Endermologia - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-11, 12:44   #361
ankaskala
Przyczajenie
 
Avatar ankaskala
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 13
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez kamimi29 Pokaż wiadomość
znacie jakąś dobrą klinikę w trójmieście? Moja mama chce zrobić sobie zabieg ale za bardzo nie korzysta z komputera więc pomagam jej wybrać dobre miejsce

od miesiąca chodzę na endermologię do Clinica Cosmetologica w Gdańsku i nie narzekam. Świetne podejście do pacjenta, co jest dla mnie bardzo ważne, nowoczesne urządzenia i konsultacje macie za darmo - ja nie byłam zdecydowana, bo kompletnie się nie znam na tych wszystkich zabiegach, ale rozwiano moje wątpliwości.
ankaskala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 11:33   #362
fanta1992
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków, Oświęcim
Wiadomości: 501
Dot.: Endermologia

Ja mogę od siebie polecić Cell body lifting, w celu ujędrnienia ciała, bo miałam przed ślubem. Właściwie to zaczęłam od terapii ketogenicznej w celu spadku masy ciała i jednocześnie właśnie tych cell body liftingów które przyśpieszają metabolizm komórkowy i ujędrniają ciało. To jest taka endermologia ale z podczerwienią i falami radiowymi, no i oczywiście stosuje się kosmetyki które pozwalają tym falom głębiej wniknąć. Mnie w szczególności zależało na "motylkach" bo po spadku masy ciała wisiała mi trochę skóra na rekach a miałam suknię bez rękawów z odsłoniętymi plecami. Czasami miałam lekkie zaczerwienienia po zabiegu, ale to przez podczerwień i fale radiowe które stymulowały nowy kolagen, więc stwierdziłam że przecierpię nosząc bluzki 3/4, ale finalnie byłam bardzo zadowolona z efektu końcowego.
fanta1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 18:57   #363
anuska9111
Raczkowanie
 
Avatar anuska9111
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Lubuskie, Mazowieckie
Wiadomości: 346
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez fanta1992 Pokaż wiadomość
Ja mogę od siebie polecić Cell body lifting, w celu ujędrnienia ciała, bo miałam przed ślubem. Właściwie to zaczęłam od terapii ketogenicznej w celu spadku masy ciała i jednocześnie właśnie tych cell body liftingów które przyśpieszają metabolizm komórkowy i ujędrniają ciało. To jest taka endermologia ale z podczerwienią i falami radiowymi, no i oczywiście stosuje się kosmetyki które pozwalają tym falom głębiej wniknąć. Mnie w szczególności zależało na "motylkach" bo po spadku masy ciała wisiała mi trochę skóra na rekach a miałam suknię bez rękawów z odsłoniętymi plecami. Czasami miałam lekkie zaczerwienienia po zabiegu, ale to przez podczerwień i fale radiowe które stymulowały nowy kolagen, więc stwierdziłam że przecierpię nosząc bluzki 3/4, ale finalnie byłam bardzo zadowolona z efektu końcowego.
Ja też mam taki problem, więc pomyślę nad tym zabiegiem.
anuska9111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-27, 13:35   #364
sylwiaf678
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6
Dot.: Endermologia

Ja również polecam zabiegi Body lifting oraz Face lifting Bardzo fajne efekty. Byłam na 5 zabiegach na twarz i widać ogromną różnicę, przede wszystkim moje zmarszczki w okolicy oczu i ust są mniej widoczne
sylwiaf678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-17, 09:57   #365
DaisyMerollin
Rozeznanie
 
Avatar DaisyMerollin
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 549
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez sylwiaf678 Pokaż wiadomość
Ja również polecam zabiegi Body lifting oraz Face lifting Bardzo fajne efekty. Byłam na 5 zabiegach na twarz i widać ogromną różnicę, przede wszystkim moje zmarszczki w okolicy oczu i ust są mniej widoczne
Ja tam nie jestem jakas wielką entuzjastką zabiegow, prawda jest taka ze przy cellulicie mozna na spokojnie wziac sie za siebie, ruszyc tyłek (nawet nie doslownie, bo juz dieta robi mnostwo) i sie go pozbyc, nawet zabiegi domowe robia przeciez swoja robote, zwlaszcza jak sie je polaczy. A wiem co mowie bo juz dwukrotnie opieralam sie na samej diecie, masażach na cellulit z sinialem i jakby tak podliczyc nawet koszty kosmetyków (albo nawet folii na body wrapping xD) to mysle, że zaoszczedzilam lekką ręką minimum kilkaset zlotych za taki sam efekt. No chyba, że ktoś ma za duzo kasy i woli isc na skroty, to nie oceniam :P
DaisyMerollin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 08:57   #366
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uć
Wiadomości: 1 912
Dot.: Endermologia

