Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2 - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-13, 23:05   #421
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 549
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Podważ cienkim nożem spód, tam gdzie naklejka
wow! ale czad! dzieki
3 opakowania leza z resztkami i nie moge sie do nich dobrac
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-17, 20:55   #422
MajaLipczak
Raczkowanie
 
Avatar MajaLipczak
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 93
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

a co powiecie o podkładach??? zależy mi na najjaśniejszym, nie przesuszy cery?
MajaLipczak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 14:53   #423
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

najjaśniejszy jest bardzo jasny, zupełnie nijak ma się to gamy drogeryjnych podkładów. Minerały moga wysuszyć dlatego wazne jest przygotowanie cery i krem.
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-18, 08:49   #424
Julo23
Przyczajenie
 
Avatar Julo23
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Ja mam suchą skórę i podkład Annabelle Minerals rozświetlający naprawdę ładnie na niej wygląda. Ale minerały nie wybaczają suchych skórek, dlatego jak ktoś nie dba o nawilżenie skóry i ma suchą skórę to nawet niech nie wchodzi w ten temat. Mineralny podkład to wszystko spotęguje. Pielęgnacja przed minerałami to podstawa.
Julo23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-18, 19:07   #425
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Częściowo mogą wybaczyć nakładane gąbką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-06, 14:07   #426
Osleidis
Rozeznanie
 
Avatar Osleidis
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zza kurtyny
Wiadomości: 867
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Widziałyście rozświetlacze z Annabelle? na ich instagramie na swatchach robią wrażenie.
Osleidis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-08, 06:47   #427
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Osleidis Pokaż wiadomość
Widziałyście rozświetlacze z Annabelle? na ich instagramie na swatchach robią wrażenie.
Oooo widziałam właśnie. Ten jasny jeśli nie będzie zbyt srebrno chłodny będzie mój wygląda pięknie, ciekawe czy faktycznie bedzie dawał tak mocny efekt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-08, 08:30   #428
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Możecie podrzucić link?
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-16, 15:01   #429
MarlenaCwir
Przyczajenie
 
Avatar MarlenaCwir
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 15
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
To ciekawe, po pierwsze słyszałam że podkłady mineralne nie zapychają ze względu na swój skład, a po drugie to wszystkie rodzaje mają chyba taki sam skład (różnią się zapewne proporcjami składników) Ktoś ma jakąś szerszą wiedzę na ten temat?
Zapychają jeśli masz tendencje do zapychania. Demakijaż jest podstawą. Od kiedy olejuję buzię, problemy się skończyły. Ale ojej też też może zapchać więc trzeba go starannie dobrać
__________________
Bycie na ścieżce serca, to podążanie za tym co jest prawdą na Twój temat
MarlenaCwir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-16, 18:34   #430
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Troche przesadzili z tą ceną za rozświetlacz, prawie 60zł i nie ma podanej gramatury

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 09:47   #431
badbadmoon
Raczkowanie
 
Avatar badbadmoon
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 32
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Osleidis Pokaż wiadomość
Widziałyście rozświetlacze z Annabelle? na ich instagramie na swatchach robią wrażenie.
Tak i są super. Będę polować na pewno na ten jasny, mam nadzieję, że efekt na mojej skórze będzie dobry
badbadmoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-21, 11:55   #432
Osleidis
Rozeznanie
 
Avatar Osleidis
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: zza kurtyny
Wiadomości: 867
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Szkoda, że na razie nie ma próbek
Wolałabym najpierw potestować, bo z Pixie rozświetlacze też są super i chciałabym się zdecydować na biga z jednej albo z drugiej firmy.
Osleidis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 10:21   #433
caweth
Przyczajenie
 
Avatar caweth
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

taaaaak, są kozackie też na pewno będę na nie polowała, rozświetlacze to moja słabość największa <3
caweth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 10:22   #434
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cześć, poszukuję informacji n/t podkładów rozświetlających AM. Czy kolorystycznie odpowiadają kryjącym? Od koleżanki dostałam kryjący Golden Fairest, na chwilę obecną jest kolorystycznie ok, ale nie codziennie potrzebuję aż tak mocnego krycia.
Jako że gdy używałam jeszcze podkładów drogeryjnych byłam bardzo zadowolona z Bourjois HM 51 chciałabym kupić podkład roświetlający z AM. Nie wiem tylko jak on wypada kolorystycznie? Celować w G.Fairest czy raczej G.Fair - w końcu wiosna idzie więc pewnie trochę słońca niebawem złapię
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 11:01   #435
karo_a
karo_a
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Ja też uwielbiam kosmetyki annbelle! uwazam ze sa najlepsze jezeli chodzi o mineralne produkty do makijażu. Używam kryjących. Mam tłustą cerę więc nie testowałam rozswietlajacego, ale chyba mozna zamowić tam próbki ?

