dobór koloru pudru - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-30, 17:48   #31
EwaLuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 150
Dot.: dobór koloru pudru

Gdyby któraś z Was chciała kupić ten puder na spółkę to zgłaszajcie się na priv, bo te 85 gram to chyba bym rok jak nie więcej zużywała, a taką mam ochotę wypróbować Banana
EwaLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 10:47   #32
nemezis1982
Raczkowanie
 
Avatar nemezis1982
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 70
Dot.: dobór koloru pudru

Hej dziewczyny
Kupie odsypke ben nye kolor banana Jesli, ktora juz go ma i chce sprzedac odsypke piszcie na priv
Pozdrawiam
__________________
Whoever said money can't buy happiness simply didn't know where to go shopping
nemezis1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 22:25   #33
emsi_91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2
Dot.: dobór koloru pudru

Witam!
Czy ktoś ma może na sprzedaż odsypkę pudru Ben Nye w kolorze Banana?
Chętnie odkupię. Piszcie na priv jeśli macie
emsi_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 16:47   #34
nataliaaa88
Zadomowienie
 
Avatar nataliaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 1 587
GG do nataliaaa88
Dot.: dobór koloru pudru

hej, pudrem ben nye banana zainteresowalam sie ze wzgledu na to że łagodzi zaczerwienia, moja skora jest bardzo jasna z silnie zaczerwienionymi okolicami nosa i policzkow, boje sie tylko ze banana bedzie żle wygladac na mojej bladej skorze, w tej chwili uzywam podkladu revlon colorstay odcien ivory/buff. czy ktos moglby odsprzedać naprawde małą ilość doslownie taką na kilka użyć?? albo doradzic ktory kolor wybrać
__________________
mam takie myśli na myśli że nawet moja podświadomość się rumieni...

wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 17:48   #35
_Yasmin_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: dobór koloru pudru

Również jestem zainetresowana odsypką pudru Ben Nye w kolorze Banana. Jest ktoś chętny?
_Yasmin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 19:29   #36
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: dobór koloru pudru

Do jasnej skóry bananek się nie nadaje ja jestem jasna, szczególnie zimą i po użyciu banana robię się jak chinka strasznie się odcina, gdyż jest naprawdę dość ciemny i intensywny, myślę, że jest stworzony dla rasy żółtej, ewentualnie chindusów. Na dodatek nie jest to taki odcień żółci, który zamaskowałby zaczerwienienia (jak np kryolan), a raczej taki brudno żółto-brązowo-szary.
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 19:41   #37
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: dobór koloru pudru

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Do jasnej skóry bananek się nie nadaje ja jestem jasna, szczególnie zimą i po użyciu banana robię się jak chinka strasznie się odcina, gdyż jest naprawdę dość ciemny i intensywny, myślę, że jest stworzony dla rasy żółtej, ewentualnie chindusów. Na dodatek nie jest to taki odcień żółci, który zamaskowałby zaczerwienienia (jak np kryolan), a raczej taki brudno żółto-brązowo-szary.
...
dokładnie,lepiej rumien neutralizuje Clinique ,za to BenN.ładnie wyglada na oliwkowej średniej skórze.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 20:14   #38
kasiaa1100
Rozeznanie
 
Avatar kasiaa1100
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 810
Dot.: dobór koloru pudru

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
dokładnie,lepiej rumien neutralizuje Clinique ,za to BenN.ładnie wyglada na oliwkowej średniej skórze.
zgadzam się nie macałam go ale wydziałam na żywo w opakowaniu i on jest po prostu żółty nic dodać njic ująć
kasiaa1100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-11, 07:04   #39
Atyde71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 12
Dot.: dobór koloru pudru

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Wszystko w jak najlepszym porządku. Przesyłka standardowo na USA doszła do mnie w 6 dni roboczych i to już dwukrotnie. Cena wysyłki bardzo korzystna i niezależna od liczby zakupionych produktów, także opłaca się brać w kilka osób zamówienie i podzielić koszty.
Interesują mnie szczegóły zakupu z cameraready. Jak jest z odprawą celną? Z tego co czytałam wynika, że zakupy o wartości ponad 35 dolarów przechodzą przez odprawę celną (tak jest zawsze gdy przychodzi towar spoza UE), Cło na kosmetyki jest 0% ale jak z vatem? Przecież w izbie celnej doliczają 23% vatu do całości wartości paczki bo to jest import. Jak było w twoim przypadku, bo wszędzie gdzie szukam opisana jest taka procedura jak wyżej. Poza tym na cameraready zakupy o wartości ponad $150 to już droższa przesyłka. Kolejny próg to $300. Napisz jak procedura zamówienia wyglądała w twoim przypadku.
Atyde71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 11:41   #40
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: dobór koloru pudru