Hej, ja odswiezę trochę wątek by nie tworzyć nowego. Byłam wczoraj na pierwszym zabiegu, sam masaż dla mnie bardzo przyjemny i nie odczuwałam w ogóle bólu przy poziomie 8-9. Czy pomimo tego mogę osiągnąć efekty w serii? Czy może wybrałam salon w którym mają słaby sprzęt, o małej mocy? Będę wdzięczna za podzielenie się opinią ☺️
__________________
wymiana
martuunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-21, 20:21   #367
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez DaisyMerollin Pokaż wiadomość
Ja tam nie jestem jakas wielką entuzjastką zabiegow, prawda jest taka ze przy cellulicie mozna na spokojnie wziac sie za siebie,..../jakby tak podliczyc nawet koszty kosmetyków (albo nawet folii na body wrapping xD) to mysle, że zaoszczedzilam lekką ręką minimum kilkaset zlotych za taki sam efekt. No chyba, że ktoś ma za duzo kasy i woli isc na skroty, to nie oceniam :P
Jakby kosztem kilkuset złotych, czy nawet kilku tysięcy mozna było pozbyc się cellulitu to żadna kobieta by go nie miała. Ale te zabiegi oprócz wymuskania skóry nic nie dają. Cellufina to jedyny zabieg ktory likwiduje cellulit na ok 2 lata. Koszt ok 20 tysięcy. Poza tym jedynie intensywny sport i rygorystyczna dieta dają szansę na likwidację cellulitu i to już tez nie w kazdym wieku i stopniu zaawansowania
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-24, 13:10   #368
raula101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 4
Dot.: Endermologia

Sezon bikini zbliża się wielkimi krokami, więc trzeba ożywić wątek
Czy wiecie może jak rozpoznać oryginalne urządzenie do endermologii?
raula101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-24, 19:15   #369
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Endermologia

Jak chodzi o Warszawę to mogę Ci polecić jedno miejsce, bo urzadzenie świeże 100% dopiero co kupione u producenta, najnowszy model. Moje podejscie do endermologii pozostaje to samo, ale jak chcesz sie w to bawić to proszę
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-04, 15:48   #370
Kasia_fit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 1
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Isabelle_1981 Pokaż wiadomość
Witam

chciałam zapytać o skutecznośc endermologii? Czy rzeczywiście wyszczupla i redukuje nierówności skóry? Chciałam poznać opinie kogoś, kto już tego próbował, albo ma o tym pojęcie, zanim wydam masę pieniędzy.
Będę wdzięczna za wszystki opinie.
Pozdrawiam,
Isabelle
Zabieg daje fajne efekty. Skóra jest gładsza, bez grudek. Trzeba tylko wykupić zabieg w sprawdzonym miejscu, gdzie utrzymują higienę, sprzęty są sterylizowane. Ja kupiłam przez medistore, a zabieg miałam w Centrum Medycyny Estetycznej.
Kasia_fit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-06, 08:50   #371
Kredka03
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Dot.: Endermologia

Korzystałam niedawno z zabiegów endermologii. Zrobiłam całą serię. Łącznie 10 zabiegów i powiem tak, moja skóra jest super jędrna i przede wszystkim nie ma na niej cellulitu Zabieg jest też super przyjemny. Był to dla mnie wspaniały relaks po ciężkim dniu. Czytałam fajny artykuł o endermo. Podsyłam jakby ktoś chciał poczytać https://wieczniemloda.com/endermolog...przed-po-13444
Kredka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-07, 10:00   #372
marcinnowca
Raczkowanie
 
Avatar marcinnowca
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 41
Dot.: Endermologia

Dziewczyny polecicie jakąś klinike w Gdańsku? Ewentualnie będe w stanie dojechać do Gdyni na zabieg. Ogólnie zastanawiam się równiez nad trwałością efektu zabiegu.
marcinnowca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-27, 13:44   #373
Michalza
Przyczajenie
 
Avatar Michalza
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 20
Dot.: Endermologia

