Proszę o radę ...Piloxidil - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-11, 21:10   #1
Jazmin
Przyczajenie
 
Avatar Jazmin
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3

Proszę o radę ...Piloxidil


Witajcie.
To moja pierwsza wiadomość na tym forum. Mam więc nadzieję ze jeżeli popełniam jakieś głupstwo zakładając ten temat wybaczycie mi to. Moim problemem są wypadające włosy w zastraszających ilościach. Byłam u lekarza internisty i robiłam morfologie krwi oraz zawartośc żelaza, wszystko wyszło w normie. Byłam również u dermatologa i tam ekspresowa pani doktor zapisała mi Alpicort E oraz witaminki. Kupiłam również Henna Treatment Wax i stouje w miare regularnie. Owszem włosy stały się bardziej błyszczące ale wypadają jak wypadały. Nie wiem juz co mam robic a każda próba czesania wywołuje u mnie histerie. Przeczytałam ostatnio o preparacie Piloxidil i chciaąłm spytac czy może któraś z Was uzywała tego specyfiku. Moze pomógł? Może jakieś rady?? chciałam sobie zaoszczędzic kolejnych kosztów i zawiedzionych nadzieji dlatego pytam... z góry dziekuje za wszystkie odpoiedzi.
__________________
Jazmin
Jazmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 10:12   #2
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: Proszę o radę ...Piloxidil

wiem ze watek nie z ostatnich dni..ale mnie też to ciekawi:P
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 10:43   #3
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Proszę o radę ...Piloxidil

Cytat:
Napisane przez Jazmin
Witajcie.
To moja pierwsza wiadomość na tym forum. Mam więc nadzieję ze jeżeli popełniam jakieś głupstwo zakładając ten temat wybaczycie mi to. Moim problemem są wypadające włosy w zastraszających ilościach. Byłam u lekarza internisty i robiłam morfologie krwi oraz zawartośc żelaza, wszystko wyszło w normie. Byłam również u dermatologa i tam ekspresowa pani doktor zapisała mi Alpicort E oraz witaminki. Kupiłam również Henna Treatment Wax i stouje w miare regularnie. Owszem włosy stały się bardziej błyszczące ale wypadają jak wypadały. Nie wiem juz co mam robic a każda próba czesania wywołuje u mnie histerie. Przeczytałam ostatnio o preparacie Piloxidil i chciaąłm spytac czy może któraś z Was uzywała tego specyfiku. Moze pomógł? Może jakieś rady?? chciałam sobie zaoszczędzic kolejnych kosztów i zawiedzionych nadzieji dlatego pytam... z góry dziekuje za wszystkie odpoiedzi.
Takie preparaty jak Pilodixil, Loxon tylko z przepisu lekarza. Ja sama kiedys odwalilam głupote i kupilam loxon,a był mi wcale nie potrzebny, przeczytalam w gazecie,chwalili, a wystarczyły zwykłe witaminy i dopiero wtedy mój problem sie zacząl i walka o włosy.Loxon jest na łysienie androgenne, wierzcie ze malo mi tego nie spowodował a tylko 1 tydzien stosowałam,szok. Dermatolog stwierdzila potem łojotok ale nie przepisała nic na to tylko Aplicort E, wcale tego nie uzyłam i dobrze. Niestety moja woda tutaj w Polsce powoduje u mnie problem ze skorą, w Brukseli znow jest ok.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 11:12   #4
ziyi
Raczkowanie
 
Avatar ziyi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 172
Dot.: Proszę o radę ...Piloxidil

Karmen ma racje, preparatow z minoksydilem jak Loxon i Piloxidil nie powinno sie stosowac bez zalecenia lekarza, bo mozna sobie zrobic krzywde. Jak przestaniesz stosowac to wlosow wypadnie Ci jeszcze wiecej. Moze za krotko stosujesz ten Alpicort E. Poczekaj jeszcze, od razu wlosy nie przestana wypadac. Picie drozdzy z mlekiem moze tez sporo pomow oprocz tabletek z witaminami.
ziyi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 12:36   #5
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: Proszę o radę ...Piloxidil

No właśnie u mnie problem w tym ,ze przepisała mi to lekarka... . Nie wykupiłam jeszcze recepty no i nie wiem czy to zorbic bo nie chce na chwile miec nowych włosow które jak skoncze to stosowac ponownie wypadną( Z resztą dostałam te leki bez zadnych badań. Chyba nie kupie tego poczekam do kolejnej wizyty i zapytam ją o to. Ehh
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 00:17   #6
ziyi
Raczkowanie
 