Na blogu PrettyLifeByAnn też można poczytać o mineralnych podkładach, też tych w płynie. Co prawda, nie ma tam podanych konkretnych marek, ale można podpytać o jakich pisze jak ktoś by był zainteresowany.

https://prettylifebyann.pl/makija%C5...-w-p%C5%82ynie

Edytowane przez karo_a
Czas edycji: 2019-03-07 o 11:02
karo_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-07, 12:21   #436
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Rozświetlający jest wg mnie fatalny. Gdyby krył tak jak matujący i - przede wszystkim- pozbyli się tej potłuczonej bombki, zastępując to niewielką ilością mało widocznych drobinek... Byłoby super. Byłabym fanką


Pamiętam, jak niektóre dziewczyny obrzucały podkład Rimmel Recover, że sam brokat... To co powiedzieć o Annabelle?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-08, 09:01   #437
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Czyli to nie jest takie delikatne rozświetlenie? Szkoda
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-08, 09:43   #438
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Czyli to nie jest takie delikatne rozświetlenie? Szkoda
Może spróbuj z Amilie albo Pixie Amazon Gold? Powinno być lepiej bo rozświetlające AM to rzeczywiście bombka z tego co pamiętam.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-08, 10:56   #439
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Może spróbuj z Amilie albo Pixie Amazon Gold? Powinno być lepiej bo rozświetlające AM to rzeczywiście bombka z tego co pamiętam.
Prawdę mówiąc nie chce mi się bawić w zamawianie próbek. To mnie głównie zniechęca do podkładów mineralnych. Mam już dobrane odcienie z AM i Neauty i niekoniecznie chcę znów poszukiwać
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-08, 11:41   #440
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Mnie tam się zdaje, że te drobiny to znikają na twarzy i jak się nakłada pędzlem...
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-08, 13:54   #441
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Prawdę mówiąc nie chce mi się bawić w zamawianie próbek. To mnie głównie zniechęca do podkładów mineralnych. Mam już dobrane odcienie z AM i Neauty i niekoniecznie chcę znów poszukiwać
W sumie to się nie dziwię... Odcieni jest taka mnogość, że ciężko za pierwszym razem trafić na swój, a i różnice między nimi często są minimalne, tak, że ciężko się zdecydować jakiego biga zamówić. Pamiętam jak swoimi czasy aż tonęłam w tych próbkach, już nie wspominając o tym, ile poszło na to kasy :/ Dobrą opcją jest pójście na targi kosmetyczne, gdzie jest większość firm i dobrać sobie na miejscu, z tym, że dobrze jest mieć przy sobie "kolor idealny" z firmy, z której używało się dotychczas, bo na targach zazwyczaj światło przekłamuje kolory i mi raz panie dobrały zbyt ciemny podkład. Ale na targi nie każdemu po drodze :<

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Mnie tam się zdaje, że te drobiny to znikają na twarzy i jak się nakłada pędzlem...
Wiesz, może zależy od cery. Ja mam delikatne blizny po trądziku, więc skóra nie jest idealnie równa; i pamiętam, że formuła rozświetlająca to podkreślała + mocno było widać drobinki w słońcu. Z tym, że ja to testowałam parę lat temu, być może dziś oceniłabym go inaczej albo formuła uległa drobnym zmianom
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-16, 23:14   #442
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Mnie tam się zdaje, że te drobiny to znikają na twarzy i jak się nakłada pędzlem...

Ja wyglądałam jak szurnięta w tych złotych drobinach. Podkładu Recover swego czasu używałam i czegoś takiego nie miałam w świetle łazienkowym. Annabelle użyłam raz (próbkę).


Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
W sumie to się nie dziwię... Odcieni jest taka mnogość, że ciężko za pierwszym razem trafić na swój, a i różnice między nimi często są minimalne, tak, że ciężko się zdecydować jakiego biga zamówić. Pamiętam jak swoimi czasy aż tonęłam w tych próbkach, już nie wspominając o tym, ile poszło na to kasy :/ Dobrą opcją jest pójście na targi kosmetyczne, gdzie jest większość firm i dobrać sobie na miejscu, z tym, że dobrze jest mieć przy sobie "kolor idealny" z firmy, z której używało się dotychczas, bo na targach zazwyczaj światło przekłamuje kolory i mi raz panie dobrały zbyt ciemny podkład. Ale na targi nie każdemu po drodze :<

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------



Wiesz, może zależy od cery. Ja mam delikatne blizny po trądziku, więc skóra nie jest idealnie równa; i pamiętam, że formuła rozświetlająca to podkreślała + mocno było widać drobinki w słońcu. Z tym, że ja to testowałam parę lat temu, być może dziś oceniłabym go inaczej albo formuła uległa drobnym zmianom