Ja robiłam w Gdańsku w Clinica cosmetologica. Widzialam bardzo dobre rezultaty po zabiegu, a nie robiłam nic oprócz tego, żadnej diety i ćwiczeń. Ogólnie nie poleca sie tego zabiegu jedynie w sytuacji jeśli masz skłonność do pękających naczynek. Niestety u mnie po zabiegu za pierwszym razem cellulit powrócił, moze nie w takiej formie jak wcześniej ale jednak się pojawił jak już wcale go nie miałam po zabiegu. Troche z mojej winy bo sie nie ruszałam i nie pilnowałam się z dietą. Jesienią byłam kolejny raz na serii zabiegów i teraz staram sie utrzymywać aktywność fizyczna, w miarę zdrowo odżywiać (chociaż wiadomo, że raz na jakis czas organizm ma swoje zachcianki). Na razie cellulit nie wraca i mam nadzieje, ze utrzyma się to już na stałe.
Michalza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-11, 12:56   #374
marcinnowca
Raczkowanie
 
Avatar marcinnowca
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 41
Dot.: Endermologia

Chodziłaś tam moze na próbne zabiegi czy moze jednak wykupiłas cały pakiet zabiegów?
marcinnowca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-13, 10:51   #375
Michalza
Przyczajenie
 
Avatar Michalza
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 20
Dot.: Endermologia

Planowałam wykupić cały pakiet ale pani kosmetolog, u której byłam na konsultacji, doradziła mi abym wykupiła sobie próbny zabieg. Bo tak jak pisałam niektóre osoby mają sklonność do powstawania pajączków oraz pękających naczynek a wtedy endermologia moze zrobic więcej krzywdy niż pożytku. Dopiero jak po pierwszym zabiegu będzie wszystko ok to będziesz mogła wykupić sobie pakiet zabiegów. Ogólnie widziałam poprawę jędrności skóry, a nogi w upale prawie nie puchły ( a to mi się zdarza).
Michalza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-15, 11:06   #376
marcinnowca
Raczkowanie
 
Avatar marcinnowca
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 41
Dot.: Endermologia

Konsultacja rozumiem, że jest płatna?
marcinnowca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-18, 11:23   #377
Michalza
Przyczajenie
 
Avatar Michalza
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 20
Dot.: Endermologia

No właśnie nie, jest bezpłatna tak wiec nic Ci nie szkodzi sie dopytać o szczegóły. Tylko wiadomo, że musisz się wcześniej zapisać.
Michalza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-27, 12:18   #378
KlaudiaHor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 3
Dot.: Endermologia

Pytałaś jak rozpoznać oryginalne urządzenie. Przede wszystkim po nazwie. Oryginalne urządzenie jest opatentowane przez firmę LPG. Jeśli salon posiada taki sprzęt to na pewno będzie to uwzględnione w nazwie. Co do bólu podczas zabiegu, a skuteczności to wcale nie jest tak że jak boli to działa. Najnowsze urządzenie czyli Endermologia Alliance zostało ulepszone i oprócz, że podczas jednego przejścia działamy na wszystkie 3 tryby czyli ujędrnienie, wygładzenie i na tkankę tłuszczową to również dostosowujemy działanie do rodzaju skóry. Czyli jeśli ktoś ma wiotką, rozciągniętą skórę to dostosowujemy moc w taki sposób żeby tej skóry dodatkowo nie ciągnąć. Ten zabieg nie ma boleć ponieważ rozciąganie skóry nie jest pożądane. Rekomendowana cena jednego zabiegu przez firmę LPG to 300 zł, więc jeśli ktoś oferuje zabieg za 120 zł to na pewno nie jest to nowe oryginalne urządzenie. Z tego co się orientuję to kilka salonów LaserDelux ma u siebie to nowe urządzenie.
KlaudiaHor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-28, 22:49   #379
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Endermologia

