Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4. - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-06, 08:40   #3001
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Hej!

PATI, super paznokcie , już zwróciłam uwagę na nie jak wstawialas foty zeby pokazac top z lidla
Pati, ten top z Lidla ma tak samo odpinane ramiączka jak te biustonosze do karmienia z h&m?

MYCHA, i jak, udało Ci się potem jeszcze zasnąć?
Ja nie wiem czemu, ale miałam jakiś stary budzik w tel.ustswiony dzis na 5.00 jestem zła że to wcześniej nie wyłączyłam, oczywiście od 5.00 już nie śpię...

Wczoraj kliknelam ostatniezamówienie z apteki I prześcieradło+ochraniacz na łóżeczko. Muszę kupić jeszcze jakieś miniaturki kosmetyków do szpitala z Rossmanna. Pakujecie szampon do włosów dziewczyny do torby do szpitala?

Miłego dnia wszystkim czy ktoś dzis wizytuje?


Ja spakowałam do buteleczek samolotowych kosmetyki, które używam na codzień. Szampon, żel, żel do higieny intymnej. Wrzuciłam też jak coś suchy szampon, ja muszę mieć codziennie umytą głowę bo inaczej się źle czuje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Zestresowalam sie ,ze nie omowie porodu z lekarzem przed ((( a mam tyle pytań i watpliwosci . Ryczec mi sie chce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Pati może się uda coś wcześniej, albo Tymek poczeka w brzuchu, żebyś zdążyła spisać ten plan
Masz już doświadczenie, dasz na pewno radę i bez tego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 08:46   #3002
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ja wzielam szampon, odzywke, malutki plyn miceralny, male op platkow kosmetycznych i patyczków do uszu. Malutki krem do twarzy, wode termalną, gumkę do wlosow, szczotkę. Male opakowanie waterwipes na porodówkę ,tam jest chyba 28szt. I oczywiscie paste i szczoteczke. Jakby mi przyszlo stawić sie przed porodem to dopakuje tylko suszarkę, maszynkę z żelem do golenia i balsam. Zapisalam to sobie aaa i balsam do ust. Poza tym bielizne i ciuchy na 3 dni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Tak na prawdę to spotkanie 2,5tyg przed terminem wiec czasu sporo a z 2 strony kto to wie kiedy sie zacznie. Pytala sie podobno Pani czy chce miec CC , bo by mi ustalila termin 🤣 Maz mowil , ze nie, a ona a to , ze spokojnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 08:48   #3003
Aurka00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 3
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Podczytuję Was, ale ciężko jest mi się wbić Opadły Wam już może brzuchy? Mi opadł w niedzielę, córka jest podobnież już nisko i się obawiam w ogóle cokolwiek robić...
Położna stwierdziła, że najpóźniej do końca listopada urodzę. Macie jakieś doświadczenie z tym?
Aurka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 08:57   #3004
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Maddd, udało mi się zasnąć ale nie na długo, bo już na 8:30 miałam budzik. Za pół godziny wychodzę do dentysty.
Cytat:
Napisane przez MagaLena84 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Ja właśnie się ogarniam do gina. Na 9 mam ktg i później wizytę.
Podczytuje dziewczyny październikowe i się zestresowałam że tyle piszą o sytuacjach że ich dzidzie się zaksztusily i sine się robiły. I teraz już jestem tak zestresowana że chyba jak urodzę to nie odejdę od małej nawet na parę sekund. Napiszcie proszę czy kupiliście monitor oddechu jak tak to dajcie linka do niego albo dokładna nazwę. Chyba będę musiała go kupić bo ze stresu się wykoncze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupiłam babysense 7.
Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
Miałam się Was zapytać zaraz po obudzeniu, ale oczywiście zapomniałam... Dziaj w nocy jak wstałam do toalety to miałam okropnie twardy brzuch i cały mnie piekł... Też Wam się tak czasem zdaża? Mnie to że piekł cały to pierwszy raz... Zazwyczaj mnie piecze trochę pod biustem jak siedzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi się coś takiego nie przytrafiło, ale piekąca skóra to chyba objaw jej rozciągania?
Cytat:
Napisane przez Aurka00 Pokaż wiadomość
Podczytuję Was, ale ciężko jest mi się wbić Opadły Wam już może brzuchy? Mi opadł w niedzielę, córka jest podobnież już nisko i się obawiam w ogóle cokolwiek robić...
Położna stwierdziła, że najpóźniej do końca listopada urodzę. Macie jakieś doświadczenie z tym?
Hej, mi jeszcze nie opadł chyba. Ciężko mi stwierdzić.

