GoWork szkoła policealna - opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-15, 17:16   #1
darkness_side
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 114

GoWork szkoła policealna - opinie


Witam,

Chciałabym zapytać się o tą szkołę policealną podaną w tytule. Myślę aby kiedyś zrobić kierunek higienistka stomatologiczna ale tutaj miałabym dwa pytania :

1) czy szkoła policealna GoWork jest dobrą szkołą, sprawdzoną, którą ludzie polecają czy może jednak odradzacie?
Miał ktoś z was styczność z tą szkołą?
Polecacie ja czy nie?

Wolałabym uczyć się w szkole publicznej aniżeli prywatnej bo prywatne są dość słabe chyba, ale myślę, że są też wyjątki odnośnie szkół prywatnych, które są dobre. Na przykład Pro Edukacja z Katowic jest dobrą szkołą (mimo, że się w niej nie uczyłam, zapisałam się kiedyś), ma dobre opinie na google i w ogóle w internecie (w takich szkołach jeśli wybiera się kierunki za ''0'' no to płaci się tylko za egzaminy i za sesje)

2) czy kierunek higienistka stomatologiczna (nieważne jaka szkoła) zaocznie trwa 3 dni w tygodniu? pt-ndz? bo tak mi sie wydaje a nie jestem pewna...

Dzięki z góry
darkness_side jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-15, 19:13   #2
Kasia_V
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 4
Dot.: GoWork szkoła policealna - opinie

Córka we wrześniu zapisała się do szkoły w Poznaniu, wpłaciła kasę, ale okazało się, że nie zebrali odpowiedniej liczby osób. Kierunek nie ruszył. Do dziś nie oddali pieniędzy. Córka zamierza zgłosić sprawę na policję.
Kasia_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-15 20:13:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:46.