ona nosi S-M to ja chodze w ubraniach niemowlecych nie lubie takiego zaklamania, dlatego odkliknelam subskrybcje.

Chcialam zrobic na miejscu tu u mnie, przeczesalam ostatnio internet, ale niestety nie znalazlam zadnego fajnego salonu, bo niektore nawet fejsa nie maja, zeby klientki sie wypowiedzialy, wiec sie wstrzymam
Mam nadzieje, ze nie zrobia mi glonojada, bo sie zaplacze :brzydal
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-06 17:14:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.