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 09:03   #3005
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Jak to czym? Łamaniem kości dziecka Już o tym kiedyś pisałam. Nie przejmuj się mam to regularnie od ok 30 tygodnia Najbardziej rozsądnym wytłumaczeniem z neta było to, że wody odbijają się od ścianek. Z tym że dźwięk nie jest chluśnięciem tylko bardziej chrupnięciem, trzaśnięciem.

Ja mam tylko dwie zachcianki na grudzień desperados i sushi z desperadosem może być problem ale sushi zjem sama cały set


Powiedzcie jak bolą te przepowiadacze? Kurde piszecie, że to coś jak ból okresowy? Ja już zapomniałam jak boli okres Za to miewam takie bóle jak by szyjka mnie bolała, po środku. No i teraz panna coraz częściej wbija mi się w krocze powodując przeróżne przykre dolegliwości.. W ogóle szaleje tak jak usłyszy ojca w domu. No normalnie póki go nie ma jest spokój

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie też bajlando jak tatusia usłyszy. Już niedługo będzie się mógł tatuś wykazać
Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Jem wszystko poza wątróbką, tatarem, sushi i surowymi jajkami, których to pokarmów nienawidzę całym sercem. Owoce i warzywa tak czy siak obsesyjnie myję. Toxo brak.

Założyli mi Holtera. Lekarz mówi, żeby zatknąć sobie rejestrator za pasek -- jak komórkę w latach 90. -- i dopiero po chwili zajarzyl, że mój pasek kończy się pod biustem

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Te z Lidla nie mają nic, tylko zwykły materiał, i są całkowicie "miękkie".

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka



BR, w ktorym tygodniu planujesz cesarkę? Trzeba czekać do 40?
Teoretycznie chcą czekać chyba do 39 ale ja tyle nie wytrzymam
Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
No to tak jak mnie i pachwiny do tego. Ale to akurat dlatego że u mnie Mały leży główka w dół i bardzo nisko. Lekarz się nawet dziwił że na pęcherzu ucisku nie czuje przy tak niskim jego ułożeniu.

Już coraz bliżej do rozwiązania. Damy radę

Ciekawa jestem która będzie pierwsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JA!!! JA BĘDĘ PIERWSZA! Bo inaczej chyba kogoś zamorduję... Przysnęło mi się wieczorem, ocknęłam się o 2 i kręciłam się do rana, bo oczywiście zgaga, dzień dobry. Rano za to musiałam wstać i biec do sedesu. Autentycznie mam dzisiaj ochotę se w łeb strzelić
Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
Miałam się Was zapytać zaraz po obudzeniu, ale oczywiście zapomniałam... Dziaj w nocy jak wstałam do toalety to miałam okropnie twardy brzuch i cały mnie piekł... Też Wam się tak czasem zdaża? Mnie to że piekł cały to pierwszy raz... Zazwyczaj mnie piecze trochę pod biustem jak siedzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie piecze, ale to podobno od rozciągającej skóry. Oprócz tego czasem mi brzuch sztywnieje, jakby się stawiał, więc to chyba z kolei przepowiadacze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 09:13   #3006
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Zdobyłam klapki. 20 km od domu Ale to przy okazji innych rzeczy.

Z kosmetyków to mam hotelowe miniaturki. Zawsze ze sobą zabieram z wakacji jak nie zdołam zużyć. Bez szamponu to ja się nigdzie nie ruszam. Świeże włosy to jest absolutne minimum żebym czuła się ze sobą dobrze.

Mój mąż mówi że mi brzuch opada. Jaki spostrzegawczy. A ja nie zauważyłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 09:16   #3007
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Dzień dobry

Chociaż nie taki dobry, jakoś źle spałam i wszystko mnie boli...