No tak, rekomendowana cena 300 zł, żeby klienci tym chetniej kupowali urządzenie do gabinetu, bo przeciez musi się zwrócić jak najszybciej 30 tys. Chyba ktoś totalnie niezorientowany w rynku nie wie jakie są stawki za zabieg. To ja zapraszam do mojej koleżanki, o ktorej wspomnialam, w Wawie, u niej w pakiecie 120zł za 45min . Pokaże wam faktury za urządzenie, najnowszy model, kupila pare miesiecy temu i prawie nieuzywany jeszcze. Pandemia i generalnie kolejki chetnych nie ma, zastanawia się kiedy jej sie w ogole to zacznie zwracac..
Osobiscie po moim doswiadczeniu z endermologią to w życiu bym nie dała i 100zł za zabieg, lepiej zainwestować w trenera personalnego. Więcej, nie dałabym nawet 30 zł , bo zwyczajnie szkoda byłoby mi marnowania godziny czasu na to bezsensowne pójście do gabinetu. Tylko , że dużo kobiet korzysta z takich usług dla luksusu psychicznego, bo po prostu czują się dopieszczone korzystając z kosmetyki, spa itd
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-29, 11:03   #380
KlaudiaHor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 3
Dot.: Endermologia

30 tysięcy? To już sobie Pani sama zaprzeczyła twierdząc, że jest to najnowszy i oryginalny sprzęt. Do oryginału musi Pani dołożyć jeszcze ok 100 tysięcy. Kolejna rzecz to co dziwnego jest w tym, że sprzęt ma się zwrócić. Przecież nikt nie prowadzi biznesu po to żeby nie zarabiać, a tylko sprawiać przyjemność innym. Oprócz kosztów sprzętu dochodzi jeszcze wynagrodzenie pracownika, czynsz, środki ochrony higienicznej itp. W nowej endermologi oprócz walorów estetycznych można również zadziałać zdrowotnie i wykonać masaż z elementami akupunktury. To urządzenia zostało stworzone z myślą o fizjotetapeutach aby ułatwić im pracę i zmniejszyć wysiłek fizyczny podczas pracy. Po tym co Pani pisze widać, że nie ma Pani bladego pojęcia co to za urządzenie i jakie ma funkcje. Proponuję najpierw doczytać, a później wyrażać opinię żeby nie wprowadzać innych w błąd.
KlaudiaHor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-30, 03:42   #381
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Endermologia

Pogadam z koleżanką i jeszcze raz zgłębię ten temat. To jak juz piszesz LPG to badz bardzo precyzyjna, podaj model i rok produkcji, zebys poniej nie pisala ze urzadzenie jest nieoryginalne bo kłamiesz. Jesli zas twierdzisz, ze tylko t o za 150 tys dziala, o tak rzeczywiscie jest jakis model z bajerami , tabletem, uchwytami i innymi cackami (na pewno tablet odchudzi ) czyli model alliance z 2019 roku to potwierdzasz- ze prawie wszystkie endermologie ktorym dziewczyny sie poddały, to nic nie warty szmelc. Daje po prostu kredyt zaufania, ze dopiero od 2019 roku endermologia dziala Podczas gdy firma wypuszcza urzadzenia chyba ponad dekade . Czyli jednak potwierdzilas moje slowa, ze oszukuje przez ten czas klientow a od 2019 dopierdo zaczyna odchudzac i likwidowac cellulit. Ja się miziałam na ich modelu keymodule cellu m6, strata pieniedzy i jeszcze czasu. Co do urzadzenia jeszcze zwroce uwage na kwestie dystrybucji. W Polsce kupisz u pośrednika pośrednika i zapłacisz kilka tysiączkow wiecej, plus kwestie serwisowe są dodatkowo płatne. To oczywiscie nic złego, posrednik tez chce zarobić, ale wspominam o tym , byś nie myślała , że wyższa cena lepiej wymasuje klientkę. Nie. Ta cena to cena nie możliwosci maszyny , ani nawet gadzetow jak dodatkowe uchwyty, ale wypłat dla firm pośredniczących.

Zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa, dlaczego oprócz fotek w reklamach nikt nie widział na żywo faktycznej przemiany ? Znacie kogoś takiego? Bo ja procz siebie znam dziewczyny,ktore tez poszly sprobowac miziania i jakoś ,smuuteczek, roznicy nie bylo widać. Za to znam mnóstwo osob ktore po paru miesiacach a nawet tygodniach treningu i diety robily efekt wow. Otwierają zresztą siłownie i w sumie, ..zyczę wam wszystkiego dobrego,próbujcie szczescia na endermologi. Marketing szeptanego tu nie brakuje

Edytowane przez hula
Czas edycji: 2020-05-30 o 07:20
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-31, 07:04   #382
KlaudiaHor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 3
Dot.: Endermologia

A w którym miejscu ja napisałam, że droższy sprzęt lepiej odchudzi? Przede wszystkim to nie jest zabieg odchudzający tylko wspomagający. Nawet jeśli ktoś nie chce się odchudzać to korzystając z tego zabiegu zobaczy efekt w postaci braku celulitu, wygładzeniu i ujędrnienie skóry. Jeśli chodzi o stare modele to nigdzie nie napisałam, że one nie działają, bo są stare. Cena jednego zabiegu na takim modelu jest dużo niższa ponieważ potrzeba dłuższej kuracji żeby uzyskać efekty. Jeśli oczekujesz odchudzenia bez diety i treningów to tylko liposukcja będzie dla Ciebie skuteczna.