Avatar ziyi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 172
Dot.: Proszę o radę ...Piloxidil

Infante, skoro Ci przepisal lekarka to widocznie miala jakis powod do tego. Widocznie w Twoim przypadku jest wskazany.
ziyi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 10:26   #7
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Proszę o radę ...Piloxidil

Infante_ chyba powinnas zaczac stosowac,Aplicort E,niektorym pomogło, a zaszkodzic nie zaszkodzi chyba TObie. Stwierdzono u Ciebie męski typ lysienia,a jak sie to TObie objawilo,to chyba cos z hormonami ?sprawdzalas hormony ? zawsze mialas zadkie wlosy, no chyba nie tak z miesiąca na miesiąc ? napisz mi prosze.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-19, 14:34   #8
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: Proszę o radę ...Piloxidil

Cytat:
Napisane przez Karmen_1984
Infante_ chyba powinnas zaczac stosowac,Aplicort E,niektorym pomogło, a zaszkodzic nie zaszkodzi chyba TObie. Stwierdzono u Ciebie męski typ lysienia,a jak sie to TObie objawilo,to chyba cos z hormonami ?sprawdzalas hormony ? za mialawszes zadkie wlosy, no chyba nie tak z miesiąca na miesiąc ? napisz mi prosze.
z miesiąca na miesiąc mi się przezadziły. teraz mam dwa razy mniej włosów niz np w lutym tego roku.Wtedy narzekałam ze mam straszną szopke i takie tam... . Obawiało sie chyba tylko i wyłacznie tym ze najbardzeij wypadałą na hmm w tylniej czesci kosci ciemieniowej. Bo jak mówiłam zadnych badań mi nikt nie zalecił.
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 15:37   #9
marrticzka
Zadomowienie
 
Avatar marrticzka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: tam, gdzie mi najlepiej
Wiadomości: 1 646
Dot.: Proszę o radę ...Piloxidil

Ja kupiłam piloxidil bez recepty. Żadna rewelacja. Włosy jak wypadały tak wypadają. Zaczęłam od jakiegos czasu regularnie zażywać Skrzypowitę i włosków na szczotce jest coraz mniej
marrticzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 18:12   #10
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Proszę o radę ...Piloxidil

Cytat:
Napisane przez infante
z miesiąca na miesiąc mi się przezadziły. teraz mam dwa razy mniej włosów niz np w lutym tego roku.Wtedy narzekałam ze mam straszną szopke i takie tam... . Obawiało sie chyba tylko i wyłacznie tym ze najbardzeij wypadałą na hmm w tylniej czesci kosci ciemieniowej. Bo jak mówiłam zadnych badań mi nikt nie zalecił.
to gdzies z tyłu, nie bardzo kojarze. A czubek glowy, skronie ? i nie było od tamtej pory (od lutego) poprawy z włosami,ze przestaly wypadac chociaz na chwile, nie pojawialas sie u lekarza jak wypadały,dopiero teraz ???
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 15:59   #11
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Proszę o radę ...Piloxidil

???
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-25, 20:11   #12
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: Proszę o radę ...Piloxidil

Cytat:
Napisane przez Karmen_1984
to gdzies z tyłu, nie bardzo kojarze. A czubek glowy, skronie ? i nie było od tamtej pory (od lutego) poprawy z włosami,ze przestaly wypadac chociaz na chwile, nie pojawialas sie u lekarza jak wypadały,dopiero teraz ???
Nie odpowiadałam bo byłam na wakacjach , sorki. Nie byłam wcześniej u lekarza bo sadziłam ze to normalne. Powypadaja i przestaną jednak nie przestawały a ubytki były. Wcześniej nie zauwazałam hmm tego łysienia.
a z tego leku zrezygnowałam...przynajmn iej narazie.
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 12:52   #13
iwONKA595
Zadomowienie
 
Avatar iwONKA595
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ck ;-))
Wiadomości: 1 434
Dot.: Proszę o radę ...Piloxidil

a ja uzywam Piloxidil od ponad 2 miesiecy i jak wczesniej wypadaly mi wlosy garsciami i byly doslownie wszedzie tak teraz po umyciu wypada mi 1 , 2 wlosy. dla mnie rewelacja, polecam!!!
iwONKA595 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 16:35   #14
dbjanek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Proszę o radę ...Piloxidil