Ale jestem zła na to Allegro Smart, chciałam kliknąć kilka rzeczy od jednego sprzedawcy, ale jedna z nich (najtańsza, za dosłownie 4 zł) nie ma opcji Smart i chcą żebym bulila 10 zł za dostawę.... Miała może któraś z Was taka sytuacje? Może do sprzedawcy napisać?
Już pomijam to że najpierw z godzinę się naszukalam sprzedawcy który ma te wszystkie rzeczy....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Smarfetka
Czas edycji: 2019-11-06 o 09:20
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-06, 09:23   #3008
ja_kasi
Raczkowanie
 
Avatar ja_kasi
 
Zarejestrowany: 2019-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez MagaLena84 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Ja właśnie się ogarniam do gina. Na 9 mam ktg i później wizytę.
Podczytuje dziewczyny październikowe i się zestresowałam że tyle piszą o sytuacjach że ich dzidzie się zaksztusily i sine się robiły. I teraz już jestem tak zestresowana że chyba jak urodzę to nie odejdę od małej nawet na parę sekund. Napiszcie proszę czy kupiliście monitor oddechu jak tak to dajcie linka do niego albo dokładna nazwę. Chyba będę musiała go kupić bo ze stresu się wykoncze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My kupiliśmy Babysense 7, napewno będę spokojniejsza mając go.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja_kasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 09:26   #3009
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ja tez drugi dzien haft myjac zeby, okropieństwo az mi sie przypomniał 1trym...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 09:40   #3010
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Zdobyłam klapki. 20 km od domu Ale to przy okazji innych rzeczy.

Z kosmetyków to mam hotelowe miniaturki. Zawsze ze sobą zabieram z wakacji jak nie zdołam zużyć. Bez szamponu to ja się nigdzie nie ruszam. Świeże włosy to jest absolutne minimum żebym czuła się ze sobą dobrze.

Mój mąż mówi że mi brzuch opada. Jaki spostrzegawczy. A ja nie zauważyłam.
to klapki pod prysznic tak? będziesz mieć 2 pary? tzn pod prysznic i ogólnie do chodzenia?

Ja też bez szamponu ani rusz, każdy dzień myję, nawet jak jestem chora, od razu sie lepiej czuję
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 09:42   #3011
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
to klapki pod prysznic tak? będziesz mieć 2 pary? tzn pod prysznic i ogólnie do chodzenia?

Ja też bez szamponu ani rusz, każdy dzień myję, nawet jak jestem chora, od razu sie lepiej czuję
Ja będę miała jedne klapki gumowe, do chodzenia i pod prysznic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-06, 09:43   #3012
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ja kiedys tez myłam codziennie wlosy ale po porodzie z Leo mi sie cos odmienilo i moge myc 2 razy w tygodniu i one sa swieze. Mysle ze to hormony. Mam raczej problem z suchą skórą musze więcej nawilzac i natluszczac a kiedys odwrotnie, musialam non stop tonizowac.

Lubie za to spreye i olejki z Wella. Mam po nich wlosy jak z reklamy maz tez lubi wąchać 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 09:44   #3013
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Aurka00 Pokaż wiadomość
Podczytuję Was, ale ciężko jest mi się wbić Opadły Wam już może brzuchy? Mi opadł w niedzielę, córka jest podobnież już nisko i się obawiam w ogóle cokolwiek robić...
Położna stwierdziła, że najpóźniej do końca listopada urodzę. Macie jakieś doświadczenie z tym?
U mnie jak opadł w pierwszej ciąży to tydzień później urodziłam

Teraz jeszcze raczej wysoko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 09:53   #3014
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
to klapki pod prysznic tak? będziesz mieć 2 pary? tzn pod prysznic i ogólnie do chodzenia?



Ja też bez szamponu ani rusz, każdy dzień myję, nawet jak jestem chora, od razu sie lepiej czuję
Tylko gumowe, tak jak Smarfetka będę miała tylko jedną parę, żeby były uniwersalne

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019

Edytowane przez voice_of_silence
Czas edycji: 2019-11-06 o 09:55
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 09:54   #3015
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Ja będę miała jedne klapki gumowe, do chodzenia i pod prysznic
ja myślałam o 2 parach, oosbno pod prysznic a osobo do chodzenia ale zobacze jescez

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ja kiedys tez myłam codziennie wlosy ale po porodzie z Leo mi sie cos odmienilo i moge myc 2 razy w tygodniu i one sa swieze. Mysle ze to hormony. Mam raczej problem z suchą skórą musze więcej nawilzac i natluszczac a kiedys odwrotnie, musialam non stop tonizowac.