---------- Dopisano o 07:00 ---------- Poprzedni post napisano o 06:42 ----------

Jeśli chodzi o model o którym pisze to jest to Endermologia Alliance. Co do efektów widzianych na żywo? Mam znajomą kosmetolog która na tym sprzęcie pracuje i nie jedne efekty widziała. Oczywiście trafiają się takie gwiazdy które by chciały chudnąć nic nie robiąc. Może to nie w samym sprzęcie jest problem tylko w osobie która sprzedawała Ci zabieg i obiecała nie możliwe? To nie jest zabieg odchudzający tylko wspomagający. Poprawia mikrokrążenie co usprawnia procesy rozkładu komórek tłuszczowych, pobudza do produkcji kolagenu i fibroblastów dzięki czemu skóra staje się gęstsza i przy tym gładsza. Każdy organizm jest inny, każdy ma inne oczekiwania dlatego ilość zabiegów w kuracji jest różna. Zabiegi trzeba wykonywać 2-3 razy w tygodniu aż do otrzymania oczekiwanych efektów, a później tylko podtrzymywać efekt wykonując zabieg raz na miesiąc lub rzadziej w zależności od prowadzonego trybu życia. Możesz sobie przeczytać ile gwiazd ma ten sprzęt w domu ponieważ dobrze wiedzą jak on świetnie działa na pracę całego organizmu. To, że u Ciebie coś się nie sprawdziło nie oznacza tego, że nie działa. To nie są zabiegi inwazyjne i na efekty składa się wiele czynników dlatego ważne jest żeby trafić na osobę która to rzeczowo objaśni, a nie będzie rzucała ochy i achy obiecywała gruszki na wierzbie.

---------- Dopisano o 07:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------

Jeszcze zapomniałam dodać, że sprzęt jest zakupiony u producenta. I cena sugerowana jest również przez producenta.
KlaudiaHor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-09, 10:06   #383
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
No tak, rekomendowana cena 300 zł, żeby klienci tym chetniej kupowali urządzenie do gabinetu, bo przeciez musi się zwrócić jak najszybciej 30 tys. Chyba ktoś totalnie niezorientowany w rynku nie wie jakie są stawki za zabieg. To ja zapraszam do mojej koleżanki, o ktorej wspomnialam, w Wawie, u niej w pakiecie 120zł za 45min . Pokaże wam faktury za urządzenie, najnowszy model, kupila pare miesiecy temu i prawie nieuzywany jeszcze. Pandemia i generalnie kolejki chetnych nie ma, zastanawia się kiedy jej sie w ogole to zacznie zwracac..
Osobiscie po moim doswiadczeniu z endermologią to w życiu bym nie dała i 100zł za zabieg, lepiej zainwestować w trenera personalnego. Więcej, nie dałabym nawet 30 zł , bo zwyczajnie szkoda byłoby mi marnowania godziny czasu na to bezsensowne pójście do gabinetu. Tylko , że dużo kobiet korzysta z takich usług dla luksusu psychicznego, bo po prostu czują się dopieszczone korzystając z kosmetyki, spa itd

Trzeba na to spojrzeć realnie. Żaden zabieg nie zastąpi diety Ćwiczenia też nie dadzą rady. Ujemny bilans energetyczny to podstawa odchudzania.



Zgadzam się z Tobą co do ceny zabiegu. Ja na promocji płacę 300zł za 5 zabiegów na 2 partie. I tyle to powinno kosztować.