Ale to były fajne wizażowe czasy. Łezka się w oku kręci jak mi się to wspomina. Te doradzanie dziewczyn, wątek makijażowy, ciągle nowe zamówienia, nakręcanie się na nowe firmy, produkty... Czekanie na paczki . Pokazywanie efektów, szczere opinie, blogi... Wszystko takie naturalne było .
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 11:20   #443
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Dziewczyny, możliwe jest że wersja kryjąca mnie zapycha? Podkładu mineralnego używam od dobrych kilku lat i od długiego czasu mam zatkane pory i wypryski na czole, nosie i brodzie. Policzki są gładziutkie. Niestety ale nie zwróciłam uwagi czy stan cery pogorszył się wraz z rozpoczęciem używania tego podkładu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 11:40   #444
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Agnek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, możliwe jest że wersja kryjąca mnie zapycha? Podkładu mineralnego używam od dobrych kilku lat i od długiego czasu mam zatkane pory i wypryski na czole, nosie i brodzie. Policzki są gładziutkie. Niestety ale nie zwróciłam uwagi czy stan cery pogorszył się wraz z rozpoczęciem używania tego podkładu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możliwe. Odstaw na kilka dni lub tygodni i jesli stan cery sie poprawi to znaczy ze podkład. Inaczej chyba sprawdzić się nie da.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 10:15   #445
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
Możliwe. Odstaw na kilka dni lub tygodni i jesli stan cery sie poprawi to znaczy ze podkład. Inaczej chyba sprawdzić się nie da.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jest sens spróbować z wersją matującą czy na razie całkowicie odstawić. Tak się przyzwyczaiłam do minerałów że źle się czuje w 'zwykłym' podkładzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 11:01   #446
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Agnek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, możliwe jest że wersja kryjąca mnie zapycha? Podkładu mineralnego używam od dobrych kilku lat i od długiego czasu mam zatkane pory i wypryski na czole, nosie i brodzie. Policzki są gładziutkie. Niestety ale nie zwróciłam uwagi czy stan cery pogorszył się wraz z rozpoczęciem używania tego podkładu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie kryjąca również zapychała, matująca za to nie robi żadnej krzywdy Więc jak najbardziej możesz spróbować!
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 13:52   #447
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Przy okazji zachowania/odpowiedzi jednej z polskich firm mineralnych, jakobym się na pewno myliła i źle widziała kolor, ogólnie wszystko moja wina itd... Przypomniałam sobie podobną sytuację z Annabelle. Oczywiście, do dziś jestem pewna, że parę lat temu podkład matujący był inny, dawał inny efekt. Pamiętam do dziś, że testując próbkę na dłoni byłam zaskoczona, że to podkład matujący. A wtedy to już w ogóle byłam fanką satynowych formuł i nie potrzebowałam wiele do zakrycia. Dlatego używając próbki (mimo obecnej wówczas jedynie gamy Golden, która nie była tak golden jak potrzebowałam) byłam zadowolona i pamiętając to, dopiero za parę lat (3?) zamówiłam pełen wymiar...
No nic, pewnie mi się "wydawało" i w ogóle .


Aktualnie szukam czegoś, by go zmienić. Zużyłam 1 biga (4g), teraz jestem w połowie drugiego słoiczka tej samej gramatury...

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2019-03-25 o 13:54
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 16:19   #448
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

A jak sobie poradzić z rumieńcami? Cera naczynkowa i jak się zarumienie to już wgl jest koszmar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 17:57   #449
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Cytat:
Napisane przez Agnek Pokaż wiadomość
A jak sobie poradzić z rumieńcami? Cera naczynkowa i jak się zarumienie to już wgl jest koszmar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jedyne co przychodzi mi do głowy to zielony korektor albo podkłady w gamach oliwkowych z zielonymi podtonami właśnie. Niby mogłabyś nałożyć dużo podkładu żeby uzyskać idealne krycie, ale nie wiem, czy jest sens obciążać skórę
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 21:01   #450
Mashka_be
Przyczajenie
 
Avatar Mashka_be
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 18
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - cz.2

Ja też mam cerę skłonną do zaczerwienień, kilka popękanych naczynek pod oczami i gdy używam AM, to radzę sobie mieszając trochę tego zielonego korektora light (bo nakładany solo owszem neutralizuje zaczerwienienia, ale wygląda na mojej skórze tak jasno, że ciężko mi to zakryć podkładem) z korektorem medium albo z podkładem. To ciut bardziej pracochłonne, ale na mojej skórze wygląda lepiej niż nakładanie zielonego korektora i potem na to dopiero podkładu. Może i Tobie ta metoda pomoże.
Mashka_be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-04 18:41:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.