Lubie za to spreye i olejki z Wella. Mam po nich wlosy jak z reklamy maz tez lubi wąchać 🤣
może u mnie też po porodzie się odmieni
jakie to spreye i olejki? chętnie coś wypróbuje nowego
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 10:00   #3016
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ja biore 2 pary, jedne beda mokre po prysznicu wiec zeby sie nie zabic bede zmieniac. Ale to jak kto woli i jak komu wygodniej. Ja zawsze zostawialam w lazience te do kapieli oparte z boku zeby wyschly i zeby nie wchodzic na sale w nich i nie ciapac. A do szpitala mam regulowane gdybym spucha znow...

Zobaczcie co znalazlam... ja juz chce Tymka 🥰🥰Screenshot_20191106-105824_Messenger.jpgScreenshot_20191106-105816_Messenger.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 10:03   #3017
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Chociaż nie taki dobry, jakoś źle spałam i wszystko mnie boli...

Ale jestem zła na to Allegro Smart, chciałam kliknąć kilka rzeczy od jednego sprzedawcy, ale jedna z nich (najtańsza, za dosłownie 4 zł) nie ma opcji Smart i chcą żebym bulila 10 zł za dostawę.... Miała może któraś z Was taka sytuacje? Może do sprzedawcy napisać?
Już pomijam to że najpierw z godzinę się naszukalam sprzedawcy który ma te wszystkie rzeczy....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Dzień dobry ☕️

Dziwne bardzo, skoro od jednego sprzedawcy to Noe powinno Ci naliczać kosztów przesyłki jak przekroczyłaś 40 zł ja bym napisała do sprzedawcy i opisała sytuacje.

Ja wczoraj wzięłam skierowanie od rodzinnego do ortopedy i okulisty i dzisiaj jadę się zapisać, choć mi się nie chce bo pewnie będą problemy jak zwykle i trzeba się będzie z ustawę powoływać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 10:04   #3018
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ja biore 2 pary, jedne beda mokre po prysznicu wiec zeby sie nie zabic bede zmieniac. Ale to jak kto woli i jak komu wygodniej. Ja zawsze zostawialam w lazience te do kapieli oparte z boku zeby wyschly i zeby nie wchodzic na sale w nich i nie ciapac. A do szpitala mam regulowane gdybym spucha znow...

Zobaczcie co znalazlam... ja juz chce Tymka 🥰🥰Załącznik 7697025Załącznik 7697026

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wolę wziąć jakąś ściereczkę do tych klapków żeby je osuszyć a później ją wywalić, niż targać dodatkową parę butów. I tak mi się wydaje wielką przesadą to pakowanie do szpitala. Mam nadzieję nie spędzić tam więcej niż 2 dni.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 10:07   #3019
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Tylko gumowe, tak jak Smarfetka będę miała tylko jedną parę, żeby były uniwersalne

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
Właśnie tak jak Pati napisała ja też chciałam napisać, żebyście przemyślały opcję jednych klapek. Ja mam te japonki z Rossmana a drugie za 3 zł z pepco papucie najtańsze jakie były. Bo jak ostatnio przyszło mi się wykąpać w szpitalu to japonki napiły wody i były po prostu mokre. Gdybym w nich wyszła na salę to zrobiła bym ślady mimo, że łazienka była w sali. Więc zostawiłam je na rogu prysznica i rano były już suche. Tutaj biorę też pod uwagę, że to zima to nałoże po prysznicu skarpetkę i wsunę stopę w suchego klapka.