Cytat:
Napisane przez Atyde71 Pokaż wiadomość
Interesują mnie szczegóły zakupu z cameraready. Jak jest z odprawą celną? Z tego co czytałam wynika, że zakupy o wartości ponad 35 dolarów przechodzą przez odprawę celną (tak jest zawsze gdy przychodzi towar spoza UE), Cło na kosmetyki jest 0% ale jak z vatem? Przecież w izbie celnej doliczają 23% vatu do całości wartości paczki bo to jest import. Jak było w twoim przypadku, bo wszędzie gdzie szukam opisana jest taka procedura jak wyżej. Poza tym na cameraready zakupy o wartości ponad $150 to już droższa przesyłka. Kolejny próg to $300. Napisz jak procedura zamówienia wyglądała w twoim przypadku.
Bez żadnego cła, paczka przepuszczona przez Urząd Celny bez rozpakowywania bo poniżej 35dol
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 17:23   #41
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: dobór koloru pudru

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Do jasnej skóry bananek się nie nadaje ja jestem jasna, szczególnie zimą i po użyciu banana robię się jak chinka strasznie się odcina, gdyż jest naprawdę dość ciemny i intensywny, myślę, że jest stworzony dla rasy żółtej, ewentualnie chindusów. Na dodatek nie jest to taki odcień żółci, który zamaskowałby zaczerwienienia (jak np kryolan), a raczej taki brudno żółto-brązowo-szary.
Nie próbowałam, możliwe, że faktycznie jest to nieodpowiedni odcień, ale weź też pod uwagę, że nawet jasna karnacja ma przeróżne odcienie - jednym pasują pigmenty ciepło żółte, innym oliwkowe, jeszcze innym wręcz szarawobeżowe. Nie ma jednego odcienia dla wszystkich "bladziochów".
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 17:35   #42
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: dobór koloru pudru

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Nie próbowałam, możliwe, że faktycznie jest to nieodpowiedni odcień, ale weź też pod uwagę, że nawet jasna karnacja ma przeróżne odcienie - jednym pasują pigmenty ciepło żółte, innym oliwkowe, jeszcze innym wręcz szarawobeżowe. Nie ma jednego odcienia dla wszystkich "bladziochów".
....
masz racje,tylko,że banana jest poprostu ciemny,gdyby wpałał w beż,tez poprostu byłby za ciemny dla osób na poziomie nc 15 i mniej.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 10:47   #43
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: dobór koloru pudru

Mam dość jasną cerę, ale mocno ciepłą. Zimą używam prawie najjaśniejszego odcienia (moja siostra używa zerówki), ale jest za jasny. Wiosną o odcień ciemniejszego, latem o dwa. Jednak ciągle bardziej żółtego niż różowego.
Na to należy zwrócić uwagę, bo jeśli ktoś ma bardziej różowawą cerę, to odcień żółty będzie wyglądał komicznie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 20:41   #44
Jezioranka77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 35
Dot.: dobór koloru pudru

Hej Dziewczyny, pewnie wiele z nas ma karnacje średnie lub ciemniejsze na dodatek zbliża się lato więc dla wielu z nas będą pasowały ciemniejsze odcienie pudrów Ben Nye.
Ja mam cerę średnią ale jako ze mieszkam przy plaży i mam dwójke uroczych maluchów, lato najczęściej spędzamy na plaży i wtedy moja karnacja jest na prawdę mocno opalona.
Do tej pory używałam osławionego bananka, ale na solarium nie chodzę więc pasował, ale lada moment to się zmieni za sprawą słońca.
Jaki kolor polecacie?
ja znalazłam na allegro 3 ciemne odcienie :camel, olive sand, beige suede.
natomiast w sklepie internetowym charakteryzacja http://www.charakteryzacja.com/index...pr,500556.html
kolory TRANSPARENTNE! etniczne :coco tan, sienna, topaz
Jak to jest z tymi transparentnymi? bo ja zawsze myslałam że nie nadają koloru tylko zmatują, a te trasparentne etniczne dają kolor czy nie?
Jak myslicie jaki kolor wybrać żeby nie zrobić sobie kuku na twarzy, nie zależy mi na jakimś mocnym kryciu, raczej żeby zmatowił i nadał zdrowy odcień.
Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi.
Jezioranka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.