Piloxidil jest świetny- ale na efekt trzeba poczekać- po 30 dniach włosy przestają wypadać, a po 60 zaczynają odrastać nowe. Mi bardzo pomógł, miałam niedoczynność tarczycy- włosy bardzo wychodziły- dlatego radzę każdemu, kto ma problemu z nadmiernym wypadaniem włosów zrobić badania hormonalne, a nie tylko samą morfologię. Nie prawdą jest, że po używaniu piloxidilu i po zaprzestaniu jego użycia włosy wypadają podwójnie- to są brednie osób, które użyły go 2x i marudzą, bo nie mają cierpliwość poczekać na efekt. Ja mogę go z całym przekonaniem serdecznie polecić. To jedyny środek, który przyniósł w moim przypadku rewelacyjny rezultat, miałam go 2 razy i polecam 100%. Dodam, że dermatolog powiedział iż np. aminexil jest zblizony do piloxidilu- aminexil polecają a piloxidilu nie?? Hmmm podpisali dobre umowy z firmami za które mają profity. Piloxidil jest tani i skuteczny. Jest na receptę, aczkolwiek można kupić bez. To jest lek, warto w niego zainwestować i poczekać cierpliwie- na pewno przyniesie efekty. Pozdrawiam wszystkie zdeterminowane i zdołowanie Panie. Będzie dobrze.
dbjanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-09, 11:41   #15
Nati 24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Proszę o radę ...Piloxidil

Witam, mam obecnie 24 lata i mając 18 lat strasznie zaczęły mi wypadać włosy, robilam wszystkie badania, które wychodzily prawidłowo.Lekarka przepisywała mi a to płyn robiony,a to Neril a to Alpicort, i ampułki Vichy które nic nie dały.Na końcu przepisała mi piloxidil 2% który okazał się skuteczny.Po dwóch miesiącach włosy przestały wypadać i pojawiło się mnustwo nowych włosów,które zrobiły się gęste.Używałąm go przez ok 1 rok po czym przestałam i po 4 latach znowu zaczęły wypadać mi włosy masakrycznie, cały czas mogłam wyjmować rękami całe garście.Szczególnie po bokach się strasznie przeżedziły.Teraz zaczęłam używać znów piloxidilu i wychodzi już coraz mniej, łykam też kapsułki Quinoral.Piloxidil jest naprawdę skuteczny tylko trzeba go używać cały czas i to dwa razy dziennie ale dla mnie to już nie jest problem aby tylko włosy nie wypadały i spowrotem zgęstniały.Polecam ten plyn bo warto.Dodam że myję włosy szamponem czerwonym Vichy Dercos który jest dobry, włosy po nim są puszyste i wyglądają na gęste.Uwielbiam ten szampon))
Nati 24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 07:00   #16
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Proszę o radę ...Piloxidil

Czy włosy po użyciu Piloxidil stają się przetłuszczone? Czy podczas kuracji, włosy wymagają częstszego mycia?
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 19:08   #17
Krzywka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1
Dot.: Proszę o radę ...Piloxidil

Hej mogła byś mi powiedzieć bądź doradzić? Przez długi czas stosowałam sama na własną rękę preparat na wypadanie włosów lokson a t

Erqz nasililo mi się wypadanie strasznie przetluszczaja mi się włosy. Czy to może być przez minoksidil?
Krzywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-05, 21:36   #18
Didi22052017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Dot.: Proszę o radę ...Piloxidil

Mi wypadały włosy garściami, ciągle wszędzie leżały, i próbowałam różnych specyfików a pomogła Skrzypowita po 1 opakowaniu włosów wypada mniej a przy zaczęciu 2 opakowania po1 na włoski dziennie. Przede wszystkim pomaga na włosy ale rowniez cera staje się lepszą
Didi22052017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-10, 18:54   #19
meltepeee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 3
Dot.: Proszę o radę ...Piloxidil

Piloxidil - https://allegro.pl Minoxidil (loxon, poloxidil) 5% dla mężczyzn i 2% dla kobiet okazał się jedynym skutecznym środkiem na łysienie. Likwiduje łyse kółko na czubku głowy i troszeczkę zmniejsza zakola. Stosuję zgodnie z ulotką.

Edytowane przez meltepeee
Czas edycji: 2021-09-29 o 12:29
meltepeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-10 18:54:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.