Dodatkowo zauważyłam, że na tych oddziałach dość często sprzatają i jeśli nie o naszą wygodę chodzi to może taka salowa Was po prostu objechać za mokrą podłogę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-06, 10:07   #3020
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ja dlatego zawsze bralam japonki zwykle gumowe ktore zawsze bralam na basen nie zajmuja duzo miejsca ale teraz nie moge zadnych znalezc a stare chyba wywalilam po lecie... :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 10:08   #3021
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ja biorę tylko gumowe, żeby w zwykłych kapciach nie przynosić zarazków do domu bo ich nie wypiorę w 90 stopniach. A tamte za 10 zeta wywalę bez żalu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 10:09   #3022
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Trochę sie juz napakowalam do szpitali i nalezalam i zawsze mi tak bylo wygodnie , wyciagac stope z japonka namydlic splukac i wsunac spowrotem a potem wysunac z japonka wytrzec w recznik i wlozyc w suchy klapek. Ach problemy 1 swiata🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 10:10   #3023
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Ja wolę wziąć jakąś ściereczkę do tych klapków żeby je osuszyć a później ją wywalić, niż targać dodatkową parę butów. I tak mi się wydaje wielką przesadą to pakowanie do szpitala. Mam nadzieję nie spędzić tam więcej niż 2 dni.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak samo pomyślałam. Mam piankowe klapki crocs i wezmę mały ręczniczek. Po prostu po kąpieli je będę osuszać. Do tej pory sprawdzała mi się taka opcja w szpitalach, więc może i teraz dam radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 10:13   #3024
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Ja tak samo pomyślałam. Mam piankowe klapki crocs i wezmę mały ręczniczek. Po prostu po kąpieli je będę osuszać. Do tej pory sprawdzała mi się taka opcja w szpitalach, więc może i teraz dam radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
J.w. Kupiłam klapki z tworzywa więc nic mi nie będzie wsiąkać. Po użyciu je po prostu wytrę. No i ja też nie praktykuję ubierania skarpet zaraz po kąpieli. Jeśli będę miała tam spędzić tydzień, to dla własnej wygody poproszę męża żeby mi przywiózł jakieś ciapy z domu, ale dla tych dwóch lub trzech dni to mi się wydaje całkiem zbędne.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 10:13   #3025
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Dziewczyny pamietajcie tylko ze po porodzie mozecie nie byc tak gibkie i sprawne by skakac na jednej nodze wy wytrzec drugi klapek tzn ja sobie tego nie wyobrazam za bardzo a stopy nie postawię na podłodze bosej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 10:15   #3026
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Dziewczyny pamietajcie tylko ze po porodzie mozecie nie byc tak gibkie i sprawne by skakac na jednej nodze wy wytrzec drugi klapek tzn ja sobie tego nie wyobrazam za bardzo a stopy nie postawię na podłodze bosej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Klapki z tworzywa nie chłoną wody, więc luz damy radę już testowałam jak leżałam w szpitalu a łazienka była na drugim końcu korytarza.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 10:17   #3027
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ja nie napisalam , ze chloną wodę a ze to bedzie na pewno trudne do wykonania. Dla zdrowej osoby spoko ale po porodzie dla mnie szkoda roboty juz lepiej spakowac dodatkowo cos co nie wazy prawie nic i nie zajmuje prawie miejsca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 10:20   #3028
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Dziewczyny pamietajcie tylko ze po porodzie mozecie nie byc tak gibkie i sprawne by skakac na jednej nodze wy wytrzec drugi klapek tzn ja sobie tego nie wyobrazam za bardzo a stopy nie postawię na podłodze bosej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak zdołam więc wytrzeć stopy żeby je wsadzić w suche klapki?

Patent jest prosty. Kladziesz stary ręcznik na podłogę i wychodzisz spod prysznica prosto na niego. A resztę osuszasz przy okazji osuszania stóp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 10:21   #3029
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Akurat kolejne klapki zabierają sporo miejsca poza tym to zazwyczaj tylko dwie doby, gdzie w pierwszym prysznicu pomaga położna lub mąż jeśli jeszcze będzie mógł być na sali.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-06, 10:22   #3030
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

A wlasnie chcialam was zapytac co robicie z recznikami? W szpitalu za bardzo nie ma jak trzymać wiec zawsze dawalam mezowi zuzyte i mi codziennie bral świeży. Ale teraz nie wiem czy nie spakuje od razu 3 bo rzeczy mam mega malo, weszlo mi to w małą torbę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-22 08:36:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.