Jeśli chodzi o skuteczność zabiegu, producent obiecuje:
* redukcję tkanki tłuszczowej - nie redukuje
* redukcję cellulitu - jak najbardziej działa

* ujędrnienie - nie mam z tym problemu, nie ocenię
* zmniejsza obwód, bo usuwa wodę



Mam trenera personalnego, ćwiczyłam 3-4 razy w tygodniu przed pandemią. Trzymałam się diety. Nie mam problemu z wagą, mój cellulit to zastoje wodne i na to LPG działa fantastycznie Moim zdaniem to urządzenie doskonale drenuje. Jeśli ktoś ma z tym problem to warto.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-16, 10:28   #384
Kredka03
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 24
Dot.: Endermologia

Dziewczyny znalazłam kolejny fajny artykuł o endermologii. Warto przeczytać https://www.zdrowie.info.pl/endermol...lujacy-wybrac/
Kredka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 12:23   #385
Wiqtoria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 5
Dot.: Endermologia

Sama mogę serdecznie polecić Endermologie Alliance w SCM Estetic, to najnowszy rodzaj endermologii przynoszący naprawdę świetne efekty. Redukuje tkankę tłuszczową i do tego wygładza i ujędrnia skórę.
Wiqtoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 12:32   #386
Talullah
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 160
Dot.: Endermologia

Cytat:
Napisane przez Wiqtoria Pokaż wiadomość
Sama mogę serdecznie polecić Endermologie Alliance w SCM Estetic, to najnowszy rodzaj endermologii przynoszący naprawdę świetne efekty. Redukuje tkankę tłuszczową i do tego wygładza i ujędrnia skórę.
Najnowszy rodzaj, czyli czym się różni od ogólnie endermologii? Konkretnie poproszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Talullah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-16, 18:17   #387
velikaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 13
Dot.: Endermologia

Może ma ktoś jeszcze jakieś przemyślenia po endermologi? Zastanawiam się nad kontynuacja ponieważ mam 6 zabieg w pierwszej serii na Alliance i od dwóch za bardzo nie widzę efektów. Co prawda mam bardzo widoczny cellulit i te grudki naprawdę się rozbiły, skóra jest gładsza ale to tez przez kosmetyki dedykowane które zawierają kwasy i wygładzają skore. Natomiast teraz nie widzę większej poprawy niż to co poznikało po około 3 zabiegu. Chyba oczekiwałam większych efektów. Myśle ze waga powinna znowu spaść o kilka kilogramów i może znowu coś ruszy, w końcu to zabieg wspomagający. Do tej pory zrzucilam około 10 kg i naprawdę te zabiegi zrobiły swoje ale nie wiem czy jest sens inwestować w kolejne, czy skora będzie się nadal zmieniać?
velikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-29, 15:18   #388
Wiqtoria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 5
Dot.: Endermologia

Endermologia Alliance to najnowszy rodzaj endermologie. Redukuje tkankę tłuszczową, wygładza i ujędrnia skórę. Jest krótszy od zwykłej endermologie (trwa 40 minut) i by osiągnąć satysfakcjonujący efekt potrzeba jest mniejsza ilość powtórzeń (wystarczą już 3). Dodatkowo wykonuje się go przy wykorzystaniu podciśnienia przerywanego, dzięki czemu jest bardziej przyjemny i relaksujący w odczuciu Z tego co tłumaczyła mi pani z xxx , to urządzenie posiada specjalny sensor, który dopasowuje się indywidualnie do jakości tkanki poszczególnych pacjentek. Mam nadzieję, że pomogłam

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2020-09-29 o 13:16 Powód: reklama
Wiqtoria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-22, 08:20   #389
Lena_88_W
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 4
Dot.: Endermologia

Te zabiegi naprawdę są skuteczne. Wystarczy porównać fotki przed i po. Od razu widać różnicę. cena też nie jest szokująca jak przy innych zabiegach z tej dziedziny. Ja wybrałam salon kosmetyczny w warszawie To coś więcej niż tylko salon, to całkiem niezłe wellness. Można odpocząć i zrelaksować się.

Edytowane przez Lena_88_W
Czas edycji: 2021-01-24 o 10:56 Powód: literówka
Lena_88_W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 19:22   #390
dziubkova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 2
Dot.: Endermologia

Osobiście polecam zabiegi endermologii, widziałam różnice w cm, jednak efekty ściśle wiążą się z dobrym trybem życia. Doświadczenie mam zarówno jako klient oraz osoba wykonująca zabiegi jednak nie ma co liczyć że zabieg odwali za nas całą robotę.
Chciałabym prosić te z was które korzystały już z zabiegów o wypełnienie ankiety dotyczącej endermologii. https://docs.google.com/forms/d/e/1F...rm?usp=sf_link
dziubkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-27 17:34:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.